Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #44831 28 grudnia 2015, 21:25

kiwi Fajna mama
Dzięki Motylku za motywacę zrobie to napewno tylko tak z każdym miesiącem sobie myślę, żeby dać sobie jeszcze jedna szansę , że może w tymmiesiącu  się uda :)

Zgłoś nadużycie #44832 28 grudnia 2015, 21:30

sielanka Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

sielanka, uda się na pewno :) ja w to wierzę z całego serca, masz jeszcze październik, listopad i grudzień ;)

Mam nadzieje :) ja tam nadziei nie trace :)

Zgłoś nadużycie #44833 28 grudnia 2015, 21:42

Konto usunięte
A czy któraś z was wie czy mogę założyć forum wrześniówki? jak tak to jak?

Zgłoś nadużycie #44834 28 grudnia 2015, 21:50

kamila19880 Fajna mama
wchodzisz na oczekujac dziecko i tam jest nowy temat :) i zakadasz :) sama ne bedziesz juz mamy wrzesniówke jedną :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #44835 28 grudnia 2015, 21:59

ewelina25 Gotowa na wszystko
Kolejna wrzesniowke :) )) ja się dziś dowiedziałam ze zostanę ciocia z jednej strony się cieszę z drugiej mi smutno bo ona już ma dziewczynkę ;) i jeszcze to pytanie A U was nadal nic ; ( znowu byłam u mamy tam też już by chcieli mieć wnuki siostra mnie tylko rozumie ale czasem też palnie coś głupiego... wigilię każdy życzy mi bobasa

Zgłoś nadużycie #44836 28 grudnia 2015, 22:01

asaguarela Fajna mama
Hej dziewczynki..
U mnie @ szaleje 😞,,..
Smutno mi..tak naprawdę to nie wiem,co robić,co myśleć.

Mąż chce jeszcze próbować,..ale ja czuję,że się nie uda,że coś jest nie tak,....
Że jeżeli już,to trzeba zacząć podejmować kroki...

Na dodatek mam dość swojej pracy.,tej zawiści,dwulicowości 😞😞
Smutno mi 😞

Ale juz nie smucę Wam...

Mjakmama,gratuluję śliczna beta

Sielanka,Iza,Tandem,bardzo trzymam kciuki za Was..
Oczywiście za resztę dziewczyn...

Kiwi ,za Ciebie również,z jakiego miasta jesteś?

I już zapomniałam co dalej,,,a Tandem..pozdrów Taterki ode mnie,,❤ ,kocham Je ❤😉

.

Zgłoś nadużycie #44837 28 grudnia 2015, 22:11

[QUOTE=asaguarela;2936806]Hej dziewczynki..
U mnie @ szaleje 😞,,..

Mąż chce jeszcze próbować,..ale ja czuję,że się nie uda,że coś jest nie tak,....

Smutno mi 😞

Ale juz nie smucę Wam...
Smuć nam smuć razem zawsze raźniej !!!

Zgłoś nadużycie #44838 28 grudnia 2015, 22:41

kamila19880 Fajna mama
Wg mnie powinnaś widzisz ja tylko 7 mies sie staram ale poszłam sie zbadać i maż tez poki co jestem spokojniejsza i wy tez będziecie. Dla pewności lepiej isc a jak cos jest nie tak to zaczniecie sie leczyć na to lepiej wcześniej niz pózniej. Ja męża nie musiałam namawiać bo sam widział co sie ze mną dzieje co @ to płacz o depresja wiec mu jak powiedziałam ze chcem zapisać powiedział tylko ok
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #44839 28 grudnia 2015, 22:43

Kaari Fajna mama

ewelina25 napisał(a)

Kolejna wrzesniowke :) )) ja się dziś dowiedziałam ze zostanę ciocia z jednej strony się cieszę z drugiej mi smutno bo ona już ma dziewczynkę ;) i jeszcze to pytanie A U was nadal nic ; ( znowu byłam u mamy tam też już by chcieli mieć wnuki siostra mnie tylko rozumie ale czasem też palnie coś głupiego... wigilię każdy życzy mi bobasa

Ewelina wiem co czujesz, ja niedawno dowiedziałam się, że koleżanka jest w ciąży a nawet tego nie planowała. Z jednej strony się człowiek cieszy a z drugiej pojawia się smutek. Te pytania "a u Was nic? A kiedy dzidziuś? Planujecie?" są bardzo irytujące zwłaszcza gdy padają od osób, które nie są nam super bliskie. Ja po poronieniu mam spokój bo każdy zdaje sobie sprawę, że są one nie na miejscu i tak sobie myślę, że szkoda, że nie widzieli tego wcześniej bo bez nich się lepiej żyje.
Asaguarela należy Ci się porządny kop! Wierzysz tutaj w nas wszystkie a w siebie nie. Wiem, jakiego doła sie łapie jak przychodzi @ także liczę, że to chwilowe zwątpienie i że jak sobie pójdzie to weźmiecie się z mężem ostro do pracy ;) . Napisałaś, że czujesz, że coś jest nie tak-może faktycznie warto podjąć jakieś kroki?

Zgłoś nadużycie #44840 28 grudnia 2015, 22:47

Konto usunięte
zapraszam wrześniówki 2016 na forum :-)

Zgłoś nadużycie #44841 28 grudnia 2015, 22:56

kamila19880 Fajna mama

Markissa napisał(a)

Mam nadzieje ze dołącze ;)

Zgłoś nadużycie #44842 28 grudnia 2015, 22:57

Markissa napisał(a)

Ooo z chęcią pójdziemy wszystkie!!! A jak narazie to gratulacje :* i spokojnie ciąży :*

Zgłoś nadużycie #44843 28 grudnia 2015, 23:02

Konto usunięte
QUOTE=kamila19880;2936824]Mam nadzieje ze dołącze ;) [/QUOTE]
Trzymam kciuki :-)

Zgłoś nadużycie #44844 28 grudnia 2015, 23:20

kiwi Fajna mama
[QUOTE=asaguarela;2936806]Hej dziewczynki..
U mnie @ szaleje 😞,,..

Smutno mi 😞

Ale juz nie smucę Wam...

Mjakmama,gratuluję śliczna beta

Sielanka,Iza,Tandem,bardzo trzymam kciuki za Was..
Oczywiście za resztę dziewczyn...

Kiwi ,za Ciebie również,z jakiego miasta jesteś?

I już zapomniałam co dalej,,,a Tandem..pozdrów Taterki ode mnie,,❤ ,kocham Je ❤😉

.[/QUOTE ] bielsko]

Zgłoś nadużycie #44845 29 grudnia 2015, 0:03

sielanka Fajna mama
Asaguarela, jak myslisz, ze potrzebne sa jakies kroki, to zepnij poslady i je zrob! Wykop meza na badania nasienia, przebadaj hormony, idz na monitoring! Co to za poddawanie sie? Nie ma! Nie pozwalam! Nie i juz!

No. To ide spac. Dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #44846 29 grudnia 2015, 7:27

mjakmama Gotowa na wszystko
Trzymam za kazda z Was kciuki dziewczyny!! Mam nadzieje ze wszystkie trafimy na wrześniówki i szczęśliwie do tego wrzesnia wytrwamy :) no najwyżej co, to te które na wrzesień sie nie zmieszczą będziemy na październikowkach odwiedzać :D

Ps. Ja dzis o 18 mam wizytę, w sumie to nie wiem po co idę skoro i tak nic jeszcze nie będzie widać ale ginka chce mnie zbadać zanim podejmie decyzje czy brać luteinę :)

Jezeli mogę sie jeszcze wtrącić to ja w tym cyklu bralam tabletki z olejem z wiesiolka oeparol ( inne nie dawaly takiego efektu) do polowy cyklu oraz zalaczylam witaminę e, salfazin i witaminę c 1000 musujaca ( i to wszystko bral tez mój M :) oczywiście kwas foliowy tez bierzemy ale to juz od jakiegoś czasu :)
No i sie okazało ze u mnie bardzo późno owulacje jak na tak krótkie cykle bo w pierwsza ciąże tez w 17dc sie udało.

Zgłoś nadużycie #44847 29 grudnia 2015, 7:28

izabela23 Supermama
Cześć
. Ale sie wnerwilam wieczorem kolezanka wczoraj napisal mnie żeby pochwalić sie że jest w ciąży. Przyko mi sie zrobiło,bo wie ze staramy sie juz tyle lat. I nawet ostatnii jak pisalam z nia to pisalam ze mamy takie problemy. A ta mi wyjezdza z tekstem: wiesz tak sie denerwowalam bo staralismy sie 3 MIESIACE i nic dopiero w czwartym zaszlam. Jakby we mnie piorun trzasnal to przeczytalam nigdy nic nie mowilam,ale wczoraj nie wytrzymalam. Napisalam jej dziewczyno czy ty masz za grosz wyczucia? Pomine ze piszesz tylko po to zeby sie pochwalic ale ty mi piszesz co to znaczy starac sie o dziecko? K nie masz pojecia co to znaczy czekac. 3-4 mies to normalny czas staran postaraj sie przez conajmniej rok/dwa to wtedy podyskutujemy! A o 4 latach nawet nie wspomne.
No szlag mnie trafil wczoraj sorki ze tak z rana truje,ale musialan to z siebie wyrzucic.

Zgłoś nadużycie #44848 29 grudnia 2015, 7:30

izabela23 Supermama

mjakmama napisał(a)

Trzymam za kazda z Was kciuki dziewczyny!! Mam nadzieje ze wszystkie trafimy na wrześniówki i szczęśliwie do tego wrzesnia wytrwamy :) no najwyżej co to te które na wrzesień sie nie zmieszczą będziemy na październikowkach odwiedzać :D

Ps. Ja dzis o 18 mam wizytę, w sumie to nie wiem po co idę skoro i tak nic jeszcze nie będzie widać ale ginka chce mnie zbadać zanim podejmie decyzje czy brać luteinę :)

Jezeli mogę sie jeszcze wtrącić to ja w tym cyklu bralam tabletki z olejem z wiesiolka oeparol ( inne nie dawaly takiego efektu) do polowy cyklu oraz zalaczylam witaminę e, salfazin i witaminę c 1000 musujaca ( i to wszystko bral tez mój M :) oczywiście kwas foliowy tez bierzemy ale to juz od jakiegoś czasu :)
No i sie okazało ze u mnie bardzo późno owulacje jak na tak krótkie cykle bo w pierwsza ciąże tez w 17dc sie udało.

Nie dziwie sie ze idziesz do lekarza ja tez bym pobiegla nawet jakby nic widac nie bylo :-P
Ja to raczej na wrzesniowki nie mam szans ale licze ze jednak zalapie sie na 2016 rok

Zgłoś nadużycie #44849 29 grudnia 2015, 8:11

sielanka Fajna mama
Dzien dobry!
Iza tule mocno :* Kolezanka nie pomyslala...
U mnie @ sie rozkrecila, Motylku wpisz mi date nastepnej na 31 stycznia.

Zgłoś nadużycie #44850 29 grudnia 2015, 8:11

koko83 Fajna mama
Witam
gratuluję tym co się udało

ja dzisiaj idę na prenatalne nie śpię już od 6 bo się denerwuję ale wierzę że wszystko będzie dobrze
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014