Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Siły natury czy cesarka?

Zgłoś nadużycie #691 15 sierpnia 2013, 17:56

nanu Supermama

credible napisał(a)

no to faktycznie szybciutko ja rodzilam 10 to jak na 1 raz to i tak szybko

To ja Cię pobiję ;) 7h pierwszej fazy i 10 minut drugiej ;) Ale dobrze, że nie rodziłam szybciej, bo musiałam mieć podany antybiotyk i żeby zadziałał, to mała musiała minimum 4 godziny jeszcze posiedzieć w brzuchu.

Znam osobiście też przypadek pierworódki, która na porodówce spędziła tylko 3 godziny i już było po wszystkim.

Niektórym dzieciom bardzo się spieszy na świat ;)

Zgłoś nadużycie #692 21 stycznia 2018, 17:52

lucja99 Świeżo upieczona
Dziewczyny,
Jakiś czas temu znalazłam klinikę psychomedic dla swojej przyjaciółki która cierpiała na ogromny lęk związany z porodem. W tej klinice lekarze psychiatrzy wypisują zaświadczenia do porodów przez cesarkę. Kompletnie bez problemu się to odbyło, co więcej nawet była lista lekarzy, którzy przy nie zagrożonej ciąży wydają takie zaświadczenia przez wizyty online więc nie trzeba jeździć. Z tego co wiem zaświadczenie wtedy wysyłają pocztą.

Zgłoś nadużycie #693 23 maja 2018, 16:00

elbereth Początkująca
Przyszłym mamom mogę polecić ten artykuł na temat porodu https://salve.pl/porod-naturalny-przebiega-przyspieszyc-zalety-przeciwwskazania/ . Mi sporo rozjaśnił i przekonał do porodu naturalnego, mimo wielu obaw jakie miałam na przestrzeni ostatniego roku. Bardzo dużo zależy jednak od porodówki, więc na to też zwróćcie szczególną uwagę :) Buziaki i powodzenia!

Zgłoś nadużycie #694 8 czerwca 2018, 21:36

Majka2312 Początkująca
Rodziłam i naturalnie i cesarką i przy każdym porodzie obowiązkowym wyposażeniem mojej kosmetyczki był spray z motherlove. Zaczynałam go stosować zaraz po porodzie, łagodził ból, zmniejszał dyskomfort i przyspieszał gojenie a w przypadku cesarki zmniejszał ślad po bliźnie. Dzięki niemu dochodziłam do siebie znacznie szybciej, więc z czystym sumieniem mogę go polecić każdej kobiecie ;)