Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #45371 4 stycznia 2016, 8:42

angel Fajna mama
Dzien dobry u mnie tez negatyw @ brak jak narazie ale test o czulosci 10 juz by cos pokazal :-(

Zgłoś nadużycie #45372 4 stycznia 2016, 8:45

izabela23 Supermama
Cześć. Soki ze malo odpisuje ale z telefonu ciagle pisze bo s laptopa pod reka nie mam. Asawuarela super wygladaliscie i mialas podobna sukienke do mojej :-)
Monia swietne zdjecie. :-) a na foto mjakmama sie nie załapałam. U mnie jest w tej chwili -19 stopni. Przeziebinie lekko puscilo :-) wieczorem wizyta u gina mam nadzieje ze o nas nie zapomni i do domu nie pojdzie ;-) hihi

Zgłoś nadużycie #45373 4 stycznia 2016, 8:46

izabela23 Supermama

angel napisał(a)

Dzien dobry u mnie tez negatyw @ brak jak narazie ale test o czulosci 10 juz by cos pokazal :-(

Buuu :( :(

Zgłoś nadużycie #45374 4 stycznia 2016, 8:53

koko83 Fajna mama

murron napisał(a)

Tandem, ale @ nie ma więc może za wcześnie. Konsekwentnie trzymam kciuki :)
Zdjęcia Moni i Asaguereli super :)
u nas mróz, jako że już z tydzień poniżej 10 stopni to mogłoby się już skończyć, ja jestem z tych co uważają, że zimą powinno być + 15, a latem + 25 :)

ja też aż mi było szkoda majkę do szkoły zawozić
w takich chwilach tęsknie za Hiszpanią

Iza powodzenia na wizycie

tandem angel przykro mi

a ja dzisiaj też wizytę mam zobaczę co u mojej fasolki
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #45375 4 stycznia 2016, 8:55

staraczka33 Supermama
pecherzyk w trakcie pekania 21x14 endo prawie 9

Zgłoś nadużycie #45376 4 stycznia 2016, 8:58

staraczka33 Supermama
Iza trzymam kciuki za wizyte,Koko za twoja tez

Zgłoś nadużycie #45377 4 stycznia 2016, 9:01

izabela23 Supermama
Koko trzymam kciuki. Staraczka i co robicie iui?

Zgłoś nadużycie #45378 4 stycznia 2016, 9:58

asaguarela Fajna mama
Dzień dobry 😊

Brr..noo mróz czadu daje ...ale jeszcze tylko parę dni i ma odpuścić 😊

Angel,Tandem 😞,no co jest 😞..może faktycznie owu później była...jeszcze jest nadzieja..

Iza ,nio😊 podobne sukienki😊,trzymam kciuki za Twoją wizytę 😊

Staraczka,😊 i co ?robicie iii? Trzymam kciuki mocno 😊

Koko,za Twoją wizytkę również 😃

A ja dzisiaj wieczorem,dentysta 😌,w końcu idę rwać te nieszczęsną ósemkę 😭

Zgłoś nadużycie #45379 4 stycznia 2016, 10:03

sielanka Fajna mama
Dzien dobry! Dlugo mnie nie bylo, nie wiem jak nadrobie, ale widze, ze nie tesknilyscie :p
Tandem, Angel, przykro mi, ale nie ma @, jest nadzieja!
Ja wczoraj bylam u kolezanki pomoc z karmieniem, bo niestety nasz szpital jest pod tym wzgledem tragiczny i malutka juz ciagnie z butelki :/ no ale udalo sie, zassala malenka, Asia ma nawal pokarmu, wiec dadza rade :) tyle tylko, ze malutka ma spora zoltaczke i jest w zwiazku z tym niemrawa dosc. Trzymajac na rekach te 3 kilo czlowieczka prawie sie poplakalam... Cala noc snilo mi sie, ze najpierw urodzilam, a potem karmilam mala coreczke :p Jeszcze mama do mnie rano zadzwonila, ze od dwoch dni sni jej sie, ze jestem w ciazy, ech.
Postaram sie Was troche nadrobic, ciekawe jak mi wyjdzie :p

Zgłoś nadużycie #45380 4 stycznia 2016, 10:03

izabela23 Supermama

asaguarela napisał(a)

Dzień dobry 😊
Brr..noo mróz czadu daje ...ale jeszcze tylko parę dni i ma odpuścić 😊
Angel,Tandem 😞,no co jest 😞..może faktycznie owu później była...jeszcze jest nadzieja..
Iza ,nio😊 podobne sukienki😊,trzymam kciuki za Twoją wizytę 😊
Staraczka,😊 i co ?robicie iii? Trzymam kciuki mocno 😊
Koko,za Twoją wizytkę również 😃
A ja dzisiaj wieczorem,dentysta 😌,w końcu idę rwać te nieszczęsną ósemkę 😭

nas bardzo mróz nie przeraża,bo my koło Suwalszczyzny to u nas siarczyste mrozy to normalka | :D szczerze mówiąc to jak teraz tak ciepło było to aż się nam chciało tego mrozu hihi,ale też jest potrzebny żeby te zarazki wymrozić ;)
dzięki za kciuki z moim pechem to najpierw trzymam kciuki żeby dojechać do tego Białegostoku,a jak już dojadę to wtedy będę trzymała za wizytę hihi ;)
ja czuję się trochę okresowo,ale chyba nie wierzę,że miałabym dostać sama @

Zgłoś nadużycie #45381 4 stycznia 2016, 10:05

izabela23 Supermama

sielanka napisał(a)

Dzien dobry! Dlugo mnie nie bylo, nie wiem jak nadrobie, ale widze, ze nie tesknilyscie :p
Tandem, Angel, przykro mi, ale nie ma @, jest nadzieja!
Ja wczoraj bylam u kolezanki pomoc z karmieniem, bo niestety nasz szpital jest pod tym wzgledem tragiczny i malutka juz ciagnie z butelki :/ no ale udalo sie, zassala malenka, Asia ma nawal pokarmu, wiec dadza rade :) tyle tylko, ze malutka ma spora zoltaczke i jest w zwiazku z tym niemrawa dosc. Trzymajac na rekach te 3 kilo czlowieczka prawie sie poplakalam... Cala noc snilo mi sie, ze najpierw urodzilam, a potem karmilam mala coreczke :p Jeszcze mama do mnie rano zadzwonila, ze od dwoch dni sni jej sie, ze jestem w ciazy, ech.
Postaram sie Was troche nadrobic, ciekawe jak mi wyjdzie :p

to ta koleżanka,o którą ostatnio się martwiłaś ?? A mi się śniło,że zmarł mój tata,masakra jakaś!

Zgłoś nadużycie #45382 4 stycznia 2016, 10:10

sielanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

to ta koleżanka,o którą ostatnio się martwiłaś ?? A mi się śniło,że zmarł mój tata,masakra jakaś!

Tak, ta kolezanka. Odezwala sie wieczorem, macierzynstwo ja tak zaszokowalo, ze zapomniala dac znac. Fajnie tak patrzec na takich swiezych rodzicow, ktorzy dopiero ucza sie rodzicielstwa. Musialam ich troche naprostowac, bo w przyplywie milosci ugotowaliby malenstwo ;p 27 stopni, a mala w body, pajacu, czapce i pod kocem, a przegrzane dziecko z zoltaczka sie nie budzi. Wcale. Nawet na jedzenie. Takze rozebralam niunie do pieluszki i mama dostala przykaz, zeby nie ubierac przy takiej temperaturze, tylko tulic duzo :)
Okropny sen Iza, tez kiedys taki mialam...

Zgłoś nadużycie #45383 4 stycznia 2016, 10:13

izabela23 Supermama

sielanka napisał(a)

Tak, ta kolezanka. Odezwala sie wieczorem, macierzynstwo ja tak zaszokowalo, ze zapomniala dac znac. Fajnie tak patrzec na takich swiezych rodzicow, ktorzy dopiero ucza sie rodzicielstwa. Musialam ich troche naprostowac, bo w przyplywie milosci ugotowaliby malenstwo ;p 27 stopni, a mala w body, pajacu, czapce i pod kocem, a przegrzane dziecko z zoltaczka sie nie budzi. Wcale. Nawet na jedzenie. Takze rozebralam niunie do pieluszki i mama dostala przykaz, zeby nie ubierac przy takiej temperaturze, tylko tulic duzo :)
Okropny sen Iza, tez kiedys taki mialam...

wiesz jak to jest człowiek jak nie miał styczności z taką kruszynką to chce jak najlepiej i chyba każdy popełnia na początku te błędy z tym przegrzewaniem :)

Zgłoś nadużycie #45384 4 stycznia 2016, 10:16

sielanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

wiesz jak to jest człowiek jak nie miał styczności z taką kruszynką to chce jak najlepiej i chyba każdy popełnia na początku te błędy z tym przegrzewaniem :)

Wiem wiem, dlatego posmialismy sie troche, wyjasnilam jak sprawdzic, czy dzidziusiowi dobrze i juz jest ok :)

Zgłoś nadużycie #45385 4 stycznia 2016, 10:21

asaguarela Fajna mama

izabela23 napisał(a)

nas bardzo mróz nie przeraża,bo my koło Suwalszczyzny to u nas siarczyste mrozy to normalka | :D szczerze mówiąc to jak teraz tak ciepło było to aż się nam chciało tego mrozu hihi,ale też jest potrzebny żeby te zarazki wymrozić ;)
dzięki za kciuki z moim pechem to najpierw trzymam kciuki żeby dojechać do tego Białegostoku,a jak już dojadę to wtedy będę trzymała za wizytę hihi ;)
ja czuję się trochę okresowo,ale chyba nie wierzę,że miałabym dostać sama @

Nio,to jesteście zaprawieni😄
Ja też już tęskniłam za mrozem,bo te temperatury byly nie teges😃

Dojedziesz,dojedziesz,zaklinam Twojego pecha 😊,..jeżeli chodzi o @,to może akurat z Nowym Rokiem Cię zaskoczy😊

Zgłoś nadużycie #45386 4 stycznia 2016, 10:21

izabela23 Supermama

sielanka napisał(a)

Wiem wiem, dlatego posmialismy sie troche, wyjasnilam jak sprawdzic, czy dzidziusiowi dobrze i juz jest ok :)

ale każdy z czasem nabiera doświadczenia :) co się dziwić rodzicom jak często w szpitalach opatulają nie wiadomo jak te dzieciaki a biedni rodzice myślą,że tak jest dobrze ;)

kurka dzisiaj 25dc czyżby moja @ miała zamiar przyjść bez wspomagaczy? mam nadzieję,że lekarz obluka to na usg

Zgłoś nadużycie #45387 4 stycznia 2016, 10:35

kiwi Fajna mama
Cześć Dziewczyny
Iza trzymam kciuki za wizyte
Tandem mialam nadzieje ze dzis rano beda u Ciebie dwie kreski
Staraczka napisz mi proszę czy wynik AMH jest na następny dzien?
Angel co do luteiny to czytalam ze bierze sie ja po stwierdzonej owu w innym przypadku z niepeknietych pęcherzyków mogą powstac cyst. Bezpieczniej z duphastonem.

Nie pamiętam już co jeszcze napisać chciałam pęknie w nowy rok weszlyscie :)

Zgłoś nadużycie #45388 4 stycznia 2016, 10:35

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

Koko trzymam kciuki. Staraczka i co robicie iui?

iui nie robimy wczorak serduszka byly kazal dzisiaj powtorzyc i zobaczymy jesli nic z tego a napewno nic z tego w przyszlym cyklu iui jutro jeszcze raz jade na wizyte

Zgłoś nadużycie #45389 4 stycznia 2016, 10:35

sielanka Fajna mama

izabela23 napisał(a)

ale każdy z czasem nabiera doświadczenia :) co się dziwić rodzicom jak często w szpitalach opatulają nie wiadomo jak te dzieciaki a biedni rodzice myślą,że tak jest dobrze ;)

kurka dzisiaj 25dc czyżby moja @ miała zamiar przyjść bez wspomagaczy? mam nadzieję,że lekarz obluka to na usg

Iza moze moze? Nowy rok, nowe mozliwosci! O ktorej masz wizyte? Mam nadzieje, ze za miesiac widzimy sie na pazdziernikowkach, co? ;D

Zgłoś nadużycie #45390 4 stycznia 2016, 10:37

angel Fajna mama
Ja juz w domu mala tez auto mi sie zepsolo na srodku skrzyzowania ale bylam wsiekla bo moj wczoraj jakiegos paliwa wlal od kolegi dostal za to ze go gdzies tam zawuezie i wziol moje bo u mnie czysto noi zalatwil mi chyba silnik nie wiem ale jestem wsciekla nie macie pojecia