Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #44191 21 grudnia 2015, 18:38

jadzia Fajna mama
Motylek to odpoczywaj duzo i miej wszystko w nosie. Potem nie polezysz a może akurat Ci się ładnie ureguluje teraz.

Zgłoś nadużycie #44192 21 grudnia 2015, 19:06

Freda Gotowa na wszystko
Kurcze Motylku, a Ty jeszcze kolacje Wigilijna chcialas przygotowac, a w tej sytuacji nie ma mowy :(
Mam nadzieje, ze to chwilowe skoki.

Sielanka moja szyjka tez wysoko i srednio twarda ale tak sie odwócila, ze nie wiem czy zamknieta @ jedna!
Ja sie nadzwigalam, bo szukalam lampek w garazu i jajniki daja popalic.

Zgłoś nadużycie #44193 21 grudnia 2015, 19:41

sielanka Fajna mama
Freda jutro Twoj wielki dzien! Beda dwie krechy skoro wysoko!
A ja leze z mloda w lozku, bo Pan Domu poszedl na Wigilie firmowa, takze same jestesmy :(

Zgłoś nadużycie #44194 21 grudnia 2015, 19:51

werkaa Fajna mama
Motylku uważaj na siebie, nie przemęczaj się. 
Staraczka oj biedna Ty że nie skorzystasz z tego dnia.
Mój mąż jak ostatnio był na Wigilii firmowej to wrócił dopiero o 4 nad ranem. 
Iza trzymam kciuki za te czworaczki :D

Zgłoś nadużycie #44195 21 grudnia 2015, 20:00

ewelina25 Gotowa na wszystko
Motylku odpoczywaj nam 😚

Zgłoś nadużycie #44196 21 grudnia 2015, 20:19

Freda Gotowa na wszystko
Sielanka to macie babski wieczor :)
Coreczke masz przeurocza. Ja tak marze o dziewczynce...
W tym cyklu zastosowalam przepis Jadzi na plec piekna i przytulanka byly rano!
Moze tez mialas swoj sposob?
Zobaczymy moze sie uda, bo szyjka sie odwocila i zamknieta na 4 spusty.
Chociaz zbytnio sie nie nakrecam ,bo w poprzednim cyklu otworzyla sie w dzien @

Zgłoś nadużycie #44197 21 grudnia 2015, 20:24

sielanka Fajna mama

Freda napisał(a)

Sielanka to macie babski wieczor :)
Coreczke masz przeurocza. Ja tak maże o dziewczynce...
W tym cyklu zastosowalam przepis Jadzi na plec piekna i przytulanka byly rano!
Moze tez mialas swoj sposob?
Zobaczymy moze sie uda, bo szyjka sie odwocila i zamknieta na 4 spusty.
Chociaz zbytnio sie nie nakrecam ,bo w poprzednim cyklu otworzyla sie w dzien @

Freda ja mloda zrobilam na wersalce tesciow pod bacznym okiem ich kotow, kiedy pilnowalismy z P ich mieszkania, bo wyjechali ;p takze nie wiem, czy chcesz skorzustac :p

Zgłoś nadużycie #44198 21 grudnia 2015, 20:30

Freda Gotowa na wszystko
sielanka buhaha usmialam sie, ze za mam lzy w oczach!!
A kota mam ,to warto sprobowac chociaz przy nim :)

Zgłoś nadużycie #44199 21 grudnia 2015, 20:37

motylek1909 Supermama

Freda napisał(a)

Kurcze Motylku, a Ty jeszcze kolacje Wigilijna chcialas przygotowac, a w tej sytuacji nie ma mowy :(
Mam nadzieje, ze to chwilowe skoki.

Sielanka moja szyjka tez wysoko i srednio twarda ale tak sie odwócila, ze nie wiem czy zamknieta @ jedna!
Ja sie nadzwigalam, bo szukalam lampek w garazu i jajniki daja popalic.

ja na szczęście za dużo do roboty nie mam, praktycznie tylko krokiety, ryba po grecku i ryba smażona no i gyros dla nas... ale to mąż zazwyczaj pichci, a ja zjadam :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #44200 21 grudnia 2015, 20:40

sielanka Fajna mama
Freda milo, ze pochwalilam Ci humor ;p aczkowiek trzymam sie wersji, ze u Ciebie fasol juz jest, wiec i tak bedziesz musiala przyjac to, co juz sie kluje, z pipka, czy jajkami :P
Motylku nie stoj przy garach. Wyloz sie na krzesle i instruuj. Odpoczywaj, lez. To teraz najwazniejsze :* no i - kurde bedziesz za tym tesknic za 3 miesiace!

Zgłoś nadużycie #44201 21 grudnia 2015, 20:50

motylek1909 Supermama

sielanka napisał(a)

Freda milo, ze pochwalilam Ci humor ;p aczkowiek trzymam sie wersji, ze u Ciebie fasol juz jest, wiec i tak bedziesz musiala przyjac to, co juz sie kluje, z pipka, czy jajkami :P
Motylku nie stoj przy garach. Wyloz sie na krzesle i instruuj. Odpoczywaj, lez. To teraz najwazniejsze :* no i - kurde bedziesz za tym tesknic za 3 miesiace!

wiem wiem... tylko się martwię, że tak jak na początku było OK, tak teraz zaczynają się schody i troszkę się tym martwię :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #44202 21 grudnia 2015, 20:54

sielanka Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

wiem wiem... tylko się martwię, że tak jak na początku było OK, tak teraz zaczynają się schody i troszkę się tym martwię :(

Juz niedlugo :) Dasz rade i wszystko bedzie dobrze, tylko dbaj o siebie :* a do zamartwiania sie przyzwyczaj. Tak juz zostanie :p

Zgłoś nadużycie #44203 21 grudnia 2015, 21:31

jadzia Fajna mama
A co z Kazia jak jej beta wie ktos cos?

Zgłoś nadużycie #44204 21 grudnia 2015, 21:45

ewelina25 Gotowa na wszystko

sielanka napisał(a)

Freda ja mloda zrobilam na wersalce tesciow pod bacznym okiem ich kotow, kiedy pilnowalismy z P ich mieszkania, bo wyjechali ;p takze nie wiem, czy chcesz skorzustac :p

he he he kotki :) moja siostra poczela swoją córkę na styropianie u rodziców jak kończyli budowę :) raz się bzykneli i była mała :) no cóż można i tak ostatnio próbowałam mojego wykorzystać jak układał styropian nam pod wylewki ale się niedal :)

Zgłoś nadużycie #44205 21 grudnia 2015, 22:20

izabela23 Supermama
Hejo zssiadlam was nadrobic jutro monitoring wrzuce zdjecie testu dzisiejszego i bylam na pazurkach :) chyba pozytywny? ;)

Zgłoś nadużycie #44206 21 grudnia 2015, 22:35

izabela23 Supermama
Ewelina to zapraszam,wpadajcie wszystkie rece przydadzą się do pracy :)
Motylku mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze :) odpoczywaj jak najwięcej, chociaż współczuję,bo takie leżenie jest bardzo męczące

idę spać, jtro wielki dzień trzymajcie kciuki, proszę :-*

Zgłoś nadużycie #44207 21 grudnia 2015, 22:40

mala2 Supermama
Elo :)

Nadrobiłam was na szczęście zajete jesteście to nie było aż tak dużo ;)

Motylku odpoczywaj leż i pachnij tyle w tym temacie nie ma co ryzykować dla paru krokietów ;)

Nie wiem czy przeoczyłam ale jak beta Kazi?

Izka pazurki piękne i jak dla mnie pozytyw :) Ja tez byłą dzisiaj u kosmetyczki i co jak wróciłam do domu to tyle roboty ze pościerałam lakier bo jeszcze dobrze nie wysechł ale co tam pomaluje sobie na świeżo na wigilie bo w sumie byłą głownie tylko na uzupełnienie żeli a malowanie tka przy okazji ;)

Do mnie franca zawitała od ran nosz mogła chociaż do jutra poczekać jak już bo sernik miałam jutro w planach a tak mój bedzie musiał mi go zarobić bo ja jak mam @ to nie ruszam wypieków bo mi nie wychodzą :/ Tez tak macie w te dni?No cóż już sie otrząsnęłam wczoraj miała dola ale dziś już ok tym bardziej ze w głowie zaświeciła sie lampka z nowym postanowieniem wiec jakoś to przetrwam muszę ;)

Zgłoś nadużycie #44208 21 grudnia 2015, 22:45

izabela23 Supermama

mala2 napisał(a)

Elo :)

Nadrobiłam was na szczęście zajete jesteście to nie było aż tak dużo ;)

Motylku odpoczywaj leż i pachnij tyle w tym temacie nie ma co ryzykować dla paru krokietów ;)

Nie wiem czy przeoczyłam ale jak beta Kazi?

Izka pazurki piękne i jak dla mnie pozytyw :) Ja tez byłą dzisiaj u kosmetyczki i co jak wróciłam do domu to tyle roboty ze pościerałam lakier bo jeszcze dobrze nie wysechł ale co tam pomaluje sobie na świeżo na wigilie bo w sumie byłą głownie tylko na uzupełnienie żeli a malowanie tka przy okazji ;)

Do mnie franca zawitała od ran nosz mogła chociaż do jutra poczekać jak już bo sernik miałam jutro w planach a tak mój bedzie musiał mi go zarobić bo ja jak mam @ to nie ruszam wypieków bo mi nie wychodzą :/ Tez tak macie w te dni?No cóż już sie otrząsnęłam wczoraj miała dola ale dziś już ok tym bardziej ze w głowie zaświeciła sie lampka z nowym postanowieniem wiec jakoś to przetrwam muszę ;)

ja tak mam w te dni,że zakalce wychodzą :-P
ja oczywiście też jeden z paznokci zadarłam,ale dała mi lakier żebym w domu sobie pomalowała ;)

Zgłoś nadużycie #44209 21 grudnia 2015, 22:59

Kaari Fajna mama
O kurcze Motylku to nieciekawie, leż zatem i odpoczywaj. Wierzę, że będzie dobrze i do żadnego szpitala nie trafisz.
Iza fajne paznokcie, podoba mi się to połączenie :) oj Dziewczyny powiem Wam, że i tak szczęściary jesteście że Wam ciasta nie wychodzą przy @, mi to i bez niej potrafią nie wyjść ;)
Kazia jak tam Twoje wyniki?

Zgłoś nadużycie #44210 21 grudnia 2015, 23:13

tysia2506 Fajna mama
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było dużo się działo sprzątanie przygotowywanie. A więc co u mnie w sobotę powinnam dostać @ ale jej nie ma zamiast tego mam brązowe plamienia raz mocniej a raz czysto parę plamek na wkładce i jak wycieram się nie wiem co o tym myśleć nie chce się nakręcac żeby znowu się nie rozczarować testu nie robiłam co o tym myślicie czy któraś tak może miała?