Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Staracie się zostac mama w 2018 roku???

Zgłoś nadużycie #311 19 kwietnia 2017, 20:53

meridas Zaprawiona w bojach
To może trochę o mnie. Mam już pięcioletnią prawie córke. Mam już 33 lata, więc najwyższa pora na mnie. Wydawało się nam, że będzie prościej, łatwiej, a okazało się pod gorkę. Jestem po dwóch poronieniach w 2014 r i 2016r..Piszecie o obwinianiu się. Ja się obwiniam, bo wiem że to moja wina jest. wiadomo że nieświadomie, ale przyczyna jest po mojej stronie niestety .Zaczarowana a bierzesz jakieś leki? Ja w tej chwili jestem na CLO póxniej biore duphaston, jak na razie bez skutku.

Zgłoś nadużycie #312 19 kwietnia 2017, 20:55

Na mężu też się trochę wyżywam, on traktuje to trochę inaczej.Na luzie może bardziej.Ja panicznie się boję że znów będzie coś nie tak

Zgłoś nadużycie #313 19 kwietnia 2017, 21:35

Zaczarowana Zaprawiona w bojach
Meridas brałam, teraz kazał odstawić narazie bo pęcherzyk się zaczął pojawiać, ale nie dociera gdzie powinien. Czekam na laparoskopię teraz i przyjmuje tylko Wit D i jakiś suplementy bo stwierdził że bez laparo bez sensu kazać mi brać to co do tej pory. Po badaniu dowiem się co dalej. Boję się tego ale i doczekać nie mogę.

Zgłoś nadużycie #314 19 kwietnia 2017, 22:16

Kiedy masz badanie? Trzymam mocno kciuki. Ja na "wspomaganiu" jestem pierwszy cykl, ale dziś już 38 dc i nic..Próba ciążowa ujemna, kazał mi przyjść za tydzień jak się okres nie pojawi.Dla mnie bez sensu, po co tyle czekać..

Zgłoś nadużycie #315 20 kwietnia 2017, 5:55

Początek czerwca. Tyle czasu jeszcze że masakra.
Może zapytaj go czemu tyle czekania 😊

Zgłoś nadużycie #316 20 kwietnia 2017, 11:21

Inna Zadomowiona
Przyjmuję wit. D ze względu na niedoczynność tarczycy i ostatnio koleżanka mi mówiła że jak się stara zajść w ciąże to nie powinno się brać i mimo że byłam pewna że głupoty gada to jednak wczoraj szukałam w necie i znalazłam bardzo ciekawy artykuł, że właśnie niski poziom witaminy D może przyczynić się do tego że są problemy z zajściem w ciążę. Były rozpisane statystyki że osoby które zaczęły przyjmować witaminę D (a wcześniej miały problem z zajściem w ciążę) zwiększały swoje prawdopodobieństwo
Jak znajdę ten artykuł to wrzucę linka
To tak głównie do was dziewczyny co dłużej się staracie może warto sprawdzić poziom tej wit.?

Byłam dziś u mojej endokrynolog i mnie tylko wkurzyła, wg. wszystko ok, żadnych skierowań na badania dawno nie miałam, na podstawowe kontrolne doprosić się nie mogę, jak chodziłam prywatnie do innego to non stop wszystko było sprawdzane i nie zlewał tak wszystkiego

Zgłoś nadużycie #317 20 kwietnia 2017, 11:51

Karolkaa Zadomowiona
Hej Dziewczyny :) Zaczarowana, Beti ja Was rozumem, można sobie wmawiać że podchodzę na luzie, co ma być to będzie, ale emocji i uczuć nie da się zaprogramować i jestem pewna, że ja w takiej sytuacji byłabym nie do zniesienia... Ale proponuję tutaj zostawiać smutki, wygadać się i starać się być łaskawszą dla męża. Myślę, że Waszym partnerom też jest ciężko, ale po pierwsze nie chcą Wam dokładać, tylko pokazują że będzie dobrze, a poza tym myślę, że panowie nie mają takiego instynktu jak my, oni zakochują się w dzieciach jak się urodzą, a my czujemy instynkt macierzyński dużo wcześniej.
Zaczarowana, a Ty leczysz się w jakiejś klinice, czy u gina?
Meridas, witaj :)

Inna, ja nie biorę vit D a pogotowie się do ciąży, myślicie że powinnam? Biorę kwas i femibion.

Zgłoś nadużycie #318 20 kwietnia 2017, 12:42

Ja mam lekarza z gatunku małomównych. Jest bardzo dobry, dlatego poszłam do niego, ale pogadać się z nim nie da.Liczy pewnie na to ze po odstawieniu duphastonu okres się pojawi.
Dzis jest promocja w rosmanie, -49 % na makijaż :) jakby któraś była zainteresowana

Zgłoś nadużycie #319 20 kwietnia 2017, 12:54

Inna, mam właśnie skrajnie niski poziom, dlatego przyjmuje Wit D ☺
Karolka już w klinice bo mój gin był do D... Mam właśnie taki plan tu się uzewnetrzniac żeby mogę większe pół miało łatwiej 😊

Zgłoś nadużycie #320 20 kwietnia 2017, 12:58

Inna Zadomowiona

Karolkaa napisał(a)

Inna, ja nie biorę vit D a pogotowie się do ciąży, myślicie że powinnam? Biorę kwas i femibion.

W poprzedniej ciąży wykryto u mnie niedoczynność, w szpitalu jak urodziłam rozmwaiałam z pwną Panią pediatrą która tłumaczyła mi korzyści z wit, D, żeby dziecku dawać że przy mojej chorobie bardzo ważne itd., myślę że nie zaszkodzi a może pomóc, ja biorę Vitrum D3 forte i na opakowaniu jest napisane że wskazane dla kobiet starających się o dzidziusia.

meridas napisał(a)

Dzis jest promocja w rosmanie, -49 % na makijaż :) jakby któraś była zainteresowana

Wiem już zaszalałąm :D , jak dołączysz do klubu Rossmanna to masz -55%, zniżki

Zgłoś nadużycie #321 20 kwietnia 2017, 13:05

Mój telefon chyba nie ogarnie tej aplikacji ;) Też już byłam, i dosłownie oblężenie ledwo się do półki mogłam dopchać, a myślałam że o tej porze będzie mniej

Zgłoś nadużycie #322 20 kwietnia 2017, 13:10

Inna Zadomowiona
Ja idę na łatwiznę, robię zamówienie przez neta a za jakieś trzy godzinki jest do odebrania w sklepie

Zgłoś nadużycie #323 20 kwietnia 2017, 13:12

To szybko jest do odebrania, myślałam że z 2 dni się czeka, a ja walczyłam w sklepie :)

Zgłoś nadużycie #324 20 kwietnia 2017, 21:42

Beti33 Zaprawiona w bojach
Skusiłam się też na wizytę w rossmanie,ale były tlumy,dopchac się do półek graniczylo z cudem. Ale udało się,kupiłam co chciałam. Nie wiedziałam że można przez neta zamówić..fajna sprawa 😊.

Zgłoś nadużycie #325 20 kwietnia 2017, 21:46

Dokładnie faceci wariuja jak dziecko się urodzi. więc cały proces poaczatkowej fazy w naszych rękach więc stres tylko na nas spoczywa, będzie dobrze dziewczynki, może ten rok dużo nam pokaże 😉

Zgłoś nadużycie #326 20 kwietnia 2017, 22:02

anita Zadomowiona
Witam WAS!!! Myślę,że ten rok będzie dla nas zaskoczeniem!!!Jakoś tak pozytywnie dzisiaj myślę :-) Musimy wierzyć w siebie i nie poddawać się!!!!Nie możemy się dołować,bo rzeczywiście,żle to na nas działa......I wtedy właśnie pojawiają się depresyjne myśli...!!!!Musimy być cierpliwe!!!Ja dzisiaj zaczynam dni płodne, więc ?? ?? kto wie ?? ?

Zgłoś nadużycie #327 20 kwietnia 2017, 22:03

anita Zadomowiona
Dobranoc dziewczynki!!!!!Pogoda też dużo ma do powiedzenia...Mogłoby się zrobić cieplutko....

Zgłoś nadużycie #328 21 kwietnia 2017, 6:24

Miłego dnia wszystkim życzę 😊

Zgłoś nadużycie #329 21 kwietnia 2017, 8:06

Anita w takim razie do dzieła 👊

Ja dziś też zaczęłam miło dzień z pozytywnymi myślami i nastawieniem😊 weekend przed nami. Majówka tuż tuż...oby pogoda dopisała 😊

Miłego dnia dziewczynki.

Zgłoś nadużycie #330 21 kwietnia 2017, 8:09

Inna Zadomowiona
Witam wszystkie :) tak ta pogoda dołująca strasznie, już wszyscy czekają na to ciepło a ono wcale nie chce przysjść...