Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #45631 5 stycznia 2016, 22:48

ewelina25 Gotowa na wszystko
Ja dziś też byłam na poszukiwaniu sukienki dla poprawy humoru i jednak będę Szyc sobie suknie 😄

Zgłoś nadużycie #45632 5 stycznia 2016, 23:47

kamila19880 Fajna mama
Paola jak dobrze ze sie odezwałas ;) my to juz byłyśmy gotowe policję zawiadamiać ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #45633 6 stycznia 2016, 7:03

angel Fajna mama
Dzien dobry u mnie @ idzie wczoraj wieczorem po serduszku plamienie dzis spadek tempki test o czulosci 10 negatywny :-( :-( :-(

Zgłoś nadużycie #45634 6 stycznia 2016, 7:11

angel Fajna mama
Motylku przykro mi mam nadzieje ze wszystko sie ulozy ja mam wade sreca wrodzona i wiem ze to troche utrudnia zycie noi ciaza pod okiem juz musi byc ale wierze ze dasz rade i wszystko bedzie dobrze najwazniejsze ze juz wiadomo co ci dolega.

Zgłoś nadużycie #45635 6 stycznia 2016, 7:12

angel Fajna mama
Paola fajnie ze juz jestes :-)

Zgłoś nadużycie #45636 6 stycznia 2016, 7:12

kamila19880 Fajna mama
kurcze angel przykro :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #45637 6 stycznia 2016, 7:54

murron Supermama

turboslimak napisał(a)

moniś ja bede rodzic bez znieczulenia bo kiedys mialam wypadek kregoslupa w odcinku ledzwiowym stracilam czucie w nogach przeszlam rehabulitacje i nie mam aktualnego zdjecia rtg wiadomo w ciazy nie zrobie nie wiadomy czy i jak sie zroslo wszystko i czy do konca zagoilo bo byla tez tam przepuklina kwalifikujaca sie do operacji ktorem w efekecie mi nie zrobiono ...takze ten teges juz sobie wspólczuje to rodzenie! ;p
wiem kochana ze kazdy porod jest inny nie ma co gdybac zakladać...roznie bywa...
ale wiem jedno: DA SIE KURKA WODNA PRZEZYC :D
widze ze mialas trudny poród - masakra.
oj sydentów to ja bym nie chciała...oj nie chciałabym... ;p

Ślimak ja na własne życzenie rodziłam bez znieczulenia i jakoś dałam radę więc u Ciebie też będzie spoko, mocno trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #45638 6 stycznia 2016, 8:00

murron Supermama

izabela23 napisał(a)

jejku, dzięki Bogu że Ty się odezwałaś,bo my tu już czrne scenariusze pisałyśmy, myślałyśmy,że coś złego się stało,a jednak Murron miała rację winowajcą była :technologia". nawet nie wiesz jaką ulgę czułam jak zobaczyłam twój post

no właśnie miałam pisać, a nie mówiłam :)
najważniejsze, że wszystko ok Paola :)

Zgłoś nadużycie #45639 6 stycznia 2016, 8:03

murron Supermama

Kaari napisał(a)

No teraz na spokojnie Was doczytałam, jednak na komputerze jest o wiele lepiej niż na telefonie.
Turbo wychodzisz za mąż!! gratulacje. Bardzo ładna sukienka. Pięknie w takim roju wygląda brzuszek ciążowy.
Paola wreszcie się odezwałaś :) całe forum pewnie odetchnęło, że u Ciebie wszystko w porządku.
Mjakmama czy Ty już jesteś po wizycie?
Tauriel gratuluje synka.
A ja się pochwalę :D Dziś zakupiłam bilety do Rzymu :) także będę teraz odliczać do kwietnia zamiast do kolejnej owulacji ;) tak sobie żartuje, ale uważam, że trzeba sobie też zająć głowę czymś innym.

Wow Rzym, zabierz mnie ze sobą, ja na studiach byłam ze znajomymi przez dwa tygodnie a i tak uważam, że za krótko, jeszcze udało mi się zobaczyć naszego papieża, choć był już bardzo schorowany.
Tauriel gratuluję synka :) a łożysko niech się podnosi.

Zgłoś nadużycie #45640 6 stycznia 2016, 8:08

murron Supermama
Motylku no dobrze, że się Tobą zajęli, no najważniejsze, abyście byli cali i zdrowi.
Angel ale póki prawdziwej @ nie ma jest cień szansy, ja nadal trzymam kciuki.
Ewelinka a jaką suknię masz na myśli?

Zgłoś nadużycie #45641 6 stycznia 2016, 8:27

angel Fajna mama
Tez tak zawsze sobie powtazam nie ma @ jest nadzieja ale tu raczej juz musze zejsc na ziemie bo to juz oczywiste ale za to od nowego cyklu testy ovu i sprobuje z luteina

Zgłoś nadużycie #45642 6 stycznia 2016, 9:24

Kazia Gotowa na wszystko
Motylku przykro mi, dobrze że poszłaś do tego szpitala i Cię zdiagnozowali, wierzę że wszystko dobrze się skończy, uważaj na siebie.
Iza bardzo się cieszę, że podjęłaś taką decyzję, będę trzymać kciuki żeby Wam się udało za pierwszym razem. Ja też chodzę do kliniki i jak inne metody zawiodą, to nie zawaham się ani chwili przed invitro. I też nie będę opowiadać otoczeniu jaką metodą moje dziecko zostało poczęte, nie dlatego żebym uważała to za coś złego albo wstydliwego ale myślę, że to intymna sprawa.

Zgłoś nadużycie #45643 6 stycznia 2016, 9:43

turboslimak Fajna mama

pepitka50 napisał(a)

hejo ja po wizycie w Krakowie badania na cukrzyce wyszły super wykluczają cukrzyce typu 1 :) :) :) więc jest duuża szansa ze to tylko cukrzyca ciążowa :) ale to się jeszcze okazę :) Iza moim zdaniem bardzo dobrą decyzję podjęliście ;p ja jak bym była w Twojej sytuacji to też nie miałabym żadnych oporów co do in vitro ;p będę trzymam kciuki za to żeby się od razu udało!!!! musi!!!! mjakmama piękna beta dzidzia na pewno ślicznie rośnie- oby tak dalej!!!! Slimaczku Ty się nie chwaliłaś że ślub bierzesz- gratulacje- sukienka śliczna!!!!! a teściowa jak to teściowa powinna się skończyć z plackami na weselu he he szczęścia i miłości wam życzę kochana!!!! tandem oby kreseczka ściemniała!!!! kurcze reszte zapomniałam co odpisać!!!! wybaczcie- mam ciążową sklerozę :)

Pepitka to ekstra ze nie masz cukrzycy!!!
Ciaza szybko minie przynajmniej nie prztyjesz duzo w ciazy trzymając dietę :-)
Bardzo dzuekuje za życzenia!!! A jak twój dzidziorek? Ile juz wazy ?? ??

U mnie lipa po wizycie Mam skurcze musimy je wyciszyć od jutra Luteina rano i wieczorem nospa 3 razy po dwie tabletki magnez jak nie opanujemy macicy to lipa bedzie większa bo urodzę.
Żadnych gorących kąpieli nie wolno jak boli i żadnego lekkiego wmasowywania kremu bo to pobudza .. Moge leżeć o tyle moge. Szyjka zamknięta ale nawet w gabinecie jazdy macica urządziła. Co do porodu i położnej ogarnelismy rodzę u siebie w czwartek umawiam sie z położna. mam na plusie 11 kilo . Mała wazy 2169 gram Po za tym przed porodem musze wr i HIV powtorzyc i 26.01 posiew mi zrobi z szyjki i odbytu na jakas bakterie to ważne do porodu . Mocz w normie . Ciśnienie lekko za wysokie.

Po za tym dzis wstałam i znowu mnie boli kurde bela.

Zgłoś nadużycie #45644 6 stycznia 2016, 9:44

turboslimak Fajna mama

murron napisał(a)

Ślimak ja na własne życzenie rodziłam bez znieczulenia i jakoś dałam radę więc u Ciebie też będzie spoko, mocno trzymam kciuki :)

O prosze! No to w takim razie bomba :-)
Powiem ci ze ja to sie boje igieł :p

Zgłoś nadużycie #45645 6 stycznia 2016, 9:45

turboslimak Fajna mama

ewelina25 napisał(a)

Ja dziś też byłam na poszukiwaniu sukienki dla poprawy humoru i jednak będę Szyc sobie suknie 😄

Masz jakis projekt juz? :-) pochwal sie :-)

Zgłoś nadużycie #45646 6 stycznia 2016, 10:19

jadzia Fajna mama
Turbo czesto bywa tak ze przed porodem wychodza cuda na kiju jakies skurcze a kiedy termin przychodzi to wszystko sie wycisza i do samego porodu trzeba wywolywac. Takze spokojnie moze wszystko sie wyciszy, uspokoi. No a co do porodu bylam przekonanana ze dam rade bez znieczulenia ale mialam bole krzyzowe imyslalam ze umre wiec ciezko byloby bez znieczulenia. Po pierwsze wody odeszly mi w domu po2 prawie nie mialam rozwarcia wiec dostała m oksytocyne i pomalu sie dopiero rozkrecalo po trzecie krzyze i gdybym nie dostala znieczulenia ktore na dwie godz zlikwidowalo bol to bym po prostu sily nie miala zeby rodzic. Nno ale na porod wrocily krzyze plus skurcze zaczely zanikac ale znow cos dostalam i poszlooo po15 godz od odejcia wod. No ale nie ma co martwic sie na zapas! Jak ktos nie mial krzyzowych to najlepsze atrakcje go ominely. I tak uwazam ze to byl wspanialy dzien. Nie martw sie. Będzie dobrze .pomysl że nie ma odwtotu.Motylek trzymaj sie wiem ze nie tak mialo byc najwazniejsze zebys donosila i dziecko mialo sie dobrze.Tandem gdzie twój pozytyw?

Zgłoś nadużycie #45647 6 stycznia 2016, 10:32

Monia82 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Hej! Przepraszam za brak odzewu ale cos dzis humoru nie mialam...
Generalnie jestem po konsultacji kardiologicznej. No i mam potwierdzona tacykardie. W zwiazku z tym dostalam jakis lek na M... chyba metokard i mam go brac do konca ciazy. Ale kardiolog powiedziala ze on ma wiele skutkow ubocznych np. Zmniejszone przeplyw u dziecka i bardzo prawdopodobne ze urodze wczesniej. W szpitalu jest moja gin, ktora powiedziala ze nie bedzie mnie narazac na ryzyko zwiazane ze wzrostsm pulsu a wiec bede miala CC.

Przykro mi, że te dziadostwo Cię dotknęło :( Ja też mam tachykardie spowodowaną nadczynnością tarczycy i brałam propranolol na spowolnienie akcji serca, bo miałam puls ok. 120 aż mi się tętnica brzuszna ruszała, normalnie brzuch pulsował w 1 miejscu, jakby dziecko od środka kopało. Teraz mam puls 100 i każdy wysiłek, nerwy odczuwam. Dobrze, że u Ciebie przed porodem to zdiagnozowali i wybrali bezpieczną drogę przyjścia na świat Filipka. Po lekach też sama się będziesz lepiej czuła. Zdrówka!!!
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #45648 6 stycznia 2016, 13:19

kamila19880 Fajna mama
Ślimak to leż odpoczywaj a wszystko bedzie dobrze ;) teraz teraz przyszły maź ma okazje sie sprawdzic i zając domem ;)

Zgłoś nadużycie #45649 6 stycznia 2016, 13:21

kamila19880 Fajna mama
A co ze ślubem? Dasz radę?

Zgłoś nadużycie #45650 6 stycznia 2016, 13:24

mala2 Supermama
Elo :)
A my dopiero wróciliśmy ze spaceru :) U nas zimowe szaleństwo :) Mój szeleniec w swoim żywiole :)