Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #45771 8 stycznia 2016, 9:08

Lidzia28 Gotowa na wszystko

angel napisał(a)

Dzien dobry @ w nocy rozkrecila sie na dobre :-(

Przykro mi Angel :( Wstrętna franca przychodzi choć jej nie proszą :(

Zgłoś nadużycie #45772 8 stycznia 2016, 9:11

Lidzia28 Gotowa na wszystko

staraczka33 napisał(a)

ja od dzisiaj zaczynam lykac dupka i na nastepna niedziele test

Noo to Staraczka muszą być dwie kreseczki na teście !!!Oby się udało :)

Zgłoś nadużycie #45773 8 stycznia 2016, 9:18

Kaari Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

ja od dzisiaj zaczynam lykac dupka i na nastepna niedziele test

To testujemy razem :) chyba że u mnie @ przyjdzie w pt bo coś mam takie przeczucia.
Motylku fajnie, że się wyjaśniło. Dobrze ze masz pue to mogłas szybko zareagować :)
Slimaku pięknego ślubu Ci życzę!
Werkaa fajnie ze się zdecydowaliscie na kościelny. A teraz Cie podpuszczam-nie korci Cie żeby testować :D

Zgłoś nadużycie #45774 8 stycznia 2016, 9:24

tandem Supermama
jadzia to zrozumiałe, że się stresujesz badaniami, ale one są tylko po to by było lepiej; nie martw się, będzie dobrze!

Leena jak najmniej stresu życzę, żeby szybko się wyjaśniło o co chodzi!

asaguarela powodzenia :)

werkaa rozumiem oczekiwanie z testem, nie ma co się spieszyć :) gratuluję decyzji o ślubie, szkoda, że nie w tym roku, miałybyśmy szybciej okazję do świętowania :)

iza powodzenia na zakupach! i w pakowaniu :)

motylek gratuluję przeprawy z zusem i życzę dziś miłego odpoczynku, takiego, który daje siły :)

turboslimak o której ten ślub? też nie mogłam spać po nocach przed :)

angel przykro mi, że @ przyszła, ale przynajmniej wiesz już na czym stoisz i niedługo ruszasz znów do boju :)

Dziękuję dziewczyny za wsparcie i życzenia :) @ nie ma. Temp nie spada. Nie nastawiam się na nic, czekam. W przyszłą sobotę mam konsultacje znów w klinice napro, przed nimi miałam zrobić badanie w 3-5dc, więc jeśli by @ do środy nie przyszła, to będę dzwonić co z tym fantem zrobić. Dziś 37 dc. Raz najdłuższy cykl w życiu miałam 42 dni, więc akurat w środę byłby 42dc. Wcześniej nie testuję.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #45775 8 stycznia 2016, 9:25

tandem Supermama
kaari, staraczka - trzymam kciuki za wspólne testowanie!!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #45776 8 stycznia 2016, 9:41

motylek1909 Supermama

Leena napisał(a)

Motylku leżałam w Zdrojach. Wylądowałam tam 1 stycznia odwodniona, wymiotująca, z gorączką 38,2. Był weekend, mieli wolne łózka to mnie położyli, podłączyli kroplówkę potem dali antybiotyk i w pon jak już potrzebowali łózka, to bez powtórki badań raz dwa wypisali...
Wcześniej w Wigilie spędziłam 2 godziny na IP w Zdrojach bo moje Kochane Słoneczko zrobiło sobie "Dzień Lenia" i kompletnie nie czułam żadnych ruchów. Także po kolacji w samochód i na IP...

Przyznam szczerze ze po mału dopada mnie jakaś załamka...ciągle coś mi się przyplątuje. Ciśnienie, tachykardia ( ale w Niemczech tętno 140 podczas leżenia to "normalka" w ciąży i nikt z tym nic nie robi), migreny, bóle pleców, teraz to swędzenie i strach przed cholestazą :(

W niedziele wracam do Niemiec, w poniedziałek mam wizytę u swojej gin ale jakoś nie patrze na to optymistycznie bo pewnie zbagatelizują ... jeszcze 3 miesiące i będę miała swoja Malutka Córeczkę w ramionach i przestane się bać że coś jej się u mnie w brzuszku stanie :(

z tachykardią radzę Ci iść u nas do kardiologa, bo jak widzisz ja dostałam na to leki, bo to niebezpieczne jest!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #45777 8 stycznia 2016, 9:43

motylek1909 Supermama

angel napisał(a)

Dzien dobry @ w nocy rozkrecila sie na dobre :-(

przykro mi :( następnym razem się uda :* na kiedy wpisać Ci @?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #45778 8 stycznia 2016, 9:45

staraczka33 Supermama

Kaari napisał(a)

To testujemy razem :) chyba że u mnie @ przyjdzie w pt bo coś mam takie przeczucia.
Motylku fajnie, że się wyjaśniło. Dobrze ze masz pue to mogłas szybko zareagować :)
Slimaku pięknego ślubu Ci życzę!
Werkaa fajnie ze się zdecydowaliscie na kościelny. A teraz Cie podpuszczam-nie korci Cie żeby testować :D

testujemy razem?jak fajnie oby u ciebie byly dwie kreseczki bo ja cos sie nie nastawiam wieksze nadzieje bede miala po lutowej iui

Zgłoś nadużycie #45779 8 stycznia 2016, 9:46

motylek1909 Supermama
Hej hej, ja już na nogach, niewyspana, ale zaraz śniadanie i z mężem do banku podjadę :) a u mnie pada śnieg od wieczora!!! :P

Zgłoś nadużycie #45780 8 stycznia 2016, 9:48

werkaa Fajna mama

Lidzia28 napisał(a)

Hej dziewczyny :) Turboślimaczku wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia i duuuużo miłości :) Werkaa gratulacje,dobra decyzja :) Macie już ślub cywilny?

Ślub cywilny mamy :D
W  sierpniu 2014 braliśmy :)

Zgłoś nadużycie #45781 8 stycznia 2016, 9:52

staraczka33 Supermama
Werka super!!!zajmiesz sie przygotowaniami do slubu i zapomnisz o staraniach i bedzie dzidzior

Zgłoś nadużycie #45782 8 stycznia 2016, 9:54

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

jadzia to zrozumiałe, że się stresujesz badaniami, ale one są tylko po to by było lepiej; nie martw się, będzie dobrze!

Leena jak najmniej stresu życzę, żeby szybko się wyjaśniło o co chodzi!

asaguarela powodzenia :)

werkaa rozumiem oczekiwanie z testem, nie ma co się spieszyć :) gratuluję decyzji o ślubie, szkoda, że nie w tym roku, miałybyśmy szybciej okazję do świętowania :)

iza powodzenia na zakupach! i w pakowaniu :)

motylek gratuluję przeprawy z zusem i życzę dziś miłego odpoczynku, takiego, który daje siły :)

turboslimak o której ten ślub? też nie mogłam spać po nocach przed :)

angel przykro mi, że @ przyszła, ale przynajmniej wiesz już na czym stoisz i niedługo ruszasz znów do boju :)

Dziękuję dziewczyny za wsparcie i życzenia :) @ nie ma. Temp nie spada. Nie nastawiam się na nic, czekam. W przyszłą sobotę mam konsultacje znów w klinice napro, przed nimi miałam zrobić badanie w 3-5dc, więc jeśli by @ do środy nie przyszła, to będę dzwonić co z tym fantem zrobić. Dziś 37 dc. Raz najdłuższy cykl w życiu miałam 42 dni, więc akurat w środę byłby 42dc. Wcześniej nie testuję.

Przynajmniej uniknę rozczarowania z testowaniem :) Jak się @ spóźniać będzie to wtedy jest nadzieja :)
Z resztą nie mam pojęcia kiedy owulka była.
Na ovufriend już 3 raz mi zmienili termin owulacji.

Zgłoś nadużycie #45783 8 stycznia 2016, 9:58

staraczka33 Supermama
Motylek a narzekalas ze nie masz sniegu he he widzisz juz masz,u mnie tez sypie

Zgłoś nadużycie #45784 8 stycznia 2016, 10:00

kiwi Fajna mama
Jadzia nie martw się na zapas, będzie dobrze. Sama z miesiąca na miesiac odkladam badania wierzac ze uda się w kazdym nastepnym cyklu! Nie udalo sie a nowy rok zobowiązuje do zmiany na lepsze. U mnie przy okazji wyszło jeszcze ze mam 2 zeby do leczenia w tym jeden kanalowo :( moze to tez byc przyczyna nie powodzen.
Werkaa Trzymam kciuki za dwie kreseczki :)
Motylek zycze Ci duzo zdrowia i malo stresu :)
Turboslimak wszystkiego dobrego n nowej drodze życia :)
Angel przykro mi moze jak będziesz w pl to warto zbadac sie: )
Tandem nie kusi Cie żeby zrobić bete? Kiedy ew mogła być owu? Pokaz swoj wykres ;)

Zgłoś nadużycie #45785 8 stycznia 2016, 10:14

tandem Supermama

kiwi napisał(a)

Jadzia nie martw się na zapas, będzie dobrze. Sama z miesiąca na miesiac odkladam badania wierzac ze uda się w kazdym nastepnym cyklu! Nie udalo sie a nowy rok zobowiązuje do zmiany na lepsze. U mnie przy okazji wyszło jeszcze ze mam 2 zeby do leczenia w tym jeden kanalowo :( moze to tez byc przyczyna nie powodzen.
Werkaa Trzymam kciuki za dwie kreseczki :)
Motylek zycze Ci duzo zdrowia i malo stresu :)
Turboslimak wszystkiego dobrego n nowej drodze życia :)
Angel przykro mi moze jak będziesz w pl to warto zbadac sie: )
Tandem nie kusi Cie żeby zrobić bete? Kiedy ew mogła być owu? Pokaz swoj wykres ;)

nie mam na ovuf konta. Wieczorem w mieszkaniu podłączają nam internet, to może ogarnę, żeby gdzieś wam wyrysować choćby samą temp :) powoli myślałam o becie, ale poczekam jeszcze, to jednak trzeba się zorganizować, wybrać na badania, nie chcę się zawodzić...

u mnie też pada śnieg :) do pracy pojechałam dziś w kaloszach (bo i tak mam buty na zmianę, a po co moczyć sobie kozaki)

Zgłoś nadużycie #45786 8 stycznia 2016, 10:19

sielanka Fajna mama
Dzien dobry!
Turboslimak zycze Ci bajkowego slubu i reszty zycia jak z bajki (i zyli dlugo i szczesliwie) :*
Nati jeszcze raz wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!
Leena mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, zdrowka dla Ciebie i malenstwa, niech jeszcze posiedzi, a Ciebie niech przestanie swedziec!
Motylku - doczytalam, ze czeka Cie cc. Wiem, ze bylas nastawiona na porod naturalny, ale nie przejmuj sie, najwazniejsze, zeby porod zakonczyl sie z happy endem, zeby zdrowa mama mogla zajac sie zdrowym malenstwem :*
Tandem z calego serduszka zycze, zeby ta @ juz nie przylazla w 2016 roku.
Paola dobrze, ze sie odezwalas, nastraszylas nas!
Trzymam kciuki za pozytywy u kolejnych testujacych :)
Monia, jak synek? Lepiej? I jak Ty sie czujesz?

Nie pamietam co jeszcze, przepraszam :*

Ja mialam jakis dolek, w sumie nadal mam. Serducho mi swiruje. Naprzemiennie niemal mdleje przy pulsie ponizej 50, a potem nagle palpitacja. Zdecydowalam sie w zwiazku z tym na zmiane endokrynologa, wyszukalam jednego profesora w Katowicach, ktory w leczeniu stosuje novothyral, mysle o zmianie diety, chyba jednak musze przejsc na bg i bezlaktozowa, zeby poczuc sie lepiej. Ale to wszystko ogarne po wizycie u nowego endo. Mlodej przeszla biegunka, na szczescie, ale przez 2 dni jadla w sumie tylko moje mleko i popijala probiotyki.
Nastroj mam tak obnizony, ze zapomnialam nawet mierzyc tempke, nie wiem, czy oplaca sie teraz zaczynac :p

Zgłoś nadużycie #45787 8 stycznia 2016, 10:34

buka87 Supermama
U nas tak sypie że nic nie widać! Grube piękne płatki! Śliczna zima.
Ślimaku wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Dużo miłości, cierpliwości do siebie i wzajemnego zrozumienia. No i radości z Zochy :) ) Niech jutrzejszy dzień bedzie przepiękny!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #45788 8 stycznia 2016, 11:58

jadzia Fajna mama
dziewczyny mam pytanie dziś mój 6 d.c mogę zacząc pic ten infolic czy czekać do nastepnego cyklu?

Zgłoś nadużycie #45789 8 stycznia 2016, 12:08

kiwi Fajna mama
Moim zdaniem możesz mysl ze nie ma to większego znaczenia.

Zgłoś nadużycie #45790 8 stycznia 2016, 12:14

staraczka33 Supermama

jadzia napisał(a)

dziewczyny mam pytanie dziś mój 6 d.c mogę zacząc pic ten infolic czy czekać do nastepnego cyklu?

mi tez sie wydaje ze mozesz,bo to co to jest kwas foliowy?