Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Spełnione i szczęśliwe marcowe mamusie oraz tatusiowie 2012

Zgłoś nadużycie #36251 7 stycznia 2013, 0:00

Groszekkk Fajna mama
teraz nie zasnę! :D

Zgłoś nadużycie #36252 7 stycznia 2013, 0:15

aniczka Fajna mama
Witam po dlugiej przerwie :) chyba mnie tu juz zapomnialyscie ;) za mna bardzo intensywny czas i jakos tak zaniechalam pisania,chociaz internet w koncu mam :) tylko moj notebook jeszcze gdzies w kartonie!;0 przede wszystkim swieta, ktore byly u nas: wigilia na na 10 osob,potem spotkanie rodzinne - parapetowka o 20 na kolejne 15 osob,a rano o 11 kolejne 20 osob - przezylismy, alekosztowalo to nas wiele wysilku...ufff i trzydniowke Kaliny :( jeszcze gdzies miedzy tym 2 parapetowy dla znajomych, oczywiscie do rana...w koncu w pon przed sylwestrem siedzac nakanapie stwierdzilismy, ze gdzies bysmy sobie pojechali... i pojechalismy do rodzicow meza...1000 km...spakowalam sie w godzinke i wyjechalismy o 20 na noc :D podroz z dwojeczka, ktora ma spac w fotelikach koszmar, ale wyjazd byl super...wrocilismy przedwczoraj o 4 rano, specjalnie na kolejna parapetowe...wiec Wam mowie, ze masakra!!!parapetowa do 5 rano i rezulatat taki, ze chodze na rzesach :) na razie w koncu bedzie spokoj wiec mam nadzieje, ze tu wroce na dobre :)
a co u Kalinki: dalej nie chce jesc, takze wisi na cycu, ale pieknie macha mowac papa, na kotka mowi cos w rodzaju ksssss i stawia pierwsze kroczki - na razie max 3 i to tylko w moje wyciagniete ramiona, ale jestem dumna :)
buziaki dla Was i mam nadzieje do rana! :)

Zgłoś nadużycie #36253 7 stycznia 2013, 0:15

Paola_33 Supermama
Zaśniesz ;-) Kolorowych snów ;-*
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #36254 7 stycznia 2013, 0:32

abmsam Fajna mama
littleme - Ja mam blender Boscha, ale szczerze mówiąc to za bardzo mi się nie przydaje. Maja nie chciała jeść zupek, teraz je wszystko gniecione widelcem albo starte. Blender stoi i czeka, aż zacznę robić koktajle albo zupę brokułową. Garnki mam z tej firmy, razem z płyta indukcyjną:
http://www.philipiak.pl/sklep/philipiak/26/produkt/67/
ale jeszcze z nich nie korzystałam, więc trudno mi ocenić jak się sprawuje parowar. Jak już przetestuję to dam znać :)

Groszekkk - Zaśniesz zaśniesz :D Wiem że przyczyny migreny raczej nikt z nas nie jest w stanie usunąć, ale miałam nadzieję, że ktoś się wypowie w sprawie środków przeciwbólowych i innych sposobów łagodzenia objawów...

aniczka - Witam. My się jeszcze nie znamy. Muszę przyznać, że jestem pełna podziwu. Ja bym nie wytrzymała takiego tempa. Podróży tylko zazdroszczę, bo uwielbiam jeździć samochodem :)

Zgłoś nadużycie #36255 7 stycznia 2013, 7:56

asik234 Supermama
Witam z pracy
Ja dzisiaj niewyspana jak zawsze a jeszcze musze iść na dwór inwentaryzację kończyć masakra jakaś ale co zrobić.
Jeśli chodzi o kutrkę to kupiona w smyku i można z niej kamizelkę robić w rozmiarze 92 więc mam cicha nadzieję że na jesień jeszcze będzie.
Wiktor zadowolony odśnieżanie mu się podobało bo mama sypała śniegiem i rozbudził się i poszedł spać o 19 30 po nebulizacjach.
jeśli chodzi o bóle głowy to Rafaello leczył się 5 lat na ból głowy i do dzisiaj nie wiadomo od czego to było najpierw było że migrena miał tomografię robiona i wszystkie badania jakie możliwe juz lekarze patrzyli na niego jak na wariata był w szpitalu na badaniach i nic nie wykazało przeszło jak się okazało z tym kręgosłupem i teraz ma czasami ale nie codziennie a kiedys było tak że miał miesiącami codziennie ból głowy ja jestem szczęśliwa że mu przeszło a co mu najlepiej teraz pomaga polopityna s hmmmm nie wiem czemu ale to mu na silny ból głowy pomaga co do migreny to to nie pomogę ale przeciw bólowe to u nas Rafaello garściami na głowę później plecy masakra on juz watroby to napewno niema

Zgłoś nadużycie #36256 7 stycznia 2013, 8:21

andzi Supermama
Groszku ja mam a własciwie przed ciaza bo teraz mniej straszne migreny w wałbrzychu chodziłam do nerurologa ,robiłam 3 razy eeg glowy tomograf ,przeswietelenie kregosłupa szyjnego i na stałae brałam te leki ,naprawde pomagajma ja brałam cine cena chyba ok 40 zł za 2 tab to tak na szybko Ci odpisłąm bo nadrabiłam pózniej bardziej Ci opisze ,a tak wogole to moze teraz z soba do naszej szalonej dr W sie wybierz :)
a ja miałam najczesciej migrene hormonalna jak zmieniłam z tab anty na krazek migreny rzadziej wystepowały oj rzycze zdrówka bo wiem co to znaczy a z opisu ,mdłosci ,swiatłowstret to własnie migrena :(

Zgłoś nadużycie #36257 7 stycznia 2013, 8:28

Mia Moderator
Lektura do porannej kawy :) http://fajnamama.pl/fajny-tata-rafaello/

Zgłoś nadużycie #36258 7 stycznia 2013, 8:55

asik234 Supermama
ja już przeczytałam bez kawy :) hmmmm fajny ten wywiad :)

Zgłoś nadużycie #36259 7 stycznia 2013, 9:00

basia09 Fajna mama
Rafaello przeczytałam wywiad bardzo fajny A Asik i Wiktorkiowi można tylko pozazdrościć tak wspaniałego męża i ojac :)

Zgłoś nadużycie #36260 7 stycznia 2013, 9:00

basia09 Fajna mama
miało być ojca :)

Zgłoś nadużycie #36261 7 stycznia 2013, 9:01

basia09 Fajna mama
aniczka widze ze na towarzystwo nie możecie nażekać Fajnie ze się odezwałaś No i gratulacje dla Kalinka za pierwsze kroczki :)

Zgłoś nadużycie #36262 7 stycznia 2013, 9:02

miminka Fajna mama
Hej
Rafaello jeszcze raz gratuluję wywiadu. Tworzycie wspaniałą rodzinkę!
Aniczka impreza goni imprezę. Jak znajdziesz chwilkę to wstaw jakieś zdjęcia :)
Groszku pamiętam, że Karolcia miała problemy z migreną.

Zgłoś nadużycie #36263 7 stycznia 2013, 9:03

basia09 Fajna mama
Co do benderów to ja mam z Philipsa ale go nie używam bo Tymek nie chce jeść papek on je wszystko w kawałkach :)

Zgłoś nadużycie #36264 7 stycznia 2013, 9:06

basia09 Fajna mama
A u nas dziś super nocka w prawdzie Tymek zasnoł dopiero po 21 ale pierwsza pobudka na mleko o 4:50 a potem wstał o 7:50 ( dziś nie musiał iść ze mną do szkoły ) i jeszcze nic nie zjadł bo nie chce :) Takze ja dziś jestem nawet wyspana :) Za oknem nadal dużo śniegu wybiore się z Tymkiem na spacer wózkiem a jak odbiore starszaka ze szkoły to idziemy na sanki chociaż na chwilę

Zgłoś nadużycie #36265 7 stycznia 2013, 9:11

iwaaa Fajna mama
Witam i ja, podobnie jak Aniczka ledwo widzę na oczy,tylko powód inny. W nocy u Igi 39 stopni gorączki,syropek pomógł dopiero po jakimś czasie,a i tak tylko drzemała i to z piersią w buzi,ja nie spałam w ogóle. Dziś 38 stopni rano, trochę pokaszluje.Nie wiem,czy iść już dzisiaj do lekarza,czy czekać,ale w sumie na co? przecież samo nie przejdzie,a co najwyżej się rozwinie...

Rafaello- fajny,zabawny wywiad :)

Zgłoś nadużycie #36266 7 stycznia 2013, 9:18

asik234 Supermama
Iwa ja bym poszła do lekarza za wysoka gorączka jak dla mnie

Zgłoś nadużycie #36267 7 stycznia 2013, 9:18

karanga Supermama

Becia23 napisał(a)

Dziewczyny teraz pozwolę sobie poruszyc temat lekkich, zwinnych spacerówek zwanych "parasolką" jakieś możecie polecić w miarę solidne?

Ja już polecałam moje Ferrari :) tzn. Wiktora Ferrari :) EasyGo Senso za 300zł http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=739& na promocji można znaleźć taniej. Zalety wypisane na stronce. Od siebie dodam, że wąski i fajnie się prowadzi. Rączki wyściełane coś ala gąbką, nie bolą nawet po dłuższym spacerze. To taka samolotowa parasolka więc składana na płask i lekka.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #36268 7 stycznia 2013, 9:20

karanga Supermama

Groszekkk napisał(a)

nie wiem karanga czy doczytałaś, że u marcówek, które są aktualnie w 2. ciąży płeć się dubluje, że tak powiem. więc ciężko będzie Ci się wyłamać z córeczką ;)

Proszę nie krakać ;P małża brat i siostra mają dwójeczki (chłopiec + dziewczynka) więc liczę że u nich w rodzinie wszyscy tak mają czyli że następna będzie córunia :D

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #36269 7 stycznia 2013, 9:23

karanga Supermama

Madzienia napisał(a)

Karanga, witaj! I obiecaj, że nigdy więcej nie zostawisz nas na tak długo i w takiej okropnej niepewności co z Twoim synkiem. Biedny Wiktorek, tyle dni spędził w szpitalu i jeszcze ten rota na dokładkę. No to niestety jesteście doświadczeni przez szpital. Życzę zdrówka dla Wiktorka i cieszę się, że do nas wróciłaś. Tęskniłyśmy bardzo :)

Dzięki za miłe słowo :) a propos szpitala to może Wam jeszcze napiszę co nieco, może komuś te doświadczenia pomogą jak trafi do szpitala ... (nie życzę nikomu oczywiście!)

Zgłoś nadużycie #36270 7 stycznia 2013, 9:25

Groszekkk Fajna mama

andzi napisał(a)

Groszku ja mam a własciwie przed ciaza bo teraz mniej straszne migreny w wałbrzychu chodziłam do nerurologa ,robiłam 3 razy eeg glowy tomograf ,przeswietelenie kregosłupa szyjnego i na stałae brałam te leki ,naprawde pomagajma ja brałam cine cena chyba ok 40 zł za 2 tab to tak na szybko Ci odpisłąm bo nadrabiłam pózniej bardziej Ci opisze ,a tak wogole to moze teraz z soba do naszej szalonej dr W sie wybierz :)
a ja miałam najczesciej migrene hormonalna jak zmieniłam z tab anty na krazek migreny rzadziej wystepowały oj rzycze zdrówka bo wiem co to znaczy a z opisu ,mdłosci ,swiatłowstret to własnie migrena :(

a w walbrzychu znasz jakiegos dobrego lekarza? nasza dr w to neurolog dzieciecy tylko. a szkoda... czekam na bardziej szczegolowa relacje od Ciebie :) teraz karmiac nie masz z tym problemu... podobnie jak ja. w 1. trym ciazy mialam tylko straszne migreny z wymiotami i ladowalam w szpitalu