Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #45251 2 stycznia 2016, 22:55

jadzia Fajna mama
Buka dzieki za wiare ale ja nie czuje sie ciazowo tylko okresowo ehh niech juz nadejdzie bo mam dosyc.

Zgłoś nadużycie #45252 2 stycznia 2016, 23:28

motylek1909 Supermama

buka87 napisał(a)

Motylku no to nie fajnie z tymi butami;/ Jejku już tak mało Wam zostało, żeby zobaczyć dzieciaczki!
Nasz nowy rok zaczął się fantastycznie, dzisiaj mój mąż pierwszy raz poczuł kopniaczka on naszego dzidziora :) ) Cudowne uczucie aż się popłakałam :) )
Z niecierpliwością czekam na pozytywny test Jadzi!

oooooo jak pięknie :) Tobie też zleci buka... ja dopiero byłam na prenatalnych a tu o... 30 tydzień ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #45253 2 stycznia 2016, 23:30

motylek1909 Supermama

Usiasia napisał(a)

I ja dołączam się Pati do Twoich życzeń :) Zaglądam do Was kobitki dosyć czesto tylko albo nie jestem w temacie albo nie mam czasu pisać.  Pati możesz przypomnieć kiedy Wy z mezem zaczeliscie starania bo kojarzę ze chyba jakoś w podobnym czasie zaczęłysmy a u mnie też niestety nadal nic. Ja będę robić badania dopiero po konsultacji z endokrynologiem a niestety termin mam na końcówkę lutego a nie sądzę żeby przez ten czas coś się udało skoro przez tyle czasu nic. Już nawet nie mam sił czasem o tym myśleć że wszystkim znajomym dookoła się udaje a u nas nic... Mam nadzieje ze w tym roku nam się uda. Trzymam kciuki i nie mogę wręcz uwierzyć że większość z Was już niedługo będzie miała obok siebie te malutkie kruszynki. Trzymam kciuki za Was wszystkie. 
Pamiętajcie że ciągle Was podglądam także proszę o pozostawienie w tabelkach. Jak ogarnę juz mój cykl to podam Ci Motylku wszystkie dane bo narazie jest z nim jakaś masakra ostatnio.

cały czas jesteś kochana w tabeli ;) nie zapominam o Tobie!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #45254 2 stycznia 2016, 23:31

motylek1909 Supermama

Leena napisał(a)

Wszystkiego co Najlepsze w Nowym Roku oby każda z Was została Mama :*

Motylku a patrzyłas w Decathlon? Ja w zeszłym roku kupiłam tam super buty w góry za 40 zł i noszę je nawet teraz. Są też takie "po płaskim terenie" wiec może udałoby ci się znaleźć pasujące buty w rozsądnej cenie. Tam mają dość sporo rozmiarów

dzięki za info, ale musiałam kupić coś na Już. Bo w swoje buty wchodzę, ale już nie zapinałam zamka... a zobaczymy jak te botki będą się sprawować :) w razie W pojadę do decathlona ;)

Zgłoś nadużycie #45255 2 stycznia 2016, 23:40

Jagna89 Gotowa na wszystko
Witam! Spełnienia marzeń w nowym roku dziewczyny!!
Motylek ja mam rozmiar 42, czasem nawet 43 i buty kupuje właśnie w deichmannie, tyle że tam kiepski wybór w dużych rozmiarach. Dlatego ostatnio przerzucilam się na zalando. Bardzo duży wybór, co prawda zakupy tylko przez internet ale jak nie będą pasować to nie ma problemu ze zwrotem. Zaznaczasz w internecie kiedy kurier ma odebrać paczkę i oddajesz bez żadnych dodatkowych kosztów.
Buka fajny prezent na nowy rok wam dzidziuś zrobił ;-)  

Jadzia i tandem trzymam kciuki za wasze testy :-)

Zgłoś nadużycie #45256 3 stycznia 2016, 0:36

tandem Supermama
Usiasia świetnie,że się odezwałaś, szkoda, że ten endokrynolog dopiero tak późno,ale może dobrze,trochę odpoczniesz i potem może raz dwa się uda? Trzymam kciuki.

motylek no to życzę, żeby te butki wystarczyły, żebyś nie musiala więcej szukać i się stresować :)

jagna dziękuję :) @ nie przyszła wprawdzie, ale w pociągu podstawili nam bezprzedzialowy, jest jasno i głośno, spać się zupełnie nie da, więc choć test kupiłam, to na pewno w niedzielę z nego nici. Chyba, że jak wrócimy będę dłuugo spać w domu ;)

jadzia trzymam kciuki, może jednak @ nie przyjdzie? Nadzieja jest.

pozdrawiam ze stacji Katowice!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #45257 3 stycznia 2016, 1:47

tandem Supermama
Dziewczyny, jeszcze tylko jedno z serii "nocne przemyślenia w pociągu": gdy już się oswoisz, że może się nie udać, możesz się cieszyć tym, że im dłużej będziesz czekać, tym bardziej będziesz się później cieszyć ;) wtedy latwiej po prostu spokojnie czekać

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #45258 3 stycznia 2016, 6:59

turboslimak Fajna mama
Iza oczywiscie mnie fotki ominęły :D
Jak zwykle spóźniony zapłon mam hihi

Buka taaak to cudowne uczucie! Ale masz fajnego wrażliwego męża
Uwielbiam jak facet sie wzrusza dla mnie osobiście to męskie bardzo!!!

Od godziny nie spie tak mi sie rzuca mała chyba pojde sprzątać bo nie ma sensu leżeć żadna pozycja jej nie pasuje :-) :-)

Uasia fajnie ze sie odezwałas! Moze jednak uda sieci lutym bede trzymać kciuki!

A ja wam powiem wczoraj miałam sytuacje
To dopiero bezczelność!
Stoje w mega kolejce w tk max udało sie nam kupić za 160 zł garnitur do ślubu ktory mamy juz za tydzien
Podchodzę do kasy i mi sie wpycha baba w ciazy i mowi do mojego i do mnie ze ona w 9 miesiącu ciazy
Ja do niej grzecznie ze ja rownież i odstalam swoje w kolejce i ze nie przepuszcze jej bo tez mnie boli kręgosłup
A jej maz drze sie na nas na cały sklep : ze jestesmy barany ze staliśmy jak se lubimy postać
Boze jak sie w nas zagotowalo machnelismy ręka a oni odchodząc : ze to my jestesmy buraki ze jej przepuścić nie chciałam bo trzeba sie wpychac!!!

No myslslam ze moj pieprznie tego chłopa jej!
Gdybym w ciazy nie była nie byłoby problemu z miła chęcią bym ja przepuścila
Ale wyzywanie nas i obsmiewanie od baranów bo stoimy w kolejce jest nie na miejscu
A kasjer zero reakcji uwazam ze nie powinien jej obsłużyć bo wepchnęła sie ciężarnej z takim samym brzuchem

Ludzie to maja tupet :-)

Zgłoś nadużycie #45259 3 stycznia 2016, 7:03

turboslimak Fajna mama

tandem napisał(a)

Dziewczyny, jeszcze tylko jedno z serii "nocne przemyślenia w pociągu": gdy już się oswoisz, że może się nie udać, możesz się cieszyć tym, że im dłużej będziesz czekać, tym bardziej będziesz się później cieszyć ;) wtedy latwiej po prostu spokojnie czekać

I to jest myśl :D
Wmawialam tak sobie w Grecji ze sie nie udało choc gdzies tlila sie iskierka nadziei z tylu głowy :-)
Kocham jeździć bezprzedzialowo bo powietrza więcej jakos :-)

Zgłoś nadużycie #45260 3 stycznia 2016, 8:31

jadzia Fajna mama
Witam z rana wraz z @. Motylek prosze o wpisanie @ na 2 lutego

Zgłoś nadużycie #45261 3 stycznia 2016, 9:12

ewelina25 Gotowa na wszystko
Jadzia tak mi przykro ;( ja tez liczyłam na ten cykl ale z dnia na dzień jest gorzej :( chodź mój mi mówi ze może jeszcze się uda

Zgłoś nadużycie #45262 3 stycznia 2016, 9:23

angel Fajna mama
Turboslimak no bezczelnosc ale sa tacy ludzie i uwazam tez ze kasjer nie powinien jej osluzyc bo to jest szacunek do kazdego kienta i tacy tak sie ucza bo sprzedawcy nie reaguja moze jakby raz drugi nie zostali obsluzeni to by sie nauczyli

Zgłoś nadużycie #45263 3 stycznia 2016, 9:25

angel Fajna mama
Tak wogole to dzien dobry wstalam dzisiaj z okropnym bolem glowy. A przyslali mi dzisiaj{busem podali} sloiczek luteiny z pl jak cos to vhcialabym z nia sprobowac bo ja ja bralam w ciazy ale jak to jest podczas staran wytlumaczy mi ktoras bardzo prosze

Zgłoś nadużycie #45264 3 stycznia 2016, 9:28

angel Fajna mama
Dzisiaj 29dc cykle przewaznie mam 30/31 dniowe zdazaly sie 28dniowe robilam dzis test o czulosci 10 i negatyw wiec raczej napewno nic z tego

Zgłoś nadużycie #45265 3 stycznia 2016, 9:31

angel Fajna mama
Jadzia przykro mi bardzo ja tez czekam na @ nastepny cykl bedzie nasz

Zgłoś nadużycie #45266 3 stycznia 2016, 9:46

jadzia Fajna mama
Angel na pewno! Ja przytylam przez swieta 2 kg jutro biegam! Nie patrze na nic!

Zgłoś nadużycie #45267 3 stycznia 2016, 10:43

motylek1909 Supermama

jadzia napisał(a)

Szkoda jadzia :( ale pazdziernik tez ladny :)

Zgłoś nadużycie #45268 3 stycznia 2016, 11:20

motylek1909 Supermama
tandem, cały czas trzymam kciuki za pozytywny teścior :)

Zgłoś nadużycie #45269 3 stycznia 2016, 11:23

izabela23 Supermama
Cześć. Ja nadal chora kuruję się od wczoraj, dzisiaj nawet do Kościoła się nie wybrałam,bo chcę się podleczyć,bo jutro wizyta także mam zamiar spędzić dzień w łózku. u nas dzisiaj -20 jest :) może wymrozi te zarazki.
Jadzia, Angel przykro mi,ale może uda się w nowym cyklu...
Slimaku czytałam i ręce mi opadły,bezczelność ludzka nie zna granic!
ja od dzisiaj na diecie jestem mam nadzieję,że nie będzie mnie nic kusiło ;)

Zgłoś nadużycie #45270 3 stycznia 2016, 11:34

turboslimak Fajna mama

jadzia napisał(a)

Kurde bela bede bez nowej miotły :-(
No zesz ze przylazla menda jedna :-(

Angel dla mnie nie ma problemu przepuścić ciężarna ale sama jestem z wielkim brzuchem i wystalam sie w kolejce naprawde długo ...

Ja z Luteina nie pomogę ale moze któraś z dziewczyn bo brały niektóre :-)