Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sposób na owulację

Zgłoś nadużycie #11 11 września 2011, 19:51

Ona_123 Supermama
Dziewczyny czy wy odczuwacie jakoś to,że macie owulację?
U mnie jest ten problem, że ja ją odczuwam, aż za dobrze i nie wiem jak sobie z tym poradzic.
Boli mnie wtedy cholernie przy jajniku i podbrzusze i nie mam żadnego sposobu, żeby ten ból złagodzic.
Staramy się o dziecko, ale przy takich bólach nie mam nawet ochoty na seks ;/
Wspomnę jeszcze o tym, że dzień przed i po kochałam się z partnerem, więc może jakieś szanse będą.
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #12 16 lipca 2014, 17:01

monia.1985 Świeżo upieczona
dziewczyny jestem tu nowa poradzcie mi kiedy ja mam ten dzien owulacyjny jak okres mialam 3 lipca a cykl mam 27 dni

Zgłoś nadużycie #13 16 lipca 2014, 18:08

Szpilkka Supermama

monia.1985 napisał(a)

dziewczyny jestem tu nowa poradzcie mi kiedy ja mam ten dzien owulacyjny jak okres mialam 3 lipca a cykl mam 27 dni

Jeśli masz regularne miesiączki co 27 dni to owulacja przypadała by na 16 lipca, dni płodne od 12-18 lipca. Pamiętaj jednak, że jeśli miesiączki masz nie regularne to wszystko automatycznie może się poprzesuwać.

Jeśli starasz się o dzidziusia zapraszam na nasz wątek : http://fajnamama.pl/forum/temat/starania-zostac-mama-w-2015-roku/4747/ Tam udzielimy ci odpowiedzi na każde twoje pytanie :-)

Zgłoś nadużycie #14 20 lipca 2014, 15:14

Konto usunięte
Gdy ja mam owulację, to kluje mnie brzuch i w obszarach jajników, ogólnie to kluje mnie wszystko koło pępka he he :-) no i mam wydzieline jak białko jajka i jest jej dużo.

Zgłoś nadużycie #15 5 sierpnia 2014, 11:08

Ciastek Zadomowiona
To idź koniecznie do lekarza, pewnie to jest jakiś problem/zaburzenie hormonów w twoim organiźmie ;)

Zgłoś nadużycie #16 19 maja 2018, 17:49

wemiko Zaprawiona w bojach
Na stronie http://www.mamaprzedszkolaka.pl/jak-dokladnie-przewidziec-termin-owulacji/ znajdują się niezbędne informacje, o których warto wiedzieć jeśli chcemy dokładnie wiedzieć o swoim terminie owulacji

Zgłoś nadużycie #17 15 czerwca 2018, 12:16

adzielka Zaprawiona w bojach
Też miałam taki czas że miałam bardziej bolesne owulacje niż same miesiączki... :( koszmar! i u mnie to były zaburzenia hormonalne, uregulowało mi się dopiero na tabletkach belara, nawet jak odstawiłam na czas starań o bobo to już te owulacje były o wiele inne na szczęście. Teraz znowu jestem na tabletkach i już nie biorę przeciwbólowych ani w miesiączkę ani w owu, bajeczka :D

Zgłoś nadużycie #18 28 czerwca 2018, 7:21

Rusalka1310 Świeżo upieczona
Dziewczyny a co z ta owulacja jesli mam teraz nieregularne @. Pierwszy cykl po odstawieniu tabletek i idstawieniu corci od piersi mialam 27 dni, teraz wyszlo ze bylo to 32 dni i teraz nie wiem jak sobie mniej wiwcej obliczyc owulacje. Staramy sie drugiego bobasa a ja kompletnie nie czuje nic podczas owulacji.