Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

staraczki i ciężarówki wspólnie:)

Zgłoś nadużycie #33111 8 stycznia 2018, 19:05

Ola_456 Fajna mama
Jestesmy juz w domu. Ogolnie zapalenie gardła, dlatego wymioty, lekko odwodniony dlatego byl s9ny przez chwile, mamy antybiotyk domięśniowo (masakra), wyniki badan nienalgorsze ale moglyby byc le0sze, rozwija sie infekcja. Młody jest slaby, dziadki go odqiedzili jak wrocilismy, dostal kolejny pociag do kolekcji i jest przeszczesliwy. Jestem przeraz9na wizyta w szpitalu, tym jak to przeszedl, wiem ze ma traume po wizytach w przychodniach, po tych durnych szczepieniach i teraz jeszcze ten szpital. Staralam sie trzymac ale bardzo ciezko jest powstrzymac lzy patrzac na swoje slabe dziecko. 5h spedzilismy na lezance w gabinecie, bo byl oddzial zawalony. Bardzo nieludzkie, bylo ciezko, plecy mi pekaja bo wiekszosc czasu spedzilam siedzac i przytulajac Filipa na siedzaco bo inaczej sie bal i plakal. Wenflon to jakas masakra, dostal jakies 1000ml plynow.
Oby szybko wyzdrowial i jak najszybciej zapomnial o dzisiejszym dniu, ja tez bym chciała

Zgłoś nadużycie #33112 9 stycznia 2018, 10:24

Kawy2 Fajna mama
Hej,
Ola to współczuję. Szpitale z dziećmi to naprawdę nic przyjemnego. I tak dobrze, że Was wypuścili od razu. 
No staraczki - trzymam kciuki za ten cykl!
Nacia - chyba nie ma u nas nikogo z Twoich rejonów. Musisz szukać, aż znajdziesz takiego, który będzie Ci odpowiadał. Jak obecny nie pasuje to idź do innego i już.
Beta - to widzę, że Was też choróbska się trzymają ciągle. Zdrowia dla Was. 
I namów męża na ten wyjazd - należy Wam się. A dzieciakami się nie martw - ma pewno nie będzie tak źle, jak sobie wyobrażasz :)
Judka - odezwij się do nas!
Mała - a jak Wy sobie radzicie? Wysypiasz się jako tako? Mały śpi sam czy z Tobą? 
Ja to nie wiem co robić w ferie ze strszakiem. A to już za chwilę. Na pierwszy tydzień jedzie do dziadków a drugi tydzień jest mój - bo mąż nie może wziąć wolnego.
Więc muszę jakoś przysiąść i poszukać atrakcji na cały tydzień. Myśłałam o parku trampolin, wystawie lego bo jest na narodowym, gokartach, aquaparku. Może jeszcze jakieś muzeum odwiedzimy. 
On by chciał najbardziej w góry - ale w tym roku nam się nie uda, bo ja sama z dwójką się nie podejmę.

Zgłoś nadużycie #33113 9 stycznia 2018, 18:55

InkaP Supermama
Hej!
Nie ma nic gorszego niż choroby dzieci, ehhh, współczuję.
U nas młody po antybiotyku a kaszle, ze hej.
Ja mam nianke na cala sobotę, więc planuje, o ile przy dzieciach mozna cos zaplanowac, jakis wypad z mężem, żeby pobyć tylko we dwoje. Plan jak u nastolatków, lodowisko, kino, park wodny, kolacja, reszta spontan, mam zamiar wrócić rano do domu.
Oby się to udało.
Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #33114 10 stycznia 2018, 9:07

beta84 Fajna mama
Ola no zdrowka ...no ja zawsze ladowalam z corka starsza na 7 dni....to zap oskrzeli pluc rota wirus i zawsze cos przytargalismy ze szpitala..oj ciezkie czasy ..zwiedzilam. Pare szpitali w okolicy zawsze z nadzueja ze bedzie lepiej niz w poprzednim ...zdrowka!

Inka ...super....ja jesli nic sie nie zmieni to pod koniec stycznia tez bede miec weekend jak nastolatka...Baw sie super! I do bialego rana!

Kawy no sama z 2 tez bym sie nie podjela na pewno a nie masz jakiejs np siostry kolezanki czy kogos kto z chcecia by jechal z Toba? A jak nie to widze ze i tak masz tyle atrakcji ze nudzic sie nie beda😉👍 u nas na razie wielka nie wiadoma co z feriami...mamy dopiero 2 polowa lutego..

Judyta odezwij sie!

Zgłoś nadużycie #33115 11 stycznia 2018, 8:27

beta84 Fajna mama
Co tu znowu taka cisza?

Kurcze mnie znowu zaczyna bolec gardlo ...opuscilam jedna tabletke antybiotyku wczoraj i dziadostwo znowu w nicy nie dalo mi spac...miqlam dzis skonczyc albo brac dwa opakowania i chyba mysze jeszcze drugie wziasc...

Kamila znowu wiecej pije mleka nad ranem...o 3 30 4 50 i kolo 6... Bebiko 4R porazka ...kto przeszedl juz na mleko krowie calkiem?milego dnia!

Zgłoś nadużycie #33116 11 stycznia 2018, 11:29

mala2 Supermama

Kawy2 napisał(a)

Hej,
Mała - a jak Wy sobie radzicie? Wysypiasz się jako tako? Mały śpi sam czy z Tobą? 

Elo :)
Radzimy sobie dobrze w końcu 2 dziecko to już łatwiej.A mały śpi całkiem ładnie raczej głównie śpi i je czasami sobie z nami pogada,pobawi sie rączkami i w końcu pada ;) .Nocki tez ok(jak na razie) jak zje tak miedzy 22 a 23 to potrafi obudzić sie o 2/ 3 wiec te 5h przesypia a później to już co 3h sie budzi na jedzenie.Mały ma swój pokój i w ciagu dnia śpi u siebie a w nocy w łóżeczku w naszej sypialni(bo mamy 2).Malusi jest straszną przylepą kocha czułości,mizianie,rożki,kokony taka mocna miłość co czasami kończy sie wiszeniem na mnie ;) .Ale staram sie to rozgraniczać aby sie za bardzo nie przyzwyczaił bo później nic nie zrobie tylko trzeba bedzie go nosić ;) .Ostatnio sie u nas dużo dzieje ,ze nie mam czasu za bardzo tu zagladać wiec nadrobie was później.Miłego dnia wam życzę  :) .

Zgłoś nadużycie #33117 11 stycznia 2018, 15:59

beta84 Fajna mama
Mala 😚 niech rosnie zdrowo😊

Dziewczyny no meldowac mi sie tu😀

Zgłoś nadużycie #33118 11 stycznia 2018, 16:12

Ola_456 Fajna mama
Beta moj Filip od roku pije krowie :) Nic nigdy sie nie działo, bez probpemu przeszlam od razu

Zgłoś nadużycie #33119 12 stycznia 2018, 7:50

beta84 Fajna mama
Ola czyli mm od roku juz nie dajesz tak?kurcze ja tez bede chciala przejsc tylko w nocy gotowac mleko krowie nie bardzo mi sie chce a mm zalewam z podgrzewacza i jest...kurde nie wiem jakas dziwna jestem nie moge z tym sie ogarnac...a czas najwyzszy na przesypianie nocy od 22 do 6 rano...a nie zeby wstawala jeszcze na mleko o 3..

Zgłoś nadużycie #33120 12 stycznia 2018, 7:54

beta84 Fajna mama
Dziewczyny co myslicie o tej. Udostepnionej liscie pedofilow? Wczoraj mi kolezanka pokaza i bylam w szoku tam sa ich wszystkie dane. Data urodzenia. Miejsce i zamieszkania i urodzenia nawt dokumenty i wyroki ze spraw....zdjecia..itd. Patrzylysmy na nasze okolice to troche ich jest ...a wogole to tez kobieta mloda skazana na 25 lat....to nie chce wiedziec czego sie dopuscila...porazka.

Zgłoś nadużycie #33121 12 stycznia 2018, 12:14

mala2 Supermama
Beta ja jak przeszłam na krowie to gotowałam cały litr przelewałam do słoika i jak ostygło chowałam do lodówki .A później podgrzewałam tylko tyle ile mi było potrzebne na butle (w rondelku na gazie )niecałe 2 minuty i było gotowe do picia.

Zgłoś nadużycie #33122 12 stycznia 2018, 21:14

rybkunia Fajna mama
mała pieśc pieśc!! mój ma 2 latka i nie lubi przytulasów :D aż załuje ze za "młodu" nie tuliłam milion razy mocniej na zapas :D :D

Ola jak mały? juz ok ?

Zakupiłam na allegro testy ovu bede testowac za jakis czas

Zgłoś nadużycie #33123 12 stycznia 2018, 22:30

Ola_456 Fajna mama
U nas juz spokojnie. Antybiotyk odstawiony, cale szczescie bo miałam juz dosc tych zastrzykow a Filip tym bardziej. Juz jest wszystko ok, ale Filip nadal pokazuje ze ma gage w buzi, nie wiem czy gardlo czy zeby, mnie to wyglada na zeby bo inaczej skarzylby sie przy jedzeniu na bol gardla czy w innych sytuacjach, a tak to czasem pokazuje na buzie.
Ogolnie znowu brysi wiec jest ok, apetyt wrocil, humor wrocil, znowu zywe dziecko :)

Rybka - mam nadzieje ze pomoga wam testy owulacyjne, ja jakos nie mam przekonania do nich :)

Zgłoś nadużycie #33124 14 stycznia 2018, 9:34

rybkunia Fajna mama
Ola a Filip nie chodził do przedszkola/złobka w poprzednim miejscu zamieszkania? dobrze kojarze?
tutaj tez chodzi?

Zgłoś nadużycie #33125 14 stycznia 2018, 20:31

beta84 Fajna mama
Jejku dziewczyny co z Wami?gdzie sie podziewacie nie macie juz czasu ochoty tu zagladac?😥😢
Judyta odezwij sie!
Magdalenka? Tez jak czytasz!
Smutne to ze po takim czasie. Nie ma tu juz tylu osob😳i wykruszaja sie kolejne....

U nas niedziela mija spokojnie wstalismy ..sniadanko....obiad....sklep.....drzemja z kamila 3 godzinna...potem uczylam starsza cire angielskiego ...i teraz kompiel kamili....

Zgłoś nadużycie #33126 14 stycznia 2018, 20:38

beta84 Fajna mama
Wogole to kupilam test ciazowy bo nie podoba mi sie ze mialam ostatnim razem tylko plamienie ...teraz bralam antybiotyki i okazalo sie ze oslabiaja one tabletki anty...a od razu nie doczytalam wiec mam nadzieje ze nic nie wyjdzie z tego ....no ale zeby byc spokojna to za pare dni sprawdze.

Wogole to podlamana jestem troche bo pare miesiecy temu wprowadzuli sie obok sasiedzi...dzieci w tym samym prawie wieku co moje i taki zlapalismy super kontakt ze bylo wkoncu z kim wyjsc na spacer czy posiedziec pogadac nawet pozalic..no ale nie mogli znalezc pracownika bo otworzyli dzialalnosc i wracaja za granice

Zgłoś nadużycie #33127 14 stycznia 2018, 21:46

Ola_456 Fajna mama
Rybka - nie chodzil, mial chodzic ale wtedy byl chpry, pozniej odkladane bylo szczepienie bo te jaja z karta szczepien byly, i w koncu zdarzylismy sie przeprowadzic. Tutaj nie chodzi, poki co sie nie zapowiada bo nawet miejsc nie ma, poza tym nie wiem czy chce go puszczac do zlobka badz przedszkola. Na razoe jest dobrze tak jak jest, nie ma takiej koniecznosci, nie chce zeby mi co chwile chorowal a kolejna sprawa duzo dzieci ucza sie w zlobach, dobrego jak i zlego, jak popatrzylam na corke mojej znajomej jak w krotkim czasie sie zmienila przez zlobek to szok. Jest tak zazdrosna, takie zachowania podlapala, a dodam ze Filipa zna od urodzenia (jego, dziewczynka jest starsza). Jak bylam w ciazy to ona juz byla i wiedziala ze dzidzia bedzoe, super sie bawili a tylko poszla do zlobka to nie do poznania sie zrobila. Takze mysle ze jak nie ma koniecznosci to raczej damy sobie spokoj ze zlobkiem :)

Zgłoś nadużycie #33128 14 stycznia 2018, 22:42

mala2 Supermama
Beta ja was od czasu do czasu poczytuję ale u mnie nic ciekawego sie nie dzieje to co mam pisać dom dzieci,karmienia,kupy,pieluchy ,zakupy itp :P .Starszak jest kochany bardzo mi pomaga zakochany bez pamięci w bracie.Za 3 tygodnie planujemy chrzciny,po nich mamy ochote zrobić chłopaka profesjonalną sesje zdjęciową aby mieć ładne foty na pamiątkę bo strasznie ten czas ucieka rosną mi chłopaki na potęge to chociaż na zdjęciach uchwycimy te ich wspólne chwile ;) .A tak wszytko ok :) .

Ale jaja by były gdybyś była w ciąży :) ale fajnie z drugiej strony bo świadomie byś sie pewnie nie zdecydowała co?.

Zgłoś nadużycie #33129 15 stycznia 2018, 10:47

beta84 Fajna mama
No na pewnie nie zdecydowala bym sie swiadomie ....troche sie stresuje ...szanse nie sa duze ale sa...test czeka w szafce. Moze w srode rano zrobie ...

Kamila wczoraj wieczorem dostala mega glod..glzjadla dwie parowki i 3 serdelki z szynki...potem w nocy budzila sie co chwila siadala turlala sie sikala 3 razy na nocnik..pila wode pare razy ...kokosila sie strasznie....nie plakala ale mowila zeby jej masowac brzuszek....biedna...nigdy nie chciala tyle jesc a wczoraj szok jak konczyla jedna to juz mowila zeby jej gotowac kolejna....

Zgłoś nadużycie #33130 15 stycznia 2018, 10:50

beta84 Fajna mama
Ola jesli jest mozliwosc zeby byl w domu. To mysle ze to jest dobre rozwiazanie moja starsza corka poszla jako 4 latka dopiero. Do przedszkola. I mimo to. Wcale nie byla do tylu z czym kolwiek wrecz przeciwnie fajnie sie adaptowala...Kamile tez raczej nie puszcze wczesniej zreszta ona to juz inna bajka bo duzo uczy sie od starszej siostry...alfabet po angielsku juz umie nawet 😉...