Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Spełnione i szczęśliwe marcowe mamusie oraz tatusiowie 2012

Zgłoś nadużycie #24311 1 listopada 2012, 16:51

Madzienia Fajna mama
No to wszystkie posty moje :)
Witam się chorowito :)
Wczoraj z samego rana pobiegłam do lekarza (innego niż dzień wcześniej) i jak doktor osłuchał i zobaczył gardło to od razu stwierdził, że bez antybiotyku się nie obędzie. Ropne zapalenie krtani a na dodatek gorączka doszła. I mimo antybiotyku cały czas ją zbijamy ale i tak jest o niebo lepiej!!! Nie wiem na co ta lekarka dzień wcześniej kazała czekać, chyba żeby dać skierowanie do szpitala. Gdyby dostał ten antybiotyk dobę wcześniej to choróbstwo nie rozwinęłoby się aż tak!
Zuczku jeszcze raz wielkie dzięki bo psychiczne byłam wrakiem przedwczoraj a Ty mi pomogłaś!
Dzięki dziewczyny za życzenia zdrówka dla synka i wsparcie!!!!
A żeby nie było tak fajnie to ja też na antybiotyku bo wczoraj mnie strasznie rozłożyło. No i tatulek nasz stanął na wysokości zadania i dba o nas. Gotuje obiadki, podaje lekarstwa, naciera stopy i plecki maścią ;)
Oczywiście na cmentarze nie jedziemy!

Zgłoś nadużycie #24312 1 listopada 2012, 17:28

Malinka Fajna mama
Napisałam rano dłuuugi wywód. Poszłam na chwilę do łazienki, a moje dziecię, które miał pilnować mój wspaniały mężuś wyrwało kabelek z lapka , więc tenże zgasł. Cud, mniód, orzeszki. :(
A teraz radosne wieści: mamy dolną lewą jedynkę. Prawa będzie na dniach , minutach. Ząbkowanie to u nas horror. :( Młody w dzień pospał może pół godziny.
Koty rządzą światem! 

Zgłoś nadużycie #24313 1 listopada 2012, 18:05

Paola_33 Supermama
A ja wróciłam z Powązek, jakaś zgroza w tym r. w Warszawie.. multum ludu.. totalny bezruch uliczny..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #24314 1 listopada 2012, 18:29

petitek Fajna mama
Malinka! gratulujemy ząbka Tomeczkowi i czekamy na następne :)

Zgłoś nadużycie #24315 1 listopada 2012, 18:36

Karolcia Supermama
Malinka gratulujemy ząbka

Zgłoś nadużycie #24316 1 listopada 2012, 18:37

petitek Fajna mama
Madzienia! Dobrze zrobiłaś ze zmianą lekarza :) jednak nie zawsze można słuchać opinii jednego. a jak to u Was się zaczęło z ta krtanią? Czy Bruno miał na początku zmieniony głos? Bo Oliwier już 3 dzień ma inny głos, jak zaczyna głośniej krzyczeć to wtedy słyszę, że jakby miał suche to gardło, nie wiem jak to dokładnie opisać...jakby chrypa? Zrobiłam mu dzis inhalacje ale nic nie wypłynęło mimo, że coś mu tam chrabotało :/ bo przeważnie jak miał katar to podczas inhalacji zawsze mu coś wypłynęło a tu tym razem nic.
Ja dziś z Olim też siedziałam w domu a mąż poszedł do swoich dziadków na groby bo piechotką na cmentarz mamy 10 minut.

Zgłoś nadużycie #24317 1 listopada 2012, 19:12

ewelinakb1 Supermama
Paola-zdrówka dla Melisski. biedactwo malutkie.
Madzieniu-ważne,że Brunio ma dobry antybiotyk i że już jest lepiej, niech szybko zdrowieje i Ty chyba też, bo piszesz,że tatuś o Was dba :)
Zuczku- ta dyscyplina mężowa, to nie tylko mama, to też wpojone przez mundur... mój, jak go coś użre, to chodzi i piernicz wszędzie kupki ubrań, to kubek, tam kubek, to mu mówię, weź i schowaj, wynieś.... nie no po co, ja z Jasiem na ręce wynoszę kubek po Franku, faceci, to temat rzeka... zrobiłam dzisiaj placki ziemniaczane z sosem z mięsa i warzyw, to mi dwa placki zostawił i wpierdzielił 8... jakby miał naszykować obiad, to miałabym jajecznicę, bo tylko to potrafi zrobić...

Zgłoś nadużycie #24318 1 listopada 2012, 19:14

Paola_33 Supermama
Młoda jeszcze śpi, więc nie mogę stwierdzić dobro- czy zło stanu..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #24319 1 listopada 2012, 19:16

Madzienia Fajna mama

petitek napisał(a)

Madzienia! Dobrze zrobiłaś ze zmianą lekarza :) jednak nie zawsze można słuchać opinii jednego. a jak to u Was się zaczęło z ta krtanią? Czy Bruno miał na początku zmieniony głos? Bo Oliwier już 3 dzień ma inny głos, jak zaczyna głośniej krzyczeć to wtedy słyszę, że jakby miał suche to gardło, nie wiem jak to dokładnie opisać...jakby chrypa? Zrobiłam mu dzis inhalacje ale nic nie wypłynęło mimo, że coś mu tam chrabotało :/ bo przeważnie jak miał katar to podczas inhalacji zawsze mu coś wypłynęło a tu tym razem nic.
Ja dziś z Olim też siedziałam w domu a mąż poszedł do swoich dziadków na groby bo piechotką na cmentarz mamy 10 minut.

Petitku u nas jednego dnia rano lekko kaszlał ale bez wydzieliny tylko takie pokasływanie. Po południu doszedł katar a następnego dnia już kaszel był mokry, odrywający się a na sam koniec zmienił mu się głos i doszła temperatura 38,5

Zgłoś nadużycie #24320 1 listopada 2012, 19:18

Paola_33 Supermama
Fatalny sezon przeziębień i gryp oficjalnie otwarty ;/

Ktoś się szczepił anty grypowo ?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #24321 1 listopada 2012, 19:24

Madzienia Fajna mama
ja się nigdy nie szczepiłam przeciwko grypie i dawno nie byłam chora. Jak już choruję to zawsze mam problemy z gardłem

Zgłoś nadużycie #24322 1 listopada 2012, 19:38

ewelinakb1 Supermama
Ja się nie szczepię, to tylko jeden szczep czy jakoś tak, a w pracy mam do czynienia co chwilę z innym cholerstwem, a choruję najczęściej zawodowo- na krtań ;-)

Zgłoś nadużycie #24323 1 listopada 2012, 19:50

Madzienia Fajna mama
Asik, dla Wiktorka duuużo zdrówka i radości :)

Zgłoś nadużycie #24324 1 listopada 2012, 19:51

aniasz Fajna mama
hej kobitki :) ale widze ze chorujemy duzo ! taka pogoda do bani ,a u nas prawie caly dzien padalo brrr... zycze zdrowka dla chorujacych :) podczytuje was sobie czasami ale nigdy nie moge nadgonic tyle piszecie kiedy Wy macie czas? :) mi ciagle go brakuje. teraz krzys spi a daria bawi sie z tatuskiem,znajac zycie zaraz przyleca do mnie hi...a tak od poczatku metodka i kasiu ladne brzuszki macie jeszcze troche i bedzie final.trzymam kciuki :) andzi slodkie bladyneczki z twoich dziewczyn :) wogole wszystkie maluszkki przesliczne , nie bede wymieniac bo juz nie pamietam kogo podgladalam :) ... u nas juz wyszedl drugi zabek i mlody ma juz czym chwycic cycolka jak sie naje ,, jeszcze sam nie podnosi sie ale jak mu pomoge usiasc to jest mega szczesliwy :) zaraz jak sie uda to wam pokarze moje urwisy

Zgłoś nadużycie #24325 1 listopada 2012, 19:57

aniasz Fajna mama
Daria z Krzysiem i ich wyglupy :)

Zgłoś nadużycie #24326 1 listopada 2012, 20:11

dora27 Supermama

Malinka napisał(a)

Napisałam rano dłuuugi wywód. Poszłam na chwilę do łazienki, a moje dziecię, które miał pilnować mój wspaniały mężuś wyrwało kabelek z lapka , więc tenże zgasł. Cud, mniód, orzeszki. :(
A teraz radosne wieści: mamy dolną lewą jedynkę. Prawa będzie na dniach , minutach. Ząbkowanie to u nas horror. :( Młody w dzień pospał może pół godziny.

Malinka gratulujemy zębolka ;) i współczuje, wiem co przezywasz, moja też dziś okropna, na dodatek katar sie rozłożył i smarka od rana, ale nie ma kaszelku, za to nic jej nie pasuje, gryzie, płacze, tu nie i tam nie, tragedia...nie chce jeść i koopy zielone są...eh ząbkowanie jest okropne, dopiero czekamy na druga jedynkę a już jestem nie dożycia, co będzie jak wyjdą kolejne?no masakra :(
Kocham moje dwie cudowne córeczki!

Zgłoś nadużycie #24327 1 listopada 2012, 20:12

dora27 Supermama

Madzienia napisał(a)

No to wszystkie posty moje :)
Witam się chorowito :)
Wczoraj z samego rana pobiegłam do lekarza (innego niż dzień wcześniej) i jak doktor osłuchał i zobaczył gardło to od razu stwierdził, że bez antybiotyku się nie obędzie. Ropne zapalenie krtani a na dodatek gorączka doszła. I mimo antybiotyku cały czas ją zbijamy ale i tak jest o niebo lepiej!!! Nie wiem na co ta lekarka dzień wcześniej kazała czekać, chyba żeby dać skierowanie do szpitala. Gdyby dostał ten antybiotyk dobę wcześniej to choróbstwo nie rozwinęłoby się aż tak!
Zuczku jeszcze raz wielkie dzięki bo psychiczne byłam wrakiem przedwczoraj a Ty mi pomogłaś!
Dzięki dziewczyny za życzenia zdrówka dla synka i wsparcie!!!!
A żeby nie było tak fajnie to ja też na antybiotyku bo wczoraj mnie strasznie rozłożyło. No i tatulek nasz stanął na wysokości zadania i dba o nas. Gotuje obiadki, podaje lekarstwa, naciera stopy i plecki maścią ;)
Oczywiście na cmentarze nie jedziemy!

madziu cieszę się że z Brunem ciut lepiej i że trafił się w końcu porządny lekarz, teraz nic tylko się kurować

Zgłoś nadużycie #24328 1 listopada 2012, 20:14

dora27 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Fatalny sezon przeziębień i gryp oficjalnie otwarty ;/

Ktoś się szczepił anty grypowo ?

ja sie szczepiłam pod rząd przez 3 lata, ale odkąd rozstałam się z byłym (jego mama jest lekarką i to ona mi za darmo szczepiła w domu :) )to jeszcze nie szczepiłam :)

Zgłoś nadużycie #24329 1 listopada 2012, 20:15

kaskikk2112 Fajna mama
my szczęśliwie bez choroby kolejny dzień spędziliśmy, lekki katarek rano ale to jak zwykle. Kuba śpi, ja ogarniam oczywiście burdel codzienny.
był supertata ten to dopiero jest mądra głowa. robiłam naleśniki, to poprosiłam zeby mi jajaka wyciągnął a że były potrzebne 2 tyle co w opakowaniu to jaja wyciągnął ale opakowanie zostawił puste w tej lodówce. i jeszcze kaszka się skończyła to pusty karton wsadził do szafki na swoje miejsce :O

Zgłoś nadużycie #24330 1 listopada 2012, 20:20

ewelinakb1 Supermama
Dorcia- zdrówka dla Imki :)
Malinko-gratuluję ząbków :)
aniaszpura-ale czytelnik Nam rośnie, śliczne rodzeństwo :)
dziewczynki lubicie ubranka z house? przez facebooka można kupon z 40% zniżką zdobyć :)
założyłam konto po to :) :)