Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #45611 5 stycznia 2016, 19:23

asaguarela Fajna mama

Kowy napisał(a)

Witam Was wszystkie, chciałabym dołączyć do wątku :) Myśleliśmy, myśleliśmy z mężem i wymyślilismy, że zaczynamy się starać. Po trochu przez wzgląd na finanse... niemniej bierzemy się do roboty ;) Synek pojutrze kończy roczek :)

Hejo 😊 Witamy Kowy😊
Dołączaj😊,oby nie na długo 😃

Zgłoś nadużycie #45612 5 stycznia 2016, 19:24

izabela23 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Żyję, żyję, dzięki za troskę Ase i wszystkiego najlepszego dla Córki !!Spełnienia Jej marzeń!!

U nas ok. Skurcze mam codz., więc głównie leżę i staram się dotrwać do wyznaczonej przez ordynatora daty cc - 16. lutego !! Dzień wcześniej mam się zgłosić do szpitala.
Ciężko mi teraz będzie korzystać z komp., bo Mąż zainstalował nowy system, i za każdym razem muszę włączać i wyłączać komp, by się dobić di starego systemu 😒

Mjak mama gratuluję zaawans. bety i ciąży, oczywiście !!

Motyl, jak Twoje ciśnienie krwi, jak bad. Holtera wypadło ??

Postaram się jutro wpaść 😊

jejku, dzięki Bogu że Ty się odezwałaś,bo my tu już czrne scenariusze pisałyśmy, myślałyśmy,że coś złego się stało,a jednak Murron miała rację winowajcą była :technologia". nawet nie wiesz jaką ulgę czułam jak zobaczyłam twój post

Zgłoś nadużycie #45613 5 stycznia 2016, 19:25

izabela23 Supermama

Kowy napisał(a)

Witam Was wszystkie, chciałabym dołączyć do wątku :) Myśleliśmy, myśleliśmy z mężem i wymyślilismy, że zaczynamy się starać. Po trochu przez wzgląd na finanse... niemniej bierzemy się do roboty ;) Synek pojutrze kończy roczek :)

witamy :)

Zgłoś nadużycie #45614 5 stycznia 2016, 19:27

izabela23 Supermama
Paola nasza Monia w tej desperacji już nawet na facebooku Ciebie poszukiwała :)

Zgłoś nadużycie #45615 5 stycznia 2016, 19:27

asaguarela Fajna mama
Alee tu cisza dzisiaj 😉

Motylku,jak u Ciebie?

Freda..haloo gdzie jesteś?,jak się czujesz 😊

Zgłoś nadużycie #45616 5 stycznia 2016, 19:29

asaguarela Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Paola nasza Monia w tej desperacji już nawet na facebooku Ciebie poszukiwała :)

Ale udało się ściągnąć Paole ..telepatia działa 😁

Zgłoś nadużycie #45617 5 stycznia 2016, 19:31

izabela23 Supermama

asaguarela napisał(a)

Ale udało się ściągnąć Paole ..telepatia działa 😁

bardzo się cieszę,że zadziałała telepatia :D

Buu,a ja w niedzielę jadę już na obczyznę :(

Zgłoś nadużycie #45618 5 stycznia 2016, 19:39

Tauriel Fajna mama
Dziewczyny jaka produkcja 😃
Szkoda, ze @ poprzychodzily :/ a u Tandem i Angel cierpliwie czekamy :)
Turbo piękna suknia ! Będziesz żona :D super !
Motylku trzymam kciuki abyś szybko uciekła ze szpitala bo Cie tam zagłodzą !!
Usiadia, Pepitka miło was widzieć ;)
Iza moje poparcie masz w 100% ! Nawet mojej babci, bo sama mi mówiła, ze jakby nam sie nie udawało to zbiera na in vitro ! U nas na czerwcowkach jest jedno bobo dzieki tej metodzie :)
Mjakmama super ładna beta !
Nie pamietam wszystkiego, wiec jak o kimś zapomniałam to przepraszam / skleroza ciążowa :/
Byłam dzisiaj na wizycie - łozysko dalej na dole :( nie chce sie podnieść ale dzielnie czekamy do następnej wizyty.. Przez to sexu zero :P ale rekompensata jest zdrowe dzieciątko ! Pięknie rośnie nasz - chłopczyk jak sie dzisiaj okazało :D jesteśmy bardzo szczęśliwi - bedzie Jaś lub Tomek, nie mogę sie zdecydować :P

Zgłoś nadużycie #45619 5 stycznia 2016, 19:47

asaguarela Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Dziewczyny jaka produkcja 😃
Szkoda, ze @ poprzychodzily :/ a u Tandem i Angel cierpliwie czekamy :)
Turbo piękna suknia ! Będziesz żona :D super !
Motylku trzymam kciuki abyś szybko uciekła ze szpitala bo Cie tam zagłodzą !!
Usiadia, Pepitka miło was widzieć ;)
Iza moje poparcie masz w 100% ! Nawet mojej babci, bo sama mi mówiła, ze jakby nam sie nie udawało to zbiera na in vitro ! U nas na czerwcowkach jest jedno bobo dzieki tej metodzie :)
Mjakmama super ładna beta !
Nie pamietam wszystkiego, wiec jak o kimś zapomniałam to przepraszam / skleroza ciążowa :/
Byłam dzisiaj na wizycie - łozysko dalej na dole :( nie chce sie podnieść ale dzielnie czekamy do następnej wizyty.. Przez to sexu zero :P ale rekompensata jest zdrowe dzieciątko ! Pięknie rośnie nasz - chłopczyk jak sie dzisiaj okazało :D jesteśmy bardzo szczęśliwi - bedzie Jaś lub Tomek, nie mogę sie zdecydować :P

Kochana,super 😊,gratuluje synusia 😉
Będzie pareczka😊
A łożysko,..trzymam kciuki,żeby się podniosło .

Zgłoś nadużycie #45620 5 stycznia 2016, 19:48

asaguarela Fajna mama

izabela23 napisał(a)

bardzo się cieszę,że zadziałała telepatia :D

Buu,a ja w niedzielę jadę już na obczyznę :(

Uu 😞,żal odjeżdżać 😞
A kiedy będziesz znowu w PL

Zgłoś nadużycie #45621 5 stycznia 2016, 20:09

Kaari Fajna mama
No teraz na spokojnie Was doczytałam, jednak na komputerze jest o wiele lepiej niż na telefonie.
Turbo wychodzisz za mąż!! gratulacje. Bardzo ładna sukienka. Pięknie w takim roju wygląda brzuszek ciążowy.
Paola wreszcie się odezwałaś :) całe forum pewnie odetchnęło, że u Ciebie wszystko w porządku.
Mjakmama czy Ty już jesteś po wizycie?
Tauriel gratuluje synka.
A ja się pochwalę :D Dziś zakupiłam bilety do Rzymu :) także będę teraz odliczać do kwietnia zamiast do kolejnej owulacji ;) tak sobie żartuje, ale uważam, że trzeba sobie też zająć głowę czymś innym.

Zgłoś nadużycie #45622 5 stycznia 2016, 20:09

werkaa Fajna mama
Boże Paola jak dobrze że się odezwałaś :)
Wypoczywaj i dbaj o siebie :)

Zgłoś nadużycie #45623 5 stycznia 2016, 20:41

kiwi Fajna mama
Tauriel gratuluje syna :)

Zgłoś nadużycie #45624 5 stycznia 2016, 20:59

motylek1909 Supermama
Hej! Przepraszam za brak odzewu ale cos dzis humoru nie mialam...

Generalnie jestem po konsultacji kardiologicznej. No i mam potwierdzona tacykardie. W zwiazku z tym dostalam jakis lek na M... chyba metokard i mam go brac do konca ciazy. Ale kardiolog powiedziala ze on ma wiele skutkow ubocznych np. Zmniejszone przeplyw u dziecka i bardzo prawdopodobne ze urodze wczesniej. W szpitalu jest moja gin, ktora powiedziala ze nie bedzie mnie narazac na ryzyko zwiazane ze wzrostsm pulsu a wiec bede miala CC. Mam zmniejszone plytki krwi, mocz bardzo brzydki l. Dostalam antybiotyk na to.dozylnie. zrobili mi posiew moczu i zobaczymy wynik za kilka dni. Pocieszajace jest to ze raczej jutdo wracam do domku :)

Tauriel gratuluje synka!

Iza ja popieram wasza decyzje i mocno zaciskam kciuki!

Paola dobrze ze sie odezwalas. Martwilysmy sie
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #45625 5 stycznia 2016, 21:21

staraczka33 Supermama
Tauriel super gratuluje synka!!!
Paola dobrze ze sie odezwalas lez i odpoczywaj,
witam nowa kolezanke

Zgłoś nadużycie #45626 5 stycznia 2016, 21:35

asaguarela Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Generalnie jestem po konsultacji kardiologicznej. No i mam potwierdzona tacykardie. W zwiazku z tym dostalam jakis lek na M... chyba metokard i mam go brac do konca ciazy. Ale kardiolog powiedziala ze on ma wiele skutkow ubocznych np. Zmniejszone przeplyw u dziecka i bardzo prawdopodobne ze urodze wczesniej. W szpitalu jest moja gin, ktora powiedziala ze nie bedzie mnie narazac na ryzyko zwiazane ze wzrostsm pulsu a wiec bede miala CC. Mam zmniejszone plytki krwi, mocz bardzo brzydki l. Dostalam antybiotyk na to.dozylnie. zrobili mi posiew moczu i zobaczymy wynik za kilka dni. Pocieszajace jest to ze raczej jutdo wracam do domku :)

Tauriel gratuluje synka!

Ojj Motylku 😞 przykro mi ale głowa do góry,wszystko będzie dobrze,ważne że jesteś pod dobrą opieką..
Trzymam kciuki,żeby wyniki się poprawiły 😊

Zgłoś nadużycie #45627 5 stycznia 2016, 21:53

Tauriel Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Tauriel gratuluje synka!

Motylek, kurka wszystko jest nie tak jak miało byc. Ostatnio rozmawiałam z koleżanka, bardzo nastawiona była na porod SN a jednak cc.. Wierze, ze wszystko zakończy sie dobrze ! Bo przecież musi 😊 Cc bedzi na pewno bezpieczniejsze dla Filipka, dasz radę 😉 Juz niedługo końcówka 😊

Zgłoś nadużycie #45628 5 stycznia 2016, 21:56

Tauriel Fajna mama
Ja sie boje o swój mocz, odkąd miałam w 8 tc antybiotyk.. Nie pije tyle ile powinnam, muszę jakos sie zmusić do większej ilości wody. Za to do tej port jadłam żurawit a teraz suszona zorawine codziennie i herbatki ziołowe. W tym tyg znowu badanie moczu i zobaczymy czy cos to daje. Niestety to zmora ciężarnych 😑 Życzę zeby sie szybko poprawiło !

Zgłoś nadużycie #45629 5 stycznia 2016, 22:12

motylek1909 Supermama

Tauriel napisał(a)

Ja sie boje o swój mocz, odkąd miałam w 8 tc antybiotyk.. Nie pije tyle ile powinnam, muszę jakos sie zmusić do większej ilości wody. Za to do tej port jadłam żurawit a teraz suszona zorawine codziennie i herbatki ziołowe. W tym tyg znowu badanie moczu i zobaczymy czy cos to daje. Niestety to zmora ciężarnych 😑 Życzę zeby sie szybko poprawiło !

Ja sie tym zmartwilam bo do tej pory mocz mialam ksiazkowy... a tu nagle takie cos. No ale zobaczymy. Nie ma co krakac...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #45630 5 stycznia 2016, 22:42

ewelina25 Gotowa na wszystko
Hej :* Iza wszystkie jesteśmy z Toba całym sercem ❤ dalej nie pamiętam co miał wyskrobac 😁😁