Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #191 11 lutego 2015, 13:04

Aniula Fajna mama
Ja za chwilke zmykam do pracy :-)
Życze Wam laseczki miłego popołudnia :-)

Zgłoś nadużycie #192 11 lutego 2015, 14:10

Slonce83 Zadomowiona
Witajcie :)
Ja mam tak, że do dni płodnych mam zawsze nadzieję, że się uda.. Choć różnie to tez bywa. A po owulacji nadzieja się jakby ulatnia.. i ulatnia.. i ulatnia... No i z czasem zupełnie wyparowuje, i czekam tylko na @..Pierwsze 2cykle wierzyłam do końca, że jestem w ciąży. A od 3 do 5piątego już nie. Zobaczę jaki będzie szósty cykl :)
Ja lubię oglądać seriale jak prasuję. Z reguły jakieś kryminały, uwielbiam Mentalistę :)

Zgłoś nadużycie #193 11 lutego 2015, 14:54

Konto usunięte
Oo widze ze mamy tak samo, tez uwielbiam ogladac seriale jak sprzatam albo prasuje ;) oo a o czym ten mentalista jest?
Ja to ostatnio zapominam ze sie staram o dziecku, ale gdy zbliza mi sie okres to zawsze sobie mysle a moze sie udalo.

Zgłoś nadużycie #194 11 lutego 2015, 14:56

Slonce83 Zadomowiona
The Mentalist:
http://www.filmweb.pl/serial/Mentalista-2008-477417#

Teraz już siódmy sezon leci :) Emilka, a u mnie odwrotnie - po @ mam nadzieję i wierzę, że się udało, a przed terminem @ już jestem pewna, że nic z tego....

Zgłoś nadużycie #195 11 lutego 2015, 15:25

Konto usunięte
No mam nadzieje ze nam sie uda i ze 2016 bedzie szczesliwy ;) )

Zgłoś nadużycie #196 11 lutego 2015, 16:22

pepitka50 Fajna mama
hejo dziewczynki ja już po wizycie u gin :) jestem przeszczęśliwa bo w końcu trafiłam na lekarza który wie o co chodzi i CHCE pomóc!!! Pai doktor bardzo miła, rozmawiało mi się z nią jak z dobrą koleżanką. Zleciła kilka dodatkowych badań tarczycy bo kiedyś tam leczyłam się na niedoczynność, i w następnym miesiącu będę miała monitoring owulacji o co się doprosić poprzedniej lekarki nie mogłam. Powiedział mi że nie jest tak źle że jak pęcherzyk dominujący będzie to jak nie pęknie to się poda lek i pęknie i żebym się nic nie przejmowała. Radziła mi żebym męzowi nie mówiła kiedy mam owulacje zeby się nie spinał hahah i kazała mi o dziwo pić czerwone winko w okresie owulacji bo to dobrze wpływa na endometrium :) także dziewczyny do sklepu marsz po czerwone wino!!! i pochwaliła mnie że biorę kwas foliowy i olej z wiesiołka w kapsułkach bo on dobrze robi na śluz płodny. Jeżeli któraś by chciał wypróbować to są niedrogie kapsułki GAL (olej z wiesiołka) i bierze się to od 5dc do ok 14-15dc tak do owulacji bo po już nie można. :) także ja jestem pełna nadziei i ciesze się ze trafiłam na na prawde dobrą panią doktor ;p

Zgłoś nadużycie #197 11 lutego 2015, 16:28

Konto usunięte
O to super bardzo sie ciesze ;) )

Zgłoś nadużycie #198 11 lutego 2015, 16:43

pepitka50 Fajna mama

emilia1410 napisał(a)

Oo widze ze mamy tak samo, tez uwielbiam ogladac seriale jak sprzatam albo prasuje ;) oo a o czym ten mentalista jest?
Ja to ostatnio zapominam ze sie staram o dziecku, ale gdy zbliza mi sie okres to zawsze sobie mysle a moze sie udalo.

heheh ja też jak prasuje to oglądam seriale ;p lubie ukrytą prawdę albo kryminalne zagadki las vegas ;p w sumie podobne do mentalisty ;p

Zgłoś nadużycie #199 11 lutego 2015, 16:43

pepitka50 Fajna mama

emilia1410 napisał(a)

No mam nadzieje ze nam sie uda i ze 2016 bedzie szczesliwy ;) )

Musi być :)

Zgłoś nadużycie #200 11 lutego 2015, 17:00

Konto usunięte
No ja jestem ciekawa co moj gin mi w marcu powie ;)
No moj maz jak mam okres to ma wtedy chcice, a jak mam plodne to tak jakby mial on okres;(
Juz mu sie staram nie mowic, ale sam wyczuwa czas ;) )
Jak zaczne uzywac testow owu to bede wrzucac zdjecia i pomozecie mi interpretowac ??

Zgłoś nadużycie #201 11 lutego 2015, 17:08

pepitka50 Fajna mama
to tak samo jak mój mężu, jak nie można to on wtedy ma ochote ;p a jak trzeba to go zmuszać muszę hehehe mi też własnie dzis ginka powiedziała zebym spróbowała w tym miesiącu testów owulacyjnych. Od którego dnia cyklu się je robi?

Zgłoś nadużycie #202 11 lutego 2015, 17:20

Konto usunięte
No ja czytalam ze od 11-12 dnia cuklu i przez 5 dni. Moja mama to powiedziala ze pewnie bede w ciaze miesiac przed wyjazdem, bo jade na wakacje do grecji. A ja mysle ze w listopadzie, bo w grudniu konczy mi sie umowa o prace. A ty jak myslisz kochana?

Zgłoś nadużycie #203 11 lutego 2015, 17:54

pepitka50 Fajna mama
ja mam nadzieję ze się uda w tym roku , najlepiej to już heheh ale podejrzewam że może jakoś bliżej lata w maju albo w czerwcu bo mam wtedy urodziny i miałabym najwspanialszy prezent na świecie :)

Zgłoś nadużycie #204 11 lutego 2015, 18:19

Konto usunięte
No w urodziny to najwspanialszy ;) ja mam cala szafe ubranek podostawalam i troche kupilam i chyba tym zapeszczylam

Zgłoś nadużycie #205 11 lutego 2015, 19:03

izabelka1987 Gotowa na wszystko
kurcze napisałam taki post i skasowałam przez przypadek. Nic tylko po łapach sobie dać ;/
Wy też w polowie cyklu macie ochotę na slodkie ? ja dziś pożeram tyle słodkości że masakra... ;/
tyle napisałyście że cieżko nadrobić ale miałam dla was post taki z serca i nie napisze już nic bo to nie bedzie to samo ;/ ech...
co robicie w walentynki ? my to się boimy ruszyć w miasto bo ludzi pewnie będzie full... bo nie dość że walentynki to i ostatki więc będzie szaleństwo ...
8 tc (*) Kochamy Cię mocno ;* na zawsze w serduszku ;-*

Zgłoś nadużycie #206 11 lutego 2015, 19:11

Konto usunięte
Ja to jak okres mam to wtedy ;)
My w walentynki to osobno, bo ja pracuje bo mam bal karnawalowy. A pozniej zobaczymy czy cos bedzie sobie robic na spoznione walentynki.
A wlasnie dziewczyny gdzie pracujecie jaki zawod wykonujecie?

Zgłoś nadużycie #207 11 lutego 2015, 19:32

izabelka1987 Gotowa na wszystko
acha ;-) Ja mam prace sezonowa czyli wiosna lato jesień ;-) zima ---> odpoczynek ;-)
kurcze to jakos tak w polowie cyklu normalnie bym jadła i jadła ;/
8 tc (*) Kochamy Cię mocno ;* na zawsze w serduszku ;-*

Zgłoś nadużycie #208 11 lutego 2015, 19:40

Konto usunięte
A czym sie zajmujesZ?

Zgłoś nadużycie #209 11 lutego 2015, 20:31

Maaga Gotowa na wszystko
CZESC DZIEWCZYNY.
OOOOJ EMILKA ODWAZNA JESTES Z TYMI UBRANKAMI!!!!NIE JESTEM PRZESADNA ALE CHYBA BYM SIE NIE ODWAZYLA!!
EDYTA,FAJNIE ZE BYLAS U LEKARZA I NALADOWALA CI BATERIE ;)
IZA NO SZKODA ZE CI SIE TEN POST SKASOWAL :(
A CO DO WALENTYNEK TO MOJ MAZ IDZIE DO PRACY NA 14 TAKZE ROMANTYCZNIE BEDZIE DOPIEOR PO 22 ;) ALE KOCHAC TO SIE TRZEBA CAAAALY ROK A NIE TYLKO JEDEN DZIEN PRAWDA ;) ?!
EMILKA FAJNIE ZE ZAPYTALAS O PRACE!SKORO DZIELIMY Z SOBA TAKIE WAZNE SPRAWY TO MILO BEDZIE SIE LEPIEJ POZNAC ;)
JA MIESZKAM I PRACUJE W HOLANDII I PRAKTYCZNIE OKRES ZIMOWY MAM WOLNE.PRACUJE NA PRODUKCJI JAKO OPERATOR MASZYN I WLASNIE DZIS DOSTALAM TELEFON ZE ZACZYNAM PRACE OD PONIEDZIALKU.
PODLAMALAM SIE BO JAK PISALAM ZAPLANOWALISMY SOBIE KROTKI URLOP W POLSCE I W TEJ SYTUACJI CHYBA NIEPOJEDZIMY ;(
Z JEDNEJ STORNY SUUUUPER BO SIEDZIALAM W DOMU OD POLOWY GRUDNIA ALE NIESTETY POINFORMOWANO MNIE TEZ ZE ZMIENILY SIE PRZEPISY I DOSTANE UMOWE TYLKO DO KONCA CZERWCA A POZNIEJ POL ROKU PRZERWY........
WIEC TYMBARDZIEJ ZALEZY MI ZEBY SIE W KONCU UDALO BO WTEDY JA ICH ZALATWIE I POJDE SOBIE NA CHOROBOWE,KTORE MOGLABYM CIAGNAC AZ DO URODZENIA A POZNIEJ ZOSTANIE MI JESZCZE 7 MIESIECY BEZROBOTNEGO!! 
JESLI CHODZI O NAS I SEX TO CZASAMI BYWA TAK ZE PRZEZ DWA TYGODNIE NIC A PRZYJDZIE WEEKEND I KOCHAMY SIE KILKA RAZY DZIENNIE A NIEKIEDY RAZ DWA RAZY W TYGDNIU ;)
NO I U NAS TO JA JESTEM ZAWSZE CHETNA!!!!NIE NALEZE DO TYCH KOBIET KTORE MIEWAJA MIGRENY ITD ;) TO MOJEMU ZDAZA SIE POWIEDZIEC "JUTRO"SPIJ""NIE TERAZ" STRAAAAASZNIE MNIE TO WTEDY DENERWUJE :(
ALE NA SZCZESCIE JAK NA RAZIE W DNI PLODNE NIE MUSZE MU PRZYPOMINAC ZE TERAZ TEN CZAS.DZIS JAK MU PRZEDSTAWIALM PLAN Z PRACA ZE MUSIMY DZIALAC TAK ZEBY SIE UDALO TO NAWET POWIEDZIAL "TO CHODZ JUZ"ALE TO JUZ PO DNIACH PLODNYCH WIEC ODPOSCILAM ;)

Zgłoś nadużycie #210 12 lutego 2015, 5:59

Konto usunięte
Moze zapeszylam tymi ubrankami;( mam tez troche gazet dla przyszlych mam;( moze powinnam wyrzucic?
Maaga to dobrze zesostalaa prace ;) zawsze kazdy grosz sie przyda. To ciezka pewnie masz prace. No to staraj sie staraj zebu w umowe zajsc ;)