Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Staracie się zostac mama w 2018 roku???

Zgłoś nadużycie #351 24 kwietnia 2017, 11:40

Karolkaa Początkująca
Sowa przykro mi... Najbardziej szkoda tych dni plodnych ;) ale cóż czasami tak jest..
Beti super, że Ci przeszło, ta wersja z psikaniem jest wygodniejsza, i szybsza niż nasiadowki, ja po porodzie miałam straszne obrażenia więc musiałam używać po każdej wizycie w toalecie prawie 2 miesiące, więc nasiadowki za każdym razem to byłby dramat ;p
Co upolowałaś na zakupach?
Ciacho, które robiłam to "ciasto bananowe z dziurami" jest pyszne, całe poszło, nawet do kawy na dzisiaj mi nie zostało ;) przepis wygooglany ale fajny, tylko swój biszkopt robię, bo ten z podpisu dziwny mi się wydaje ;)
U nas pogoda fatalna...
My majówkę spędzamy w domu (idziemy na 30stke kolegi i na imieniny) ale wyjeżdżamy na 3 dni do juraty w połowie maja, może będzie cieplej ;)
Miłego dnia dziewczyny!

Zgłoś nadużycie #352 24 kwietnia 2017, 15:48

Zaczarowana Zadomowiona
Beti, w góry jadę 😊 z fajna ekipa, więc jakoś przeżyje, poza tym mamy do wybrania 4 dni wolne za to 😊
Ale fajnie wyszło, bo jak w czwartek wracam, tak w piątek jadę z moim mężem na trzy dni rocznicę świętować😊 tego drugiego wyjazdu nie mogę się już doczekać, bo pierwszy raz jest szansa że się nie wygada co za niespodziankę przygotował 😊

Zgłoś nadużycie #353 24 kwietnia 2017, 21:35

dziubek_k2 Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczyny, przez święta taki zawrót głowy nie było czasu siąść i coś napisać, @ dotarła do mnie i już sobie poszła, w międzyczasie ja i mój M. mieliśmy anginę ja bez gorączki a on biedak walczył z gorączką 40 st. ponad dobę, i teraz jedziemy na antybiotykach jeszcze... M. pewnie około 10 maja wyjeżdża do Francji później wróci na 2 tygodnie w lipcu i jak wtedy pojedzie to już do października tam bedzie... a mi nie dość ze małpiszon wstrętny się spóźnił tydzień to jeszcze ten antybiotyk i teraz obawiam sie że nie wyrobię sie z owu przed jego wyjazdem :(

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #354 24 kwietnia 2017, 22:37

Madlen89 Zaprawiona w bojach
Hej, ale tu naskrobane!
Beti - temat juz widzę idzie w siną dal - ale ja tez miewam. Clotrimazolum jak dziewczyny pisały, globulki lepsze ale na receptę,nie zawsze mam możliwość isc,wiec używam maści - pomaga. Nasiadówkę robiłam z rumianku.
Z zakupów - nowe okulary sobie sprawiłam :)

Zgłoś nadużycie #355 24 kwietnia 2017, 23:14

anita Zadomowiona
Hej!!!U mnie też były dni płodne,ale niestety sprzeczka z mężem skończyła się na cichych dniach do tej pory.... :-( Więc nici z dzidzi...... :-( A tak było blisko..... :-( :-(

Zgłoś nadużycie #356 25 kwietnia 2017, 8:36

Beti33 Zaprawiona w bojach
Karolka ciasto bananowe - brzmi nieżle, lubie wszystko co z bananami ;) na zakupach upolowałam płaszczyk, tunike, okulary przeciwsłoneczne, buty :) także ostre szaleństwo, czułam sie jak w niebie :P jak to zakupy potrafia podniesc na duchu, hihi.

Zaczarowana fajna majówka przed wami ;) uuuuu....to trzymam kciuki za niespodzianke przygotowaną przez męża,, pochwalisz nam sie tu poźniej?

Dziubek dużo zdrówka życze! ta rozłąka z mężem na tyle :( ale po powrocie jego to chyba długo sie sobą nacieszyć nie mozecie co?!

Madlen dzięki :) na szczęcie juz mi puściło. ale zapisana w kajecie nazwa :)
Anita przykro mi,,ale niestety czasem i tak jest. Kolejnny cykl będzie lepszy ;)

Miłego poranka i smacznej kawki ;)

Zgłoś nadużycie #357 25 kwietnia 2017, 8:42

Inna Zadomowiona
Hej :-) ostatnio miałam problem żeby post dodać, mam nadzieję że teraz się uda. Widzę że ciekawe majówki was czekają, a u mnie ehhh jedziemy do tesciowej a ja akurat wtedy owulacje będę miała... No więc chyba nic ciekawego z tego nie wyjdzie ;-)

Zgłoś nadużycie #358 25 kwietnia 2017, 9:26

Zaczarowana Zadomowiona
Beti, oczywiście że się pochwalę 😊😊. O ile przeżyje czas pozostały do wyjazdu 😊 zaczynam się obawiać tej majówki 😑

Zgłoś nadużycie #359 25 kwietnia 2017, 11:14

Altka Świeżo upieczona
Hej dziewczynki dołączam sie i ja ;)
Również marzę o takim małym szczęściu w 2018r. mam nadzieje że się uda. Mam już synka w tym roku skończy 5 lat więc czas najwyższy sprawić mu rodzenstwo. Z nim nam poszło ekspresowo bo udalo się za pierwszym razem zobaczymy ile teraz to potrwa...

Zgłoś nadużycie #360 25 kwietnia 2017, 15:41

Zaczarowana napisał(a)

Beti, oczywiście że się pochwalę 😊😊. O ile przeżyje czas pozostały do wyjazdu 😊 zaczynam się obawiać tej majówki 😑

dlaczego ?? boisz sie tajemniczości męża ?? wrrrrr    hihihih

Zgłoś nadużycie #361 25 kwietnia 2017, 15:42

Witaj Altka ;) w naszej grupie fajnie jest :) ) zapraszamy.

Zgłoś nadużycie #362 25 kwietnia 2017, 17:29

Zaczarowana Zadomowiona

Beti33 napisał(a)

dlaczego ?? boisz sie tajemniczości męża ?? wrrrrr    hihihih

Boję się delegacji przed wyjazdem z mężem 😊
Ale jego pomysłowości też 😊

Zgłoś nadużycie #363 25 kwietnia 2017, 17:30

Zaczarowana Zadomowiona
Cześć Altka 😊

Zgłoś nadużycie #364 26 kwietnia 2017, 8:13

dzień dobry ;)
czy u was też dziś taki deszczowy dzień? meldować sie dziewczynki :P co tam u was!!

Zgłoś nadużycie #365 26 kwietnia 2017, 9:10

Inna Zadomowiona
Zimny,deszczowy i wogole paskudny... Ja chcę już lato, w tym domu można się zakisic ;-)

Zgłoś nadużycie #366 26 kwietnia 2017, 9:49

U mnie tez tragiczna pogoda, głowa mi pęka :( dziewczyny która z Was prowadzi kalendarzyk i robi wykres ?? ? Co rano mam 36,2 max 36,4 st to nie za mało ?? to nie jest cały czas stan osłabienia organizmu ?? ? może jakaś anemia co myślicie ?? ? jak jest u Was ?? ?

Zgłoś nadużycie #367 26 kwietnia 2017, 10:16

meridas Początkująca
Witajcie, u mnie też deszczowo, mam tylko nadzieję do soboty chociaż nie będzie już padać.
Byłam wczoraj na wizycie, CLO w takiej samej dawce mam brać, monitoring trochę mi przepadnie bo akurat mam wyjazd.Brała może ktoraś z Was CLO? Wizyta przebiega w takim tempie ze zawsze zapomnę wypytać go o niektóre rzeczy.
Witaj ALtka, dzieci mamy w tym samym wieku, ja mam córkę, też kończy niedługo pięć lat.

Zgłoś nadużycie #368 26 kwietnia 2017, 10:19

meridas Początkująca
Dziubek, ja co prawda nie mierze rano temp. ale w ciągu dnia nie miewam wyższej niż 36.4. Jak ostatnio tak się zdarzyło to się czułam baaarrrdzooo chora

Zgłoś nadużycie #369 26 kwietnia 2017, 10:51

Mój synuś w lipcu kończy 5 lat i niecierpliwie czeka na rodzeństwo!! Ja jestem stale zmęczona ostatnio :(

Zgłoś nadużycie #370 26 kwietnia 2017, 10:58

meridas Początkująca
Moja tak samo. Mówiła jakiś czas temu że jeszcze wiosny nie ma, bo przecież dzidziuś się jeszcze nie urodził..Termin porodu miałam na maj.Ale czas powtarza ze jest starsza siostrą.