Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

staraczki i ciężarówki wspólnie:)

Zgłoś nadużycie #33851 30 czerwca 2018, 11:30

rybkunia Fajna mama
Ola tego Ci zycze:-
Szkoda ze słowianka nie daje znac. Cos wiecie o niej?

Zgłoś nadużycie #33852 1 lipca 2018, 16:36

slowianka89 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny!
Rybkunia u nas wszystko dobrze :) Nie odzywam się z braku czasu :P Nasza córeczka skończyła już miesiąc a my zakochani w niej jesteśmy po uszy 😍

Zgłoś nadużycie #33853 1 lipca 2018, 21:23

rybkunia Fajna mama
słowianka jestem w szoku, juz miesiac ?? !! kiedy gdzie? :D

Zgłoś nadużycie #33854 2 lipca 2018, 8:00

beta84 Fajna mama
Cześć dziewczyny...!jestem żyje... Wymieniam telefon bo z poprzednim jakieś kłopoty miałam nie dało się pisać...

U nas czas leci masakrycznie szybko dziewczyny rosną Kamila skończył 3 lata w czerwcu... Urodziny się udały... Starsza fora jedzie 1 raz na kolonie za tydzień na 10 dni... Trochę się stresuję ale bardzo się cieszę... Ogólnie raczej zrobimy objazd po rodzinie bo bardzo nalegaja a tak razem to tylko chyba na weekend w góry może skoczymy razem
Ogólnie z Kamila trafiłam do pulmenologa bo onternisci nie mogli sobie dać rady z jej kaszle i historia się powtórzyła tak jak starsza córka od 3 urodzin na lekach stałych na alergie musi być.... Zmykam do pracy za raz buziaki dla Was
Dzięki za pamiec...
Powodzenia w kolejnych dniach ciąży...
Staraniach
I trudach dnia codziennego

Zgłoś nadużycie #33855 2 lipca 2018, 8:01

beta84 Fajna mama
Słowiańska gratulacje!

Zgłoś nadużycie #33856 2 lipca 2018, 8:03

beta84 Fajna mama
Slowianka.. 😄
Rybkunia ale leci czas...
Kawy a co u Was..
Widzę że raczej mało się udzielają dziewczyny tu teraz raczej nowe dziewczyny zapelniaja strony... Szkoda... Brakowało mi Was

Zgłoś nadużycie #33857 2 lipca 2018, 9:46

Ola_456 Fajna mama
U nas nic ciekawego, dzisiaj do pracy pierwszy raz od tygodnia. Zobaczymy jak bedzie w pracy po mojej chorobie. Mam nadzieje ze atmosfera bedzie ok. Jednak tydzien to sporo czasu
Za tydzien powinnam okres dostac. Trzymajcie kciuki zeby jednak sie nie pojawił. Ja juz w to jakos nie wierze, ale chociaz wy trzymajcie kciuki :D

Zgłoś nadużycie #33858 2 lipca 2018, 17:17

InkaP Supermama
Ola gdzie teraz pracujesz, czym sie zajmujesz? Masz jakas konkretna umowe w razie ciazy?
U mnie jakos leci, ta pogoda mnie dobija, strasznie skacze mi cisnienie, dzis o maly wlos nie zemdlalam.
We wrzesniu nowy etap w zyciu mojego starszego syna, bedzie w pierwszej klasie, kurcze teraz to wszystko ogarnac to bedzie ciezko, wiem, ze jest swietlica, ale bylismy w niej I kiepsko z miejscami. Nie chcoalabym za bardzo, zeby pol dnia w niej siedzial, zreszta ona jest tylko do godz 16, a ja czasem tez mam tak plan ulozony, ze do 16 pracuje I zanim zamkne wszystko to jest 16:30.Nie wiem jeszcze jak to ogarniemy.
Pozdrawiam wszystkie!
 Beta Dla naszej trzy latki sto lat!!!

Zgłoś nadużycie #33859 3 lipca 2018, 5:35

Ola_456 Fajna mama
Póki co mam umowe o prace ale na pół etatu, od sierpnia mam przejść na cały etat a że dają na bardzo długi czas to super :) tą co teram mam l, jest na 3 lata. Rzadko zdarza sie zeby ktos dal od razu na tak dlugo :)

Toż to juz pierwsza klasa! Łatwo nie bedziesz miała. Ja Filipa tez bede musiala dluzej zostawiac w przedszkolu, bo standardowo jest do 12.

Zgłoś nadużycie #33860 3 lipca 2018, 5:37

Ola_456 Fajna mama
Z resztą jak uda nam się i jakims cudem zajde w ciaze to pewnie bede oracowała tak dlugo jak dam rade ;) Chociaż jak sobie orzypomne jakie przygody mielismy w ciazy z Filipkiem to nie wiem czy zbyt dlugo

Zgłoś nadużycie #33861 3 lipca 2018, 13:22

InkaP Supermama
Ola jak na 3 lata umowa to juz jest fajnie, w razie gdy zajdziesz. Jesli dzieki temu bedziesz szczesliwsza to zycze Ci tego.
Ja dzis mimo urlopu bylam prawie pol dnia w pracy w papierach, ehhh zycie. Mam nadzieje, ze na razie dadza mi spokoj, w koncu to moj urlop.

Zgłoś nadużycie #33862 4 lipca 2018, 7:46

beta84 Fajna mama
Ja też odliczam dni do urlopu... Wczoraj miałam wolny dzień... Uwielbiam to.. Wszystko na spokojnie na wszystko czas czasem tak myślę że posiedziałem bym w domu ze 2 miesiące tak nawet na bezpłatnym urlopie... No ale wiadomo kasa potrzebna...

Zgłoś nadużycie #33863 4 lipca 2018, 14:37

Paola_33 Supermama
Rybkunia - to gratuluję końcówki 2.trymestru 😉 Czas przyspieszy Wam...

Ola - trzymam kciuki za brak @ !!

Inka - życzę, żeby znalazło sie db.rozwiaz.dla Starszego syna i byś trafila do kardiologa, wyrownała cisnienie krwi. Moze yerba mate pomoże ?

Slowianka- gratuluję, że upłynął 1.miesiąc. Fakt, z maluchem szybko mija czas. Moja też konczy okres noworodkowy.

Beta - miłego, udanego urlopo-wypoczynku !!

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #33864 4 lipca 2018, 16:01

Loczek Fajna mama
Cześć :)
U mnie ok. Zaczynam czuć dolegliwości żołądkowe ale w porównaniu do dwóch poprzednich ciąż są one niczym ;) cycki bolą ;)
Mam małe zawirowania z lekarzami ale ostatecznie zdecyduje się chyba pierwszą gin u której byłam bo żeśmy wyjaśniły sobie niedomówienia. Z racji tego że w między czasie zarejestrowałam się do innego gina na 6 lipca to skorzystam z tej wizyty bo gin ma usg w gabinecie więc podejrze czy już coś widać :) A 11 idę do ginki która ostatecznie bedzie prowadzićmoja ciążę.

Obecnie jestem na urlopie :)
Pozdrawiam
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #33865 5 lipca 2018, 9:17

beta84 Fajna mama
No co tam dziewczyny.? U nas piek a pogoda.. Na 12 do pracy jeszcze obiad sprzątanie itd...
Judyta kawy mała..? Co słychać.,

Dziewczyny macie przepisy na coś dobrego z maki ryżowe lub kukurydzianej.bo kupiłam wiecie chciałam coś zdrowsze ale zrobiłam babki z kukurydziane i ochydna byla

Zgłoś nadużycie #33866 6 lipca 2018, 7:51

Ola_456 Fajna mama
Beta jedyne co ci migo polecic to wejdz na ten link. Tam masz duzo przepisow z maka kukurydziana. Ja osobiscie nie robilam nigdy nic z niej :)

https://www.mojewypieki.com/tag/maka-kukurydziana

Zgłoś nadużycie #33867 6 lipca 2018, 7:54

Ola_456 Fajna mama
U mnie dzisiaj 26dc. Objawów w ciagu dnia mnostwo. Wczoraj w pracy tak mnie zemdlilo ze myslalam ze przy klientach shaftuje sie. Ale powstrzymałam sie. Jajniki daly mi taki koncert zycia ze skakałam z nogi na noge (praca stojaca)
Piersi jako takie nie bola, nie sa nabrzmiale. To mnie zastanawia bo przed okresem zazwyczaj sa i bola. Czasem cos zakuje jakby ktos wbijal szpile. No i chyba juz od 4 dni codziennie mnie czysci z rana. Masakra! Tyloo rano. Pozniej spokoj mam. Tylko gazy mnie mecza -.-

Zgłoś nadużycie #33868 6 lipca 2018, 9:04

Kawy2 Fajna mama
hejko.
Ola - to trzymamy kciuki! Oby te objawy były prorocze.
Loczek -dawaj znać co tam na wizycie
Inka - to zasłużonego odoczynku! - wyjeżdżacie gdzieś?
Beta - ja nic nie robiłam z kukurydzianej , więc nie pomogę.
Chciałabym też coś fajnego upiec, ale nie mam mocy przerobowych. Jak wracam z pracy to już trochę zdycham i nie chce mi się.
W weekendy też zawsze coś tam jest do roboty / załatwienia.
Ale pewnie i tak główną przyczyną jest to, że jestem trochę leniem - i cenię sobie leniuchowanie :D
U nas ok. Młody chodzi jeszcze do końca miesiąca do złobka. Potem miesiąc przerwy i do przedszkola.
A starszak to co tydzień co innego.  Aktualnie jest na półkoloniach, potem będzie w swojej szkole na "lato w mieście", potem wyjeżdża ze mna na tydzień, tydzień u dziadków itd.
Także wakacyjna logistyka.
Teraz jestem sama z dwójką akurat, bo mąż na konferencji.
Mundial jest - więc oglądam dużo meczów. Mój starszak też się zakochał w piłce odkąd zbiera karty z biedry, więc sobie oglądamy razem.
Na tych meczach wieczoranych to już zasypiają obaj na drugiej połowie :)

Zgłoś nadużycie #33869 7 lipca 2018, 8:08

Loczek Fajna mama
Cześć
Ciąża nadal młodsza o tydzień ponad. Tak jak pisałam czułam że owulacja się przesunęła do 7 dni plus trzeba dać dwa dni bo nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia. To wychodzi okolo 8-9 o tyle młodsza jest ciąża. Według om jest 6 tydz 6dzien A według usg 5 tydz 3 dzień. Pęcherzyk był widoczny. 11 lipca idę do docelowego lekarza który będzie prowadzić moją ciążę. Tam jest lepszy sprzęt i jest to przychodnia przy szpitalna to będę mieć wszystko miejscu. Rodzić też tam będę.
Nie będę ukrywać że i tak jestem troszkę zdenerwowana. Niby wiem że Owulka się przesunęła i według obliczeń wychodzić tak jak pokazuje usg ale samo czekanie jest straszne :(
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.

Zgłoś nadużycie #33870 7 lipca 2018, 8:11

Loczek Fajna mama
Jak zobaczę serduszko i fasolkę trochę się uspokoje. Oby było wszystko ok