Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniówki 2015 <3

Zgłoś nadużycie #24411 3 lutego 2019, 13:22

Szpilkka Supermama
No właśnie dlatego dziewczyny mi polecaly tą salę. Szkoda tylko ze dopiero przed wejściem dowiedzialam sie o tych skarpetkach hahaha. Chociaż Gdybyśmy byli tacy blyskotliwi to mozna bylo przed wejsciem zamienic sie po jednej skarperce hehe ale dopiero po fakcie moj mąż wpadł na ten pomysł.

Zgłoś nadużycie #24412 3 lutego 2019, 20:21

Maaagda Supermama
My przygotowani byliśmy 😉
Filip mi wymiotuje... Po południu stwierdził, że źle się czuje i wszystko zwrócił, biedny nawet napić się nie może. Zasnął. Może mleko z rana mu nie podeszło, bo śniadaniem zwrócił.. jutro wolne w przedszkolu.
Ja mam znowu problemy z pulsem, siedzę na kanapie, nic nie robię i puls 110... Zwariować idzie, strasznie to męczące. Muszę iść prywatnie do kardiologa, bo ten na NFZ to jakaś pomyłka...

Zgłoś nadużycie #24413 4 lutego 2019, 10:27

Szpilkka Supermama
Dziewczyny u Nas wczoraj byla wiosna a dzis rano juz zimą pełną parą. Nigdy jeszcze sniegu tyle nie mieliśmy.

Zgłoś nadużycie #24414 4 lutego 2019, 11:53

Maaagda Supermama
U nas to samo :D Drzewa się uginają

Zgłoś nadużycie #24415 4 lutego 2019, 21:59

kate85 Supermama
Hej Dziewczyny po pracowitym weekendzie :-)

Ooo Szpilkka i Magda to Wy blisko siebie mieszkacie? wow tez się widziałyście na żywo, aj było się odważyć no :-) kolejna para by się poznała hihi :-) no ale te wakacje z Larosanegra i to nasze spotkanie to nadal nie mogę wyjść z podziwu,że tak się wszystko ułożyło :-)

U nas roztopy dziś i błoto, nie było dziś zimy, tylko mega zimny wiatr. M ma urlop i działa w lokalu przed wejściem ekipy, dziś wywiózł 80 worków gruzu, ok. 4 tony, do tego jest przeziębiony, właśnie śpi, bo dosłownie padał na twarz, intensywny czas u nas,ale aby do wiosny :-) ja dziś zamówiłam 4 lustra do makijażu :-) po kolei wybieramy rzeczy, trochę stresik jest i adrenalina,ale aby do przodu :-)

Zgłoś nadużycie #24416 5 lutego 2019, 6:59

Szpilkka Supermama
Kate, ja do sali zabaw mialam prawie 40 minut jazdy. ;) to nie tak blisko. A sal zabaw jest kilka w mieście.

Zgłoś nadużycie #24417 6 lutego 2019, 12:19

Maua Fajna mama
O matko, u Was też taki pęd? Mam wrażenie, że robię milion rzeczy na raz, a i tak gdzieś zawalam termin... Oby do piątku, bo ten tydzień to jakaś gonitwa!

U nas zimy brak, niby cos tam pada, ale zaraz mokro i chlapa...

Wracam do roboty, miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #24418 6 lutego 2019, 15:23

kate85 Supermama
Maua powodzenia! :-) hehe no a jak :-) u mnie codziennie kurier i powoli z naszego mieszkania robi się magazyn ;p zapytam chyba sąsiadki czy będę mogła u niej przetrzymać część rzeczy do czasu otwarcia :-) M od rana do ok 17.30 w lokalu działa, przeziębiony mega,ale w lokalu to zawsze inaczej niz przy pacjentach. Ja byłam na zakupach z Nikolą, robię zapasy ubrań na wiosnę/lato dla wszystkich, bo później nie będę miała czasu na latanie po sklepach,na 16 idę z Nikolą na zebranie do przedszkola i od razu Nelę odbiorę, jutro rano Nela ma ortopedę a w pt bal karnawałowy, tez codziennie coś :-) aaa ja prawie codziennie robię treningi wieczorem przy dziewczynach,ale mam teraz motywację! :-)

Zgłoś nadużycie #24419 8 lutego 2019, 8:56

Szpilkka Supermama
Maua u mnie też dzień za dniem pędzi:/.

Wczoraj usiadłam do zamawiania nowych książeczek do czytania dla Marcina. I tak nagle zrobila mi sie kwota 200zl .... masakra, ale trudno. I tak na miejscu zaplacila bym wiecej niż przez allegro.
A ja w sobotę jadę po odbiór okularów od optyka. Najpierw oczywiście musialam isc do okulisty ale na nfz sie dostać to cud, 5mc oczekiwania, więc poszlam prywatnie. Strasznie te ceny idą w górę, dwa lata temu placilam 100 a teraz 150. :/ no ale mam nadzieję że tym razem dopasuja mi dobrze okulary, bo te z 2 lat wstecz poszly do kosza...

Zgłoś nadużycie #24420 8 lutego 2019, 12:21

Maaagda Supermama
Szpilka 5msc na NFZ to i tak niedlugo. Tam gdzie ja chodzę to w lutym już nie ma terminów na dany rok. Więc prywatnie 170zl płacimy, a masz rację jeszcze 2 lata do tyłu płaciłam 100zl...
A teraz pójdę do dr Zajusz, ona przyjmuje w przychodni Matki i dziecka, a prywatnie na rynku wieluńskim i ceny od 50-100zl max, zależy co tam się chce na wizycie 😉 tyle, że przychodzisz i zajmujesz kolejki, a ludzi masa.
No ale nawet jakby zapłacić 100zl to nie 170...
W szczególności , że chodzę ja, mąż i Filip kontrolnie...
// Ja wczoraj po wymiotach i leżeniu w łóżku cały dzień, trochę mi przeszło. Słoneczko sliczne, wyszliśmy na spacer. Filip poszkodowany, wolne od przedszkola, siedzi w domu, bo nie ma kto go prowadzić jak matka chora. Filharmonia mu wczoraj przepadła.
Dzisiaj idziemy na pierwsze pokazowe zajęcia z piłki noznej, jak mu się spodoba, będziemy chodzić. 150zl/msc za 4 zajecia, raz w tygodniu, więc cena do przyjęcia.

Zgłoś nadużycie #24421 8 lutego 2019, 15:37

Szpilkka Supermama
Zajecia pilki nożnej, super! Jak tylko macie możliwość to czemu nie. Ja do Czewy mam za daleko żeby wozić.

Kurczę, myslicie ze 260zl za ksiazki i gry dla dziecka to dużo? Mąż chyba mnie zabije jak zobaczy ile wydalam na książki:/.

Zgłoś nadużycie #24422 9 lutego 2019, 14:16

Maaagda Supermama
Szpilka cena normalna, jakby nie patrzeć byle jaka książka 10-30zl. W Biedronce często kupuje jak coś fajnego mają. Za gry około 20-50zl place..

Zgłoś nadużycie #24423 10 lutego 2019, 14:17

Szpilkka Supermama
Też tak myślę. Chociaz jednorazowo wydaje sie sporo to książki po 5-8zl, kilka droższych po około 25zl i kilka gier.
Wkleje spis co wybrałam, mamy dzieci w tym samym wieku to może i Wam sie spodoba cos. Dodam też zdjecia naszych ksiazek.

Zgłoś nadużycie #24424 10 lutego 2019, 17:36

Maaagda Supermama
O ta kolekcja bajek bob budowniczy, teraz kupiłam w Biedronce i to widzę w niezłej cenie, bo za 19,99zl.
Na allegro nigdy książek nie kupuje, bardziej opłaca się na księgarniach internetowych 😉

Zgłoś nadużycie #24425 10 lutego 2019, 19:28

Szpilkka Supermama
Wow, to faktycznie kupilas w dobrej cenie. W biedronce chyba zawsze mają lepsze ceny, ale ja jeszcze nigdy nie spotkałam Boba budowniczego u nas w biedrze.

Zgłoś nadużycie #24426 11 lutego 2019, 10:37

Maaagda Supermama
Próbowałyście kiedyś piec placuszki z serka waniliowego, ja uzyłam RolMlecza
- serek waniliowy
- 1/2szkl mąki
-1/3 szkl mleka
- 1 jajo
Rewelacja! Banalne, dobre w smaku i wychodzi ich sporo ;)
Filip w przedszkolu, mąż go zawiózł, jutro tez jest w domu.
Ja dzisiaj usg piersi , idziemy z mamą, nie powiem trochę się denerwuje.
Muszę zabrać się dzisiaj za ubezpieczenia, bo mężowi kończą się w lutym/marcu, Filipowi też, więc 4 mam do wykupienia..

Zgłoś nadużycie #24427 11 lutego 2019, 12:49

kate85 Supermama
Hej!
Czytam Was na bieżąco :-) duzo siedzę na necie, bo szukam wszystkiego i zamawiam do salonu, teraz nawet szukam ozdobnych kolczyków do zdjęć, żeby mieć różną kolorystykę :-) Nikola łobuzuje na maxa, zdejmuje mi nawet palniki :-) nadrabia zaległości :-) dziś rano bylismy w labo zrobic Nikoli morfo i grupę krwi, bo w pt mamy jechać do kliniki okulistyki z gotowymi badaniami a za tydzień udrożnianie kanalika eh, niestety nie udaje się samemu udrożnić, musi byc zabieg. A tak to remont, remont, wybieranie wszystkiego. Ekipa weszła juz w tamtym tygodniu i jest mega przebudowa wszystkiego, teraz to nawet łazienkę przenoszą w inne miejsce. Ja wczoraj byłam na biegu, zimno było jak diabli, wiatr mega,ale nie powstrzymało mnie to heh, wróciłam taka doładowana,że hej :-) treningi w domu przy dziewczynach robię wieczorami 3-4razy w tyg :-)  
Szpilkka książki są drogie dość, więc wg mnie to nie jest tak dużo :-) jak mam porównać,że ja za tyle daję za puder do twarzy a tu tyle książek, to mój M absolutnie nie byłby zły hihi :-)
Magda powodzenia :-) daj znać! Ty się teraz nachodzisz po tych lekarzach a jak z bólem głowy?

Zgłoś nadużycie #24428 11 lutego 2019, 19:44

Maaagda Supermama
No USG w porządku.. mamy też 😉
Kate ból głowy ustąpił, tzn boli mnie np jak się schylam, nie mogę biegać, bo cały tył niemiłosiernie boli, albo jak się schylę to to samo. Jutro idę do neurologa pokazać mu rtg, zobaczymy co mi powie.

Zgłoś nadużycie #24429 12 lutego 2019, 11:21

kate85 Supermama
hej!

Magda to dobrze,że wszystko ok, ja tez w X się mega stresowałam jak robiłam, bo bolała mnie jedna pierś,ale to było miesiąc po zakończeniu karmienia i od tego.Zresztą dr mówiła mi,że jak boli piers, to nic groźnego, bo zazwyczaj nie boli, dlatego trzeba kontrolować a to było moje pierwsze usg piersi na 33 lata. To Ty teraz codziennie wizyty, daj znać. Nikola ma morfologię w porządku. U nas śnieg z deszczem pada i widać duży wiatr jest.

Zgłoś nadużycie #24430 12 lutego 2019, 13:15

Maaagda Supermama
No ja wybrnęłam z ubezpieczeń, dokupiłam dla siebie grupówkę za 54zł, na pokaźne kwoty. Mąż ma zagraniczne, w razie NW rentę na 10 lat i grupówkę. A Filipowi wzięłam na powazne zachorowania- 39zł/msc, za 112zł rocznie w Generali- szpital, nw, kleszcze , uszczerbki. Fotelik w styczniu ubezpieczyłam na rok i z głowy... heh
Ja zaraz zbieram się do przedszkola, teraz ma zajęcia kulinarne, pewnie jakieś ciasto będą piekli :)
M wyjezdza jutro na 2 tygodnie, więc mamy labę... :P
/ W piątek mamy te zajęcia piłkarskie, buty mu kupiłam i codziennie pyta kiedy zajęcia, doczekać się nie moze. W sobotę mamy zajęcia sensoryczne 2h, takze tydzień zaplanowany.
Jutro idę z nim jeszcze na rehabilitację, ma nam pokazać jak mu ćwiczyć nogi w domu, bo wkładki ortopedyczne mu nie pomagają, tzn moze trochę, ale to za mało..