Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #43771 17 grudnia 2015, 23:21

sielanka Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Sielanka wesolo masz :-) :-) :-)

O bardzo, ale poszlabym spac... Spij staraczka puki mozesz! Serio, nie wierzylam, ze spanie jest takie cudowne, do momentu, kiedy to male ze mnie wylazlo :p

Zgłoś nadużycie #43772 17 grudnia 2015, 23:34

Paola_33 Supermama
Sielanka, nie wierzę, że taki Aniołek rozrabia 😁
Chyba, ze się tak db. kamufluje jak moje 😉

Wreszcie kuzyn dokończył zabezp. łóżka dzieci, jutro przyklejamy literkowe imiona.nieco je dzisiaj podrasowałam 😁

Spijcie dobrze Mamusie i Staraczki !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #43773 18 grudnia 2015, 4:38

mala2 Supermama
Obudziłam sie o 4 i nie mogłam spać wiec zrobiłam ten cholerny test miałam ten z alegro co do owulacyjnych dostałam gratis i co negatyw :'( Tamten musiał byc jakiś felerny jestem załamana...

Zgłoś nadużycie #43774 18 grudnia 2015, 6:39

kamila19880 Fajna mama

mala2 napisał(a)

Obudziłam sie o 4 i nie mogłam spać wiec zrobiłam ten cholerny test miałam ten z alegro co do owulacyjnych dostałam gratis i co negatyw :'( Tamten musiał byc jakiś felerny jestem załamana...

przykro mi, ale moze to ten był ferelny :) jeszcze moze wyjdzie
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #43775 18 grudnia 2015, 6:55

Leena Fajna mama
Slimaczku ciesze się ze Zosia zdrowa :) nie ma większego szczęścia jak pewność że dziecko zdrowo się rozwija :)
Śliczna Twoja Niunia jest :)
Mi się wydaje ze te wymioty mi już do końca ciąży bda towarzyszyc. Mam też mega zgage i wrócił brak apetytu i odrzut od miesa. Mogłabym żyć samymi owocami...

Mała pewnie sikalas w nocy za mało czasu minęło i stężenie hormonu jest za niskie. Zatestuj tez jutro. Trzymam kciuki za 2 kreseczki. Może ten test co dziś robiłaś ma mniejszą czułość ?

Zgłoś nadużycie #43776 18 grudnia 2015, 7:39

Tauriel Fajna mama

Kaari napisał(a)

Turbo super, że z Zosią jest wszystko w porządku! Bardzo się cieszę, że jest zdrowa :)
Kasia widzę, że jesteś na szczycie tabeli, trzymam kciuki żeby od Ciebie rozpoczęły się pozytywne świąteczne testy :)
Tauriel bez sensu z tymi plamieniami tylko dodatkowy stres, a miałaś je od początku ciąży czy później się pojawiły?

Raz w 12 tyg, raz w 15 - po wykształceniu łożyska.. Ono ociera o macice :/ czytałam, ze wracasz do gry ! Trzymam mocno kciuki !!

Zgłoś nadużycie #43777 18 grudnia 2015, 7:59

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Ja dzisiaj mam wolne i mogę spokojnie was nadrobić :)
Ślimaku cudownie że Zosia zdrowa, nie mogło być inaczej :)
Mała powtórz jutro test może ten dzisiejszy był niewiarygodny :) Mi kiedyś żadnej kreski nie pokazał :D
Tauriel, Motylek uważajcie na siebie, odpoczywajcie ile wlezie w końcu wam wolno :D
Iza widzę te będziemy testować razem :D
Buka dobry ten Twój mąż :D Dzięki Tobie miałam mniej do nadrabiania :D
Kasia_t trzymam kciuki za pozytywny test masz rozwiązać ten worek z pozytywami :D
Kamila jak tam pogodziłaś się z mężem? :)

Zgłoś nadużycie #43778 18 grudnia 2015, 8:06

buka87 Supermama

mala2 napisał(a)

Mała bo te testy z allegro są do duuuupy! Ja juz miałam potwierdzenie z bety ze jest ciaza a one dalej nie pokzywały. Jakieś felerne! Weź ich nawet nie ruszaj! Smaruj po te z rossmana :P Ile razy mam powtarzach kurza twarz! :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #43779 18 grudnia 2015, 8:12

murron Supermama
Mała, a jak nie rossman, to może aptekę masz w okolicy i możesz normalny test kupić?

Zgłoś nadużycie #43780 18 grudnia 2015, 8:25

tandem Supermama
Turboslimak gratuluję, wspaniale, że wszystko w porządku! I miło jest gdy maleństwo podobne do mamy :) moja mama mówiła, że się nastawiała jak może jej dziecko wyglądać na podstawie tego jak ona wyglądała jako niemowlę i jak mnie zobaczyła (po cesarce) to nie wierzyła, bo wszystko było inaczej, po tacie ;)
dziękuję, też bardzo lubię ręcznie robione prezenty ;)

Mała nie załamuj się, poczekaj do jutra!

Sielanka ale masz przeboje z małą, do której dziś spała, po tych nocnych eskapadach?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #43781 18 grudnia 2015, 8:28

turboslimak Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Jupi ! Turbo bardzo sie cieszę !! To cudowne wieści !!! Ale piękny gwiazdkowy prezent - zdrowa córcia - to najważniejsze !! :) :) a jak podobna co Ciebie to łaska bedzie ojjjj powiedz swojemu żeby lepiej obstawił dzielnice i juz wiatrówkę kupił na adoratorów :D

Nosz padlam ze śmiechu z tej dzielnicy!!! :) jestes niemożliwa!!!!! :-)
Dzuewczyny No mega sie ciesze!

Jadzia miałam bardzo wodniste upławy przezroczyste takie i myslalam ze to normalne po za oczywiscie kremowym sluzem .. Potem myslalam ze to mocz moze i pecherz mi nie wytrzymuje ale nie.. Okazało sie ze to wlasnie wody.. Dostałam globulki zakaz przytulanek i minęło :-)

Jadzia po za tym myslalam o tobie i wiem ze teraz masz gorsze dni
Ale nie załamuj sie moze w święta zafasolkujesz
A próbowałaś przez cały cykl sercowac bez względu na owu tyle ze co drugi dzuen?
Wiem ze straciłoby to urok tak jak u mnie ale mi sie na takim udało ..
Testy i tak robiłam. Moze pogadaj z mezem i go zamęcz ;) moze po prostu u ciebie jest owu całkiem kiedy indziej niz wskazują testy czy temp i po prostu nie możecie utrafic

OooooCh sielanka i pomyśleć ze to czeka kazda z nas kobiet!
Zobaczycie zaraz ujrzycie dwie kreski i lada chwila będziecie pisac ze dzueci wam spać nie dają :-)

Moja tak o 4 skakała ze na żadnym boku nie mogłam spać wlasnie mnie kurier obudził
Oczy mi z orbit wychodza :D

Zgłoś nadużycie #43782 18 grudnia 2015, 8:35

turboslimak Fajna mama

tandem napisał(a)

Turboslimak gratuluję, wspaniale, że wszystko w porządku! I miło jest gdy maleństwo podobne do mamy :) moja mama mówiła, że się nastawiała jak może jej dziecko wyglądać na podstawie tego jak ona wyglądała jako niemowlę i jak mnie zobaczyła (po cesarce) to nie wierzyła, bo wszystko było inaczej, po tacie ;)
dziękuję, też bardzo lubię ręcznie robione prezenty ;)

Mała nie załamuj się, poczekaj do jutra!

Sielanka ale masz przeboje z małą, do której dziś spała, po tych nocnych eskapadach?

Lekarz to sie troche naoglądal tych dzueci 3d to moze powiedziec :-)
Wiadomo ze dziecka uroda to szybko sie zmienia :-)

Czym malowałas kubeczki? Moze i ja kupie taka farbke i zrobie komuś prezent zakochalam sie :-)
W sensie jaka farba firma itp :-)

Mała!!!! Moja przyjaciolka z Norwegii jest teraz w drugiej ciazy 10 tydzien
Zrobiła 3 testy wyszły jej negatywy gdzies na początku była fatamorgana potem negatywy
Ona czuła ze jest w ciazy i powtórzyła test jak zobaczyła negatyw mowi do swojego ze i tak jest w ciazy ten w śmiech :-)

Dlatego poczekaj i powtórz test lepsiejszej firmy najlepiej ten motylkowy z rossmana! :-)

Zgłoś nadużycie #43783 18 grudnia 2015, 8:36

sielanka Fajna mama
Dzien dobryyy :D
Tandem wstala Glista o 7 30 :D
Mala zrob test z rossmana!
Ja jestem glodna, a musze czekac, bo ledwo euthyrox wzielam :/

Zgłoś nadużycie #43784 18 grudnia 2015, 8:38

mala2 Supermama
Dzisiaj będe szła do miasta to kupie w aptece bo wczoraj cały dzień lało i nie chciałam młodego ciągnąć a byliśmy cały dzień sami w domu to nie było z kim go zostawić.Biorę nadal tego dupka tylko najbardziej mnie dziwi ,ze 4dni przed terminem francy jest 2 kreseczka a dzień przed nie wiec myśle ,ze to jakaś pomyłka.Po co ja robiłam ten test jaka ja głupia i na co mi to było tylko mam bałagan w głowie.

Zgłoś nadużycie #43785 18 grudnia 2015, 8:39

turboslimak Fajna mama

Leena napisał(a)

Slimaczku ciesze się ze Zosia zdrowa :) nie ma większego szczęścia jak pewność że dziecko zdrowo się rozwija :)
Śliczna Twoja Niunia jest :)
Mi się wydaje ze te wymioty mi już do końca ciąży bda towarzyszyc. Mam też mega zgage i wrócił brak apetytu i odrzut od miesa. Mogłabym żyć samymi owocami...

Mała pewnie sikalas w nocy za mało czasu minęło i stężenie hormonu jest za niskie. Zatestuj tez jutro. Trzymam kciuki za 2 kreseczki. Może ten test co dziś robiłaś ma mniejszą czułość ?

Oj lenaaa dziekuje :* dokładnie mam to samo ze jade na owocach :D
Mieso moze nie istnieć :-) zgaga podobno najgorsza jest i nic nie pomaga a coli próbowałaś?
Colę lub pepsi pije cała ciaze bez tego chodzę po ścianach ..

Zgłoś nadużycie #43786 18 grudnia 2015, 8:40

turboslimak Fajna mama

mala2 napisał(a)

Dzisiaj będe szła do miasta to kupie w aptece bo wczoraj cały dzień lało i nie chciałam młodego ciągnąć a byliśmy cały dzień sami w domu to nie było z kim go zostawić.Biorę nadal tego dupka tylko najbardziej mnie dziwi ,ze 4dni przed terminem francy jest 2 kreseczka a dzień przed nie wiec myśle ,ze to jakaś pomyłka.Po co ja robiłam ten test jaka ja głupia i na co mi to było tylko mam bałagan w głowie.

Nie jestes głupia! I tak samo bym zrobiła :-) chcesz dzidziusia i nie dziwota ze test zrobiłaś!
Naprawde pedz po ten rosmannowski :-)
Jesli jest fasol to dupek tylko pomoże :-)

Zgłoś nadużycie #43787 18 grudnia 2015, 8:45

kamila19880 Fajna mama

werkaa napisał(a)

Dzień dobry :)
Ja dzisiaj mam wolne i mogę spokojnie was nadrobić :)
Ślimaku cudownie że Zosia zdrowa, nie mogło być inaczej :)
Mała powtórz jutro test może ten dzisiejszy był niewiarygodny :) Mi kiedyś żadnej kreski nie pokazał :D
Tauriel, Motylek uważajcie na siebie, odpoczywajcie ile wlezie w końcu wam wolno :D
Iza widzę te będziemy testować razem :D
Buka dobry ten Twój mąż :D Dzięki Tobie miałam mniej do nadrabiania :D
Kasia_t trzymam kciuki za pozytywny test masz rozwiązać ten worek z pozytywami :D
Kamila jak tam pogodziłaś się z mężem? :)

Tak pogodziłam juz wszystko ok ;) nawet w sobotę mi kwiatka przyniósł ;) dzis ok 3 w nocy będziemy wyjeżdżać do pl ;) a we wtorek ta klinika w tym cyklu ogólnie odpuszczam całkowicie brat testów bez miezenia temp, poki co cierpliwość sie moja wyczerpała ;/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #43788 18 grudnia 2015, 8:59

tandem Supermama
Turboślimak w domu sprawdzę, to dam znać, jaki to był dokładnie marker.

Sielanka, no cóż - to jest niesamowite, że dzieci czasami mogą spać bardzo mało godzin dziennie a tryskać energią cały dzień ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #43789 18 grudnia 2015, 9:00

izabela23 Supermama
Cześć. Ślimaczku nawet nie wiesz jak ja się cieszę,że Zosia zdrowa. Zuch dziewczynka przegoniła to co wisiało w powietrzu :) Wiesz jeśli chodzi o wody,że Ci uciekały to bardzo tego pilnuj teraz,bo mogą Ci się tak sączyć nawet nie będziesz wiedziała co i kiedy. Nie chcę straszyć,ale my Michałka straciliśmy z powodu bezwodzia,bo cholera wie kiedy zniknęły wody płodowe! także obserwuj to :-*

Mala kurcze no to mnie zaskoczyłaś z tym testem. Kurcze to co jest? Mam nadzieję,że ten allegrowy test się pomylił...

Werka to potrzymamy w napięciu z tym testowaniem. JA wczoraj pełna euforii i wiary,że się uda dzisiaj już bardzoej sceptycznie nastawiona jestem.

A komu zapomniałam odpisać to przepraszam :)

Zgłoś nadużycie #43790 18 grudnia 2015, 9:04

izabela23 Supermama

kamila19880 napisał(a)

Tak pogodziłam juz wszystko ok ;) nawet w sobotę mi kwiatka przyniósł ;) dzis ok 3 w nocy będziemy wyjeżdżać do pl ;) a we wtorek ta klinika w tym cyklu ogólnie odpuszczam całkowicie brat testów bez miezenia temp, poki co cierpliwość sie moja wyczerpała ;/

i ja we wtorek do BS jadę do kliniki,o której masz wizytę? żebym była dalej pacjentką bociana to może minęłybyśmy się gdzieś na korytarzu hihi