Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #43831 18 grudnia 2015, 11:03

izabela23 Supermama

ewelina25 napisał(a)

Hej :* A ja po wizycie u gin wczoraj pęcherzyk 16 mm..I mam dylemat czy brać w sobotę pregnyl tak jak zalecił mi gin czy zostawić to i niech sam sobie pęknie :) ciężko mi podjąć decyzję :/

weź pregnyl będziesz miała większą pewność,że pęcherzyk pęknie :) tylko jak weźmiesz to nie rób testu wczęsniej niż po 12 dniach od podania pregnylu,bo może być fałszywie dodatni wynik

Zgłoś nadużycie #43832 18 grudnia 2015, 11:03

turboslimak Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Pilnuj, pilnuj,bo to różnie bywa jak się coś tam sączyło to lepiej pilnować,bo mogą uciekać i nie wiedzieć kiedy. Tak było u mnie 2 tygodnie wcześniej były wody niby okej a potem magicznie znikły Teoretycznie leżąc 24 godz w łóżko powinnam widziec,że wody odchodzą a jednak nie dało się zauważyć . Nie chciałam zdenerwować tylko ostrzec :)

kochana nie zdenerwowalas :* dobrze ze napisałaś. na razie mam tylko kremowy sluz i mocno obserwuje....dlatego zero przytulanek....jedynie co to musze posprzatac na swieta i tak sie od rana zbieram ze juz 11 a ja nic nie tknełam :D

Zgłoś nadużycie #43833 18 grudnia 2015, 11:05

sielanka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

a "Z" nie ma w sklepach ?? ?? :D :D :D :D :D

gubie sie naprawde w tych oznaczeniach :D

mama mi powiedziałą ze cycki sa obwisniete jak wlozysz pod spod ołowek i on nie wypada....imowi zrob se test!
to zrobilam....- NIE WYPADŁ! zatem nawet nie karmie a juz mi wiszą....no to po karmienniu bede mogla myc nimi podloge :D

Slimak karmienie nie ma absolutnie nic do wygladu piersi, a raczej pomaga. Badania wykazaly, ze kobiety, ktore karmily piersia, maja lepsza kondycje skory piersi :) takze coz... piersi zmieniaja sie pod wplywem ciazy, hormonow, wahan wagi itp. Takze trzena miec tylko nadzieje na dobre geny ;p

Zgłoś nadużycie #43834 18 grudnia 2015, 11:10

izabela23 Supermama

turboslimak napisał(a)

a "Z" nie ma w sklepach ?? ?? :D :D :D :D :D

gubie sie naprawde w tych oznaczeniach :D

mama mi powiedziałą ze cycki sa obwisniete jak wlozysz pod spod ołowek i on nie wypada....imowi zrob se test!
to zrobilam....- NIE WYPADŁ! zatem nawet nie karmie a juz mi wiszą....no to po karmienniu bede mogla myc nimi podloge :D

weź,kobieto oplułam monitor. Ja się też gubię z rozmiarami,bo jak brałam takie meeega push up to było zawrotne 70D a jak bez push upa to 70C. A jak rynkowe kupowałam to miały jeszcze inne oznaczenia np 36/75B bądź mądry i pisz wiersze

Zgłoś nadużycie #43835 18 grudnia 2015, 11:11

Leena Fajna mama
Ślimaczku naprawdę cola pomaga ? Ja generalnie nie pije słodkich gazowanych napojów nie jem chipsów itd... cola to tylko life i z reguły przy zatrucia pokarmowym... pijesz taka gazowana ?

Wysyłam fluidy ciążowe do wszystkich staraczek! A żebyście tak zaciazyly ;)

Ja kupiłam w Triumphe przed ciążą przy pomocy brafiterki. Ciążowy rosnący na podstawie rozmiaru sprzed ciąży kupiłam w sklepie z odzieżą ciążowa no ale z miska o dwa rozmiary większą ;)
Przy dużych piersiach dobrze spać w staniku. Tak mi poradziła babeczka w szpitalu która ma 5 dzieci i piękny duży biust jak u nastolatki. Wiec ja mam stanik 24h na dobę... lepiej dmuchać na zimne ;)

Zgłoś nadużycie #43836 18 grudnia 2015, 11:12

tandem Supermama
murron dziękuję!

slimak rozmiary to są tak: numerek to obwód, wiadomo, a literka - rozmiar miseczki. to jest tak, że np. 75B (mityczne, które -patrząc w sklepach na dostępność- ponoć nosi większość - a to nieprawda!) ma taką samą miseczkę jak 70C i jak 80A, bo to się tak 'po skosie' zmienia np. tu: http://bielizniarka.blox.pl/resource/tabela.jpg

więc ja czasem, ratunkowo, gdy brakowało mojego 70F, to kupiłam sobie np. 75E albo 80DD (i wszyłam ;)
ale nie polecam tak manewrować, dobry stanik to podstawa!
polecam firmy masquerade, panache - zobaczcie, które sklepy w waszym mieście je sprzedają.

Hm... też się przejdę może przed świętami, taki prezencik poprawia humor!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #43837 18 grudnia 2015, 11:15

izabela23 Supermama

turboslimak napisał(a)

kochana nie zdenerwowalas :* dobrze ze napisałaś. na razie mam tylko kremowy sluz i mocno obserwuje....dlatego zero przytulanek....jedynie co to musze posprzatac na swieta i tak sie od rana zbieram ze juz 11 a ja nic nie tknełam :D

może jakimś cudem samo się posprząta ;)

Zgłoś nadużycie #43838 18 grudnia 2015, 11:16

tandem Supermama

izabela23 napisał(a)

weź,kobieto oplułam monitor. Ja się też gubię z rozmiarami,bo jak brałam takie meeega push up to było zawrotne 70D a jak bez push upa to 70C. A jak rynkowe kupowałam to miały jeszcze inne oznaczenia np 36/75B bądź mądry i pisz wiersze

65 - 30
70 - 32
75 - 34
80 - 36

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #43839 18 grudnia 2015, 11:18

tandem Supermama

izabela23 napisał(a)

może jakimś cudem samo się posprząta ;)

też liczę na cud, bo wczoraj wpadła do nas w odwiedziny moja siostra, to z powątpiewaniem patrzyła czy zdążymy z porządkami po przeprowadzce do wigilii... ale zdążymy! ;)

Zgłoś nadużycie #43840 18 grudnia 2015, 11:28

izabela23 Supermama

Leena napisał(a)

Ślimaczku naprawdę cola pomaga ? Ja generalnie nie pije słodkich gazowanych napojów nie jem chipsów itd... cola to tylko life i z reguły przy zatrucia pokarmowym... pijesz taka gazowana ?

Ja kupiłam w Triumphe przed ciążą przy pomocy brafiterki. Ciążowy rosnący na podstawie rozmiaru sprzed ciąży kupiłam w sklepie z odzieżą ciążowa no ale z miska o dwa rozmiary większą ;)
Przy dużych piersiach dobrze spać w staniku. Tak mi poradziła babeczka w szpitalu która ma 5 dzieci i piękny duży biust jak u nastolatki. Wiec ja mam stanik 24h na dobę... lepiej dmuchać na zimne ;)

ja to nie potrafię spać w staniku,ale z moimi ogryzkami to nic im nie grozi :P

Zgłoś nadużycie #43841 18 grudnia 2015, 11:28

turboslimak Fajna mama

Leena napisał(a)

naprawde cola pomaga...nie pije hektolitrami ale polszklanki i kurcze wszystko przechodzi...ale wiadomo kazdy organizm inny musisz sprobowac..zbaczyc
wiesz ja nigdy wczesniej nie pilama coli..ani sokow z kartonu...ani nic takiego bo nie lubilam...ale w ciazy woda to mi wogole nie pomaga a raczej tylko po wodzie suszy mnie bardziej :)

sielanka napisał(a)

Slimak karmienie nie ma absolutnie nic do wygladu piersi, a raczej pomaga. Badania wykazaly, ze kobiety, ktore karmily piersia, maja lepsza kondycje skory piersi :) takze coz... piersi zmieniaja sie pod wplywem ciazy, hormonow, wahan wagi itp. Takze trzena miec tylko nadzieje na dobre geny ;p

to dobrze wiedzieć! ale jak aptrze na piersi mojej mamy to ma mega zwisłe...tlumacze sobie ze moze złe staniki nosila....i mam nadzieje ze tak jest natomiast widze ze rozstepy na piersiach mamy identyczne i brodawki tez mi sie zrobily takie jak jej....

izabela23 napisał(a)

hahaha :) :) :) :) :)
no wlasnie.... :D tak jak pisze h&m ma tylko do D...ciekawa jestem jak wybiore sie do braficiarki jak urodze co i jak mi dobierze :)
Iza licze na to to ze skrzaty przyjda i mi pomogą...dobra jeszcze daje sobie pol godziny i ruszam tyłek...

Zgłoś nadużycie #43842 18 grudnia 2015, 11:32

turboslimak Fajna mama

tandem napisał(a)

65 - 30
70 - 32
75 - 34
80 - 36

a ta numeracja to dla mnie po chińsku napisane ;p nie czaje :D
całe zycie nosilam staniki sportowe....teraz na ciaze dostalam od znajmej ale nawet nie wiem co to za rozmiar :D
nosze pasuje.... :)

Zgłoś nadużycie #43843 18 grudnia 2015, 11:33

sielanka Fajna mama
Mi wlasnie dziecko zasnelo, a mialam do sklepu isc :p no nic, musze sobie kawke trzasnac, nie.mam wyboru ;p

Zgłoś nadużycie #43844 18 grudnia 2015, 11:35

turboslimak Fajna mama

sielanka napisał(a)

Mi wlasnie dziecko zasnelo, a mialam do sklepu isc :p no nic, musze sobie kawke trzasnac, nie.mam wyboru ;p

to i ja ide po kawkę :D

Zgłoś nadużycie #43845 18 grudnia 2015, 11:35

turboslimak Fajna mama

sielanka napisał(a)

Zgłoś nadużycie #43846 18 grudnia 2015, 11:35

turboslimak Fajna mama

sielanka napisał(a)

dubelek wróbelek elemelek!

Zgłoś nadużycie #43847 18 grudnia 2015, 11:36

sielanka Fajna mama

turboslimak napisał(a)

A Ty co, Buke zastepujesz? ;p

Zgłoś nadużycie #43848 18 grudnia 2015, 11:37

Leena Fajna mama
Slimaczku spróbuję tej coli. W końcu pół szklanki nie zaszkodzi a mnie po wodzie suszy tak jak i Ciebie :)

Iza ja do spania kupiłam sobie stanik bez fiszbin zupełnie miękki choć z "funkcja" karmienia ;)

Zgłoś nadużycie #43849 18 grudnia 2015, 11:39

turboslimak Fajna mama

sielanka napisał(a)

A Ty co, Buke zastepujesz? ;p

z kimś się napić musze ;p

a na buke to focha mam :D i niech tu tylko wróci ;p

Zgłoś nadużycie #43850 18 grudnia 2015, 11:43

staraczka33 Supermama
Moge wypic z wami ta kawe? :-) a Buki prosze mi tu nie nasladowac