Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

staraczki i ciężarówki wspólnie:)

Zgłoś nadużycie #33571 2 kwietnia 2018, 22:32

notreal1 Świeżo upieczona
dziewczyny,głowa do góry! Trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że będzie fasolka. Ja i mój TŻ też czekamy :)

Zgłoś nadużycie #33572 3 kwietnia 2018, 14:04

Judyta85 Fajna mama
Siemka.załączam nasz mini Harem ;)
U nas dziewczyny chore,katar mocny kaszel-na 15.30 lekarz.
Najstarsza zakochana,poznała pare miesiecy temu 4lata starszego chłopaka od siebie 300km od Nas mieszka i chlopak chce przyjechac do nas.
Zastanawiam sie czy sie zgodzic czy nie...córka ma asa w rękawie bo ja w jej wieku spotykałam sie z jej ojcem :/
Ten chlopak ma bardzo fajny wpływ na Nią,wstaje bezproblemowo do szkoly,nieopuszcza lekcji,stara sie dbac o porządek w pokoju...
Rozmawiałam z Nim 1x przez tel-wydaje sie byc w miare poukładany.
Niewiem niewiem...
Po śeiętach 1kg do przodu.od 3tygodni ćwiczę i chodze na jump fitnes-fajna sprawa,moge sie na gidzine oderwać wyskakać i byc bez dzieci 👍

Zgłoś nadużycie #33573 3 kwietnia 2018, 16:23

rybkunia Fajna mama
Judyta no faktycznie harem :)
Ja po prenatalnych. Wszysrko ok. Pan dr tez mowi ze raczej chlopczyk :)

Zgłoś nadużycie #33574 3 kwietnia 2018, 16:23

rybkunia Fajna mama

Zgłoś nadużycie #33575 3 kwietnia 2018, 16:23

rybkunia Fajna mama

Zgłoś nadużycie #33576 3 kwietnia 2018, 16:46

slowianka89 Gotowa na wszystko
Judyta fajne z Was dziewczyny :)
Rybkunia super, że u Was wszystko dobrze :)
Inka ja mam już jakieś 9 kg na plusie :P ale nie przejmuję się tym :D Po porodzie zaprzyjaźnie się z Chodakowska :P Czuję się dobrze :)

Zgłoś nadużycie #33577 4 kwietnia 2018, 9:12

Judyta85 Fajna mama
Slowianka-kg sie nieprzejmuj, ja dopiero 7mcy po urodzeniu Poli wziełam sie za siebie.
Ćwicze z Ewką,chodze na jumping fitness ijest ok.Najwazniejsze to czuć się ze sobą dobrze

Zgłoś nadużycie #33578 6 kwietnia 2018, 13:09

Kawy2 Fajna mama
Co tam babki? Spacerujecie po słoneczku?
U nas wszystko dobrze. Będę miała imprezowe dwa weekendy teraz. Pierwsza to impreza firmowa duża a druga to weselicho.
Na imprezę mam już sukienkę - kupiłam na zalando długą, czarną wieczorową, ale na wesele jeszcze nie mam. A szczerze to nawet mi się nie chce kupować sukienki na raz. Bo ja jestem mało sukienkowa
No i nie wiem co bym mogła Wam opowiedzieć jeszcze :)
Powoli zaczynam też planowanie wakacji.
Te wakacje są przekichane dla pracujących rodzin, bez pomocy dziadków itd.
W sumie mamy 9 tygodni do zagospodarowania. Zakładając nawet, że oboje weźmiemy po 2 tygodnie urlopu to jeszcze zostaje 5 tygodni.
A wiadomo, że by się chciało spędzić jakieś wakacje wspólne. No ale w takim układzie to raczej nam się nie uda niestety :(

Zgłoś nadużycie #33579 6 kwietnia 2018, 17:36

rybkunia Fajna mama
Kawy u nas przedszkola mają dyżury w wakacje. A może jakieś świetlice macie?

Ja mam już zaplanowane wakacje, zaliczka wpłacona. Mam nadzieje, że bede sie dobrze czuc i damy rade jechac bo to bedzie prawie 30 tc.

Od paru dni czuje pukanie w brzuchu. Ciekawe co to :-) lub kto to

Zgłoś nadużycie #33580 10 kwietnia 2018, 7:43

beta84 Fajna mama
Czesc dziewczyny mialam problem z telefonem nie moglam sie .

Zalogowac
Wiki ma ospe mlodsza jeszcze nie
Pracy nawal...
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #33581 10 kwietnia 2018, 12:23

Hej dziewczyny! Piękna pogoda na dworze :) Mam nadzieję, że u Was też :) Pokażę Wam co już mamy przygotowane dla dzidziusia, tzn. wózek i mebelki. Wstawiam zdjęcia na chwilę. Może któraś zdąży zobaczyć :P

Zgłoś nadużycie #33582 10 kwietnia 2018, 12:28

I jeszcze fotelik :)

Zgłoś nadużycie #33583 10 kwietnia 2018, 18:37

InkaP Supermama
Fajnie slowianka, teraz tylko cierpliwie czekać.
U nas od rana wirus, starszy wymiotowal od 6 rano, potem w pracy dostalam wwiadomość, ze mlodszy tez dołączył do brata, potem obaj mieli biegunke, teraz starszy wysoko goraczkuje, mały chwilowo się bawi.
Szkoda mi ich, sama też się boję, zeby mnie nie dopadło bo u mnie w pracy dwie na L-4 i teraz nawet nie ma jak chorować, sytuacja podbramkowa.
Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #33584 10 kwietnia 2018, 20:22

rybkunia Fajna mama
słowianak super bryka i fajny pokoik :-)

Zgłoś nadużycie #33585 10 kwietnia 2018, 20:22

rybkunia Fajna mama
słowianak super bryka i fajny pokoik :-)

Zgłoś nadużycie #33586 13 kwietnia 2018, 10:17

Kawy2 Fajna mama
A co tu taka cisza grobowa ?

Słowianka - ja widziałam. Wszystko super.

Beta - Ty to tez się masz - wiecznie coś ! Zdrowia dla Was. Już jest wiosna to może teraz będzie lepiej.

Rybka - w wawie jest duża oferta wakacyjna dla dzieci. Wszędzie są półkolonie itp.
Ale ja bym wolała, żeby moje dzieciaki miały coś dla siebie z tych wakacji, a nie tylko przepychać z zajęć na zajęcia.
No tylko młody jest za mały tez jeszcze, a ma miesięczna przerwę w zlobku. Z nim będzie musiała trochę posiedzieć niania.

Zgłoś nadużycie #33587 14 kwietnia 2018, 9:46

mala2 Supermama
Siema :)

U nas po staremu ,wszystko w porządku :) .Malusi rośnie jak na drożdżach ,rozwija sie wręcz książkowo,kryzys na razie zażegnany zaczął w końcu pic mleczko i spać lepiej bo mieliśmy jakiś 2 tygodniowy bunt.Starszak dostał sie do przedszkola 1 wyboru wiec od września czekaja nas małe turbulencje mam nadzieje ,ze to ogarniemy z malusim ;) .A tak nic nowego dzień za dnie ucieka ,piękna pogoda wiec korzystamy i spacerujemy do bólu.I odliczamy dni do wakacji ,oby w tym roku pogoda dopisała :) .

Słowianka widział foty ale jakoś nie miał kiedy odpisac bryka super a kącik dla maleńkiej taki milusi :) .
Ja dopiero co urządzałam pokój małego a już bym chciał znowu 😁uwielbiam pokoje dzieciece 😍.Teraz mam w planach zrobić remont starszakowi tylko on nie za bardzo chętny na zmiany podoba mu sie jak jest a dla mnie on już za dziecinny w końcu ma zaraz 6 lat a wygląda jak dla 2/3 latka.

Zgłoś nadużycie #33588 14 kwietnia 2018, 9:55

Shiadhall Gotowa na wszystko
czesc dziewczyny , wybaczcie ze sie wtrace w watek ale nie wiem gdzie pytac, a wlasnego watku nie moge zalozyc z niewiadomych wzgledow

poltora tygodnia temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy , dzien przed zrobieniem testu zaczelam krwawic, tak ze myslalam ze wreszcie dostalam miesiaczke po tabletkach , nastepnego dnia krwawienie ustalo wiec zrobilam test - pozytywny , pare dni pozniej znow zaczelam mocno krwawic, pojechalam do szpitala , zrobiono mi usg ktore wykazalo ze nie mam zadnych krwiakow ani niczego co mogloby powodowac krwawienie, ciaza zostala potwierdzona , to 7 tydzien , zarodek ma 4 mm , brak bicia serca , w czwartek mam wizyte , nie moge przestac o tym myslec, juz nie krwawie, ale tez nie mam zupelnie zadnych objawow ciazowych ,nic zupelnie , nie czuje tez skurczy czy innych niepokojacych objawow , wiek ciazy zostal okreslony na podstawie wymiarow z usg bo miesiaczki po tabletkach nie mialam, czy ktoras z was tak miala? czy jak w 7 tygodniu nie ma serca to jeszcze sie to moze zmienic? porownalam usg z drugiej ciazy z tego samego etapu , dziecko mialo juz wtedy 8 mm i serce bilo jak szalone, bylo je slychac i widac na usg, teraz tylko mala nieruchoma kropka serca nie slychac i nie widac , lekarz na pogotowiu powiedzial ze lepiej sie nie chwalic za wczesnie i mam skontrolowac za tydzien

pomocy :(

Zgłoś nadużycie #33589 14 kwietnia 2018, 21:02

rybkunia Fajna mama
Mała sam dojrzeje do remontu. z tego co kojarze to nie był dziecinny ten pokoik.

Shiadhall nie powiemy ci nic nowego. Trzeba czekac i trzymac kciuki. Ja raz plamiłam w 1 ciazy i przelezałam cały dzien, ty masz zalecone lezenie? najwazniejsze ze ciaza potwierdzona. daj znac co za tydzien

Zgłoś nadużycie #33590 15 kwietnia 2018, 18:20

Mamuśki proszę o poradę jakie ubranka przygotować dla mojej Malutkiej na wyjście ze szpitala? Do tego kocyk, pieluszki tetrowe na osłonięcie dziecka na dworze i pod główkę? Coś jeszcze? Doradzcie proszę :) Przypominam będziemy wychodzić ze szpitala na przełomie maja i czerwca.
A i jeszcze jedno. Jak to rozumieć gdy na kosmetykach dla dzieci jest napisane, że "można stosować od pierwszego miesiąca życia "? Tzn. od urodzenia czy po ukończeniu 1 miesiąca?