Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #45591 5 stycznia 2016, 16:40

kamila19880 Fajna mama
ja na cywilny mialam do kolana bezowa sukienke ale strasznie mi sie nie podobala zostalam zmuszona do kupienia jej bo nic innego nie mialam a w sklepach 2 miasta objeździłam żeby cos znalesc a na gwałt byla potrzebna bo od pomysłu naszego ze wezmiemy cywilny mineło 10 dni do samego slubu heheh na spontanie
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #45592 5 stycznia 2016, 16:44

turboslimak Fajna mama
kamila u nas decyzja zapadla tak na tysiac procent w grudniu wczesniej byly rozmowy luzne....babcia nas nastraszyla moja w sumie stwerdzilismy ze prawnie w szpitalu te bedzie ogarniete i urzedowo a we wrzesniu wezmiemy koscielny ze chrzcinami.... :-)

ja sukienke kupilam uzywana za 180 zł slubna na olx... ;p
i wcale nie zaluje! tylko tasiemke uszyła mi znajoma krawcowa....bo byla ecru a chcialam do butów fuksja :) o

no u nas tez nie ma zadnego wyboru sukienek trzeba jechac do wawy...bo tak tu sie nic nie kupi...a sklepow niby duzo

Zgłoś nadużycie #45593 5 stycznia 2016, 16:56

jadzia Fajna mama
Nati dzieki za wiare we mnie i moje mozliwości? A o co chodzi z tymi anty, moze pisałaś ale nie pamiętam. Turbo piękne te kiecki twoje no ale ty masz tez figure, a ja cycata jestem i wszystko by mi wypływało. Kurde 2 kilo prawie na plusie jestem od przed świąt ale myslę sobie nie bede się duzo odchudzac bo jak w ciąze zajde to i tak przytyję. He he marzenie....

Zgłoś nadużycie #45594 5 stycznia 2016, 17:00

asaguarela Fajna mama
Część dziewczyny 😉

Iza😉,bardzo dobry wybór..Ja Wam się naprawdę nie dziwię,fajnie,że lekarz ma takie podejście 😊
Trzymam kciuki bardzo mocno 😏

Monia,zdrówka życzę Wam 😊

Tandem,czekam na Twoje dwie kreseczki 😊

Sielanka,biedna malutka,biegunka nie bezpieczna jest 😞,mam nadzieję,że szybko przejdzie 😊

Ślimaku,super sukienka 😉..Ślub 😃,jak fajnie..ale będą emocje 😉

Mjakmama,beta super 😊

Jeżeli chodzi o Paole..martwi mnie ta cisza,bo tak jak pisaly dziewczyny,była bardzo aktywna..,miejmy nadzieję,że wszystko będzie dobrze i ,że się odezwie.,

Kiwi,za to badanie rezerwy j,płaciłaś 130 zl?,zaciskam kciuki za Ciebie..

Jeżeli o kimś zapomniałam,to sorki 😉

A moja córcia dzisiaj skończyłam 16l😏,masakra,jak to przeleciało ❤

Zgłoś nadużycie #45595 5 stycznia 2016, 17:52

Kaari Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

ja na cywilny mialam do kolana bezowa sukienke ale strasznie mi sie nie podobala zostalam zmuszona do kupienia jej bo nic innego nie mialam a w sklepach 2 miasta objeździłam żeby cos znalesc a na gwałt byla potrzebna bo od pomysłu naszego ze wezmiemy cywilny mineło 10 dni do samego slubu heheh na spontanie

Kamila co za historia! :)
Iza tak naprawdę nie ma co myśleć co inni pomyślą bo to jest Wasze życie i nikomu nic do tego. Kibicuje Wam bardzo! :)
Tandem a Masz zdjęcie tego cienia?

Zgłoś nadużycie #45596 5 stycznia 2016, 18:09

jadzia Fajna mama
Tandem pokaz cień cienia

Zgłoś nadużycie #45597 5 stycznia 2016, 18:12

turboslimak Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Część dziewczyny 😉

Iza😉,bardzo dobry wybór..Ja Wam się naprawdę nie dziwię,fajnie,że lekarz ma takie podejście 😊
Trzymam kciuki bardzo mocno 😏

Monia,zdrówka życzę Wam 😊

Tandem,czekam na Twoje dwie kreseczki 😊

Sielanka,biedna malutka,biegunka nie bezpieczna jest 😞,mam nadzieję,że szybko przejdzie 😊

Ślimaku,super sukienka 😉..Ślub 😃,jak fajnie..ale będą emocje 😉

Mjakmama,beta super 😊

Jeżeli chodzi o Paole..martwi mnie ta cisza,bo tak jak pisaly dziewczyny,była bardzo aktywna..,miejmy nadzieję,że wszystko będzie dobrze i ,że się odezwie.,

Kiwi,za to badanie rezerwy j,płaciłaś 130 zl?,zaciskam kciuki za Ciebie..

Jeżeli o kimś zapomniałam,to sorki 😉

A moja córcia dzisiaj skończyłam 16l😏,masakra,jak to przeleciało ❤

kochana jak ty robisz te serduszka w wiadomosciach ??

jadzia tez tak myslalam i zajsc w ciaze nie moglam a jak zaczelam sie odchudzac by na weselu brata ladnie wygladać to zaszlam....na przekor los kocha robic...
jadzie teraz tez jestem cycata mam nadzieje ze do wrzesnia cycki mi spadna do tej sukni....ktora chce dopero uszyc zoabczymy czy skonczy sie na marzeniu czy nie :-)

mjakmama odliczam do twojej wizyty!!!zobaczymy piekny pecherzyk :)

Zgłoś nadużycie #45598 5 stycznia 2016, 18:15

turboslimak Fajna mama

tandem napisał(a)

Dzięki dziewczyny, negatyw wczoraj był, choć wieczorem to już próbowałam sobie wmówić, że był tam cień cienia.... jeśli @ nie przyjdzie, jutro powtórzę test. Ale pewnie przyjdzie..

pokaz ten cien! :)

Zgłoś nadużycie #45599 5 stycznia 2016, 18:16

asaguarela Fajna mama

turboslimak napisał(a)

kochana jak ty robisz te serduszka w wiadomosciach ??

jadzia tez tak myslalam i zajsc w ciaze nie moglam a jak zaczelam sie odchudzac by na weselu brata ladnie wygladać to zaszlam....na przekor los kocha robic...
jadzie teraz tez jestem cycata mam nadzieje ze do wrzesnia cycki mi spadna do tej sukni....ktora chce dopero uszyc zoabczymy czy skonczy sie na marzeniu czy nie :-)

mjakmama odliczam do twojej wizyty!!!zobaczymy piekny pecherzyk :)

Ślimaczku 😊,mam takie w telefonie 😊 emiotikonki💜💛

Zgłoś nadużycie #45600 5 stycznia 2016, 18:17

Usiasia Fajna mama
Hej dziewczyny. Wiadomo co tam u Motylka? Dawała jakiś znak?
Przepraszam ze tak wpadam ale nie mam za bardzo czasu dzisiaj podczytac.
Doczytałam Iza ze zdecydowaliscie się na in vitro i powiem Ci ze bardzo się ciesze i mam nadzieje ze Wam się uda. Należy Ci się.
Ja w lutym/marcu będę robić wszystkie badania jakie zleci endo, ewentualnie trochę jeszcze Was popytam jakie można zrobić dodatkowo i jeśli wszystko będzie ok to tez będziemy się zastanawiać nad szerszą diagnostyką bo u nas niestety w marcu minie juz rok z krótką przerwą odkąd rozpoczęliśmy starania... Wiem ze patrząc z perspektywy Twojej Iza czy innych dziewczyn to nie jest długo ale już nie jestem najmłodsza chciałabym się trochę pospieszyć żeby się nacieszyć dzieckiem w siłę wieku jeszcze :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #45601 5 stycznia 2016, 18:18

angel Fajna mama
mjakmama super gratulacje

Zgłoś nadużycie #45602 5 stycznia 2016, 18:29

jadzia Fajna mama
Turbo tylko ze ja latem schudłam 7 kg od kwietnia gdzieś do sierpnia a teraz znów przybrałam prawie dwa kg. Bo sobie pozwoliłam zarłam przez swięta i nie biegałam prawie w ostatnim czasie. Na mnie bieganie pozytywnie wpływa, bez watpienia. A ja cycata jestem w ogóle bez ciązy tez he he.

Zgłoś nadużycie #45603 5 stycznia 2016, 18:44

pepitka50 Fajna mama
hejo ja po wizycie w Krakowie badania na cukrzyce wyszły super wykluczają cukrzyce typu 1 :) :) :) więc jest duuża szansa ze to tylko cukrzyca ciążowa :) ale to się jeszcze okazę :) Iza moim zdaniem bardzo dobrą decyzję podjęliście ;p ja jak bym była w Twojej sytuacji to też nie miałabym żadnych oporów co do in vitro ;p będę trzymam kciuki za to żeby się od razu udało!!!! musi!!!! mjakmama piękna beta dzidzia na pewno ślicznie rośnie- oby tak dalej!!!! Slimaczku Ty się nie chwaliłaś że ślub bierzesz- gratulacje- sukienka śliczna!!!!! a teściowa jak to teściowa powinna się skończyć z plackami na weselu he he szczęścia i miłości wam życzę kochana!!!! tandem oby kreseczka ściemniała!!!! kurcze reszte zapomniałam co odpisać!!!! wybaczcie- mam ciążową sklerozę :)

Zgłoś nadużycie #45604 5 stycznia 2016, 18:45

pepitka50 Fajna mama
aaa no i Aga śliczny synuś!!!!! niech szybko wraca do formy!!!!

Zgłoś nadużycie #45605 5 stycznia 2016, 19:00

kiwi Fajna mama
Mała - dzięki za link poczytam, nie mam problemów z waga oczywiście jak każda kobieta chciałbym być chudsza , ostatni miesiąc jadłam same ryby i ten kwas omega a cholesterol nawet nie drgnął. Dowiedziałam się o nim przypadkiem robiąc badania profilaktyczne w pracy. Fakt , że masła i mleka sobie nie odmawiam ale jedna do czterech kromek przez cały dzień z masłem chyba nie jest tak niekorzystne i daje taki wysoki wynik:/
Nigdy na żadnej diecie nie byłam ale może i zaopatrz się w parowar i zacznę się ruszać. Kiedyś chodziłam jeszcze na basen a od ponad miesiąca zero sportu.
Turoboślimak ładne szpilki :)
Asaguarela za to badanie płaci się różnie ale chyba w każdym lab. ponad 100 zł ja w diagnostyce ze zniżką zapłaciłam niecałe 130 zł
Motylek też się nie odzywa, może przy badaniu nie może, a miała dziś mieć tego holtera?
Staraczka jeszcze sobie o Tobie pomyślałam, że za te 2 tyg zrób bete będzie wiedzieć czy w ogóle dochodzi do zapłodnienia. Testy mogą tak wczesnej ciązy nie wykryć.

Zgłoś nadużycie #45606 5 stycznia 2016, 19:01

izabela23 Supermama
cieszę się niezmiernie,że mnie tak wsparłyście z moją decyzją to dla mnie na prawdę ważne. chociaż nawet gdyby,któraś mnie tu zbeształa od stóp do głów to nawet w najmniejszym stopniu by to nie wpłynęło na moją/naszą decyzję...
Pepitka jak fajnie,że może cukrzyca pójdzie w niepamięć,oby. mi to od razu wyglądało podejrzanie,bo cukrzyca typu 1 to raczej miałabyś duże skoki tych cukrów jeśli byś sobie pozwoliła na zbyt wiele,a u Ciebie nie było tragedii...
Slimaku piękna sukienka i wyglądasz w niej jakbyś Ty wcale w ciaży nie była :D
Usiasia czekamy tu na Ciebie :)

Zgłoś nadużycie #45607 5 stycznia 2016, 19:04

Kowy Fajna mama
Witam Was wszystkie, chciałabym dołączyć do wątku :) Myśleliśmy, myśleliśmy z mężem i wymyślilismy, że zaczynamy się starać. Po trochu przez wzgląd na finanse... niemniej bierzemy się do roboty ;) Synek pojutrze kończy roczek :)

Zgłoś nadużycie #45608 5 stycznia 2016, 19:09

Paola_33 Supermama
Żyję, żyję, dzięki za troskę Ase i wszystkiego najlepszego dla Córki !!Spełnienia Jej marzeń!!

U nas ok. Skurcze mam codz., więc głównie leżę i staram się dotrwać do wyznaczonej przez ordynatora daty cc - 16. lutego !! Dzień wcześniej mam się zgłosić do szpitala.
Ciężko mi teraz będzie korzystać z komp., bo Mąż zainstalował nowy system, i za każdym razem muszę włączać i wyłączać komp, by się dobić di starego systemu 😒

Mjak mama gratuluję zaawans. bety i ciąży, oczywiście !!

Motyl, jak Twoje ciśnienie krwi, jak bad. Holtera wypadło ??

Postaram się jutro wpaść 😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #45609 5 stycznia 2016, 19:16

asaguarela Fajna mama

pepitka50 napisał(a)

hejo ja po wizycie w Krakowie badania na cukrzyce wyszły super wykluczają cukrzyce typu 1 :) :) :) więc jest duuża szansa ze to tylko cukrzyca ciążowa :) ale to się jeszcze okazę :) Iza moim zdaniem bardzo dobrą decyzję podjęliście ;p ja jak bym była w Twojej sytuacji to też nie miałabym żadnych oporów co do in vitro ;p będę trzymam kciuki za to żeby się od razu udało!!!! musi!!!! mjakmama piękna beta dzidzia na pewno ślicznie rośnie- oby tak dalej!!!! Slimaczku Ty się nie chwaliłaś że ślub bierzesz- gratulacje- sukienka śliczna!!!!! a teściowa jak to teściowa powinna się skończyć z plackami na weselu he he szczęścia i miłości wam życzę kochana!!!! tandem oby kreseczka ściemniała!!!! kurcze reszte zapomniałam co odpisać!!!! wybaczcie- mam ciążową sklerozę :)

Pepitka,super,że cukier w porządku 😃,tak trzymaj 😃

Zgłoś nadużycie #45610 5 stycznia 2016, 19:20

asaguarela Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Żyję, żyję, dzięki za troskę Ase i wszystkiego najlepszego dla Córki !!Spełnienia Jej marzeń!!

U nas ok. Skurcze mam codz., więc głównie leżę i staram się dotrwać do wyznaczonej przez ordynatora daty cc - 16. lutego !! Dzień wcześniej mam się zgłosić do szpitala.
Ciężko mi teraz będzie korzystać z komp., bo Mąż zainstalował nowy system, i za każdym razem muszę włączać i wyłączać komp, by się dobić di starego systemu 😒

Mjak mama gratuluję zaawans. bety i ciąży, oczywiście !!

Motyl, jak Twoje ciśnienie krwi, jak bad. Holtera wypadło ??

Postaram się jutro wpaść 😊

Noo Paola!!!
Jak dobrze,że się odezwałaś 😊,i, że wszystko jest dobrze( po za skurczami oczywiście 😐) 😁,bardzo się cieszymy 😃
Leż,leż dzielnie 😉
Dacie radę 😃,buziaczki 😘