Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniówki 2015 <3

Zgłoś nadużycie #24711 7 października 2019, 11:33

kate85 Supermama
hejka :-)
Larosanegra super,że się odezwałaś :-) super zdjęcia! :-) ależ się cieszę,że olej z czarnuszki działa :-) )) super!!! ja motywuję swojego M do picia, bo narzeka,że niedobry i nie chce pić, no jak z małym dzieckiem :-) ja teraz zaczęłam pić sumiennie, bo na wakacje odstawiłam,zamierzam tez dawać dziewczynom profilkatycznie, bo one nie piją, daję im tran islandzki i to piją chętnie :-) oj wierzę,że macie niezły kocioł,ale na szczęście masz bliziutko mamę,to ogromna pomoc. U nas jak dojdą dodatkowe zajęcia, to nie wiem jak to ogarniemy we dwoje, rodzice daleko, musimy liczyć na własną organizację, ale plusem jest to,że na tygodniu mogę sobie sama ustalać godziny pracy i dopasowywać pod dzieci :-) odzywaj się częściej,ale zdaję sobie sprawę,że nie masz kiedy a pomyśl gdzie w tym biegu jeszcze czas na wyjścia z koleżankami do kina, kawiarni itp, za krótka doba :-)

Magda oo to niezłe przygotowania :-) aż ciężko uwierzyć,że to już tak blisko :-) mega szybko zleciało, chyba przez to,że było lato :-)

Szpilkka o mamo to u Was ciągle jakieś akcje z Marcinem, jak to chłopak nie usiedzi w miejscu :-) wszystko ok?
Ja w tamtym tygodniu byłam u fryzjera i skróciłam włosy :-) nie pamiętam kiedy miałam takie krótkie,ale świetnie się w nich czuję :-) myślę teraz o keratynowym prostowaniu,żeby mieć spokój na jakiś czas z prostowaniem. Wysyłam foto z sobotniej pracy, zaczynałam o 6 rano jak zwykle ;p
Maua co u Was? a gdzie jest Martula hmm?

Zgłoś nadużycie #24712 8 października 2019, 19:11

Szpilkka Supermama
Na szczescie okey. Dzieki bogu to nie bylo zlamanie. Ale mowie wam, gdyby nie mial kalosza tylko jakoes miekkie adidasy to byl by palec odciety jak nic. Mowie, w lipcu czolo , teraz stopa. On z siekiereczka od malego chodzil (jakkolwiek to brzmi) i nigdy nic nie zrobil, teraz jest coraz starszy i odwazniejszy.
Na szczescie juz przeszlo, od poniedzialku chodzi do przedszkola.

Ja mialam wczoraj usg prenatalne. Bedzie syn.

Zgłoś nadużycie #24713 8 października 2019, 23:38

larosanegra84 Fajna mama
Szpilka gratulacje! :) Który to już tydzień, że widać płeć? U mnie w 12 tygodniu Majeczka była chłopcem ;) Dopiero w 21 okazalo się, że jednak dziewczynka :)
Całe szczęście, że Marcinowi nic się nie stało. Jak to nie dużo potrzeba żeby dziecko zrobiło sobie krzywdę...Nie raz wystarczy dziecko spuscic na sekundę z oczu.

Zgłoś nadużycie #24714 9 października 2019, 7:23

Szpilkka Supermama
Larosanegra to znaczy ze jednak jeszcze jest mozliwosc ze syn zmieni sie w corke.... U mnie 13tc. :) mialam to pierwsze prenatalne

Zgłoś nadużycie #24715 9 października 2019, 19:47

Maaagda Supermama
Jak jajka widać to nie ludzilabym się o dziewczynę. U mnie też na pierwszych prenatalnych od razu siusiak i koniec.
Gratulacje Szpilka 🙂
Placilas czy weszło przedłużenie darmowych prenatalnych?
Mnie skurcze łapią, dość często i mocne. Szyjką przez tydzień skróciła mi się o 60%, czyli w granicach 1cm teraz jest.
Mały waży 2800gr, więc myślę, że będzie +/- wagowo jak Filip- 3,1kg.
Dokupilam dzisiaj wanienkę, stelaż. Muszę sterylizator domówić, małe paczki pampersów, bo z Rossmana wycofali :/
I cały czas zastanawiam się nad monitorem oddechu.

Zgłoś nadużycie #24716 9 października 2019, 22:37

larosanegra84 Fajna mama
Szpilka u mnie tak było :) Miał być trzeci synuś a wyszła Majeczka. Dużo jest pomyłek w tak wczesnej ciąży.
Ale nie ważne czy chłopczyk czy dziewczynka najważniejsze, że maleństwo jest zdrowe. Marcinek na pewno będzie szczęśliwy jak urodzi mu się braciszek :) U mojej znajomej do końca ciąży miała być dziewczynka - kupiła od Nas ubranka po Majeczce. Urodził się Bartuś który był ubierany w różowe pajacyki :)

Zgłoś nadużycie #24717 10 października 2019, 11:45

kate85 Supermama
Szpilkka gratulacje! :-) najważniejsze,że wszystko jest ok :-) a tu na forum mamy szczęście do tych samych płci przy 2 dzieci, nie ma parek hihi :-) nam z Nikolą lekarz powiedział w 12 tc już,że będzie dziewczynka,był pewny :-) zależy pewnie tez od kompetencji lekarza i sprzętu,ale słyszałam właśnie różne akcje z pomyłkami :-) ja przed wizytą ok 20 min przed jadłam 2 kostki czekolady i zawsze Niunie pięknie się pokazywały :-)

Magda to odpoczywaj ile się da,każdy organizm inny. Do 40tc masz jeszcze trochę czasu, trzymam kciuki :-) my kupowaliśmy monitor oddechu, byłam spokojniejsza.

Zgłoś nadużycie #24718 Dzisiaj, 13:13

Maaagda Supermama
Dziewczyny czy do szpitala bierze się ręcznik dla dziecka?
Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć... 😂
Za wszelki wypadek spakowałam, ale jakoś nie kojarzę w co wycierali Filipa 😁