Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sklep z zabawkami

Zgłoś nadużycie #31 19 lutego 2018, 18:56

rado22 Świeżo upieczona
W internecie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów zabawki. Zdecydowanie polecam tę formę poszukiwań.
Czasem trzeba lat, by spotkać kogoś, komu można opowieść podarować.

Zgłoś nadużycie #32 24 lutego 2018, 13:52

MamaAni Zaprawiona w bojach
Ja bardzo lubię SMYKA!

Zgłoś nadużycie #33 6 marca 2018, 9:37

RSmax_eu Świeżo upieczona
Jeżeli w dalszym ciągu szukacie dobrego sklepu z zabawkami dla dzieci, to polecam zerknąć do nas na RSmax gdzie teraz znajdziecie ciekawe promocje i rabaty na wybrane zabawki :)

Zgłoś nadużycie #34 31 marca 2018, 12:50

olcia3007 Zaprawiona w bojach
Wszystko zalezy w jakim wieku jest dziecko, warto to dopasować. Z moimi czasem tez mam problem, bo juz maja tyle zabawek a potem sie tym nie bawią. Ostatnio zamawiałam w https://bebito.pl/ i jest to naprawde dobrze zapatrzony sklep z zabawkami. Z pewnoscia cos wybierzesz. Moze warto własnie tutaj zajrzeć.

Zgłoś nadużycie #35 5 kwietnia 2018, 11:18

Urwiskowo Świeżo upieczona
W kwestii dobrych i godnych polecenia sklepów z zabawkami, możecie śmiało odwiedzić również naszą stronę Urwiskowo, w razie pytań służymy pomocą na forum :)
Urwiskowo.pl

Zgłoś nadużycie #36 11 sierpnia 2018, 8:06

Agusiek55 Zadomowiona
Dzięki za polecenia. Mi na pewno teraz takie sklepy się przydadzą bo w rodzinie, jak i u znajomych było parę porodów więc wszystkie urodziny, a nawet zwykłe odwiedziny będą wiązać się z jakimś prezentem dla dzieci. Ale tak bez okazji to chyba wystarczy coś słodkiego nie. Co do zabawek to już oglądałam na https://nodik.pl/lalki-barbie-c-59.html propozycje lalek barbie. Sama bardzo chętnie się nimi bawiłam i mysle ze to nigdy się nie nudzi dziewczynkom :)

Zgłoś nadużycie #37 5 września 2018, 10:22

PoscielDziecka24 Świeżo upieczona
Dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych z zabawkami dla dzieci nie brakuje, podobnie zresztą jeżeli chodzi o akcesoria i tutaj polecam zerknąć do nas gdzie znajdziecie szeroki wybór pościeli w wiele ciekawych wzorów :)

Zgłoś nadużycie #38 7 września 2018, 16:38

Gefito88 Zadomowiona
Świetne drewniane zabawki znajdziecie w sklepie krainaekozabawek.pl :)

Zgłoś nadużycie #39 12 września 2018, 13:32

dawako Zaprawiona w bojach
Kraina zabawy https://krainazabawy.pl/ to sklep z którego kupuję zabawki zarówno dla córki, jak i synka. Dla niej kupiliśmy mebelki wraz z lalkami Barbie i Baby Born. Z kolei synek od dawna bawi się zabawkami Call Of Duty Mega Blocks, od których nie można go oderwać!

Zgłoś nadużycie #40 21 września 2018, 13:21

baska123 Zadomowiona

MamaAni napisał(a)

Ja bardzo lubię SMYKA!

Moim zdaniem jest drożej niż w innych sklepach internetowych... Dla przykładu, jak kupowałam dość drogie, ale genialne łóżeczko dla mojego dziecka - dostawkę Chicco Next2Me Dream (ten nowszy model - już z bujaniem i otwieraniem jedną ręką), to różnice pomiędzy smykiem a innymi sklepami były czasami rzędu 150 zł! Ogólnie z łóżeczka byliśmy tak zadowoleni (bo niestety już przekazałam je siostrze, bo mój synek wyrósł), że dalibyśmy każdą cenę - w końcu przespane noce są bezcenne :D Ale cała wyprawka dla maluszka to naprawdę spore koszta, dlatego warto szukać promocji albo tańszych sklepów :) Pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #41 23 października 2018, 10:52

ozzy Świeżo upieczona
czesc dziewczyny :) jesli któras chce sprawic swojej corci swietny prezent na milokaja luz gwiazdke to polecam wam lalke Our Generation :) no cos cudownego. kupilam mojej jakis czas temu i uwazam ze to jest niezbedna zabawka ktora dziecko musi miec. moja ja uwielbia, wszedzie ja zabiera, czesze, przebiera, bawi sie nia non stop, wymysla rozne scenki, nawet nie sadzilam ze moje dziecko moze miec takie fajne pomysly. lalka fajna, 46 cm, wloski mozna czesac, powieki ruchome, rece nozki i glowka to samo. mozna dokupic do niej ubranka, jest mnostwo akcesoriow roznego rodzaju. jesli chcecie zobaczyc jak to wyglada to odsylam na strone ogdolls.pl