Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #44591 26 grudnia 2015, 22:38

asaguarela Fajna mama

mali31 napisał(a)

Jestem mężątką od pół roku, niestety co miesiąc rozczarowanie. Może 2016 przyniesie coś optymistycznego.Wiem,że pół roku to niewiele, ale żal ogromny gdy co miesiąc nadchodzi @.

Witaj Mali 😉,zapraszamy 😊

Napisz coś o sobie więcej 😉
Robiłaś już jakieś badania?

Zgłoś nadużycie #44592 26 grudnia 2015, 22:40

kamila19880 Fajna mama

mali31 napisał(a)

Jestem mężątką od pół roku, niestety co miesiąc rozczarowanie. Może 2016 przyniesie coś optymistycznego.Wiem,że pół roku to niewiele, ale żal ogromny gdy co miesiąc nadchodzi @.

Witam ;) im wiecej osób tym weselej ;) wiemy co czujesz każda z nas przezywa żal co miesiac ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #44593 26 grudnia 2015, 22:41

jadzia Fajna mama
Asaguarela 30. Mali witaj!

Zgłoś nadużycie #44594 26 grudnia 2015, 22:57

mali31 Świeżo upieczona
:D swietnie, witam Was :)
Coś o mnie... Mam 30 lat ,w czerwcu wyszłam za mąż ( troszkę zwlekałam ,ale czekałam na tego jedynego :) ) . Teraz kolej na dziecko... wymarzone,upragnione i póki co marzenie nie łatwe do zrealizowania. A wydawało się , że będzie inaczej,łatwiej... Pół roku starań i nic, może to pragnienie bycia mamą jest moją największą blokadą, albo problem tkwi głebiej. W każdym bądź razie 6 stycznia wybieram się do gina . Nie robiłam żądnych badań póki co ,ale czas pomyśleć o zadbaniu i o to. Pierwsze co chyba muszę zejść z wagi bo rewelacyjną sylwetką nie grzeszę :) Przeczytałam już chyba pół internetu na temat starań o dziecko itp. postanowiłam się gdzieś zachcaczyć na forum,zawsze w grupie raźniej. Przynajmniej nie będę sama .Więc oto i jestem :)

Zgłoś nadużycie #44595 26 grudnia 2015, 23:12

Leena Fajna mama
Witaj Mali,

Bardzo dobrze trafilas bo dziewczyny sa super.
Zycze Ci szybkiego zafasolkowania ;)

A ja chyba znowu humorki ciazowe...najpierw zlosc taka ze w ciszy umylam i powycieralam wszystkie naczynia po gosciach ( 17 osob) a potem poszlam sie polozyc bo kregoslup boli jak diabli i ...ryczalam z godzine. Teraz nagle odczuwam samotnosc pomimo tego ze Mala wierci sie i kopie az milo...

No nic nie zawracam gitarrry...dobrej nocy zycze i wysylam ciazowe wiruski :*

Zgłoś nadużycie #44596 27 grudnia 2015, 0:50

Kaari Fajna mama

mali31 napisał(a)

:D swietnie, witam Was :)
Coś o mnie... Mam 30 lat ,w czerwcu wyszłam za mąż ( troszkę zwlekałam ,ale czekałam na tego jedynego :) ) . Teraz kolej na dziecko... wymarzone,upragnione i póki co marzenie nie łatwe do zrealizowania. A wydawało się , że będzie inaczej,łatwiej... Pół roku starań i nic, może to pragnienie bycia mamą jest moją największą blokadą, albo problem tkwi głebiej. W każdym bądź razie 6 stycznia wybieram się do gina . Nie robiłam żądnych badań póki co ,ale czas pomyśleć o zadbaniu i o to. Pierwsze co chyba muszę zejść z wagi bo rewelacyjną sylwetką nie grzeszę :) Przeczytałam już chyba pół internetu na temat starań o dziecko itp. postanowiłam się gdzieś zachcaczyć na forum,zawsze w grupie raźniej. Przynajmniej nie będę sama .Więc oto i jestem :)

Witaj Mali u nas na forum :) ja też wyszłam z założenia, że w grupie raźniej i to prawda. Tutaj można dowiedzieć się czasem więcej rzeczy niż na wizycie u lekarza ;) jeśli chcesz możesz dopisać się do naszej tabeli staraczek, którą prowadzi Motylek.
My właśnie wróciliśmy z ostatniej świątecznej wizyty także w tym roku było naprawdę intensywnie.

Zgłoś nadużycie #44597 27 grudnia 2015, 8:35

murron Supermama
Witaj Mali31!
Dobrze, że do ginekologa idziesz, choć niby mówi się, że jakieś ingerencje to dopiero po roku bezowocnych starań. trzymam kciuki za szybką fasolkę.
Dziś jakieś testy na tapecie?

Zgłoś nadużycie #44598 27 grudnia 2015, 8:46

sielanka Fajna mama
Dzien dobry!
Witaj Mali, nie rozsiadaj sie za wygodnie, zeby jak najszybciej zwiac na watek ciazowy :)
Dziewczyny, Wam tez ovufriend nie dziala? :o

Zgłoś nadużycie #44599 27 grudnia 2015, 9:24

werkaa Fajna mama
Witam wszystkich :-)
Mali zapraszamy :-)
Mi też ovufriend nie działa.
Dobrze że na innej stronie podobnej mam konto :-)

Zgłoś nadużycie #44600 27 grudnia 2015, 9:38

patrycja27 Fajna mama
hej dziewczyny :)
agusiu mocno trzymam kciuki za twojego maluszka :*pomodle sie za niego ...a o lekarzach nie moge pisac bo odrazu mnie krew zalewa co za ....poprostu brak mi slow to jest wlasnie skladanie przysiegi lekarskiej wszyscy dobrzy lekarzy wyjechali za granice bo tam maja wieksze mozliwosci uczenia i wieksze zarobki...
agusia trzymaj sie jakos :*
motylku wszystko bedzie dobrze polezysz w szpitalu odpoczniesz troszke :) co za koncowka roku... :(
monia mi tak spadla ale byla wieksza przy pustym jaju plodowym....chyba ze to ta tarczyca tak swiruje ...:*podleczysz ja i wkoncu sie uda!!:*
sielanka masz anielska cierpliwosc!! podziwiam bo z takim wykresem to by juz zatestowala :)
witam nowa kolezanke :)
jadzia ten twoj wykres to kurcze rzeczywiscie czarna magia !! moze cos z tego bedzie :D
a u mnie czekam caly czas czekam ...powinnam dostac 1 lub 2 stycznia bo owulacja sie przesunela tak jak w tamtym miesiacu

Zgłoś nadużycie #44601 27 grudnia 2015, 10:53

Monia82 Fajna mama
Hej, u mnie to raczej ciąża i jej strata :( spowodowana zaburzeniami czynności tarczycy, bo w nd miałam takie złe wyniki, a we wtorek wyszedł mi pozytywny test. Nadal nie mam okresu, nitki krwi w śluzie, na teście pepino wychodzi cień kreski, bo ten hormon hcg wciąż mi nie spadł. Wczoraj kuzynka dała test z rossmana i te krechy dość mocne wyszły. Mam nadzieję, że nastąpi samoistne i uniknę łyżeczkowania, szpitala, bo jak poroniłam w sierpniu to się stało w domu, ale dostałam krwotoku i mdlałam. Wtedy byłam w 11 tc, a obumarł w 8 tc, niby mi wykluczyli tarczycę, jako przyczynę. Na dole wczorajszy test z rossmana zrobiony wieczorem.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #44602 27 grudnia 2015, 11:26

Kaari Fajna mama
Monia strasznie mi przykro :( jak dla mnie to tez wyglada na ciaze. Ech nie tak powinno być. Tarczyca-niby taki maly organ a tyle problemow przez nia...

Zgłoś nadużycie #44603 27 grudnia 2015, 11:39

kasia_t Gotowa na wszystko
Dobry☺....nadrobiłam Ufff
Aga straszNe to..zdrówka dla Maksa i mam nadzieje ze jak najszybciej będzie dobrze i wyjdzie do domku
Monika u Ciebie to cyrk na kółkach z tymi testami i przykro...a i tak wogle to porażka z ta służba zdrowia😳...
Kamila a jak sytuacja z mężem juz pogodzona?..ehh i święta do dupu były...
ślimak olej ta swoją tesciowa nie ma sensu się denerwować bo może to tylko Zosi zaszkodzic☺
witam tez nowa kolezanke☺
Sielanka życzę wytrwałości w cierpliwości 😆
Asaguarela kciuki zaciśnięte za pozytywa☺
Iza coś czuje ze się zdecydowaliscie na stymulację tym nowym lekiem☺

A ja w święta miałam też przemyślenie żeby pójść do kliniki niepłodności...juz mam glupie napady mysli ze nie uda mu sie nigdy😯tym bardziej ze po slubie juz ponad 6 lat...trochę sie boje ze mi powiedzą ze nici z bycia mama.. a moze oni wykryja cos co pominal moj gin...no i mąż się zgodził i w styczniu się zorientuje czy jakaś konkretna jest w Lublinie..

Miłej niedzieli☺

Zgłoś nadużycie #44604 27 grudnia 2015, 11:41

patrycja27 Fajna mama
aaa izunia o tobie kurcze zapomnialam za duzo tego nadrabiania wybacz :) :*ja wierze ze podejmiecie najlepsza decyzje jaka sie da:* :)

Zgłoś nadużycie #44605 27 grudnia 2015, 11:43

kiwi Fajna mama
Cześć Dziewczyny, wszystkiego dobrego z okazji minionych już świat, zdrowia i spełnienia marzeń dla każdej z Was.

Sielanka pokaż Twój wykresy?

Dziewczyną , którym się udało - Gratuluję !

Monia miała pisać że leki dają też wynik pozytywny na teście ciążowym, ale chyba jednak u Ciebie była ciąża na rzeczy :( Może warto zobaczyć co się dzieje u ginekologa i zastanowić się nad zmianą lekarzy?
Nie jestem specjalistą ale to co ostatnio pisałaś o wynikach to dziwna sprawa i należy ją wyjaśnić, znaleźć przyczyny.

Aga bardzo mi przykro :( życzę dużo siły i wiary, że wszystko skończy się dobrze.
Przeczytałam tylko kilka stron w wstecz i tyle zapamiętałam jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam.

Zgłoś nadużycie #44606 27 grudnia 2015, 11:48

motylek1909 Supermama

Monia82 napisał(a)

Hej, u mnie to raczej ciąża i jej strata :( spowodowana zaburzeniami czynności tarczycy, bo w nd miałam takie złe wyniki, a we wtorek wyszedł mi pozytywny test. Nadal nie mam okresu, nitki krwi w śluzie, na teście pepino wychodzi cień kreski, bo ten hormon hcg wciąż mi nie spadł. Wczoraj kuzynka dała test z rossmana i te krechy dość mocne wyszły. Mam nadzieję, że nastąpi samoistne i uniknę łyżeczkowania, szpitala, bo jak poroniłam w sierpniu to się stało w domu, ale dostałam krwotoku i mdlałam. Wtedy byłam w 11 tc, a obumarł w 8 tc, niby mi wykluczyli tarczycę, jako przyczynę. Na dole wczorajszy test z rossmana zrobiony wieczorem.

kurka, Monia... chyba że to puste jajo... wtedy beta szaleje i raz maleje, a raz rośnie... stąd taki wyraźny test..., u mnie tak było
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #44607 27 grudnia 2015, 11:49

motylek1909 Supermama
asaguarela - jak u Ciebie sytuacja?

Kazia - jak tam po Świętach? w wolnej chwili podaj mi datę @.:*

mjakmama - testujesz jutro ??
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #44608 27 grudnia 2015, 11:50

kasia_t Gotowa na wszystko
Uuuu Sielanka podejrzałam Twój wykres i powiem że jestem pełna nadzieji😉

Zgłoś nadużycie #44609 27 grudnia 2015, 12:09

mjakmama Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

No u mnie przez ostatnie 4 dni brązowy śluz a dzis narazie czysto, ale nie pokladam zbyt dużych nadzieji bo tylko raz serduszkowalismy w tym miesiącu :) ale jak @ do jutra się nie pojawi to zatestuje

Zgłoś nadużycie #44610 27 grudnia 2015, 12:09

mjakmama Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

No u mnie przez ostatnie 4 dni brązowy śluz a dzis narazie czysto, ale nie pokladam zbyt dużych nadzieji bo tylko raz serduszkowalismy w tym miesiącu :) ale jak @ do jutra się nie pojawi to zatestuje