Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Spacerówki QUINNY

Zgłoś nadużycie #11 3 stycznia 2015, 10:40

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
Hej, moje pytanie dotyczy spacerówek tej firmy, jeżdżą nimi dwie moje znajome i tak zachwalają, nie są to tanie spacerówki, wiec wolalabym sie upewnic, chce się z pierwszymi objawami wiosny przesiasc na lzejszy wozek, teraz jezdzimy spacerowka od wozka 3w1, ktora nie wazy tyle co parasolka a do tego syn ma juz 11 kg. Czy dobrze się nimi jeździ, ktory model jest optymalny (podobno zapp) i ogolnie jesli sa tu jakies uzytkowniczki to chcetnie posłycham o tych wozeczkach, pozdrawiam i szczescia wszystkim w Nowym Roku. :)

Zgłoś nadużycie #12 3 stycznia 2015, 11:04

Askim Fajna mama
My uzywalismy Quinny i rzeczywiscie, jako typowa spacerowka sprawdza sie super. Jest leciutki, zwrotny, latwo i szybko sie sklada. Niektore modele mozna rozlozyc do lezenia, a niektore nie, wiec juz bys musiala sobie wybrac, jakie tam extra opcje potrzebujesz. My mielismy taki podstawowy, bez rozkladania, bez koszyka nawet, wiec juz na zakupy np. sie nie nadawal (nawet jedna torba powieszona na raczce mogla przewazyc i wywrocic wozek), ale na na podroz lub spacery byl idealny.

Zgłoś nadużycie #13 5 stycznia 2015, 14:56

kampari84 Początkująca
Ja polecam! sama wprawdzie nie miałam, ale brat ma właśnie zapp jak dobrze kojarze. podoba mi się ten wózek nie dość, że optycznie, to ma stabilna konstrukcję, estetyczny wygląd, nadaje się dla aktywnych mam i tatusiów, do których mój brat nalezy :)

Zgłoś nadużycie #14 5 stycznia 2015, 15:19

Askim napisał(a)

My uzywalismy Quinny i rzeczywiscie, jako typowa spacerowka sprawdza sie super. Jest leciutki, zwrotny, latwo i szybko sie sklada. Niektore modele mozna rozlozyc do lezenia, a niektore nie, wiec juz bys musiala sobie wybrac, jakie tam extra opcje potrzebujesz. My mielismy taki podstawowy, bez rozkladania, bez koszyka nawet, wiec juz na zakupy np. sie nie nadawal (nawet jedna torba powieszona na raczce mogla przewazyc i wywrocic wozek), ale na na podroz lub spacery byl idealny.

a jaki masz model i ile cię kosztował? ja bym chyba wolała wybrac którys z modeli quinny z opcją rozkładania, w razie jakby małemu zechcialo sie spac...

Zgłoś nadużycie #15 6 stycznia 2015, 0:14

Askim Fajna mama

KarolinaKrasuska napisał(a)

a jaki masz model i ile cię kosztował? ja bym chyba wolała wybrac którys z modeli quinny z opcją rozkładania, w razie jakby małemu zechcialo sie spac...

Dostalismy go w spadku po znajomych za darmo, wiec nie mam pojecia, ile kosztuje nowy, a model to chyba zapp. Znalazlam zdjecie, mielismy taki, tylko ze w innym kolorze. Quinny zapp xtra to ten z regulowanym siedzeniem i chyba nawet fotelik mozna na niego zalozyc, ale pewnie jest tez drozszy ;)

Zgłoś nadużycie #16 11 stycznia 2015, 14:52

no wlasnie jak ogladalam modele quinny to zapp ten nowy najbardziej mi się podobał, ale wtedy nie patrzylam na to czy sie rozklada siedzisko, tylko fotki ogladalam

Zgłoś nadużycie #17 11 stycznia 2015, 23:48

Milkusia2012 Fajna mama
Dziewczyny zwykły Zapp ma siedzenie nieruchome, Zapp Xtra ma ruchome i przekładane siedzenie, ale składa się osobno (osobno siedzisko i koła), a Zapp Xtra 2 ma rozkładane siedzenie i składa się w całości, o :)
Moja córa 16kg dalej jeździ w Zappie Xtra i dalej go kocha :) a druga córa jeździ w Quinny Buzzie i również go kochamy ;)
A cena Zappa Xtra to niecałe 700zl na allegro, także pieniądze w stosunku do jakości naprawdę niewielkie :)
A to nasz egzemplarz

Zgłoś nadużycie #18 13 stycznia 2015, 21:13

kampari84 Początkująca
mojego brata córka też dużo waży, bo jakies 17-18 kg, a bez problemu mieści się do zappa, więc wózek jest duży, mi się podoba design ;) brat lata z wózkiem wszędzie i po kamieniach i nierównej drodze, a wózek nie telepie się, tak więc potwierdzam super jakoś zappa :)

Zgłoś nadużycie #19 14 stycznia 2015, 19:03

o widzisz w takim razie ja ogladalam quinny zapp xtra 2 i ten mi by chyba najbardziej pasowal? co sadzisz o nim do miasta dużego? no 700zł to jeszcze nie tak zle poza tym, zawsze mozna moim zdaniem potem odsprzedac i czesc kosztow sie zwraca

Zgłoś nadużycie #20 14 stycznia 2015, 19:08

Milkusia2012 Fajna mama
Do miasta są generalnie super, szczególnie, jak się ciągle po centrach handlowych pomyka tak jak ja :p jedynie na takim starym bruku, wręcz kamieniach sobie nie radzi (byliśmy na jarmarku, który się mieścił przy zamku, więc najstarszej części miasta, stąd takie kamieniska). Ale każda inna powierzchnia czy chodnik jak najbardziej ok. Ja kocham Zappa szczególnie za jego małe wymiary, bo w bagażniku prawie go nie widać, nie wadzi w ogóle :)

Zgłoś nadużycie #21 15 stycznia 2015, 13:33

zolzik Zaprawiona w bojach
cześc dziewczyny, ja mam zappa i daje rade, owszem najlepiej to mu na prostej drodze idzie ;) jedzie jakby sam, ale na kamieniach też daje radę.
bylismy na urlopie w Chorwacji, plaże kamieniste, lub żwirkowe i dało się przeżyć.
do tego ogromny plus za to, że jest taki lekki :-)

Zgłoś nadużycie #22 15 stycznia 2015, 19:02

Askim Fajna mama
My zappem po wiosce jezdzilismy, na spacery po lesie, po roznych sciezynkach, i tez nie bylo zle :) Po asfalcie czy rownym chodniku prowadzil sie jednym palcem. Jakosciowo jest naprawde solidny, jak juz pisalam mie mielismy nowki, a sluzyl nam bez zadnych problemow prawie dwa lata. Posluzylby pewnie dluzej, ale zgubilismy go na lotnisku podczas urlopu :D I juz machnelismy reka, od tamtej pory cora chodzi sama :)

Zgłoś nadużycie #23 16 stycznia 2015, 10:44

a wszystkie macie zappa xtra? mnie interesuje ta wersja najnowsza, choc chyba o jazde jak chodzi to się nie roznią, najnowszy ma po prostu rozkładane siedzisko do spania...

Zgłoś nadużycie #24 16 stycznia 2015, 13:04

Milkusia2012 Fajna mama

a wszystkie macie zappa xtra? mnie interesuje ta wersja najnowsza, choc chyba o jazde jak chodzi to się nie roznią, najnowszy ma po prostu rozkładane siedzisko do spania...

Najnowszy tzn Zapp Extra 2? On się różni tylko składaniem (w sensie składaniem do bagażnika np) Zapp Extra (zwykły, bez dwojki) ma rozkładane do spania i przekładane siedzisko tak samo.

Mój wózek nie poradził sobie dokładnie na tej kostce, wspominałam o tym wcześniej. Ale że takie bruki już wymarły to nie ma co się martwić ;)

Zgłoś nadużycie #25 18 stycznia 2015, 12:26

zolzik Zaprawiona w bojach
Mikusia2012 owszem na takiej drodze jednym paluszkiem quinny nie poprowadzisz, ale u nas tragedii nie było ;-) w chorwacji po żwirku szedł bez problemu.
my mamy zapp xtra, ten zwykły tzn bez 2 ;) jak dla mnie numer jeden ;)

Zgłoś nadużycie #26 18 stycznia 2015, 21:06

Milkusia2012 napisał(a)

Najnowszy tzn Zapp Extra 2? On się różni tylko składaniem (w sensie składaniem do bagażnika np) Zapp Extra (zwykły, bez dwojki) ma rozkładane do spania i przekładane siedzisko tak samo.

Mój wózek nie poradził sobie dokładnie na tej kostce, wspominałam o tym wcześniej. Ale że takie bruki już wymarły to nie ma co się martwić ;)

aha to ja błędnie myslalam, ja chcę nowy kupić, zapp xtra 2 pewnie dostanę najprędzej :)

Zgłoś nadużycie #27 18 stycznia 2015, 22:42

Milkusia2012 Fajna mama

aha to ja błędnie myslalam, ja chcę nowy kupić, zapp xtra 2 pewnie dostanę najprędzej :)

Czy ja wiem czy najprędzej? Zapp Xtra i Zapp Xtra 2 stoją w hurtowniach obok siebie, a różnica w cenie to 150zl, więc warto się zastanowić ;)

Zgłoś nadużycie #28 22 lutego 2015, 17:55

zdecydowalam juz wlasnie ze zapp xtra 2 bedzie, poza tym mało ktora parasolka poradzi sobie na sredniowiecznym bruku, nie taka ich funkcja :) wybralam sobie kolor dla synka

Zgłoś nadużycie #29 22 lutego 2015, 18:32

magdaalenkaa Gotowa na wszystko
Używałam 3 lata zapp xtra z koszykiem i wypinanym siedziskiem i jestem bardzo zadowolona. Ja dynie na dużym śniegu koła nie dawały rady. Teraz schowany czeka na 2 dziecko. Ja kupowałam go wiosna 2012 za 700 zł. Nie wiem jakie są teraz ceny.
Mój można było ustawiać przodem i tylek do kierunku jazdy i w pozycji siedzącej pół leżącej i leżącej. Z folią adaptera mi na fotelik i dużą budką.
www.milkii.pl zobacz co u nas słychać!

Zgłoś nadużycie #30 22 lutego 2015, 18:40

magdaalenkaa Gotowa na wszystko
Ja polecam czerwony :) za taki mogę poręczyć :) koła trochę stukaja bo są kauczukowe ale ja nie raz prowadziłam go jedna ręką trzymając łącznik pomiędzy rączkami. Minusem jest brak pałąka/poręczy ale można ją dokupić. Ja nie miałam a w wózku na prawdę wygodnie jest nawet przewijać dziecko bo rozkłada się tylko siedzisko w poziomie i dziecko już leży fajnie :) siedzisko ma wkładkę usztyeniającą i może służyć dzieciom poniżej 1 rz. Moja miała 9 msc jak w nim jeździła.
Wózek droższy ale wart swojej ceny! !! :)
www.milkii.pl zobacz co u nas słychać!