Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

staraczki i ciężarówki wspólnie:)

Zgłoś nadużycie #33651 28 kwietnia 2018, 21:39

rybkunia Fajna mama
Loczek a szkoda ze ciaza i ten pierwszy rok zycia tak szybko ucieka :-)
Tomus ma 2,5 roczku a ja mam wrażenie jakby daaawwwwno temu był malutki i nawet juz nie pamietam jak to było jak był noworodkiem itp.

Zgłoś nadużycie #33652 28 kwietnia 2018, 22:37

Loczek Fajna mama
Rybkunia 100 % prawda czas ucieka bardzo szybko :(
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #33653 30 kwietnia 2018, 9:42

Loczek Fajna mama
Hej
Ja w pracy ;)
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #33654 30 kwietnia 2018, 14:47

beta84 Fajna mama
Inka zdrowka!niech sily wracaja🌷
Judyta no poczatki w przedszkolu bywaja trudne
Kurde nie moge tu pisac jakis wirus tu jest. Chyba bo mi klawiatura sie zawiesza ..juz mialam sprawdzany telefon i tylko natej stronie tak Ma....
Czytalam chialam odpisac ale nie da sie wariuje tel strasznie na tej
Wiec w skrucie
U nas ok duzo pracy

Rybkunia ze sie cieszcysz z pulci😘

Kawy i co wiesz jak wakacjie zagospodarowac wakacjie?
Pozdrawiam wszystkich

pisalam pol godziny to masakra!

Zgłoś nadużycie #33655 4 maja 2018, 15:36

beta84 Fajna mama
Co tu taka cisza?

Zgłoś nadużycie #33656 5 maja 2018, 18:20

Loczek Fajna mama
Ja to lepiej nie będę wdawać się w szczegóły co przeżywałam przez cały tydzień. Czymś się zatrułam :( W normalne dni do pracy chodzić musiałam i Bóg tak dał że w te dni jakoś się czułam A tak to w kratkę jak nie wymioty to drugą stroną mnie czyściło a finalnie wczoraj dostałam takich kolek bolesnych wzdęć....wyłam z bólu dosłownie :( mąż cały weekend w pracy a ja dopiero dzisiaj lepiej się czuje. Teściowa do dzieci przyjechała więc trochę odciążyła.

Zgłoś nadużycie #33657 5 maja 2018, 18:21

Loczek Fajna mama
Tak patrzę że suwaczki stanęły mi w miejscu

Zgłoś nadużycie #33658 9 maja 2018, 8:11

Loczek Fajna mama
Cześć!!!

Zgłoś nadużycie #33659 10 maja 2018, 12:08

kludyska Zaprawiona w bojach
dziewczyny a jak zmienic ten suwaczek, bo ja mam cały czas, że staranka o drugą ciążę z ovufriend, a chciałabym wrzucic sobie z kalendarzem ciąży... bo udało się!!! jestem taka szczęśliwa :) :)

Zgłoś nadużycie #33660 10 maja 2018, 15:46

Kawy2 Fajna mama
Cześć,
no dziewczyny - majówka dawno się skończyła - meldować co tam u Was ?
Słowianka - nie urodziłaś jeszcze?
Loczek - mam nadzieję, że już się dobrze czujesz i wszystkie dolegliwości ustąpiły. 
Beta, Ola, Judka, Mała, Inka, Rybka ??
U nie nic - pewnie tak jak i u Was - kupa spraw , ale nic o czym warto byłoby pisać :)  
Ta proza życia wykończy nasze forum :)
Dzieciaki dobrze.
Młody dostał się do przedszkola - ale nie tego co chciałam. dopiero do przedszkola na 5 miejscu mojej listy. Także trochę ciulowo, ale będę sładała odwołanie jeszcze - może się uda jeszcze tym sposobem dostać do innego.
Starszak dobrze sobie radzi w szkole, a co dla mnie najażniejsze - lubi tam chodzić.  Ciągle mają jakieś wycieczki, konkursy itp - także ten - jest co robić :)

Zgłoś nadużycie #33661 10 maja 2018, 21:49

Loczek Fajna mama
Kludyska gratulacje :D ja testuje za o powiedzmy dwa tygodnie ;)

Zgłoś nadużycie #33662 11 maja 2018, 16:54

to trzymam kciuki za Twoje testowanko :) a podpowiesz mi jak zmienic ten suwaczek?

Zgłoś nadużycie #33663 11 maja 2018, 21:50

Loczek Fajna mama

kludyska napisał(a)

to trzymam kciuki za Twoje testowanko :) a podpowiesz mi jak zmienic ten suwaczek?

Musisz wejść na swoje konto. U gory w prawym rogu ekranu jest Twoja nazwa użytkownika i awatar. Klikasz tam po czym otworzy Ci się Twoje konto. Są zakładki a w nich między innymi SUWACZKI. Klikasz na SUWACZKI i tam Ci wyskoczą te co masz teraz. Pod nim jest funkcja usuń i funkcja dodaj....Klikasz dodaj i wszystko już będziesz wiedziała bo dalej będzie napisane :)

Zgłoś nadużycie #33664 11 maja 2018, 21:52

Loczek Fajna mama
Dzięki za kciuki mam nadzieję, że to będzie owocny cykl ;) staram się na nic nie nastawiać ale to sami z siebie i tak wychodzi :P czasami coś sobie poczytam i bardzo wsłuchuje się w swoim organizm.

Zgłoś nadużycie #33665 12 maja 2018, 19:52

Ulla Fajna mama
Cześć wszystkim :)

Jest taka prośba do Was :) mój najstarszy syn - Hirek, bierze udział w konkursie na tort z ciastoliny i prosi o głosowanie na jego tort :)

Trzeba wejść na tę stronę:
http://www.akademia-playdoh.pl/dlarodzicow,galeria,19.html

odnaleźć tort Hirka - ma numer 45
najechać myszką i kliknąć "głosuj". Potem podać swój adres mailowy, na którego przyjdzie link (szukać w spamie, jakby co ;) ) - kliknąć w ten link :) i gotowe :D

Każdego dnia można oddać jeden głos :)

Za wszystkie głosy bardzo dziękujemy :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #33666 13 maja 2018, 9:07

mala2 Supermama
Elo :)

U nas ok czas leci strasznie malusi za chwile skończy 5 miesięcy a dopiero co sie urodził.Ostatnio mieliśmy jakiś kryzys myśle ze może skok rozwojowy bo nie chciał w ogóle pic mleka tylko na śpiku a gdzie jego głównym posiłkiem jest właśnie ono ale jakoś to przetrwaliśmy było ciężko ale już jest ok.Wózek też był naszym wrogiem gondola nas parzyła jeździł w niej tylko jak spał bo jak tylko sie obudził był ryk,krzyk ach szkoda gadac aż było mi wstyd. Zaczeliśmy rozszerzać diete i coraz ładniej mu to idzie kocha ziemniaczki z dynia najbardziej :) .Sypia tak średnio, w ciagu dnia śpi kiepsko bo góra 45min ale przeważnie sa to drzemki po 30min wiec szału nie ma a potrafi przez 3/4h nie spać w ogóle ale starszak tez taki był wiec to chyba u nas rodzinne bo ja podobno tez tak miałam ;) .A Maćko... jest dzień ,ze kochany inny wredny i pyskaty ogólnie typowy 5 latek ;) .A tak nic nowego korzystamy z pięknej pogody całe dnie na dworze i odliczamy dni do wakacji :) mam nadzieje,ze malusi sie dobrze zaklimatyzuje w nowym miejscu i droga minie płynnie bez marudzenia bo to jednak 4h jazdy.

Zgłoś nadużycie #33667 13 maja 2018, 19:31

beta84 Fajna mama
Czesc dziewczyny
U nas tez leci,dziewcztny smarkajacw kaszlqce ale mysle ze to przez alergie
W pracy mlyn i zamieszanie
Malo czasu na wszystko

Dobrze ze pogoda
Zaczynam rozgladac sie za czyms na urlop

Sciskam mocno!

Zgłoś nadużycie #33668 14 maja 2018, 11:18

slowianka89 Gotowa na wszystko

Kawy2 napisał(a)

Słowianka - nie urodziłaś jeszcze?

Nie 😜

Zgłoś nadużycie #33669 14 maja 2018, 13:15

Loczek napisał(a)

Musisz wejść na swoje konto. U gory w prawym rogu ekranu jest Twoja nazwa użytkownika i awatar. Klikasz tam po czym otworzy Ci się Twoje konto. Są zakładki a w nich między innymi SUWACZKI. Klikasz na SUWACZKI i tam Ci wyskoczą te co masz teraz. Pod nim jest funkcja usuń i funkcja dodaj....Klikasz dodaj i wszystko już będziesz wiedziała bo dalej będzie napisane :)

dzięki, zaraz spróbuję :)

Zgłoś nadużycie #33670 16 maja 2018, 8:39

slowianka89 Gotowa na wszystko
Dziewczyny jak sterylizowalyscie butelki, laktator, smoczki itp. przed pierwszym użyciem? Zastanawiam się czy dobrze to zrobiłam... A mianowicie butelkę, smoczek do butelki, smoczki uspokajające wyparzyłam w sterylizatorze. Niestety nie zmieściła mi się jedna cześć laktatora i kilka razy zalałam ją wrzątkiem i tak trzymałam w tej wodzie kilka razy wymieniając na nową. Teraz zastanawiam się czy to nie za mało i czy na wszelki wypadek nie wygotowac wszystkiego jeszcze raz w garnku. Zaglądacie tutaj jeszcze ?? 😜 Poradzcie proszę.