Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #44811 28 grudnia 2015, 16:14

buba131 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Cześć. Ja dzisiaj jeździłam zamówić materac do łóżka i kupić sukienkę i buty na Sywestra,niestety nie jestem zadowolona do końca,bo chciałam coś zupełnie innego,ale nniestety moja łuszczyca ma kolejny wysyp i nie ma mowy żebym miała odsłonić ręcę. MAm nadzieję,że dieta niedługo podziałana tą łuszczycę diabelną-nienawidzę jej!
ja w środę mam kolejną wizytę w klinice :)

Mjak mama gratuluję :)  

Monia ja zawsze @ mam 6-go dnia po odstawieniu duphastonu. biorę zawsze przez 10 dni

Sielanka nie zgadzam się z tym Twoim wykresem,no!

Kamila współczuję teściowej! trzeba było ją zapytać czy jak ona pierze gacie itd to czy chodzi jej żebyś miałą taki sam los? Głupii babsztyl

staraczka przy stymulacji zawsze masz większą szansę na skuteczność owulacji nawet jeśli naturalnie masz owulacje.

pochwal się kreacją :D Chętnie zobaczymy

Zgłoś nadużycie #44812 28 grudnia 2015, 16:17

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Mjakmama beta jest super,sprawdź normy w necie masz do poszczególnych tygodni a to jeszcze wcześnie.Beta będzie się podwajać co 48 godzin chyba :) Nie stresuj się :D

Zgłoś nadużycie #44813 28 grudnia 2015, 16:37

Monia82 Fajna mama

mjakmama napisał(a)

Dziewczyny moja beta 48,19 n jest ona za niska ?? Dzis jest 29 dc a serduszkowalismy tylko w 17 dc?

Ja miałam w 25 dc tą pierwszą betę przed spadkiem 33, ale mieściła się w normie 4 tc więc chyba jest okej. Za 2 dni powtórz sobie.
ja po wizycie sądzie, gdzie musiałam wnosić pod pachą dziecko z wózkiem po 15 schodach, pojechałam się z młodym odstresować do Nibylandii. Chodziłam z nim po konstrukcjach dla dzieci haha, aż się upociłam i ledwo się tam mieściłam w niektórych dziurach z tym wielkim zadkiem
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #44814 28 grudnia 2015, 17:15

stencel_ka Fajna mama
Czesc staraczki. 😊Mjakmama gratki, jesteś pierwszą wrześnióweczką, ale nie ostatnią, dziewczyny testujące w najbliższym czasie..trzymam kciuki. Sierpień miał być kiepski a widzę cztery piękne ciężarówki. Oby i wrzesień nie był gorszy ✊✊✊✊

Zgłoś nadużycie #44815 28 grudnia 2015, 17:24

turboslimak Fajna mama
mjakmama beta piekna! dziewczyny maja racje jak na 12 dpo :)
moja była zaraz zajrze w swe ciazowe badania bo wszystko na pamiatke mam w segregatorze...

wynik mojej beta hcg z dnia 22.06.2015
71,6 mlu= a to było 16 dpo!!! bo mialam owulke okolo 23 dnia cyklu (tydzien pozniej niz myslalam i tak tez testy owulacyjne pokazały)....no to sama zobacz jaka masz piekna bete jak na 12 dpo a za dwa dni ci sie podwoi :)

kazia ty sie tu nam mało udzielasz ale ja mam nadzieje ze ty nadrabiasz w sypialni :D :D :D

iza moja znajoma za stymulacje lekami do in vitro dała 5 tysiecy zlotych w novum...ale ona ma teraz syncia!!!!!!!!
ja wiem ze to sa kolosalne pieniadze ale wszystko jest tego warte by miec bobaska.
ona akurat zalapala sie na refundacje wiec tylko za jakies leki stymuujace placila....
uwazam ze dobrze ze sie zdecydowaliscie (podkreslam ze wiem ze to koszty :( :( :( ) ale czekac na cud natury kolejny cykl gdzie bys mogla sie zalamać to juz lepiej zadzialac mocniej.

Zgłoś nadużycie #44816 28 grudnia 2015, 17:24

turboslimak Fajna mama

stencel_ka napisał(a)

Czesc staraczki. 😊Mjakmama gratki, jesteś pierwszą wrześnióweczką, ale nie ostatnią, dziewczyny testujące w najbliższym czasie..trzymam kciuki. Sierpień miał być kiepski a widzę cztery piękne ciężarówki. Oby i wrzesień nie był gorszy ✊✊✊✊

stencelka jak sie czujesz kochana ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #44817 28 grudnia 2015, 17:33

izabela23 Supermama

kasia_t napisał(a)

Iza a tak orientacyjnie to ile kosztuje ten lek?

zależy od dawek leku z tego co czytałam to 75 jednostek leku kosztuje ok 400 zł (zastrzyki) z tego co czytałam to niektóre dziewczyny płaciły nawet od 1000-2000 złotych zależy jakie dawki.

Zgłoś nadużycie #44818 28 grudnia 2015, 17:38

izabela23 Supermama

turboslimak napisał(a)

iza moja znajoma za stymulacje lekami do in vitro dała 5 tysiecy zlotych w novum...ale ona ma teraz syncia!!!!!!!!
ja wiem ze to sa kolosalne pieniadze ale wszystko jest tego warte by miec bobaska.
ona akurat zalapala sie na refundacje wiec tylko za jakies leki stymuujace placila....
uwazam ze dobrze ze sie zdecydowaliscie (podkreslam ze wiem ze to koszty :( :( :( ) ale czekac na cud natury kolejny cykl gdzie bys mogla sie zalamać to juz lepiej zadzialac mocniej.

koszty nie są dla nas wielkim problemem w zasadzie na dzień dzisiejszy żadnym. Mówię mężowi że to może kosztować nawet jakies 6 tysiećy a on do mnie eee myślałem,że więcej, ręce mi opadły jak go usłyszałam :P ale może się okazać że kilka stówek tylko wyniesie no nic dowiemy się wszystkiego w środę :D

Zgłoś nadużycie #44819 28 grudnia 2015, 17:39

izabela23 Supermama

buba131 napisał(a)

pochwal się kreacją :D Chętnie zobaczymy

po Sylwestrze obiecuję się pochwalić :)

Zgłoś nadużycie #44820 28 grudnia 2015, 17:43

tandem Supermama

stencel_ka napisał(a)

dziękuję w imieniu wszystkich testujących niedługo :)

może przydałaby się świeża porcja fluidkow :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #44821 28 grudnia 2015, 17:45

kiwi Fajna mama

patrycja27 napisał(a)

Kiwi dawno sie nie odzywalas co u ciebie jak starania?

Czasami cos napisze ale bardzo rzadko zrobiłaś mi niespodzianke ze mnie pamiętasz :) )
My dlaje sie staramy jeden cykl byl z duphastonem ale bez efektow mam jeszcze leku na jeden cykl ale w tym owu niepewna wiec nie zaczelam zazywac.
lekarka zalecił mi badanie amh ale przekładam z miesiaca na miesiac może podświadomie boje sie ze wyjdzie zle. I wizyte w okolicy 3 dc wiec to tez troche mnie krępuje może zdecyduje się wybrac w styczniu.  Prawda tez jest ze bardzo chciałbym naturalnie zajsc w ciaze bez wspomagaczy ale może jestem juz za stata lub tabletki anty zrobiły mi w organizmie niezle spustoszenie; )
Maz zrobil bbadanie nasienia i parametry sa w normie wg zaleceń who póki co nie konsultowane sa z lekarzem wiec może cos jest nie do końca w normie pomimo ze taki sie wydaje.  
Ten cykl powinien skończyć sie 06-01 wiec czekam.
A co u Ciebie Patrycja starasz sie dalej o drugiego bobasa czy skupiasz na pracy ? Nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydaje mi sie ze pisałaś kidys cos o nowej pracy?

Zgłoś nadużycie #44822 28 grudnia 2015, 18:26

mjakmama Gotowa na wszystko
Ehh chciałam umówić sie jeszcze na dzisiaj na wizytę żeby dopytać o to czy brać luteinę ale dopiero za dwa dni wizyta a przez telefon nikt nie chcial dać mi odpowiedzi czy stosować ;(
Na własną rękę boje się ryzykować...
Turbośimak bardzo dziękuję :) troszkę sie uspokoiłam a za dwa dni powtórka i zobaczymy jak ładnie rośnie :)

Zgłoś nadużycie #44823 28 grudnia 2015, 19:34

tandem Supermama
Kiwi nie bój się badań, to jeszcze nie oznacza,że będziesz potrzebować nie wiadomo jakich ingerencji.

mjakmama czekamy na powtórkę za dwa dni ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #44824 28 grudnia 2015, 19:55

stencel_ka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

stencelka jak sie czujesz kochana ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

A ja od 3 tyg czyli od konca tego pierwszego trymestru czuje sie super. 😊 te okropne nudności już przeszły, senność nie dokucza, bóli pleców i okolic krocza tez jakoś nie mam o dziwo. W pierwszej ciazy to mi dokuczalo na tym etapie, moze dlatego ze juz jestem na to przygotowana, organizm to pamięta. A moze dlatego ze nie pracuje jak wtedy do 6 mies. i mimo opieki nad córcią to jednak mam czas na drzemke czy odpoczynek w ciągu dnia😋 Ciąża narazie bezproblemowa i oby do końca...Synek bedzie Aleksander i juz sie nie moge doczekać😜 Dzieki Turbo ze pytasz, i wszystkiego dobrego dla Ciebie i Zośki, wy już prawie na finishu👌

Zgłoś nadużycie #44825 28 grudnia 2015, 20:12

kiwi Fajna mama
Dzieki Tandem, jeżeli będzie taka potrzeba to zaczne najpierw od naturalnych metod, oczywiście nie mam nic przeciwko in vitro czy inseminacji. W moim przypadku chodzi tylko o moje przekonania które nie sa związane z religia czy polityka. Uwazam ze gdzieś powinna byc granica i nic za wszelką cenę.
Tandem gdzie bylas na konsultacj jaki rejon Polski. Ja jestem z południa i chyba u mnie najbliżej to Katowice, Kraków. Pytam tak na wyrost co najpier wypada ustalić przyczynę :)

Zgłoś nadużycie #44826 28 grudnia 2015, 20:56

motylek1909 Supermama
A ode mnie dopiero pojechała szefowa... siedziała od 16.30! już myślałam, że mi dupa od siedzenia odpadnie :P  
A zaraz mężuś wróci i tak kolejny dzionek minął... 
Iza - nieważne, ile pieniędzy to pochłonie, grunt, by było skuteczne :)
kiwi - ja szanuję Twoją decyzję, ale zrób badania dla świętego spokoju i wtedy będziesz wyrokować co dalej (bo badania na pewno wyjdą dobrze) :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #44827 28 grudnia 2015, 21:05

Konto usunięte
Hej. i ja oczekuje dzidziusia. termin mam niby na 1 września :-) chciałabym was poznać :-)

Zgłoś nadużycie #44828 28 grudnia 2015, 21:14

sielanka Fajna mama
Dobry wieczor!
U mnie juz lekkie plamienie, wiec do jutra rozkreci sie @. Ale przynajmniej wiem, ze cykle wracaja do normy po moim nie zagniezdzonym do konca groszku. Nowy cykl, nowy rok, nowe starania :) moze jeszcze uda mi sie zostac mama w 2016 roku?

Markissa witamy :) my tutaj dopiero na etapie staran

Zgłoś nadużycie #44829 28 grudnia 2015, 21:18

tandem Supermama

kiwi napisał(a)

Dzieki Tandem, jeżeli będzie taka potrzeba to zaczne najpierw od naturalnych metod, oczywiście nie mam nic przeciwko in vitro czy inseminacji. W moim przypadku chodzi tylko o moje przekonania które nie sa związane z religia czy polityka. Uwazam ze gdzieś powinna byc granica i nic za wszelką cenę.
Tandem gdzie bylas na konsultacj jaki rejon Polski. Ja jestem z południa i chyba u mnie najbliżej to Katowice, Kraków. Pytam tak na wyrost co najpier wypada ustalić przyczynę :)

ja Poznań ;) ale kliniki naprotechnologiczne są też na pewno na poludniu

Zgłoś nadużycie #44830 28 grudnia 2015, 21:20

motylek1909 Supermama

sielanka napisał(a)

Dobry wieczor!
U mnie juz lekkie plamienie, wiec do jutra rozkreci sie @. Ale przynajmniej wiem, ze cykle wracaja do normy po moim nie zagniezdzonym do konca groszku. Nowy cykl, nowy rok, nowe starania :) moze jeszcze uda mi sie zostac mama w 2016 roku?

Markissa witamy :) my tutaj dopiero na etapie staran

sielanka, uda się na pewno :) ja w to wierzę z całego serca, masz jeszcze październik, listopad i grudzień ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...