Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sny maluchów

Zgłoś nadużycie #11 12 października 2011, 9:06

sysia Zaprawiona w bojach
Od paru dni gdy mój mały spi płacze przez sen lub sie kreci , gdy biore gozłóżeczka on nadal spi, ostatnio z mezem wieczorem ogladalismy horror maly od czasu do czsu zerkał na telewizor , czy moga mu sie snic jakies sceny z tego filmu czy cos ?? , co zrobic aby spokojnie spał . ?
Jeżeli skrzywdzona kobieta się uśmiecha wobec krzywdziciela, to albo nie ma wstydu, albo jest pewna, że się dobrze zemścić potrafi.

Zgłoś nadużycie #12 12 października 2011, 11:48

marzena8888 Supermama
kurde nie wiem, czy sceny z filmów :) ale normalne że dzieci mają sny, moja mała też często płacze przez sen i się wierci a czasem zaraz po tem się śmieje, miny robi komiczne przez ten sen :)
moja niunia :*

Zgłoś nadużycie #13 12 października 2011, 12:25

snoopy90 Fajna mama
czytałam ze od urodzenia nie śnia maluszki dopierow którymś miesiącu zaczy im się coś snić,myśliczie ze to prawda ?? moja zaraz po urodzeniu robila miny przez sen

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #14 12 października 2011, 12:28

marzena8888 Supermama
moja też zaraz po urodzeniu robiła miny, I ja czytałąm artykuł że dzieci już w przychu mają sny, tylko ciekawa jestem jak oni to badaja :) choć nasza medycyna robi cuda :)

Zgłoś nadużycie #15 12 października 2011, 13:37

Black_rose Supermama
młoda to czasem takie miny strzela jak śpi, że poskładać się można ze śmiechu... na pewno coś tam się jej śni. Może uciekające mleko jak płacze :D ?

Zgłoś nadużycie #16 12 października 2011, 13:38

Black_rose napisał(a)

młoda to czasem takie miny strzela jak śpi, że poskładać się można ze śmiechu... na pewno coś tam się jej śni. Może uciekające mleko jak płacze :D ?

hehehe
Jeżeli skrzywdzona kobieta się uśmiecha wobec krzywdziciela, to albo nie ma wstydu, albo jest pewna, że się dobrze zemścić potrafi.

Zgłoś nadużycie #17 12 października 2011, 19:15

marzena8888 Supermama

Black_rose napisał(a)

padłam :D :D :D

Zgłoś nadużycie #18 12 października 2011, 19:37

Konto usunięte
no mojemu ostatnio chyba uciekajaca butla sie snila... bo taka mine zapodal i sie rozplakal. to wzielam go poglaskalam, obuzil sie z kompletnym dezorientem   i spokoj :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #19 13 października 2011, 8:08

Aga.W napisał(a)

no mojemu ostatnio chyba uciekajaca butla sie snila... bo taka mine zapodal i sie rozplakal. to wzielam go poglaskalam, obuzil sie z kompletnym dezorientem   i spokoj :)

ja mojego takze biore glaszcze przytulam ale on nadal spi i placze i sie rzuca przez sen a jak sie obudzi to pelen szczescia i checi do zabawy

Zgłoś nadużycie #20 19 sierpnia 2015, 20:41

emilcia Zaprawiona w bojach
Hela przez sen troche poplakuje, nie mam na to wplywu od razu sie zrywam, glaszce ją.. ona sie przytula do supermami poduszki jak literka c, zasypia i spi do rana