Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #45311 3 stycznia 2016, 17:16

motylek1909 Supermama

kamila19880 napisał(a)

hejka dziewczyny nie bylo mnie bo w drodze bylam juz w bxl jestem :) iza nie załapalam sie na zdjecie niestety :) a oto moje z sylwka

ale laska!!! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #45312 3 stycznia 2016, 17:17

angel Fajna mama
Tempke mierze :-) a pisalyscie ostatnio o butach ja mam nr 39 ale u mnie jest taki problem ze musze miec wszystkie na plaskim bo moj W jest tylko 4cm wyzszy odemnie a nie lubie byc wyzsza i czasami szlak mnie trafia bo nie do wszystkiego butki na plaskim pasuja a tak mi sie szpilki podobaja ale niestety tylko popatrzec moge

Zgłoś nadużycie #45313 3 stycznia 2016, 17:20

mala2 Supermama
Elo ☺
Ja jestem podczytje was ale jakos weny na pisanie nie mam bo i co na razie jestem zawieszona w staraniach ale siedowasprzyzwyczailam i zagladam co u ktorej sie dzieje i kubicuje wam ☺

Monia ja tak mialam test wyszedl pozytywny poszlam na bete a tam 89 wyszlo wiec by mogo sie wydawc super i tak w 5 tc zaczlam plamic ale na brazowo dostalam dupka mialam tylko na papierze smugi 6tc pojwaila sie krew i sie rozkreilo i bylo tego bardzo malo okres mam znacznie mocniejszy trwalo 4 dni .Zawsze wydawalo mi sie ze to jakies krwotoki itp a u mnie bylo mniejsze niz nrmalny okres.Ale oczyscilo sie samo bez ingerencji lekarza.

Zgłoś nadużycie #45314 3 stycznia 2016, 17:20

angel Fajna mama
Motylku a tobie to juz nie wiele zostalo do spotkania najwazniejszego mezczyzny swojego zycia :-) fajnie

Zgłoś nadużycie #45315 3 stycznia 2016, 17:30

motylek1909 Supermama

angel napisał(a)

Tempke mierze :-) a pisalyscie ostatnio o butach ja mam nr 39 ale u mnie jest taki problem ze musze miec wszystkie na plaskim bo moj W jest tylko 4cm wyzszy odemnie a nie lubie byc wyzsza i czasami szlak mnie trafia bo nie do wszystkiego butki na plaskim pasuja a tak mi sie szpilki podobaja ale niestety tylko popatrzec moge

u mnie podobna sytuacja ze wzrostem, ale ja mam to gdzieś :) do pracy często w szpilkach śmigałam :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #45316 3 stycznia 2016, 17:31

motylek1909 Supermama

angel napisał(a)

Motylku a tobie to juz nie wiele zostalo do spotkania najwazniejszego mezczyzny swojego zycia :-) fajnie

nadal nie mogę uwierzyć, że jesteśmy już tak blisko... przeraża mnie poród, ale z drugiej strony nie mogę się już doczekać :D

Zgłoś nadużycie #45317 3 stycznia 2016, 17:44

tandem Supermama
Hej dziewczyny, tak jak wspominałam, testuję dopiero jutro, nocna podróż była bardzo męcząca... @ nie przyszła, temp nie mierzyłam ostatnio przez ten rozregulowany tryb dnia.
monia niestety za krótko byłam w Katowicach by wpaść, zdjęcie w rakach, jeśli znajdę to wrzucę.

co do obcasów, ja mam 172 a mąż 198, więc śmigać mogę, na ślub mialam 9cm całą noc ;)

nakręcanie się jest złe, ale czy w ogóle da się przestać myśleć? U kobiet to chyba nie jest możliwe... ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #45318 3 stycznia 2016, 17:50

Monia82 Fajna mama

mala2 napisał(a)

Elo ☺
Ja jestem podczytje was ale jakos weny na pisanie nie mam bo i co na razie jestem zawieszona w staraniach ale siedowasprzyzwyczailam i zagladam co u ktorej sie dzieje i kubicuje wam ☺

Monia ja tak mialam test wyszedl pozytywny poszlam na bete a tam 89 wyszlo wiec by mogo sie wydawc super i tak w 5 tc zaczlam plamic ale na brazowo dostalam dupka mialam tylko na papierze smugi 6tc pojwaila sie krew i sie rozkreilo i bylo tego bardzo malo okres mam znacznie mocniejszy trwalo 4 dni .Zawsze wydawalo mi sie ze to jakies krwotoki itp a u mnie bylo mniejsze niz nrmalny okres.Ale oczyscilo sie samo bez ingerencji lekarza.

Mala2 to pewnie zależy od stopnia zaawansowania, bo ja roniłam w 11 tc, 8-tygodniową i miałam właśnie krwotok, skurcze jak porodowe, mdlałam, miałam mroczki przed oczami, mąż miał pogotowie wzywać i myślałam, że teraz więcej tej krwi będzie. A nie wiesz może, czy ten spadek hcg do 0,3 oznacza, że macica czysta? Szyjka mi stardniała i zamknęła się.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #45319 3 stycznia 2016, 18:04

mala2 Supermama
Tego to nie wiem bo ja juz nie robilam lekarz kazal mi przyjsc jak krwawienie ustanie na kotrole a na usg bylo juz czysto i wszystko wrocilo do " normy" i nie zalecal zadnych badan.

Zgłoś nadużycie #45320 3 stycznia 2016, 18:27

motylek1909 Supermama

Monia82 napisał(a)

Mala2 to pewnie zależy od stopnia zaawansowania, bo ja roniłam w 11 tc, 8-tygodniową i miałam właśnie krwotok, skurcze jak porodowe, mdlałam, miałam mroczki przed oczami, mąż miał pogotowie wzywać i myślałam, że teraz więcej tej krwi będzie. A nie wiesz może, czy ten spadek hcg do 0,3 oznacza, że macica czysta? Szyjka mi stardniała i zamknęła się.

mala dobrze pisze... ja bym poszła na kontrol do gina, bo to naprawdę lepiej sprawdzić!

a na kiedy wpisać Ci kolejną @?

Zgłoś nadużycie #45321 3 stycznia 2016, 18:28

motylek1909 Supermama
Ja dziś patrząc na Wasze poczynania kupiłam sobie zestaw bielizny i pończochy i mam zamiar dzisiaj zrobić duuuuużo przyjemności mężowi, póki jako tako się toczę :)

a jutro na 8:00 jadę na Izbę Przyjęć i zobaczymy co tam postanowią dalej...

Zgłoś nadużycie #45322 3 stycznia 2016, 18:36

staraczka33 Supermama

motylek1909 napisał(a)

Ja dziś patrząc na Wasze poczynania kupiłam sobie zestaw bielizny i pończochy i mam zamiar dzisiaj zrobić duuuuużo przyjemności mężowi, póki jako tako się toczę :)

ooooo Motylek tak trzymac mezowi trzeba sprawic przyjemnosc bo pozniej bedzie Filip na pierwszym miejscu

Zgłoś nadużycie #45323 3 stycznia 2016, 18:46

angel Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Uuuuuu... no no

Zgłoś nadużycie #45324 3 stycznia 2016, 18:47

tandem Supermama
Motylek, takie zakupy dużo dają też tej, która kupuje ;) a co do Filipka na pierwszym miejscu to racja,ale z drugiej strony chyba też inaczej patrzy się wtedy na męża,jako tego, dzięki któremu również ma się to Małe szczęście przy sobie :)

któraś pisala, że z maluchem w góry już się tak nie wybiorę. To prawda, nie od razu. Ale wiecie, w ogóle mi nie żal, choć kocham i góry i narty. Mam nadzieję, że na marcową wyprawę na narty nie będę mogła już pojechać... ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #45325 3 stycznia 2016, 18:49

mala2 Supermama
A u mnie cyrki jak odpuscilam moj cykl wariuje dni plodne przyszly znacznie wczsniej niz zwykle(a@ byla opozniona przez dupka) i cycki bola az dotknac nie mozna ,sluzu co by na 2 pewnie starczylo brzuch i jajniki pobololewaja coraz bardziej nawet mocniej niz ostatnie cykle poprostu mnie wkurza bo jak sobie czlowiek inne plany w glowie ulozyl to sie upomina ach.....i ta mysl w glowie ,ze szkoda tych dni z drugiej strony slowa dietetyczki ze to nie najlepszy czas trzeba zgubi balast dla dobra maluszka ach....

Zgłoś nadużycie #45326 3 stycznia 2016, 18:49

Kaari Fajna mama

jadzia napisał(a)

Ja mierze temp i robilam testy owu. A moze to blad bo sie nakrecam. A jeszcze w tym cyklu tedty pokazaly owu a temp nie rosla tak wiec chyba nie trafilam w owu z serduchami bo myslalam ze juz po a prawdopodobnie bylo przed i sercowalismy dopiero wctrzecim dniu wyzszej temp i żołnierze niedotarly. Mierzenie temperatury niestety nakreca jeszcze bardziej bo rosnie spada a czlowiek mysli i tyle. Kazia trzymam kciuki za szczesliwy final stymulacji. Staraczka prosze nie czynic czarnowidztwa. Uda sie na pewno moze jeszcze w tym cyklu!

No właśnie dlatego pytałam czy mierzysz temp i robisz testy bo może Cię to blokuje. To jest na pewno pomocne ale też mimo wszystko to dodatkowy stres bo nie oszukujmy się już bez tych "pomiarów" się siedzi i myśli: "udało się, nie udało się....nie chyba nieeee, a może jednak?".

Kamila ładnie wyglądałaś, kiecka naprawdę fajnie się prezentuje :)
Motylek to mąż będzie w niebo wzięty :)

Zgłoś nadużycie #45327 3 stycznia 2016, 18:50

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Motylek, takie zakupy dużo dają też tej, która kupuje ;) a co do Filipka na pierwszym miejscu to racja,ale z drugiej strony chyba też inaczej patrzy się wtedy na męża,jako tego, dzięki któremu również ma się to Małe szczęście przy sobie :)

któraś pisala, że z maluchem w góry już się tak nie wybiorę. To prawda, nie od razu. Ale wiecie, w ogóle mi nie żal, choć kocham i góry i narty. Mam nadzieję, że na marcową wyprawę na narty nie będę mogła już pojechać... ;)

miejmy nadzieje ze w marcu juz nie pojedziesz!!!

Zgłoś nadużycie #45328 3 stycznia 2016, 18:53

Kaari Fajna mama

mala2 napisał(a)

A u mnie cyrki jak odpuscilam moj cykl wariuje dni plodne przyszly znacznie wczsniej niz zwykle(a@ byla opozniona przez dupka) i cycki bola az dotknac nie mozna ,sluzu co by na 2 pewnie starczylo brzuch i jajniki pobololewaja coraz bardziej nawet mocniej niz ostatnie cykle poprostu mnie wkurza bo jak sobie czlowiek inne plany w glowie ulozyl to sie upomina ach.....i ta mysl w glowie ,ze szkoda tych dni z drugiej strony slowa dietetyczki ze to nie najlepszy czas trzeba zgubi balast dla dobra maluszka ach....

Mała nie martw się, te pare miesięcy szybko zleci choć teraz wydaje Ci się to niemożliwe. Pomyśl, że nową figurą się długo nie nacieszysz bo wszystkie zbędne kilogramy zgubisz a przyjdą 2 kreseczki :)

Zgłoś nadużycie #45329 3 stycznia 2016, 19:03

staraczka33 Supermama
no ja chyba tez dzisiaj nie popuszcze mezowi wiecie tyle miesiecy post to trzeba nadrobic

Zgłoś nadużycie #45330 3 stycznia 2016, 20:01

ewelina25 Gotowa na wszystko
Staraczka33 mecz mecz męża :)