Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Skąd macie ubezpieczenie?

Zgłoś nadużycie #51 17 listopada 2017, 12:35

Gonerena Początkująca
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 45 Podziękowania: 0
Mnie przy wyborze ubezpieczenia OC + AC pomogła ta strona: https://www.ceneo.pl/Ubezpieczenia_OC_i_AC . Wcześniej kompletnie nie wiedziałam, na co się zdecydować i jak szukać, ale dzięki tej porównywarce udało mi się znaleźć korzystną ofertę.

Zgłoś nadużycie #52 5 grudnia 2017, 7:21

damianka Zadomowiona
Rejestracja: Lut, 2016 Posty: 57 Podziękowania: 0
W różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Zwykle porównujemy sobie poszczególne ubezpieczenia, tak aby zdecydować się na to mające najkorzystniejsze warunki. Moim zdaniem jest to najlepsze działanie.

Jeśli szukacie ubezpieczenia na życie to poczytajcie sobie jakie warunki ma Nationale Nederlanden:
https://www.nn.pl/ubezpieczenie-na-zycie

Bo moim zdaniem sa one dość korzystne. Po pierwsze wypłata odszkodowania jest duża, po drugie do polisy mozna podpiąć do 10osób.

Zgłoś nadużycie #53 6 grudnia 2017, 16:31

Robb Początkująca
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 35 Podziękowania: 0
Ja wszystkie ubezpieczenia mam w PZU. Kilka lat temu wykupiliśmy swoje pierwsze, teraz wszystko do nich przenieśliśmy. Kupiliśmy niedawno nowy samochód, oczywiście ubezpieczenie AC również. Przy dużych pakietach można naprawdę fajną cenę dostać. Polecam.

Zgłoś nadużycie #54 7 grudnia 2017, 9:42

barba26 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2013 Posty: 188 Podziękowania: 1
My mamy w concordii, fajne mają warunki i też dodatkową kaskę wypłacają jeśli podczas wypadku itp. masz zapięte pasy, oby się to nie przydało ale wiadomo fajnie że ktoś docenia nasze dbanie o bezpieczeństwo i też wiem że szybko wypłacają kasę, nie trzeba czekać miesiącami.

Zgłoś nadużycie #55 16 grudnia 2017, 19:13

Katarzynkk Świeżo upieczona
Rejestracja: Gru, 2017 Posty: 4 Podziękowania: 0
Widzę, że orientujecie się w różnych ofertach ubezpieczeniowych, więc z zapytam, chociaż myślałam, że będę musiała ograniczyć się do forów finansowych: znacie może dobrą ubezpieczalnię, która oferuje ubezpieczenie grupowe? Szukałam po necie i generalnie każdy coś tam ma, ale takich wyspecjalizowanych, żeby ubezpieczały specjalistycznie całe zakłady pracy to na palcach jednej ręki można policzyć - jest open life, jest insurencer i chyba tyle :/ ktoś ma jakieś lepsze przykłady, albo doświadczenie z tymi firmami?

Zgłoś nadużycie #56 18 kwietnia 2018, 18:38

felka89 Świeżo upieczona
Rejestracja: Kwi, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć Wam Drogie Mamy! Musiał upłynąć dość duży okres czasu zanim również zaczęłam zwracać uwagę na bardzo ważną rzecz, która dotyczy praktycznie każdego człowieka, a mianowicie na ubezpieczenie. Myślę, że spowodowane jest to tym, że dwa lata temu urodziłam moje cudowne bliźniaki : Maksa i Olcie. Ich przyjście na Świat całkowicie zmieniło moje podejście do życia. Zaczęłam myśleć do przodu, nie z dnia na dzień, i brać pod uwagę wiele rzeczy, które mogą się wydarzyć w moim życiu. Początkowo nie byłam pewna nawet na jaką ofertę się zdecydować, jednak po pewnym czasie stwierdziłam,że chcę taki dobry pakiet ubezpieczenia na życie, i tak na stronie http://www.openlife.pl/ spodobała mi się jedna oferta, i do dziś z niej korzystam. Czy ktoś z Was również korzysta z ich usług? Pozdrawiam serdecznie. I będę wdzięczna za wszelkie odp.

Zgłoś nadużycie #57 11 maja 2018, 20:56

ikonka Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Mar, 2017 Posty: 216 Podziękowania: 0
Ważna jest wiedza jak należy zachować się w sytuacji gdy będziemy uczestnikami stłuczki. Bo niestety stłuczki i wypadki to codzienność na drogach. Dlatego potrzebna jest wiedza jak napisać oświadczenie sprawcy kolizji a jeśli nie wiecie to na http://odszkodowania123.pl/blog/oswiadczenie-sprawcy-kolizji-drogowej-wzor,34 wzór takiego oświadczenia.

Zgłoś nadużycie #58 14 maja 2018, 9:18

Maminka Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Wrz, 2011 Posty: 285 Podziękowania: 1
Którą firmę najbardziej polecacie?

Zgłoś nadużycie #59 18 maja 2018, 12:29

Jugys70 Świeżo upieczona
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć. Ja mam trochę pokrewny temat... Czy znacie może jakieś sprawdzone usługi pogrzebowe w Lublinie? Zastanawiam się obecnie, czy np. ta oferta jest ok styks.com.pl. Co o tym myślicie?
Mam wrażenie, że nie posiada pan żadnej pożytecznej umiejętności ani talentu. Czy myślał pan, żeby się zająć nauczaniem?

Zgłoś nadużycie #60 22 maja 2018, 13:47

olgaa884 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 62 Podziękowania: 0
Co do ubezpieczenia na życie, to myślę, że warto takie mieć, w razie jakiejś tragedii zapewni to rodzinie jakieś bezpieczeństwo finansowe. Koszty nie są wysokie, jedne z tańszych ubezpieczeń mają w http://www.viennalife.pl/ bardzo elastyczne, także może się ubezpieczyć prawie każdy.

Zgłoś nadużycie #61 5 czerwca 2018, 11:16

dorka97 Świeżo upieczona
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
Według mnie w celu dopasowania najlepszego pakietu ubezpieczeń jest spotkanie się z osobą, która zajmuje się profesjonalnie ubezpieczeniami. Ja po spotkaniu z Panią Edytą z Ubezpieczń Warszawa www.ubezpieczenianazycie.edytadziankowska.pl przekonałam się, że warto uwzględnić także inne czynniki, których ja osobiście nie brałam pod uwagę. Pani Edyta rzeczowo wyjaśnia i proponuje najlepsze rozwiązanie.