Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Staracie się zostac mama w 2018 roku???

Zgłoś nadużycie #331 21 kwietnia 2017, 8:15

Beti33 Zaprawiona w bojach
Inna jak tam poszukiwania domku? To chcecie gotowy od dewelopera czy samii od podstaw budować domek?! 😊

Zgłoś nadużycie #332 21 kwietnia 2017, 8:39

sowa69a Zadomowiona
Dzień dobry ☺☺ fajnie tak wejść i mieć co poczytać ☺☺
Ja mam dziś słabszy dzień ale zostawiam dziś córeczkę u rodziców na weekend więc będę odpoczywać.
Witam wszystkie nowe staraczki😉fajnie ze grono się poszerza .

Zgłoś nadużycie #333 21 kwietnia 2017, 11:30

meridas Początkująca
Witam was dziewczyny.. ja okres dostałam w końcu, chyba nigdy się tak nie cieszyłam z tego powodu. musze zadzwonić do ginekologa żeby tabletki mi rozpisal i do dzieła :) miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #334 21 kwietnia 2017, 12:20

Inna Zadomowiona
Beti najfajniej byłoby mieć swoją działkę i postawić swoje, ale niestety tak pięknie nie ma :D Szukamy czegoś w rozsądnych pieniądzach, najlepiej do remontu żeby zrobić po swojemu tak jak my chcemy. Ponad trzy lata temu szukaliśmy mieszkania w bloku i znaleźliśmy w świetnym miejscu, całkowicie do remontu za naprawdę bardzo okazjonalną cenę, no i teraz mamy mieszkanko w którym jest wszystko zrobione za cenę dużo niższą niż jakbyśmy kupili nowe wyremontowane (nie koniecznie w naszym guście ;) ). Teraz zamarzył się ogródek, więc powoli bez pośpiechu szukamy
Meridas a ja czekam aż się skończy bo jeszcze trochę i się chyba wykrwawię i mimo że przyjmuję żelazo to znowu mi pewnie mocno spadnie

Zgłoś nadużycie #335 21 kwietnia 2017, 12:26

meridas Początkująca
Inna a brałaś jakieś leki? Czy tak już masz?
Ja też trochę marze o ogródku, ale dom jest poza naszym zasięgiem, ale takie mieszkanie z ogródkiem owszem :) A jak nie ogródek, to żeby chociaż balkon był, bo teraz nie mamy

Zgłoś nadużycie #336 21 kwietnia 2017, 13:17

Inna Zadomowiona
Meridas zawsze miałam bardziej obfite niż skąpe, ale ostatni rok to masakra bo nie dość że obfite to jeszcze ze skrzepami, w styczniu wykryto u mnie polipa, w lutym miałam usuwanego - twierdzili że to od tego, jednak nadal nic się nie zmieniło. Podczas ostatniej miesiączki brałam exacyl i miałam zacząć brać tab. anty ale stwierdziliśmy że chcemy dzidzię więc tabletek nie biorę

Zgłoś nadużycie #337 22 kwietnia 2017, 7:13

Sowa to odpoczynku na weekend bez dziecia😊 rodzice się w spokoju naciesza sobą 😉
Merodas jak nikomu tobie pogratulujr okresu,hihi. Oby też sobie szybko poszedł.
Inna też mi się marzy ogródek,bo mam mieszkanko bez balkonu. Ale puki co mam dzialeczke ogrodkowa blisko domu i tam odpoczywam po pracy i w weekendy na łonie natury ogrodkowej o który muszę się wziąść właśnie żeby tylko pogoda przyszła. Jakieś kwiatuchy sobie zasadze🌻🌷. Ale trzymam kciuki żebyście szybko coś fajnego znaleźli 😉

Miłego weekendu dziewczynki ☺

Zgłoś nadużycie #338 22 kwietnia 2017, 7:37

Zaczarowana Zadomowiona
Miłego weekendu życzę 😊

Zgłoś nadużycie #339 22 kwietnia 2017, 12:41

Dziewczynki mam pytanie...miewacie zapalenia miejsc intymnych? Byłam w tamtym tygodniu 3 razy na basenie i myślę ze to od tego coś mnie dopadło.piecze..😦polecacie jakieś żele,płyny do tego typu infekcji?! A jak nie przejdzie to w przyszłym tygodniu pójdę do gina.

Zgłoś nadużycie #340 22 kwietnia 2017, 14:08

Zaczarowana Zadomowiona
Beti, ja na razie, odpukać, nigdy nic nie złapałam, ale to może dlatego że dość rzadko chodzę na basen

Zgłoś nadużycie #341 22 kwietnia 2017, 20:15

anita Zadomowiona
Dziewczynki moje Majówka ma być ciepła!!!!!Jeszcze ten tydzień ogarniemy i pogoda się zmienia!!!!Miłej nocki... :-)

Zgłoś nadużycie #342 22 kwietnia 2017, 20:53

Karolkaa Początkująca
Anita, ja już nie wierzę, że będzie ciepło ;) my z młodym zakatarzeni :/
Beti mi się to niestety dość często zdarza, zazwyczaj mam coś na receptę w zanadrzu (najlepsza maść pimafucort - może masz, bo to na różne przypadłości się stosuje, a globulki nystatyna - mi najbardziej pomaga) a bez receptury spróbuj clotrimazolum maść (ok 3zł), lub globulki, skuteczniejsze, ale nie wiem czy są jeszcze dostępne bez recepty. Albo to co się często stosuje po porodzie, czyli tamtum rosa, można robić nasiadowki, ale ja stosowałam tak, że przygotowuje roztwór w butelce z areozolem i tak sobie psikałam hehe teraz jest to dla mnie śmieszne, ale przez 2 miesiące po porodzie ta butelka na stałe zamieszkała w mojej łazience ;) generalnie przyspiesza gojenie, ale na infekcje też pomaga.
A no i przed basenem używaj provag żel ;)

Miłego wieczoru Kobiety, mój synek już śpi, a ja idę do kuchni skończyć ciacho na jutro :)

Zgłoś nadużycie #343 23 kwietnia 2017, 9:24

Dzięki karolka za radę 😊 uśmiałam się z tej butelki z aerozolem😂 i skorzystam z tej rady na początek...i tak.powiem Ci że od wczoraj mi lepiej.
Mm mm cóż za wypiek "stworzylas"?😊
Anita moja pogoda na mój rejon pokazuje fatalną pogodę, buuuuui. Może się coś zmieni bo te długoterminowe pogody czasem się nie sprawdzają. A jakie plany dziewczynki na majówkę?
Miłej niedzieli. Paaaaa

Zgłoś nadużycie #344 23 kwietnia 2017, 12:04

Zaczarowana Zadomowiona
Ja na majówkę jadę w delegację 😊

Zgłoś nadużycie #345 23 kwietnia 2017, 23:05

meridas Początkująca
Witam Was po weekendzie.pogoda beznadziejna, ale fajnie go spędziliśmy.
My na majówkę wybieramy się w kotlinę kłodzką, ale dziś oglądałam to pogoda ma być słaba niestety

Zgłoś nadużycie #346 23 kwietnia 2017, 23:11

meridas Początkująca
Beti mnie dopadlo zapalenie jak byłam w zeszłym roku w ciąży. Z tego też powodu ją straciłam w 11 tyg.Pierwszy raz miałam bakterie, i niestety z takim skutkiem. Gin zrobil mi posiew, brałam antybiotyki, pozbyłam się jej to nabawiłam się nowej i znowu antybiotyki. Teraz już jest ok, ale na basen już na pewno nie pojdę prędko, w wannie też się nie kąpie, tylko prysznic. Może to przesada, ale tamto poronienie było dla mnie sporym szokiem, więc uważam.

Zgłoś nadużycie #347 23 kwietnia 2017, 23:13

meridas Początkująca
Beti, u mnie okres pomału przechodzi, we wtorek wizyta u gina po tabletki i nowa nadzieja

Zgłoś nadużycie #348 24 kwietnia 2017, 8:20

Cześć dziewczynki. Nowy tydzień czas zacząć😉
Zaczarowana to Ci się majówka trafiła....buuu... może i dobrze w twoim przypadku ze pogoda będzie nie fajna. To daleko wyruszasz w delegację?
U nas w pracy mieli zrobić 2 maja wolne ale za to odrobienie 13 maja w sobotę do pracy ale za dużo ludzi się zbuntowalo i takim sposobem 2 maja pracuje ale za to 4 i 5 maja wzięłam sobie wolne 😊

Zgłoś nadużycie #349 24 kwietnia 2017, 8:28

Mój weekend też fajny i szybki 😊 zakupowy. Trochę poszalalam ciuchowo i butowo😛 dni plodne też weekendowo były i też było szaleństwo 😂😉hihi.
Meridas przykro mi 😦
Ja poradzilam się tej metody karolki z tym.psikaniem i zrobiłam sobie nasiadowke z kory debu bo mi Pani Pani aptece doradzila. Na szczęście przeszło. Cos muszę pomyśleć żeby przed basenem bardziej się zabezpieczać przed takimi infekcjami.

Zgłoś nadużycie #350 24 kwietnia 2017, 9:31

sowa69a Zadomowiona
Hejo. Weekend miał byś świetnym odpoczynkiem bez małej a wyszło na to że poklucilam się z mężem... także z moich dni plodnych nici bo tak jak u Beti były w weekend.