Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

sklepy dla dzieci

Zgłoś nadużycie #11 28 sierpnia 2014, 11:19

nova Świeżo upieczona
Witam wszystkie młode i przyszłe mamy :) ja jeszcze mamą nie jestem (ale napewno w przyszłości będę :) ) w związku z tym zwracacam się do Pań z pytniem. Jestem z Kielc i planuję otworzyć sklep internetowy z artykułami dla dzieci, kiedyś jak dobrze pójdzie również stacjonarny. W związku z tym robię rozeznanie czy są jakieś produkty dla dzieci badź mam, które ciężko jest kupić nawet w internecie ?? ? bo w takie chciałabym zainwestować. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i podpowiedzi :)

Zgłoś nadużycie #12 2 września 2014, 18:38

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
raczej jest wszystko dostępne łatwo, tym bardziej jak ktoś ma pepco na przyklad kolo siebie, albo tesco jest dobrze wyposażone

Zgłoś nadużycie #13 2 września 2014, 19:03

edyta.s Fajna mama
trudno kupic FAJNE figurki lub swieczki na tort urodzinowy dla malucha, no nie ma nic ladnego :/

Zgłoś nadużycie #14 14 września 2014, 11:24

Lululaj_pl Początkująca
W zasadzie teraz wszystko kupisz przez internet dla swojego dziecka,musisz zbadać rynek i odnaleźć się w jednej dzieci,albo też ogólnie sprzedawać artykuły dla dzieci ubranka,zabawki itd. Podstawa to dobra reklama,bez tego ani rusz.

Zgłoś nadużycie #15 16 września 2014, 19:55

patula Świeżo upieczona
dokładnie, wszystko jest w internecie i to w o wiele niższych cenach, także rozejrzyj się dobrze na kilku sztandarowych stronach zakupowych i na pewno coś znajdziesz ;p

Zgłoś nadużycie #16 9 grudnia 2014, 15:12

AnnaS Zaprawiona w bojach
Zakupy w sieci to przede wszystkim wygoda, szczególnie, kiedy tego czasu na kupowanie nie ma zbyt dużo w ciagu doby. Młode mamy wiedzą, o czym mowa.
Zatem każde miejsce, gdzie można dostac towar dobrej jakości, spełniajacy atesty jest na wage złota. Ja ostatnio studiuję asortyment: http://www.lulajbaby.com/przewijaki-c-38.html , żeby wybrać dla siostry przewijak. Wszystkie mi sie podobają i wszystkie są super jakościowo, więc mam zagwozdkę ;)

Zgłoś nadużycie #17 11 grudnia 2014, 13:35

PokojzZabawkami_pl Początkująca
Zgadzam się z Wami,przez internet zamówisz niemal wszystko,łącznie z akcesoriami czy zabawkami dla swojego dziecka i ceny będą zdecydowanie niższe. Tym bardziej teraz kiedy przed świętami jest cały szereg różnych promocji.

Zgłoś nadużycie #18 21 grudnia 2014, 20:48

fiolek Świeżo upieczona
Mnie się marzy sklep z jakimiś fajnymi, kreatywnymi zabawkami. Bo ciągle wszędzie jest Fisher Price, albo jakieś chińskie badziewie. Ja bym była w stanie zapłacić więcej za coś dobrej jakości i rozwijającego dziecko

Zgłoś nadużycie #19 29 grudnia 2014, 2:07

runkun Zaprawiona w bojach
Taki kocyk jest naprawdę słodki :)

Zgłoś nadużycie #20 14 stycznia 2015, 12:21

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Jeżeli mowa o dobrych i sprawdzonych sklepach dla naszych dzieci,to polecam zajrzeć również do nas,gdzie znajdziecie szeroki wybór klocków Lego,w razie pytan służymy radą na forum :)

Zgłoś nadużycie #21 21 stycznia 2015, 11:27

Lidibrii_pl Początkująca
Kreatywne zabawki to oczywiście klocki i wspólne budowle,ale możemy postawić na inne zabawki wykonane z drewna i dziecko będzie zadowolone,nie pójdą one w odstawkę już po kilku dniach. To coś co jest ponadczasowego.Ich szeroki wybór można znaleźć właśnie u nas :)

Zgłoś nadużycie #22 21 kwietnia 2015, 11:36

kosmiczna Zadomowiona
Dla takich starszych dzieci ubrań możesz szukać tutaj http://kidsmob.pl/tshirt-cool-fso.html ja właśnie dla mojego kuzyna już szukam na lipiec na urodzinki czegoś super. Dzieci z reguły mają mnóstwo zabawek, a fajnych ubranek nie zawsze mają dużo, bo albo szybko wyrastają, albo szybko je niszczą, a niestety ubrania dla dzieci są drogie, więc lepiej kupować je dobrej jakości :)

Zgłoś nadużycie #23 22 kwietnia 2015, 9:02

Dasteri Zaprawiona w bojach
Ja polecam ten sklep, niektóre są tanie rzeczy, ale warto dać te pieniądze za tak dobre rzeczy. Sklep jest w Bielsku Białej można tam robić zamówienie albo przez internet:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?p=6&us_id=4222926

Zgłoś nadużycie #24 28 kwietnia 2015, 12:04

BajkowyPokoik_pl Początkująca
Z tych dobrych i godnych polecenia sklepów internetowych dla dzieci,to warto zajrzeć również do nas na BajkowyPokoik,gdzie znajdziecie wiele ciekawych rzeczy oraz zabawek do wyposażenia pokoju swojego dziecka.

Zgłoś nadużycie #25 21 maja 2015, 11:55

Geko Świeżo upieczona
Ja często sprawdzam na allegro lub na porównywarkach cenowych, ale moje dzieci zdecydowanie wiedzą, czego chcą więc, zagwostki w tym temacie nie mam, bardziej jeśli chodzi o ceny. Mojej siostry koleżanka kupowała w www.samdlamam.pl, ale ona potrzebowała niani elektronicznej.

Zgłoś nadużycie #26 14 lipca 2015, 19:28

beata333 Zaprawiona w bojach
Tutaj http://www.murrano.pl/prezenty-cat-137.aspx można kupić na przykład prezent na roczek albo chrzest. Bardzo fajne i oryginalne przedmioty. Można wygrawerować np datę wydarzenia i pamiątka jest na całe życie.

Zgłoś nadużycie #27 17 lipca 2015, 9:22

PokojzZabawkami_pl Początkująca
Warto także zwrócić uwagę na nasz adres PokojzZabawkami gdzie znajdziecie szeroki wybór atrakcyjnych drewnianych zabawek w niższej cenie :)

Zgłoś nadużycie #28 20 lipca 2015, 19:35

enka1 Zaprawiona w bojach
Zakupy internetowe są wygodne, poza tym jest dużo większy wybór asortymentu, niż w sklepach stacjonarnych. Kolejna zaleta to cena. Ja kupuję głównie odzież, kosmetyki i zabawki. Na agito można znaleźć klocki lego w dobrej cenie: http://www.agito.pl/zestawy-klockow/lego/filter/kolekcja-f4323,city-v-1261806/c :)

Zgłoś nadużycie #29 21 października 2015, 13:02

antosiak Zaprawiona w bojach

PokojzZabawkami_pl napisał(a)

Warto także zwrócić uwagę na nasz adres PokojzZabawkami gdzie znajdziecie szeroki wybór atrakcyjnych drewnianych zabawek w niższej cenie :)

fajne zabawki :) na pewno warte uwagi. Ja os siebie mogę polecić https://jakiprezent.pl/ zawsze znajdzie się tam coś ciekawego co nadaje się idealnie na prezent dla dzieciaków :)

Zgłoś nadużycie #30 23 października 2015, 11:33

romansowa Początkująca
ja polecam ten sklep: http://bobomio.pl/ - mają fajne akcesoria dla dzieci, duży wybór pieluszek wielorazowych i kosmetyków naturalnych. Ja tam zamawiam średnio coś raz w miesiącu, nigdy nie miałam kłopotów z realizacją.