Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

staraczki i ciężarówki wspólnie:)

Zgłoś nadużycie #33071 25 grudnia 2017, 22:10

beta84 Fajna mama
Jak tam dziewczyny!

Zgłoś nadużycie #33072 26 grudnia 2017, 15:05

InkaP Supermama
Mati w nocy się rozchorowal, temp powyżej 39, wymiotowal, na szczęście raz a porzadnie. Od rana goraczka nadal wysoka, takze bylam z nim niedawno na izbie przyjęć no i diagnoza angina i niestety antybiotyk.
Ehhh, a takie miłe i wesołe święta były, ja to czasem juz boję się byc szczęśliwa bo zaraz coś gdzieś... Jak Wam mijaja święta?

Zgłoś nadużycie #33073 26 grudnia 2017, 16:53

beta84 Fajna mama
Inka u nas tez nie do konca bo jestesmy na wyjezdzie u siostry pod warszawa..i corka od mojej siostry wymiotowala w dodatku wczoraj jej sie zrobolo jeszcze zapalenie spojowek paskudne wiec...truchleje troche ...czesc osob qstala dzis tez z nolaxym gardlem ...no zobaczymy u mnie dzieciaki byly chore goraczka i biegunki przed wyjazdem to mam nadzieje ze od nowa nic mie zlapia😯

Ogolnie super ze wszystkich zobaczylam ale..chwilami to meczacy twn tlum...za to odpoczywam w dzien w kazda drEmke kamili klade sie z nia i spie

Zgłoś nadużycie #33074 27 grudnia 2017, 10:14

rybkunia Fajna mama
U mnie spokojnie. 
Dni tak.szybko mijaja a ja mysle sobie jak fajnie sobie posiedziec w domku z rodzinka :)

Zgłoś nadużycie #33075 27 grudnia 2017, 13:19

basiula Świeżo upieczona
Witam wszystkich ;) dołączam jako staraczka. Święta, święta i po świętach... trudno się teraz przestawić na tryb pracy, zawsze pierwszy dzień po wolnym jest najgorszy ;) ale za to przed nami Sylwester i Nowy Rok... Mam dużo nadziei związanych z 2018 ;)

Zgłoś nadużycie #33076 27 grudnia 2017, 15:09

InkaP Supermama
U nas juz lepiej, antybiotyk dziala, goraczki juz mlody nie ma, takze jest juz ok.
Ja dzis wzięłam opiekę ale jutro juz do roboty smigam.
Dziś sprzatalam po świętach, jeszcze duzo mnie czeka ogarniania bo mialam duzo gosci z malymi dziećmi i mam wszędzie male, brudne łapki odbite hehe.
Mala jak tam u Was? Jak sie czujesz, jak maly? Karmicie się czy mm? Jak Maciuś reaguje na braciszka?
Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #33077 28 grudnia 2017, 14:46

mala2 Supermama

InkaP napisał(a)

Mala jak tam u Was? Jak sie czujesz, jak maly? Karmicie się czy mm? Jak Maciuś reaguje na braciszka?
Pozdrawiam!

Hej u nas ok ja już w sumie czuje sie dobrze czasami brzuch zaboli jak za dużo chodzę albo źle wstane(za gwałtownie)a tak to rana sie pięknie goi tym razem nie sączy się wiec trauma po poprzedniej cc powoli zanika.A mały kochany tylko je i śpi czasami z nami "pogada" i kima dalej :) .Karmimy sie i tak i tak bo po cc pokarm bardzo wolno nachodził i walcze laktatorem aby rozbujać laktacje mały dostał flache i sie do niej za bardzo przyzwyczaił ze cycem gardzi raz uda sie przystawić innym razem ryk i krzyk ale ściągam i daje mu butla udaje mi sie 50ml ściagnać co 2 karmienie(bo co 3h zaledwie 30ml) a wypija mm 60ml wiec sie najada tym moim bo pięknie po nim śpi.A Macko zakochany po same uszy ,nie jest w ogóle zazdrosny pomaga bardzo,całuje,przytula,czyta mu itp.
Biedny ten twój Mati zdrówka dla niego.

Zgłoś nadużycie #33078 28 grudnia 2017, 18:30

beta84 Fajna mama
No czesc dziewczyny .....
Ja juz w pracy ...powrot do ..byl ciezki no ramo nie chcialo sie wstac....

Mam problem z kamila....od jakis 2 tygodni. Nie odstepuje mnie na krok jak tylko znikne jej z oczu od razu mnie wola ze lzami w oczach..mic nie chce od nikogo tylko wszystko ja....jak zobaczy ze sie ubieram to ryk zeby jej nie zostawiac bo bedzie tesknic....moze tak przechodzic bunt 2 latka?czy ro cos innego? Zawszw byla za mna ale teraz odejde dwa kroki doslownie i ona wola mamus mamus musze ci sos powiedIec przytul mnie i jak przytule to mowi ze jestem kochana ale to ze 200 razy przez dzien tak...martqie sie troche bo nie bardzo wiem jak reagowac zeby jej pomoc i tego nie poglebiac?

Zgłoś nadużycie #33079 28 grudnia 2017, 18:48

mala2 Supermama
Beta spokojnie to tylko taki etap przejdzie jej musicie to po prostu przetrwać.

Zgłoś nadużycie #33080 28 grudnia 2017, 19:20

beta84 Fajna mama
Mala cieszw sie ze dochodzicie so siebie !
Inka ize u Was lepiej tez!
A reszta dziewcztn gdzie!?
Zakochalam sie w aparacie z telwfonu mojego brata ...robi tak wyraznie zdjecia ze juz nie podobaja mi sie z mojego😩

Zgłoś nadużycie #33081 28 grudnia 2017, 20:40

rybkunia Fajna mama
Beta u mojego Tomka jest podobnie, tylko on tak ma na tate. Eh masakra. Mój mąż nie jest w stanie nic zrobic w domu samodzielnie bo zaraz Tomek leci "tati tati" jeszcze teraz jak miał urlop i siedział w domu to w ogóle. Licze, że mu przejdzie bo az mi szkoda tego mojego starego. Tomek go zajedzie :D

Zgłoś nadużycie #33082 30 grudnia 2017, 12:55

Ola_456 Fajna mama
U nas święta i po świętach a kilogramy zostały. +3 na wadze ;D
Ten cykl u nas bez spiny, w ogole o tym nie rozmawiamy, kiedy chcemy to sie przytulamy, oczywiscie najwiecej kiedy trzeba było :) Jeszcze 8 dni do @.
Filip przeziebiony, marudny, nie wiem czy zrby mu czasem nie ida kolejne. Troszke zajelismy sie zmianami w domu, niewielkie przemeblowanie, nowy sprzet, wsadzam sobie duzo na glowe zeby nie myslec o staraniach. Ale tutaj zagladam czasem :)
Mnie tez troszke przeziebienie lapie, a dzisiaj to czuje sie tragicznie, glowa, brzuch wrr..

Zgłoś nadużycie #33083 30 grudnia 2017, 14:09

InkaP Supermama
Hej,życzę Wam kobietki udanego sylwestra oraz szczęśliwego Nowego roku, niech się Wam darzy i mnoży ;-)
W nocy mialam rewolucje żołądka coś mi zaszkodzilo takze dzis jeszcze dochodzę do siebie ale jest juz duzo lepiej, jutro impreza sylwestrowa więc muszę być w dobrej formie, bo od poludnia czeka mnie kosmetyczka i fryzjer a potem cała noc w wysokich butach na parkiecie.Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #33084 31 grudnia 2017, 22:00

Kawy2 Fajna mama
Hej dziewczyny. Wszystkiego dobrego w nowym roku.
Jakoś ostatnio tu zaglądam i bym coś chciała napisać, ale weny brak.
Nuda jakaś.
Święta minęły spokojnie i bez specjalnych emocji.
My dziś w domu jesteśmy.
Byłam tylko ze starszakie na sylwestrze TVN 1,5h. Ciepło jest, Wiec chciałam żeby zobaczył jak to wyglada.
On jest wrażliwcem i jak zawyła Kazidrak to się poryczal z emocji :)

To szalejcie do rana !
Lub śpijcie dobrze !

Zgłoś nadużycie #33085 1 stycznia 2018, 12:46

beta84 Fajna mama
Czesc kochane wszystkiefo dobrego w nowym roki!
U nas sylwester nie przespany ale nie z powosu imprezy tylko drugo noc kamila bardzo wymootowala.od rana dalej nic nie je ale pije...choc juz dzis tanczy i sie bawi wiec mam nadzieje ze to juz koniec ..

Sciskam wysylam buziaki dla Was

Zgłoś nadużycie #33086 1 stycznia 2018, 13:12

mala2 Supermama
Witam sie i ja w nowym roku :) .My spędziliśmy sylwka w domku starszak o dziwo wytrzymał do prawie 1 obejrzeliśmy fajerwerki które jak co roku funduje na rynku gmina nakarmiliśmy sie i w kimonko ;) .Zapomniałam wyl aplikacje i wczoraj mi przypomniała ,ze zostało mi 0 dni do porodu dobre sobie a ja już od prawie 2 tygodni mam bąbla ze sobą 😁 .I tak jak Święta przeleciały mi przez palce tak i wczorajszy dzień tak samo wszystko skupiło sie na Mikusiu ,ze jakoś nie ogarniam świata po zanim ale nie jestem sama bo moja mama mówiła ze ma to samo wiec mi lżej bo myślałam ,ze tylko mi na głowę padło 😵😁😉.

Zgłoś nadużycie #33087 2 stycznia 2018, 9:18

beta84 Fajna mama
No jak tam kochane?

Ja dzis jeszcze mam wolne...kamila w nocy tylko raz wymiotowala ale to juz pod czas kaszlu...

A co u Was?

Zgłoś nadużycie #33088 2 stycznia 2018, 20:45

rybkunia Fajna mama
a ja juz po terminie @ i nie moge sie doczekac, żeby zaczac starania:-/ jak na złosc

Zgłoś nadużycie #33089 3 stycznia 2018, 11:29

HappyM Świeżo upieczona
Witam, i od razu przepraszam, że nie na temat, ale administratorzy mi nie odpisują, a mogę jedynie odpisywać na wiadomości. Nie mogę zaczynać nowych tematów, a przynajmniej nie widzę u siebie takiej funkcji...
Może ktoś wie, w czym problem i może mi pomóc?
Dziękuję :)

Zgłoś nadużycie #33090 3 stycznia 2018, 20:15

InkaP Supermama
Hej, ja juz pracuje od 2 .01.pełną parą, na sylwestra tancowalam do 6 rano, ludzie tak fajnie sie bawili, ze nie bylam wcale ostatnia, ktora wyszla z lokalu, zwyczajnie nogi juz nie dawaly rady, bo ja na szpilach cala noc bylam. Bawilam sie super i odpoczelam psychicznie od moich kochanych dzieci.
Kawy mam pytanie bo kiedys pisalas, ze chodzicie po urodzinowych imprezach ze starszakiem, moj syn dostal teraz dwa zaproszenia od kolegow z grupy, zastanawiam sie co im kupic i w jakiej ewentualnie kwocie kupuje sie prezenty dla 7letniego kolegi. Urodziny sa w salach zabaw.
Pozdrawiam!