Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #43751 17 grudnia 2015, 17:03

Tauriel Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Tauriel, ja te miałam 2 razy przodujące na początku, i do połowy. zwykle się podnosi !! Trzymam za to kciuki !!
A jak poza jak tym się czujesz ??

Chyba nawet niezle ;) zmęczenie i senność jeszcze nie odpuszczają. Mdłości minęły i apetyt dopisuje :)

Zgłoś nadużycie #43752 17 grudnia 2015, 17:03

Tauriel Fajna mama
Iza to rzeczywiście wcześnie ! Owu na święta jak nic :D

Zgłoś nadużycie #43753 17 grudnia 2015, 18:11

buka87 Supermama
Dziewczyny płakałam mojemu mężowi że zaśmiecam forum bo coś mi się tnie i kupił mi nową kartę sieciową i powiedział, że już powinno być ok :) ) Także buka już nie będzie spamować :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #43754 17 grudnia 2015, 18:14

kasia_t Gotowa na wszystko
Ooo buka brawa dla męża, bystry chłop ☺

Zgłoś nadużycie #43755 17 grudnia 2015, 18:15

buka87 Supermama
Oby to tylko podziałało :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #43756 17 grudnia 2015, 18:54

jadzia Fajna mama
Dzis moj 17 dc zazwyczaj owu mialam 15 -16 dc. Oby to byla moja owu bo juz ten miesiac powoli na straty spisywalam.

Zgłoś nadużycie #43757 17 grudnia 2015, 19:08

murron Supermama
Jadzia nic innego Ci nie zostanie, trzeba działać ;)
Kasia_t czekam z niecierpliwością na test.
Jakby co dużą ilość sklepów ma już wyprzedaże, dziś mężowi trzy koszule w springfieldzie kupilam.
Poluje na jakąś fajną bluzę z kapturem, ale jedyna co mi się dziś podobała to kosztowała 219 wiec niezłe przegiecie.

Zgłoś nadużycie #43758 17 grudnia 2015, 19:56

mamelka Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Mamelka, ja wlewam tylko filtrowaną. Kamień robi się już po kilku dniach 😒
Teraz się juz zepsuł.. 6. W ciągu 3 lat 😒
A bez nawilżacza nie wyrobię...
Na szczęście tylko na 1 p. okropnie.
Kupiliśmy ten polecony. Dzięki Mamelka 😘
Miałam rację - biała Wigilia najwcześniej za rok 😁

Super! Zawsze jak go komuś polecam to mi dziękuje, bo sprawdza się idealnie :) Mam nadzieje, że nie zawiedzie :)

Zgłoś nadużycie #43759 17 grudnia 2015, 20:04

turboslimak Fajna mama

Leena napisał(a)

Tandem Kubeczki naprawdę super Ci wyszly.
Mała będzie fasolka :) ja raka cierpliwa jak Ty nie bylam. Sikalam codziennie i codziennie błądzić :P i choć cieszyłam się jak głupia to po pustym jaju w 1 ciąży razem z mężem czekaliśmy aż pojawi się zarodek z serduszkiem bijąc. Dopiero wtedy wariowalismu ze szczęścia i pow rodzicom.
Tauriel życzę aby szybko się łożysko podnioslo. Ja za to wymiotuje a to już 24 tydzień :(

lenka ja zygałam długo....nawet ostatanio zdarzylo mi sie puścic pawia....mdlosci troszke wrocily i refluks mam :D  

tandem napisał(a)

ja myślę :) słabo by było, gdyby staranie się nie dawało żadnej przyjemności, a byłoby tylko męczące i stresujące; Bóg wiedział jak to zaplanować, żeby ludzkość nie wymarła w pierwszym pokoleniu :D
wrzucę Wam efekty mojej nocnej pracy, 30 kubeczków, wg własnego pomysłu :)

przepiekne!!! kocham recznie robione prezenty!!!!

Tauriel napisał(a)

Powolutku do przodu :) niestety i w ciazy towarzysza mi plamienia - istna zmora ! Ale to za sprawa zbyt nisko ułożonego łożyska - czekamy aż sie podniesie a póki co prowadzę oszczędny tryb życia ;) czyli przytulanek zero, maz cierpi haha 
Jadzia moze teraz spadek owu ? Zaraz zerknę na ovf :)

turiel wspolczuje tych plamien bo to tylko wlasnie jak dziewczyny pisza mega stres....dobrze ze sie szczedzisz.....u ciebie brak przytulanek przez lozysko a u mnie wogole ich zakaz tak powiedziallekarz bo te wody mi uciekały...a mnie nosi...nosi nosi nosi.... ;p ;p nadrobie kuźwa po porodzie i połogu z nawiazka :D

co do Zosi: mega jestem szczesliwa malutka okazala sie zdrowa!!!! doktor powiedzial: okaz zdrowia! nie ma wady nerek! wszystko sie ustabilizowało!!!!
mała wazy 1400 gram :) zaraz dodoam jej foto doktor powiedzial jak ogladalismy ja 3d ze podobna do mnie :D ....ale wiadomo ze jak sie urodzi to bedzie sie to zmienialo :)

Zgłoś nadużycie #43760 17 grudnia 2015, 20:04

Paola_33 Supermama
Gorszy i tak nie będzie od ostatniego :-D :-D
ŚLimak - rewelacja !!! gratki !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #43761 17 grudnia 2015, 20:10

turboslimak Fajna mama

buka87 napisał(a)

Dziewczyny płakałam mojemu mężowi że zaśmiecam forum bo coś mi się tnie i kupił mi nową kartę sieciową i powiedział, że już powinno być ok :) ) Także buka już nie będzie spamować :)

kochany maz!!!!!!! :D
poplacz mu jeszcze hiihi nad innymi fajnymi rzeczami to cie obkupi :)
na mojego moje wycie nie zawsze dziala choc w przypadku zmiany tapety w sypialni podziałało ;p

a dziewczyny co do wagi! wszystkie moje kolezanki jak karmily piersia sa teraz chudsze jak przed ciaza! a ile sie ncwiczylay nachodzilo na cwiczenia....tak dzieciaki z nich zjadly wszystko :D

Zgłoś nadużycie #43762 17 grudnia 2015, 20:11

buka87 Supermama

turboslimak napisał(a)

lenka ja zygałam długo....nawet ostatanio zdarzylo mi sie puścic pawia....mdlosci troszke wrocily i refluks mam :D  

turiel wspolczuje tych plamien bo to tylko wlasnie jak dziewczyny pisza mega stres....dobrze ze sie szczedzisz.....u ciebie brak przytulanek przez lozysko a u mnie wogole ich zakaz tak powiedziallekarz bo te wody mi uciekały...a mnie nosi...nosi nosi nosi.... ;p ;p nadrobie kuźwa po porodzie i połogu z nawiazka :D

co do Zosi: mega jestem szczesliwa malutka okazala sie zdrowa!!!! doktor powiedzial: okaz zdrowia! nie ma wady nerek! wszystko sie ustabilizowało!!!!
mała wazy 1400 gram :) zaraz dodoam jej foto doktor powiedzial jak ogladalismy ja 3d ze podobna do mnie :D ....ale wiadomo ze jak sie urodzi to bedzie sie to zmienialo :)

Ślimaku bardzo bardzo sie ciesze, ze Zosia jest zdrowa. Wiedziałam że tak będzie! To twarda babka! :) Na pewno kamień spadł Ci z serca! :)

Zgłoś nadużycie #43763 17 grudnia 2015, 20:11

murron Supermama

turboslimak napisał(a)

No i takie wieści lubię najbardziej, bardzo się cieszę.
Dziś moja siostra dostała pracę w Nicei, a bliscy znajomi powiedzieli, ze się bobo spodziewają, czyli dzień dobrych wieści.

Zgłoś nadużycie #43764 17 grudnia 2015, 20:12

turboslimak Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Gorszy i tak nie będzie od ostatniego :-D :-D
ŚLimak - rewelacja !!! gratki !!

naprawde jestem mega szczesliwa pisalam gdzies indziej ze jedne mamay wybrzydzaja ze dziecko rodzi sie blond inne ze zamiast chlopca dziewczynka nastepne ze nie ten kolor oczu ma dziecko a ja mega dziekuje bogu ze malutka ma wszystkie zdrowe narzady!!!! :)

Zgłoś nadużycie #43765 17 grudnia 2015, 20:22

turboslimak Fajna mama

murron napisał(a)

No i takie wieści lubię najbardziej, bardzo się cieszę.
Dziś moja siostra dostała pracę w Nicei, a bliscy znajomi powiedzieli, ze się bobo spodziewają, czyli dzień dobrych wieści.

o to wspaniale!!!!! :)
dzien dobrych wiesci!!! aby kolejne dni przyniosly dziewczynom same pozytywne testy ciazowe!

Zgłoś nadużycie #43766 17 grudnia 2015, 20:39

Tauriel Fajna mama
Jupi ! Turbo bardzo sie cieszę !! To cudowne wieści !!! Ale piękny gwiazdkowy prezent - zdrowa córcia - to najważniejsze !! :) :) a jak podobna co Ciebie to łaska bedzie ojjjj powiedz swojemu żeby lepiej obstawił dzielnice i juz wiatrówkę kupił na adoratorów :D

Zgłoś nadużycie #43767 17 grudnia 2015, 21:29

jadzia Fajna mama
Turbo bardzo bardzo sie ciesze ze jej wysokosc Zosia zdrowa! To jest najważniejsze.Jak ci wody uciekly? Opowiadaj sikalas?

Zgłoś nadużycie #43768 17 grudnia 2015, 22:14

Kaari Fajna mama
Turbo super, że z Zosią jest wszystko w porządku! Bardzo się cieszę, że jest zdrowa :)
Kasia widzę, że jesteś na szczycie tabeli, trzymam kciuki żeby od Ciebie rozpoczęły się pozytywne świąteczne testy :)
Tauriel bez sensu z tymi plamieniami tylko dodatkowy stres, a miałaś je od początku ciąży czy później się pojawiły?

Zgłoś nadużycie #43769 17 grudnia 2015, 23:01

sielanka Fajna mama
Slimaczku baaaaardzo sie ciesze!!!!! :* mocno zaciskalam kciuki, teraz tylko czekac az bedzie po tej stronie brzuszka - cala i ZDROWA!
Przepraszam, nie odpisze wszystkim, moje dziecko zwariowalo i nie chce spac...

Zgłoś nadużycie #43770 17 grudnia 2015, 23:08

staraczka33 Supermama
Sielanka wesolo masz :-) :-) :-)