Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniówki 2015 <3

Zgłoś nadużycie #24651 7 sierpnia 2019, 13:04

kate85 Supermama
Maua super foty :-) bawcie się extra! :-)

Magda Wam również udanych wakacji :-)

Zgłoś nadużycie #24652 8 sierpnia 2019, 9:23

Szpilkka Supermama
Dziewczyny udanych wakacji! 😊 korzystacie bo czas na wakacjach leci w przyspieszonym tempie ;)

Zgłoś nadużycie #24653 9 sierpnia 2019, 14:58

Maaagda Supermama
My jesteśmy zadowoleni z ośrodka, nad morzem byliśmy posiedzieć raz 😂
A tak to tutaj plac zabaw, basen, brodzik, rury do zjeżdżania, animatorzy dla dzieci, boisko do siatkówki, ping pong, kurczę raj po prostu.
Byliśmy zwiedzić Kołobrzeg, płynęliśmy statkiem, a tak to pół dnia na basenie.
Jest cieplutko tylko wiatr wieje więc aż tak się tego nie odczuwa.

Zgłoś nadużycie #24654 9 sierpnia 2019, 15:15

Szpilkka Supermama
Magda to fajnie ze jestescie zadowoleni. Nad morzem ogolnie wystarczy ze jest 22 stopnie to juz jest cieplo.

A reszta gdzie sie podziewa? Dajcir znac

Zgłoś nadużycie #24655 11 sierpnia 2019, 8:43

Maua Fajna mama
Ja miałam pisać z wakacji ale kompletnie nie było czasu ;) Wróciliśmy już z Minorki, dzisiaj jedziemy na tydzień do Sando - mam nadzieję że stamtąd uda mi się napisać więcej ;)

Magda, super że trafiliście z ośrodkiem - udanej zabawy :)

Zgłoś nadużycie #24656 11 sierpnia 2019, 14:15

Maaagda Supermama
Pospamuje Wam zdjęciami, może Wam się spodoba ośrodek 😉
My jutro o 10 wymeldowanie, ale możemy korzystać do wieczora , więc zostaniemy na basenie.
Dzisiaj się ruszymy wieczorem na zachód słońca, zachmurzone niebo, wieczorne deszcze i kurczę nie mogę trafić.

Zgłoś nadużycie #24657 12 sierpnia 2019, 9:24

Szpilkka Supermama
Maua no to wypoczniecie za wszystkie czasy :) wrzuć w wolnej chwili jakies zdjecia.

Magda no super macie te baseny. :) przy naszych domkach tez byl caly aquapark, masa basenow , zjeżdżalni. Marcin nie chcial wychodzic xD.

Zgłoś nadużycie #24658 14 sierpnia 2019, 22:36

Maaagda Supermama
O kurczę drugi dzień z rzędu cały dzień poza domem, nie ma kiedy odpocząć.
Z okulista Filipa ok, ma jedną źrenice większa od drugiej, ale w sumie nic nie mówiła o tym. Kontrola za rok.
Na echo serca dalej widać na sercu jakaś nitkę, która powoduje szmery, więc za miesiąc ekg, na wszelki wypadek.
Dzisiaj byliśmy kupić fotelik dla Malucha, udało mi się trafić w promocję - 450zl zaoszczędzone, 1400zl poszło 😉
Przy okazji aquapark, wyszalal się Filip i dalej malowanie mieszkania..
Zarezerwowałam już wakacje za rok, dostałam 40% rabatu na kolejny pobyt, więc szkoda nie wykorzystać, kolejne 2400zl.
Normalnie kasa płynie między palcami.
Jeszcze na wesele muszę się ubrac, strach wchodzić na konto 😆
A tu jeszcze nawet 1/3 wyprawki nie mam.
Ciuchy tylko prawie wszystkie kupiłam, z droższych tylko monitor oddechu i gondola, reszta to już "groszowe" tematy.

Zgłoś nadużycie #24659 15 sierpnia 2019, 13:55

Szpilkka Supermama
Co wczoraj sie znowu strachu najadlam to moje. Marcin fiknal z hustawki do tylu, głową o chodnik. Cała nic nie spalam tylko czatowalam czy bedzie wyniotowal czy nie. Masakra.

Z pozytywnych wiadomości. Chyba jestem w ciąży. Testów 30 i beta wskazuje na ciążę ale do lekarza dopiero na wtorek mam termin :)

Zgłoś nadużycie #24660 15 sierpnia 2019, 19:56

Maaagda Supermama
No Szpilka gratulacje! Wyjazd nad morze był owocny 😁

Zgłoś nadużycie #24661 15 sierpnia 2019, 20:37

Szpilkka Supermama

Maaagda napisał(a)

No Szpilka gratulacje! Wyjazd nad morze był owocny 😁

Wyjazd może nie koniecznie ale urlop owszem :D idealnie wpasowany :D

Zgłoś nadużycie #24662 16 sierpnia 2019, 22:25

AskaP Fajna mama
Szpilka gratulacje!! :-)

Zgłoś nadużycie #24663 17 sierpnia 2019, 15:38

Maaagda Supermama
Szpilka +/- maj wychodzi termin? Kurczę ja zawsze chciałam wiosenne dziecko, cieplutko na dworze, wózek na dwór i spacery nie potrzebne, wygoda.
A tu Filip w sumie wrzesień, pamiętam, że pogody nie było, a teraz listopad to już całkiem.
Wakacje mam zarezerwowane od 17 sierpnia, więc z 9msc dzieckiem może być ciężko, bo to już prawie chodzące, wszędzie pełno 😁

Zgłoś nadużycie #24664 17 sierpnia 2019, 16:08

Szpilkka Supermama
20 kwiecień. W sumie nawet ciesze się, jak przypomnę sobie te upaly w zaawansowanej ciąży to mi słabo. A juz 4 lata minely hehe. A tak, zime przechodze a na wiosne / lato już bedzie po wszystkim.

Wkurzyłam sie bo jak na złość poczatek ciazy a mi sie ząb ulamal. Mialam zeby leczone .... nie przypuszczałam takiej akcji. I dodatkowo mimo nowej blomby pulsuje mi dziaslo. Dentystce mowilam ze moge byc w ciazy i nie robila przeswietlenia bo wiedziala by już co i jak.. ale chyba mnie to nie minie

Zgłoś nadużycie #24665 17 sierpnia 2019, 18:44

Maaagda Supermama
Jak mus to mus, pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Ile ja prześwietleń miałam, ile leków brałam zakazanych..
Wpis na głowie się jeży.
W następny poniedziałek mam ostatnie prenatalne z echo serca, trochę stresik mam.
Aaa Szpilka co do refundowanych prenatalnych z UE to już się limit wyczerpał, szkoda, nie zalapiesz się, ale jak będziesz robić to poczytaj o dr Rozmus, warto do niej się zapisac, super lekarka z certyfikatami.

Zgłoś nadużycie #24666 17 sierpnia 2019, 21:22

Szpilkka Supermama
Skonczyl sie limit? Cholera .... a myslalam ze sie zalapie, no ale trudno.

Rozmus, mowisz o tej co w św Łukaszu przyjmuje? Ja u niej robilam w ciąży. Fajna babkał

Zgłoś nadużycie #24667 17 sierpnia 2019, 22:10

Maaagda Supermama
Ja u niej robiłam w Gyncentrum, niedaleko Obi, nawet nie wiedziałam że w sw Łukaszu też przyjmuje.
W Gyncentrum w cenie masz 3d 😁

Zgłoś nadużycie #24668 18 sierpnia 2019, 16:25

Maua Fajna mama
Szpilka, o rany - gratulacje!!! Ale nowina! My jeszcze w Sando, nie ma czasu na nic, jutro z pracy napiszę już na pewno ;) Ale jak przeczytałam nowinę, to pędzę z gratulacjami! :D To chyba tylko ja zostałam z jedynaczką :P

Zgłoś nadużycie #24669 Wczoraj, 10:52

Maua Fajna mama
Hej po urlopie - nareszcie chwila, żeby napisać :P

Tak jak Wam pisałam na Minorce było bosko i rajsko! Cudowne miejsce, piękna pogoda, basen z cudownym brodzikiem dla dzieci - 3 kroki od tarasu naszego domku, więc my śniadanko na tarasie, a Julcia w brodziku ;)

Na miejscu plac zabaw, restauracja z pysznym jedzonkiem - ahhhh, było extra! :D Do miasta mieliśmy ok 10-15 min spaceru, na miejscu wypożyczyliśmy dla Julci spacerówkę, więc nie było problemu z wyjściami na miasto :) Ale byliśmy w sumie tylko 2 razy w restauracji i na zakupach - na miejscu w naszym ośrodku niczego nam nie brakowało, więc nie szukaliśmy atrakcji na siłę ;)

Morze też było super - woda cieplutka, niebieska, piaseczek biały i drobniutki, ale plaża mega wąska - naprawdę dość ciasno. Byliśmy więc tylko raz na plaży.

Wypożyczyliśmy na miejscu samochód i pojeździliśmy po wyspie - zaliczyliśmy największy aquapark, zoo z mini aqaparkiem dla dzieci i sąsiednią zabytkową miejscowość. Tydzień zleciał mega szybko :)

W piątek 9.08 wróciliśmy do domku, pranie, ogarnianie i w niedzielę wieczorem pojechaliśmy do Sando. Skoczyliśmy jeszcze wcześniej ze znajomymi do knajpki poopowiadać wrażenia i zjeść kolację przed drogą ;)

W Sado nie było moich rodziców (też byli na wakacjach), więc od poniedziałku do czwartku byliśmy sami - robiliśmy basen i plac zabaw w ogrodzie, chodziliśmy na starówkę na spacery - też było mega :)

Jak rodzice przyjechali we czwartek, to zrobiliśmy grilla i do niedzieli jeszcze siedzieliśmy razem. My wróciliśmy wczoraj, a Julcia jeszcze została na tydzień! :D Sama chciała zostać, mama mogła jeszcze mieć wolne w pracy, więc wakacji ciąg dalszy :D

My już dzisiaj w pracy, wieczorem robię domowe spa (po tym słońcu mam mega wysuszoną skórę), jutro idziemy do kina, a we środę mamy 9 rocznicę ślubu :D W piątek dopiero jedziemy po Julcię, więc jeszcze klika dni luzu po urlopie mamy ;)

Postaram się jeszcze dzisiaj wrzuć resztę fotek z wakacji :)