Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniówki 2015 <3

Zgłoś nadużycie #111 28 listopada 2014, 8:58

izabela86 Supermama
Wiem, wiem ze każda ciąża inna, ale narazie nie zapowiada się na paniki i myślę że tak zostanie. To moja 4 ciąża.

Zgłoś nadużycie #112 28 listopada 2014, 9:06

Szpilkka Supermama

staraczka napisał(a)

Szpilkka super wynik. Ile dni po owu jesteś ??

Badanie robiłam w 15dpo a dzisiaj jest 18 dpo rano robiłąm test i dwie krechy są już jednakowo mocne :-)

Edka82 napisał(a)

wiecie co? W mym przekonaniu miałam być lipcówką/ sierpniówką 2014, taka pewna wszystkiego przyszłam rok temu na fm, stało się inaczej, los chyba chciał dać mi nauczkę za mą pewność, doświadczyłam czegoś innego i powiem tak, dało mi to do myślenia i zmieniło trochę moją impulsywność, nauczyło cierpliwości ;)
Warto było czekać, oby tylko było wszystko ok :) a motylek 129 była pierwszą
staraczka z poznanych która uciekła na ciężarówki, zapamiętałam to dokładnie :)

Ja też odnosze takie wrażenie. Rok temu 15 listopada straciliśmy iskierkę, i tyle miesięcy musiało minąc żeby Bóg znowu nam zesłał grocha.......

Zgłoś nadużycie #113 28 listopada 2014, 9:11

anafreud Fajna mama
czasem tak jest.... ja straciłam Grocha w lipcu u jeśli będzie wszystko ok to w lipcu następnym będę miała malucha przy sobie.... jak mi się zgrają datami czyli urodzę 10.07 to zacznę wierzyć w przeznaczenie, zrządzenie losu nie wiem
Grochu (*) 9tc   
Jednego syna już mam teraz czas na...... córkę ;)  
Marzenia są po to by je realizować - jedno po drugim!

Zgłoś nadużycie #114 28 listopada 2014, 9:15

kate85 Supermama

anafreud napisał(a)

czasem tak jest.... ja straciłam Grocha w lipcu u jeśli będzie wszystko ok to w lipcu następnym będę miała malucha przy sobie.... jak mi się zgrają datami czyli urodzę 10.07 to zacznę wierzyć w przeznaczenie, zrządzenie losu nie wiem

Ana coś jest po coś. .miałaś zabieg w lipcu?  Ja w czerwcu straciłam a teraz to był 2 cykl starań bo po 3@ mogliśmy się starać a Wy kiedy?

Zgłoś nadużycie #115 28 listopada 2014, 9:20

Szpilkka Supermama
My mogliśmy starać się od razu, ale mój mąż pracuje w delegacji i co miałam płodne to jego nie było. W ciągu tych 11 miesięcy od straty dwa razy trafiliśmy w płodne, raz nie wyszło , a teraz był drugi raz kiedy przyjechał na kilka dni a ja miałam pozytywne testy owulacyjne ;-)

Zgłoś nadużycie #116 28 listopada 2014, 9:25

Szpilkka Supermama
Wiecie co ... ja gdzieś wewnętrznie czuje że teraz już będzie dobrze .... Wczesniej tzn rok temu miałam cały czas bladą kreseczkę - nie ciemniała ... a teraz widzę że ta krecha jest coraz mocniejsza i tłusta :D Musi byc dobrze!

Zgłoś nadużycie #117 28 listopada 2014, 9:30

Edka82 Fajna mama

kate85 napisał(a)

wiecie co? W mym przekonaniu miałam być lipcówką/ sierpniówką 2014, taka pewna wszystkiego przyszłam rok temu na fm, stało się inaczej, los chyba chciał dać mi nauczkę za mą pewność, doświadczyłam czegoś innego i powiem tak, dało mi to do myślenia i zmieniło trochę moją impulsywność, nauczyło cierpliwości ;)
Warto było czekać, oby tylko było wszystko ok :) a motylek 129 była pierwszą
staraczka z poznanych która uciekła na ciężarówki, zapamiętałam to dokładnie :)

Hej Edka :) ale wcześnie wstalas :) juz masz wolne w pracy?  Super ze u endo ok,  ja też wczoraj byłam i badania robiłam,  zwiększył mi dawkę i mam być 30 grudnia na kontroli z wynikami badań.  Mowilyscie o badaniu to mi gin w środę robił usg dopochwowe I pęcherzyk ciazowy miał 0.98 cm,  4 grudnia mam jechać do niego do szpitala na kontrolę :) oby wszystko było ok :) [/QUOTE]
Byłam w pracy na nocce, teraz weekend wolny od poniedziałku L4

Zgłoś nadużycie #118 28 listopada 2014, 9:34

Edka82 Fajna mama

kate85 napisał(a)

Połączyło moja odp z wypowiedzią Edki :) zaspana jeszcze jestem :)

mi się tez tak zrobiło :/

Zgłoś nadużycie #119 28 listopada 2014, 9:36

Edka82 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Wiecie co ... ja gdzieś wewnętrznie czuje że teraz już będzie dobrze .... Wczesniej tzn rok temu miałam cały czas bladą kreseczkę - nie ciemniała ... a teraz widzę że ta krecha jest coraz mocniejsza i tłusta :D Musi byc dobrze!

Bardzo na to liczę. Ja kupiłam testa pink strumieniowego, chce zrobić takiego pamiątkowego, myślicie, że już wyjdą mi tłuste krechy?

Zgłoś nadużycie #120 28 listopada 2014, 9:37

kate85 Supermama

Szpilkka napisał(a)

Szpilkka u mnie było tak samo, tez miałam blada kreskę a teraz od razu grube krechy i wtedy miałam niska betę i chirurg nawet mówił ze jakaś niska a teraz beta dużo wyższa,  będzie dobrze Szpilka :) to można powiedzieć że też za 2 razem Wam się udało :)

Zgłoś nadużycie #121 28 listopada 2014, 9:39

kate85 Supermama

Edka82 napisał(a)

Bardzo na to liczę. Ja kupiłam testa pink strumieniowego, chce zrobić takiego pamiątkowego, myślicie, że już wyjdą mi tłuste krechy?

Dostałaś tydzień później ode mnie @ ja we wtorek wieczorem miałam grube krechy wiec powinnaś mieć już ładne :)

Zgłoś nadużycie #122 28 listopada 2014, 9:40

kate85 Supermama

Edka82 napisał(a)

mi się tez tak zrobiło :/

Czasami widać tak się zrobi :) fajnie ze mamy tu taka extra ekipę :)

Zgłoś nadużycie #123 28 listopada 2014, 10:14

staraczka Supermama
czesc :(
anafreud mam ale ona tez ucieka hahaha :D

dziewczyny martwie sie bo mam od kilku dni skorcze w opdbrzuszu, dosyc bolesne.

Zgłoś nadużycie #124 28 listopada 2014, 10:29

Szpilkka Supermama

staraczka napisał(a)

To normalne bo jesteś przy terminie @, musi minąc dwa tygodnie żeby ci to ustąpiło, jak nie dłużej. Nie stresuj się, ja też odczuwam bole na @, ale szyjke badam, mam baaaardzo wysoko

Zgłoś nadużycie #125 28 listopada 2014, 10:31

nutka86 Fajna mama
cześć dziewczyny łaaał juz sierpniówki dopiero zauważyłam a już 6str.
szpilka staraczka edka wam szczególnie gratuluję bo wiem dziewczyny jak długo straliście się o swoją fasolkę napewno szalejecie z radości :* NARESZCIE DZIEWCZYNY SIĘ UDAŁO !!!! ;* często was podczytywałam na staraczkach ;) a więc spokojnych i nudnych już 8mies kochane ... no i nie powiem troszkę wam już zazdroszczę tych emocji :)

Zgłoś nadużycie #126 28 listopada 2014, 10:34

staraczka Supermama
szpilkka ale az takie ze m isie slabo robi ? biore duphaston acard kwas foliowy i od dzis zaczne magnez. a wy bierzecie jakies leki ?

nie wiem co z tym acardem bo bralam go od pierwszego dnia cyklu zeby poprawic endometrium - i poprawilam mialo az 19 mm !! i teraz nei wiem do kiedy brac..

Zgłoś nadużycie #127 28 listopada 2014, 10:38

Szpilkka Supermama

staraczka napisał(a)

szpilkka ale az takie ze m isie slabo robi ? biore duphaston acard kwas foliowy i od dzis zaczne magnez. a wy bierzecie jakies leki ?

nie wiem co z tym acardem bo bralam go od pierwszego dnia cyklu zeby poprawic endometrium - i poprawilam mialo az 19 mm !! i teraz nei wiem do kiedy brac..

hmmm nie no aż tak to mnie nie boli, żeby miało mi byc słabo. Ja biore Folik tylko.

Zgłoś nadużycie #128 28 listopada 2014, 10:39

nutka86 Fajna mama

staraczka napisał(a)

kochana nie denerwuj się mnie bardzo często całą ciąże bolał brzuch także róznie to jest

Zgłoś nadużycie #129 28 listopada 2014, 10:39

Konto usunięte
Sierpniówki już ;)
Matko nie wierzę że ten czas tak leci ;)
Życzę wam szczęsliwych 9ciu miesięcy, bez mdłości i zgagi ;)
3majcie się dzielnie i byle do sierpnia ;)

marcóweczka ;)

Zgłoś nadużycie #130 28 listopada 2014, 10:54

staraczka Supermama
wiecie co, odstawilam acard. bo moze to od niego ? nie wzielam juz dzis.