Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #43651 17 grudnia 2015, 7:32

Tauriel Fajna mama
Sielanka nie martw sie, ja przed ciąża często czułam coś takiego - nie umierasz :P
Witam was kochane ! Motylku juz 3 trymestr - wow ! Zazdroszczę :D wytrzymaj jeszcze trochę, mały urwis Ci wszystko wynagrodzi :)
Ślimaku kiedy masz wizytę ? Co z tymi nerkami ?
Co ja tam miałam jeszcze.. Skleroza ciążowa nie pomaga :D
Dziewczyny za was wszystkie trzymam mocno kciuki i bardzo wam kibicuje ! Wszystkie sio na wrzesniowki ! To piękny miesiąc ;)

Zgłoś nadużycie #43652 17 grudnia 2015, 8:09

mjakmama Gotowa na wszystko
Tauriel jak tam się czujesz ?? :) )

Zgłoś nadużycie #43653 17 grudnia 2015, 8:14

jadzia Fajna mama
Hejo Tauriel co tam u Ciebie ?? Kurde ja nie wiem co mi tak cykl zwariowal wczoraj temp 36,8 a dzis 36,5. Dziwne mam te pomiary. Kurczę a moze termometr? Milego dnia wam zycze

Zgłoś nadużycie #43654 17 grudnia 2015, 8:29

angel Fajna mama
Witam z rana u mnie tez za oknem jeszcze ciemno az sie wstawac nie chcialo choviaz tu jest o godzine do tylu. Troche zaspalismy ale chyba sie wyrobimy hihi mala do szkoly na 9ta a dopiero 7:30 wiec damy rade tylko te korki masakryczne sa u nas. Milego dnia zycze 😊

Zgłoś nadużycie #43655 17 grudnia 2015, 8:39

Tauriel Fajna mama
Powolutku do przodu :) niestety i w ciazy towarzysza mi plamienia - istna zmora ! Ale to za sprawa zbyt nisko ułożonego łożyska - czekamy aż sie podniesie a póki co prowadzę oszczędny tryb życia ;) czyli przytulanek zero, maz cierpi haha
Jadzia moze teraz spadek owu ? Zaraz zerknę na ovf :)

Zgłoś nadużycie #43656 17 grudnia 2015, 8:41

tandem Supermama

Leena napisał(a)

Jakie super kubeczki :) to na prezenty ?

Dziewczyny wam wszystkim każdego dnia życzę zafasolkowania i gratuluję tym którym się udalo.

Życzę miłego dnia

Dziękuję dziewczyny, tak to na prezenty: od mojej rodzinnej miejscowości dla miejscowości partnerskiej, zagranicznej ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #43657 17 grudnia 2015, 8:42

Tauriel Fajna mama
Dziwnie to wyglada.. Moze owu jeszcze nie było ?? Robisz TO cały czas ?

Zgłoś nadużycie #43658 17 grudnia 2015, 8:46

mala2 Supermama
Elo :)

Ja wczoraj padłam o 21.30 chyba za dużo wrażeń jak na jeden dzień.

Mężowi nic na razie nie powiedziałam i nic nie mówie puki ja nie bede pewna bo jednak był mega bladzioch a jak był jakiś felerny test ? Zamówiłam go na gemini chyba po 3zł przy okazji zakupów ,tyle sie naczytałam,ze testy wychodziły a ciąży nie było .Cały czas mam mętlik w głowie ,ze był fałszywie pozytywny albo ,ze bedzie jak ostatnio pokaże pozytyw a później sobie pójdzie...wtedy też miałam dupka a jednak....Staram sie nie nastawiać ,ze to ciąża za wiele mnie to kosztowało ostatnio puki jej nie potwierdzi gin ja też w nią nie wierze...

Sielanka spokojnie czasami tak sie dzieje magnez sobie bierz on wycisza różne skurcze od momentu jak go biore jakoś mniej odczuwałam wszystkie "dziwne objawy" ;)

Zgłoś nadużycie #43659 17 grudnia 2015, 8:47

izabela23 Supermama
Dzień dobry!
Jadzia temp chybha lubi sobie poskakać :)
mi dzisiaj temp taki ostry spadek zrobiła,że gdyby to później to głowę dałabym sobie urwa,że to owulaja,ale w pierwszym cyklu z clo też tak miałam, dzisiaj ostatni dzień stymulacji :) i mam nadzieję,że moje jajniki zniosą ładne złote jajka ;)

Sielanka mi często tak pulsuje przed @,ale coś obstawiam,że to fasolka się wgryzała i stąd takie drganie w sumie pasowałoby chyba licząc od owulacji :)

hej Tauriel niech Twoje plamienia jak najszybciej idą w niepamięć :)

Zgłoś nadużycie #43660 17 grudnia 2015, 8:51

izabela23 Supermama

mala2 napisał(a)

Elo :)

Ja wczoraj padłam o 21.30 chyba za dużo wrażeń jak na jeden dzień.

Mężowi nic na razie nie powiedziałam i nic nie mówie puki ja nie bede pewna bo jednak był mega bladzioch a jak był jakiś felerny test ? Zamówiłam go na gemini chyba po 3zł przy okazji zakupów ,tyle sie naczytałam,ze testy wychodziły a ciąży nie było .Cały czas mam mętlik w głowie ,ze był fałszywie pozytywny albo ,ze bedzie jak ostatnio pokaże pozytyw a później sobie pójdzie...wtedy też miałam dupka a jednak....Staram sie nie nastawiać ,ze to ciąża za wiele mnie to kosztowało ostatnio puki jej nie potwierdzi gin ja też w nią nie wierze...

Sielanka spokojnie czasami tak sie dzieje magnez sobie bierz on wycisza różne skurcze od momentu jak go biore jakoś mniej odczuwałam wszystkie "dziwne objawy" ;)

nie dziwię się,że masz takie wątpliwości,bo ja jakbym miała takiego bladzioszka to na bank też bym nie uwierzyła dopóki prawdziwego pozytywu by nie było :) chociaż i pozytyw byłby to bym pewnie myślała,że oszukał tak jak w poprzedniej ciąży 2x zrobiłam test i 2 razy po 2 grube krechy były i dalej nie wierzyłam, beta miała ponad 40 tysięcy a ja dalej myślałam że pomyłka dopóki gin nie potwierdził :)

Rozumiem Twoje obawy,ale jestem przekonana na 99% że nie oszukał Cię :-*

Zgłoś nadużycie #43661 17 grudnia 2015, 9:08

murron Supermama
Mała czekać na powtórkę testu tylko możesz i nic więcej ;)
Trzymam mocno kciuki!
Tauriel niech się poprawia to łożysko, szybciutko!
Staraczka widzę, że podekscytowana powrotem m jesteś, super że już niedługo.
Tandem fajowe te kubki, ja to kubki zbieram ;)

Zgłoś nadużycie #43662 17 grudnia 2015, 9:14

staraczka33 Supermama

murron napisał(a)

Mała czekać na powtórkę testu tylko możesz i nic więcej ;)
Trzymam mocno kciuki!
Tauriel niech się poprawia to łożysko, szybciutko!
Staraczka widzę, że podekscytowana powrotem m jesteś, super że już niedługo.
Tandem fajowe te kubki, ja to kubki zbieram ;)

Dzien dobry w ten ponury deszczowy mglisty dzien,oj tak tak jestem strasznie podekscytowana :-)

Zgłoś nadużycie #43663 17 grudnia 2015, 9:16

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Dzien dobry w ten ponury deszczowy mglisty dzien,oj tak tak jestem strasznie podekscytowana :-)

żeby nie to,że przyjechałam do męża to teraz też bym wyczekiwała tak jak Ty ;)

Zgłoś nadużycie #43664 17 grudnia 2015, 9:18

mala2 Supermama
Dzięki dziewczyny :)
Ja to chyba powtórzę test dopiero w sobote wg terminu a jak będzie na pewno pozytyw to pójdę na bete.
Bo gin kazał mi sie pojawić dopiero jakoś po 27 grudnia.

Tandem super te kubale zdolna jesteś :) A gdzie można takie cuda kupić do ozdabiania ?Bo ja moze tez bym takie sobie sprawiła ;)

Zgłoś nadużycie #43665 17 grudnia 2015, 9:19

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

żeby nie to,że przyjechałam do męża to teraz też bym wyczekiwała tak jak Ty ;)

Oj Iza taka rozlaka to masakra z jednej strony dobrze robi bo czlowiek sie steskni a z drugiej strony czlowiek sie od siebie oddala :-(

Zgłoś nadużycie #43666 17 grudnia 2015, 9:23

kamila19880 Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Oj Iza taka rozlaka to masakra z jednej strony dobrze robi bo czlowiek sie steskni a z drugiej strony czlowiek sie od siebie oddala :-(

Rozumiem ja ty lata żyłam bez swego Boże narodzenie i wakacje jedynie rzadko Wielkanoc ;) doszło do tego ze nie mieliśmy o czym gadac pod koniec byliśmy oddaleni aż tu zjechałam i teraz ok ;) ale głowa zajebalam w Murek aż mnie oszołomiło hehe
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #43667 17 grudnia 2015, 9:23

kamila19880 Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Rozumiem ja ty lata żyłam bez swego Boże narodzenie i wakacje jedynie rzadko Wielkanoc ;) doszło do tego ze nie mieliśmy o czym gadac pod koniec byliśmy oddaleni aż tu zjechałam i teraz ok ;) ale głowa zajebalam w Murek aż mnie oszołomiło hehe
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #43668 17 grudnia 2015, 9:28

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

jeśli jest to wyjazd raz na jakiś czas to rozłąka nie oddali aż tak bardzo,ale jak ktoś ciągle musi wyjeżdżać to źle to wpływa na związki.Wiem doksonale bo był czas kiedy tak właśnie u nas było

Zgłoś nadużycie #43669 17 grudnia 2015, 9:30

izabela23 Supermama

mala2 napisał(a)

Dzięki dziewczyny :)
Ja to chyba powtórzę test dopiero w sobote wg terminu a jak będzie na pewno pozytyw to pójdę na bete.
Bo gin kazał mi sie pojawić dopiero jakoś po 27 grudnia.

i bardzo dobra decyzja :) nie ma co się spieszyć z testem,bo jak termin @ w sobotę masz to trochę się pospieszyłaś ;)

Zgłoś nadużycie #43670 17 grudnia 2015, 9:33

izabela23 Supermama

kamila19880 napisał(a)

To kask zakładaj :D :D