Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

staraczki i ciężarówki wspólnie:)

Zgłoś nadużycie #33951 19 sierpnia 2018, 21:26

Paola_33 Supermama
Wszyscy tak mają...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #33952 20 sierpnia 2018, 7:29

Loczek Fajna mama
Czy mogła bym poprosić priv z do gr na fb ??
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #33953 23 sierpnia 2018, 8:40

Loczek Fajna mama
Dobra pytania nie było

Co słychać Was
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #33954 23 sierpnia 2018, 8:40

Loczek Fajna mama
Dobra pytania nie było

Co słychać u Was

Zgłoś nadużycie #33955 23 sierpnia 2018, 8:40

Loczek Fajna mama
Dobra pytania nie było

Co słychać u Was

Zgłoś nadużycie #33956 23 sierpnia 2018, 10:00

Kawy2 Fajna mama
Hejka,

Judka - a kiedy macie tę komisję? A jak Amelka się rozwija? A jak Ty się z tą sytuacją czujesz ?

U nas młody już dawno odsmoczkowany na szczęscie - jak miał jakieś 1,2 roku.
A pieluchy też - na noc tylko zakładam, ale w sumie już jest już sucha rano jak zdejmuję zawsze.
pewnie lada dzień odważę się nie zakładać już. Bo trochę się peniam, że jak mu się trafi zsikać to mi będzie materac capił :)
Ostatnio też się wkurzyłam na wszystkie bidony i kubeczki ze słomkami - bo te ich mycie jest upierdliwe - i wszystkie wywaliłam. Pije już wyłącznie ze zwykłych kubków albo butelki z wodą.

Jeśli chodzi o naukę, to umie już całkiem sporo - jak się skupi to policzy do 5. z podpowiedziami do 10.
kolory zna, zwierzęta też. Zna podstawowe warzywa i owoce. Literki zna też wszystkie, ale niektóre mu się mieszają. No i śpiewa piosenkę ABCD po angielsku.
Mój mąż mówi, że ja mam wrodzony talent do nauki dzieci :)

Mała - nie, że chcę Cię straszyć, ale mój starszak to teraz przechodził okropny okres. Był taki niegrzeczny między 6 a 7 rokiem, wredny, pyskaty itp. że czasem miałam ochotę wywalić go z domu :)
teraz ostatnio, tfu, tfu, się uspokoił. Mam nadzieję, że tak już zostanie.
Inka - a jak u Ciebie z zachowaniem starszego ?

Słowianka - ja u ortopedy byłam tylko raz - ale może już się zdążyły zmienić standardy.

Loczek - to kicha z tymi oczami. Mam nadzieję, że żadnych z tego tytułu konsekwencji nie będzie później.

Ja już spakowana, dzisiaj idę na paznokcie, a w sobotę fruuuu - jaram się trochę :)

Zgłoś nadużycie #33957 24 sierpnia 2018, 14:24

Loczek Fajna mama

Kawy2 napisał(a)

Hejka,
Judka - a kiedy macie tę komisję? A jak Amelka się rozwija? A jak Ty się z tą sytuacją czujesz ?
U nas młody już dawno odsmoczkowany na szczęscie - jak miał jakieś 1,2 roku.
A pieluchy też - na noc tylko zakładam, ale w sumie już jest już sucha rano jak zdejmuję zawsze.
pewnie lada dzień odważę się nie zakładać już. Bo trochę się peniam, że jak mu się trafi zsikać to mi będzie materac capił :)
Ostatnio też się wkurzyłam na wszystkie bidony i kubeczki ze słomkami - bo te ich mycie jest upierdliwe - i wszystkie wywaliłam. Pije już wyłącznie ze zwykłych kubków albo butelki z wodą.
Jeśli chodzi o naukę, to umie już całkiem sporo - jak się skupi to policzy do 5. z podpowiedziami do 10.
kolory zna, zwierzęta też. Zna podstawowe warzywa i owoce. Literki zna też wszystkie, ale niektóre mu się mieszają. No i śpiewa piosenkę ABCD po angielsku.
Mój mąż mówi, że ja mam wrodzony talent do nauki dzieci :)
Mała - nie, że chcę Cię straszyć, ale mój starszak to teraz przechodził okropny okres. Był taki niegrzeczny między 6 a 7 rokiem, wredny, pyskaty itp. że czasem miałam ochotę wywalić go z domu :)
teraz ostatnio, tfu, tfu, się uspokoił. Mam nadzieję, że tak już zostanie.
Inka - a jak u Ciebie z zachowaniem starszego ?
Słowianka - ja u ortopedy byłam tylko raz - ale może już się zdążyły zmienić standardy.
Loczek - to kicha z tymi oczami. Mam nadzieję, że żadnych z tego tytułu konsekwencji nie będzie później.
Ja już spakowana, dzisiaj idę na paznokcie, a w sobotę fruuuu - jaram się trochę :)

Byłam na kontroli i płyn w oku wyłania się :) kolejna wizyta 17 września u okulisty :) widzę o wiele lepiej :)
Właśnie jade na badania prenatalne :) 12 tydzień 4 dzień obecnie

Zgłoś nadużycie #33958 24 sierpnia 2018, 21:04

Loczek Fajna mama
Maluszek przestał się rozwijać....Serduszko nie bije.....
Jak tylko lekarz przyłożył głowicę Widziałam brak akcji serca ..... Ale ciągle chciałam wierzyć że to nie dzieje się na prawdę. Lezałam patrzyłam na ekran.....aż w km ci lekarz potwierdził to co widzę....moje martwe dziecko.

Zgłoś nadużycie #33959 24 sierpnia 2018, 22:50

Kawy2 Fajna mama
Loczek - tak mi przykro ;((
Trzymaj się mocno !!

Zgłoś nadużycie #33960 24 sierpnia 2018, 22:54

Paola_33 Supermama
O boże, jak mi przykro. Loczku, trzymaj się. Potrzebujesz wielkiego wsparcia...  czasu... Chciałabym móc cię przytulić... 😭😭😭😭
Niestety wiem, jak się czujesz... straszne przeżycie 😣😣😣😣
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #33961 25 sierpnia 2018, 11:23

rybkunia Fajna mama
Loczek przykro mi :-(

Zgłoś nadużycie #33962 25 sierpnia 2018, 11:23

rybkunia Fajna mama
Loczek przykro mi :-(

Zgłoś nadużycie #33963 25 sierpnia 2018, 15:59

InkaP Supermama
Loczek bardzo mi przykro.
Kawy mój straszak to zazwyczaj dobry chłopak. Zwykle moje argumenty do niego przemawiają choć muszę ich dużo użyć. Ma czasem mini wybryki, jakieś głupie miny czy jednorazowe pakowanie ale to sporadycznie i jak na razie radzę sobie z nim dobrze. Gorsza sprawa z młodym bo z uroczego, super grzecznego aniołka zaczyna się robić straszny psotnik, diabelek.
U nas dawno bez smoczka, pije z kubka lub z niekapka. Sporo mówi, liczy do 3 po kolei, ale zna też inne cyfry. Śpiewać lubi i tańczyć. Chetnie powtarza teksty piosenek z bajek.
Oprócz nocnika jeszcze na spanie jest pielucha i na razie nie zanosi się na spanie bez niej.Lubi układać puzzle, budować z klocków, rysować, jezdzic na traktorkach, rowerach biegowych. Młody to mały, uroczy cwaniaczek.
Trzymajcie się, pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #33964 25 sierpnia 2018, 17:32

Loczek Fajna mama
Dzięki dziewczyny . Jakoś daje radę....

Zgłoś nadużycie #33965 26 sierpnia 2018, 12:06

slowianka89 Gotowa na wszystko
Loczek trzymaj się kochana!

Zgłoś nadużycie #33966 26 sierpnia 2018, 19:42

Ola_456 Fajna mama
Loczek współczuję, trzymaj się kochana :(

Zgłoś nadużycie #33967 29 sierpnia 2018, 17:37

rybkunia Fajna mama
Loczek jak sie czujesz ??

Jak dziewczyny lecą wam dni ??

Od poniedziałku przedszkole, o matko!!

Zgłoś nadużycie #33968 29 sierpnia 2018, 20:18

InkaP Supermama
Rybkunia czas mi tak leci, że moja doba jest zdecydowanie za krótka. W piatek znów na cały dzień do pracy, ehh.
Za chwilę szkole rozpoczyna straszak, także kolejny obowiązek dojdzie nam. Chciałam jeszcze tyle rzeczy ogarnąć na naszej działce wokół domu, ale znając życie od poniedziałku jak sie młyn zacznie to moje plany pójdą w cholerę.
Dużo rzeczy podgonilam i tak w ciągu urlopu, ale jeszcze więcej bym chciała, tylko dzień za krótki mimo letniej pory.
Rybkunia a Ty oszukujesz się na poród sn czy cc?
Pozdrawiam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #33969 29 sierpnia 2018, 21:06

Ola_456 Fajna mama
Juz sie nie moge doczekac przedszkola! Z resztą Filip też, zobaczymy jak sie chlopak zderzy z rzeczywistoscią, jak to wygląda, czy bedzie mial nadal takie checi ;) Oby! 
U mnie poki co cisza przed burza, czekam na okres, czai sie jak zwykle, juz dzisiaj myslalam ze dostane, niewielka nitka krwi w sluzie i co? Nic. Dwa dni temu mialam spadek temperatury, od wczoraj znowu na 36,9 ale watpie zeby cos z tego wyszlo, za bardzo czuje sie okresowo :D
Więc odpuszczam

Zgłoś nadużycie #33970 30 sierpnia 2018, 9:16

Loczek Fajna mama
Cześć. Nie jest wcale kolorowo. Jest wiele gorszych chwil niż lepszych. Momentami jest nawet nawet ale to chwilowe. Obecnie czekam na wyniki badań genetycznych żeby zarejestrować Aniołka mojego w USC i zrobić pochówek.
Ogolnie jest do du*y