Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ślub i wesele

Zgłoś nadużycie #31 7 marca 2017, 17:39

konrad Świeżo upieczona
Rejestracja: Lut, 2017 Posty: 25 Podziękowania: 0
przy planowaniu ślubu i wesela pamiętajcie o tym iż najciekawsze miejsca na wesele rezerwowane są bardzo wcześnie i czasami trzeba czekać rok na wolny termin. A godnym polecenia miejscem jest sala weselna hotelu Poniatowski którego ofertę możecie zobaczyć tu https://www.hotelponiatowski.pl/

Zgłoś nadużycie #32 26 marca 2017, 17:57

Majka80 Zadomowiona
Rejestracja: Mar, 2016 Posty: 60 Podziękowania: 0
Wiadomo, że czasem warto oddać organizację wyjątkowych przyjęć w ręce profesjonalistów, a warto również znaleźć miejsce, które nie będzie wymagało pewnych nakładów. Myślę, że miejsce takie jak restauracja Biała Róża http://krajowy.biz/firma,restauracjabialarozapl jest na tyle od razu dostosowane do wyjątkowych okoliczności jak ślub i wesele, że będziesz z nich w 100% zadowolona. To wyjątkowe i romantyczne miejsce w samym sercu Krakowa, gdzie nawiązuje się do tradycji kulinarnej miasta, historii regionu, szanuje jego kulturę. Każdy znas ma prawo w tym wyjątkowym dniu poczuć się wyjątkowo.

Zgłoś nadużycie #33 21 kwietnia 2017, 12:10

Mytychowa Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lip, 2015 Posty: 107 Podziękowania: 0
Na pewno zajmie Ci to trochę czasu, ale zacznij szukać od polecanych miejsc. Czasami w ten sposób można znaleźć coś wyjątkowego. Zawsze też możesz sprobówać w takich artykułach http://hotelnabloniach.pl/blog/ , znaleźć odpowiedź.

Zgłoś nadużycie #34 13 lipca 2017, 9:27

sercowa Zadomowiona
Rejestracja: Sie, 2016 Posty: 92 Podziękowania: 0
Gościniec Na Rozdrożu w Libiążu ma bardzo ciekawą ofertę jeśli chodzi o organizację wesela. Koniecznie się z nią zapoznajcie: http://narozdrozu.pl/. Mają salę weselną, restaurację, oferują też noclegi dla gości. Wszystko kompleksowo w jednym miejscu.

Zgłoś nadużycie #35 15 lipca 2017, 21:34

madzinek Początkująca
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 20 Podziękowania: 0
Co do organizacji ślubu, to wiem że Pałac Domaniowski wszystkim się zajmuje. Mają tam piękne sale weselne oraz wiele możliwości w przygotowaniu idealnego wesela :) Zerknij sobie na ich stronkę http://palacdomaniowski.pl/, tam znajdziesz szczegóły. :)