Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

staraczki i ciężarówki wspólnie:)

Zgłoś nadużycie #44211 17 lutego 2020, 2:37

Paola_33 Supermama
Właśnie sobie uświadomiłam, że nie wstaję dziś do lekarza na g. 13, ale na 8 godzinę!!!, bo mi zmienili i datę, i godz.
Poraaaażka. 🤷‍♀️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Muszę wstać za 3,5 g., by w godzinę przejechać z córką całą stolicę (ma od 17 do 23. lutego 2.tydzień ferii, i ten tydzień spędzamy razem, rozrywkowo - Ona i ja).
Oby się wyjątkowo szybko wyszykowala, bo ja potrafię w trymiga wybiec z domu, gorzej z Melissą i Jej żołwim tempem....😔😔🙄🙄🙄
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #44212 1 marca 2020, 17:51

Paola_33 Supermama
Udalo mi się 'przebukować' g. i dzien wizyty u okulisty tak, by odbyły się w JEDEN DZIEŃ - beznadziejna strata czasu - w jedną stronę mam 24 km. Nie narzekam, bo wiem, że są ludzie, którzy wiele km. niosą choćby wodę do swojej wioski, ale nie widzę potrzeby latania 50 km. 2x bez sensu 🤷‍♂️
Wracamy z turnieju tańca oraz pizzerii, dziewczyny zajęły ze swoją gr. taneczną 1.miejsce! Mega duma!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #44213 4 marca 2020, 1:02

zatazat Początkująca
Hejka :) Szukasz pracy albo chcesz sobie dorobić? Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie https://kryptohajs.pl .Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. Aktualnie zarabiam około 1tyś euro tygodniowo przy inwestycji tylko 300euro. Wszystkie informacje i pomoc ekspertów znajdziesz na kryptohajs.pl