Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

staraczki i ciężarówki wspólnie:)

Zgłoś nadużycie #34171 15 października 2018, 19:57

Kawy2 Fajna mama
Oj ja tez bym tak sobie wyjechała na tydzień w delegacje chętnie - chyba bym przespała cały tydzień :)
Ola - trzymam kciuki za ten cykl.

Rybka - dobrze ze już jesteś w domu.

U nas jutro pasowanie na przedszkolaka :)
A poza tym ja chora trochę jestem. Oby na dzieciaki nie przeszło.

I tyle z nowości u mnie - czyli nie za wiele.
Ciekawe co u Betki?

Judka - jak tam Twoja forma ?

Mała, Inka - co tam u Was ?

Loczek - jak się trzymasz ?

Zgłoś nadużycie #34172 16 października 2018, 18:41

Paola_33 Supermama
Ktoś wie, gdzie spełnię marzenie na gwiazdkę ? Mel już dyktuje listy do św. Mikołaja... chce jednorożca...
Ktory chodzi, lata, sika, mowi, pomaga, odrabia lekcje, budzi, śpiewa i je. W zasadzie powinien umieć robić WSZYSTKO... Bagatelka 😄😂😂😂
Znalazłam takie 'cudo' za jedynieee 340 zł. na Allegro...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #34173 19 października 2018, 8:23

beta84 Fajna mama
Kawy ściągnęłas mnie myślami😄 dluuugo mnie tu nie było....wpadłam w wir pracy szkoły córki itd po za tym nie mogłam znaleźć karteczki z hasłem żeby się zalogować ...ostatnio czytałam Was inkognito haha...

U małych leci szybko wszystko dziewczyny rosną jak na drożdżach starsza dyskutuję i zaczyna się ten wiek....ah...
Kamila rozgadana jak zawsze ...
Ja byłam wczoraj u kardiologa bo coś mnie męczą kołatania serca...we wtorek na echomm iść dał mi jakieś leki...
Ściskam Was mocno poczytam co tam pisaliście ostatnio i się odezwę😙

Zgłoś nadużycie #34174 19 października 2018, 8:40

beta84 Fajna mama
Rybkunia tak wolgole to gratulacje i ściskam Was mocno widziałam że z przejściami ale już w domku ....ja też bardzo chwaliłam starszą córkę za wszystko a wieczorem zawsze szłam do niej nawet na te 5 minut żeby położyć się z nią i ja poprzytilac..

Zgłoś nadużycie #34175 20 października 2018, 15:04

InkaP Supermama
Hej
Kawy u mnie po staremu. Dużo pracy, jeżdżenia autem bo to jakieś szkolenia, zajęcia syna itp. Przerabianie szkoly po raz kolejny jest dla mnie katorga. Ciągle wszystko kreci się wokół nauki( praca, dom). Czasem jestem tym zmęczona. Za chwilkę z synem będziemy uczyć się do dyktanda( pierwsza klasa).
Dziś przeżyłam szok. Odrabialam lekcje że starszakiem, młody budował coś, nagle cisza, wchodzę do pokoju a tam nowa kanapa że skory za miliony cala pokazana długopisem. Kuzwa!!! Tyle kasy psu w dupe.
To by było na tyle. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #34176 20 października 2018, 22:12

Loczek Fajna mama

Kawy2 napisał(a)

Oj ja tez bym tak sobie wyjechała na tydzień w delegacje chętnie - chyba bym przespała cały tydzień :)
Ola - trzymam kciuki za ten cykl.

Rybka - dobrze ze już jesteś w domu.

U nas jutro pasowanie na przedszkolaka :)
A poza tym ja chora trochę jestem. Oby na dzieciaki nie przeszło.

I tyle z nowości u mnie - czyli nie za wiele.
Ciekawe co u Betki?

Judka - jak tam Twoja forma ?

Mała, Inka - co tam u Was ?

Loczek - jak się trzymasz ?

Cześć
Jakoś powoli do przodu...bez rewelacji . Raz jest lepiej raz jest gorzej. Trzy dni temu dostałam w końcu @ po prawie dwóch miesiącach od wizyty w szpitalu. W poniedziałek wracam do pracy. Na chwilę obecną od tych trzech dni jak mam @ mam strasznego doła :( taką pustkę czuje :(
Trzymajcie się
Będę czasami zaglądać
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #34177 21 października 2018, 11:26

mala2 Supermama

Kawy2 napisał(a)

Mała, - co tam u Was ?

Elo :)

U nas ok czas zapiernicza niemiłosiernie malusi ma juz 10 miesięcy 😖 i aż nie chce mi sie wierzyć,ze za chwile będzie miał rok.Rośnie jak na drożdżach raczkuje z prędkością światła ,chodzi ale nie sam w sensie po meblach ,ścianach i za raczki ale sam zrobi kroka i siad na pupe wiec chwila i pójdzie w teren ;) .Gada jak najęty(podstawy)a najczęściej po Chińsku ;) .Maćko zakochany w przedszkolu najchętniej by z niego nie wychodził ;) obecnie od czwartku w domu bo ma zapalenie gardła i jest jeszcze bardziej przez to chory ze musi być w domu 😄.A tak wszytko w porządku.Dom mamy w 99% wykończony zostały tylko płytki na schodach wejściowych i taras drewniany ale to na wiosnę.Budowa oddana wiec mamy spokój.A tak szara rzeczywistość ;) .

Zgłoś nadużycie #34178 22 października 2018, 10:59

Kawy2 Fajna mama
Inka - bo kto kupuje meble za miliony jak są małe dzieci w domu .... u nas rządzi Ikea - już kilka razy jakieś meble były wymieniane, bo się zmieniają potrzeby rodziny - więc nie żal wywalić. Wczoraj młody kredkami i flamastrami pomazał całą kanapę też - no ale pokrowiec do prania poszedł i znowu czyściutko.
A ze szkołą ... to jazda zacznie się dopierwo w 4 klasie :)
Ola - jak tam delegacja ?
Betka - może te kołatania to na tle nerwowym są ...
Loczek - widać potrzeba czasu.

Zgłoś nadużycie #34179 22 października 2018, 14:57

InkaP Supermama
Kawy wszystkie meble mam w domu na zamówienie, bo nietypowe wymiary, wzory, materiały. Ja tak lubię i na tym nie oszczędzam.
Firma czyszcząca już zamówiona, obiecali efekt Wow. Takze jest nadzieja.

Zgłoś nadużycie #34180 22 października 2018, 16:56

Ola_456 Fajna mama
Hej :)
Na delegacji super, cieżko troche ale ogolnie fajnie, super towarzystwo, szkoda tylko ze jestem lekko przeziebiona i lada dzień dostane okres -.-

Zgłoś nadużycie #34181 25 października 2018, 8:07

beta84 Fajna mama
Cześć dziewczyny ...
Inka ja pamiętam lat temu dziesięć jak byliśmy za granicą kupiliśmy taki dmuchany fotel z masażem...od stóp do głów...zarombisty był i zarombisty drogi....parę dni po tym jak go kupiliśmy starsza córka wtedy prawie dwu letnia jak gotowałam obiad bawiła się ...coś za cicho .

Gdy się obrocilam ja patrzę a ona piórem...go przebija....pytam co ty robisz

Ona; dziurkuje 😄

Ola super że się udał wypad tylko się teraz wyleczyć trzeba i wracać do codzienności...fajnie tak się oderwać na chwilę😉

Kawy. Inka .mała; jak tam dziś u Was?

Macie plany na andrzejki? Na sylwestra?
Ja już od lat sobie obiecuję że pójdę na sylwestra....ale zawsze po dużym zamieszaniu w pracy i siedzenia tam do oporu przed...rezygnuje...
W tym roku stwierdziłam że pójdziemy na andrzejki bo po pierwsze wypadają w moje urodziny więc się wymiksuje z gotowaniem po drugie taniej niż sylwester po trzecie wtedy pracuje do 14 tylko więc się dam radę przygotować na spokojnie a w Sylwka gdzieś do 18

Pozdrawiam wszystkich

Dziś u nas pogoda beznadziejna lejek stezanie szaro buro...
Macie pomysł na 40 lecie ślubu coś muszę teścia kupic ..?

Zgłoś nadużycie #34182 25 października 2018, 10:00

beta84 Fajna mama
Haha.....Kamila mi właśnie pomalowała komodę zielona świecowa kredkami przysLa zapytać czy ładnie😃

Zgłoś nadużycie #34183 25 października 2018, 16:52

rybkunia Fajna mama
A u nas panuje przeziebienie :/
Juz drze o Bartka

Zgłoś nadużycie #34184 25 października 2018, 16:57

Ola_456 Fajna mama
Moj Filip juz przeziebiony, w domu. Ja tez przeziebiona nadal, no ale do pracy musze isc, szkoda mi premii a kilka dni do konca miesiaca mi zostaly

Zgłoś nadużycie #34185 26 października 2018, 13:21

Ola_456 Fajna mama
Czekam i czekam na ten okres. Spoźnia mi sie 3 dzień. Az wstyd sie przyznać ale nawet testu nie robiłam.
Daje sobie jeszcze czas do jutra, czasem mialam cykle 29dniowe wiec moze ten tez jest taki. Rzadko bo rzadko ale wole dostac okresu niz zobaczyc biel na tescie -.-
Objawow nie mam wlasciwie zadnych, czuje tylko typowy bol brzucha przed okresem. Piersi czasem zakują, ale nie sa jakies wrazliwe czy pelniejsze. Wiec watpie zeby cokolwiek sie działo :)
Tak więc czekam....

Zgłoś nadużycie #34186 26 października 2018, 13:23

Ola_456 Fajna mama
Jak tam Wasze maluchy sie trzymaja? U nas poki co kaszel i katar ale kaszel ma straszny. Niby osłuchowo ok, ale martwie sie czy cos sie tam nie rozwija dopiero.
Dostał m.in syrop na noc to go troche wycisza i mniej kaszle :x

Zgłoś nadużycie #34187 26 października 2018, 14:43

rybkunia Fajna mama
u mnie po staremu, wszyscy przeziebieni, oprocz bartusia- odpukac, oby nie chorował, masakra

Ola ale ty jestes, ja bym juz dawno test zrobiła, juz nie moge sie doczekac pozytywnych informacji :-)

Zgłoś nadużycie #34188 26 października 2018, 20:19

Kawy2 Fajna mama
Ola - daj znać.

U mnie na szczęście wszyscy zdrowi. No oprócz starszaka, który ma skręcona nogę - ale to się nie liczy. Do szkoły jakoś tam kuśtyka :)

Zgłoś nadużycie #34189 26 października 2018, 21:33

Ola_456 Fajna mama
Rybka - no to duzo zdrówka dla Was, no i zeby jak najdluzej Bartuś sie trzymał zdrowy. Jeszcze tego by Wam brakowalo zeby sie maluch rozchorował.

Kawy - co on w te noge zrobił? O.o Ładnie ladnie, ja bym nie miala serca wyganiac do szkoly hahahaha :D

Dam znać, na razie cisza. Boje sie rozczarowania, dlatego nie testuje. Kiedys to bym byla juz po 2 testach i becie :D
A teraz juz na luzie podchodze do tematu. Z reszta objawow brak. To moze dobry znak?

Zgłoś nadużycie #34190 28 października 2018, 12:32

Ola_456 Fajna mama
Dziewczyny, u mnie nadal okresu nie ma(31dc) w poniedziałek robie test :)