Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniówki 2015 <3

Zgłoś nadużycie #22091 12 stycznia 2017, 10:16

Maua Fajna mama
Kate, hehe, no to nieźle, bedzie z Neli stylistka :) Następnym razem jak zrobisz makijaż, to zrób foto i nam sie pokaż :)

Nela zadziwia ze spaniem jak zawsze - Julka jednak musi w dzień spać, bo nie ma opcji, żeby cały dzień wytrzymała.

Asia, hmmm, może faktycznie taka "uroda" tych ząbków i ostatecznie wszystko się wyrówna samo. Oby - trzymam kciuki :)

Szpilka, halo, co tam u Was?

Zgłoś nadużycie #22092 12 stycznia 2017, 10:22

kate85 Supermama
Hej :-)
My właśnie szykujemy się na spacer i zakupy, Nela przespała kolejną całą noc, oby tak już zostało :-) M najbardziej się cieszy, bo od kiedy zaszłam w ciązę to On wstaje w nocy.

Maua wstawiam wczorajszy make up, kupiłam kolejny odcień pomadki i od razu ją użyłam, rzadko używam ciemniejszych,ale bardzo mi się podoba :-) użyłam tym razem nieco innej techniki makijażu oczu.

Zgłoś nadużycie #22093 12 stycznia 2017, 10:43

Maua Fajna mama
Kate, wow, jak z okładki jakiegoś magazynu :) Masz talent, nie ma co :)

Zgłoś nadużycie #22094 12 stycznia 2017, 11:57

kate85 Supermama
Maua dziękuję :-) to zdjęcie bez żadnej obróbki, poprawek itp., jakby przeszło przez jakiś program to myślę,że byłoby jeszcze lepiej :-) właśnie odebrałam paletkę cieni, jaram się jak małe dziecko :-)
Chciałabym pracować w wizażu, koleżanka proponowała mi pracę w Sephorze,ale póki co macierzyństwo :-) po macierzyńskim będę się rozglądać za pracą, bo do firmy nie chcę wracać, biurko i papiery to nie mój świat. Szłam do pracy jak na skazanie i ze łzami w oczach. Od dziecka kochałam kosmetyki, makijaż,ale wiesz jak to jest wg rodziców, ot takie malowanie, potrzebny pewny fach, dlatego poszłam na język obcy, ale wg mamy to i tak były za małe aspiracje bo widziała mnie w roli lekarza lub prawnika ze względu na super pamięć,ale nic na siłę, fakt uczyło mi się zawsze bardzo łatwo, raz przeczytałam i wszystko pamiętałam,ale ta pasja wizażowa siedziała we mnie gdzieś głęboko..dopiero po poznaniu M zrozumiałam,że liczą się nasze pasje, on mnie otworzył taką jaką jestem a nie taką jaką powinnam być..dzięki Niemu uwierzyłam,że mam talent i że warto to rozwijać.  Teraz jak byliśmy na święta pokazałam mamie swoje makijaże i aż tatę zawołała, taka była zachwycona, pierwszy raz zrozumiała,że nie liczy się co ludzie powiedzą,że nie liczy się prestiżowa pracy na stanowisku w firmie,ale pasja, własne szczęście :-) widzi,że jestem szczęśliwa i pierwszy raz poczułam wsparcie od mamy w tym co robię :-)

Zgłoś nadużycie #22095 12 stycznia 2017, 21:07

Szpilkka Supermama
Magda ja też mam jednego zęba na podniebieniu, dentystka radziła mi go usunąć ale ja go nie usunę, jest zdrowy, nie przeszkadza mi to nie będę wyrywać.

Maua dzięki że o mnie pytasz 😉

Kate śliczny ten makijaż 😉 zresztą z ciebie bardzo ładna dziewczyna 😊😊

Nie mam weny do pisania ale codziennie wchodzę i poczytuje co u Was. U mnie dzień za dniem leci. Teraz M ma pracę na miejscu więc codziennie jest w domu. Marcin w końcu ma tatę, widzę że dzięki temu mają lepszy kontakt 😉

Zgłoś nadużycie #22096 12 stycznia 2017, 22:00

Maaagda Fajna mama
Szpilka jak Twój M pracował na wyjazdach ( ostatnie tygodnie ) to Marcin płakał?
Mój teraz 12 dni pracuje na miejscu, tzn jeździ w nocy, także wracał max o 13 i do wieczora z dzieckiem, dzisiaj dali mu wyjazd do NL i jak wychodził z domu z torbą to Filip wpadł w taki ryk, że nie mogłam go uspokoić, on tata i koniec, paluchem pokazywał na drzwi, auto i tata.
15 minut płaczu i chyba zapomniał, ale przed nowym rokiem jak jeździł ciągle na wyjazdach to nie było takich akcji, nie zdążył się nacieszyć ojcem , a już jechał.
Mam nadzieję, że to jednorazowa akcja była, bo aż żal mi się Małego zrobiło.

Zgłoś nadużycie #22097 12 stycznia 2017, 22:10

Maaagda Fajna mama
Druga sprawa:
ZABAWKI! ZABAWKI! :D
Kupowałyście w ostatnim czasie jakieś zabawki dzieciakom? Mam wrażenie, że FIlip ma ich za mało, takich bardziej edukacyjnych.. I nie mam pojęcia co mu kupić..
Chwalcie się co kupiłyście, może wpadnie mi coś w oko ( oprócz Lego Duplo, bo Filip rzuca wszystkimi klockami i autkami ... :P )

Zgłoś nadużycie #22098 13 stycznia 2017, 7:51

Szpilkka Supermama
Jak mój M pracował po dwa - trzy tygodnie w delegacji to Marcin nie płakał bo nie był do niego bardzo przywiązany. Teraz, codziennie od razu rano TATA, częściej do taty idzie, chce z nim zostawać w domu no i mój M też więcej wie w co ma się z nim bawić itd. Więc nie wiem czy teraz by za nim płakał.

Zabawek u nas jest tyle że na razie nic nie kupowałam, zresztą Marcin ma chyba wszystkie odpowiadające wiekowi... Nawet nie mam pomysłu czego by mu brakowało. 😉

Zgłoś nadużycie #22099 13 stycznia 2017, 9:25

Maua Fajna mama
Kate, pięknie to ujęłaś i zgadzam się w 100% - nie liczy się, co inni mówią, ale co się kocha i co sprawia, że czujemy że żyjemy :) Jeśli zawodowo mozna robić to co gra w sercu, to się wygrało los na loterii :) Trzymam kciuki, zeby Ci się udało :)

Szpilka, fajnie że się odezwałaś :) Fajnie, że masz męża na miejscu - zawsze to i z małym lepszy kontakt, no i Wy macie więcej czasu dla siebie :)

Magda, u nas teraz na top-topie są książeczki, kredki i klocki ;) Od rana Julcia tylko przegląda książeczki, rysuje, a potem układa klocki - także my póki co nic nie kupujemy :)

My dziś jedziemy już do Sandomierza po Julcię - mega się cieszę, bo strasznie już nam się za Nią tęskni :) Wczoraj zrobiliśmy facetime z rodzicami i szok jak Ona urosła i jak się zmieniła przez te parę dni :)

Zgłoś nadużycie #22100 14 stycznia 2017, 9:42

AskaP Fajna mama
Ja tak na szybko: Jesteśmy po wizycie i jednak matka panikara ze mnie. Wybijaja nam się 4ki a że to zęby duże dlatego wydawało mi się ze to na podniebieniu. Mamy kontrolna wizytę w lipcu ;)

Zgłoś nadużycie #22101 14 stycznia 2017, 10:21

kate85 Supermama
Hej :-)

Aśka uff to super,że wszystko ok, trzymałam mocno kciuki! :-)

Szpilkka dziękuję :-) :-* dziś po spacerze, chcę szybko ogarnąć obiad i znów zrobić jakiś nowy makijaż z tą nową paletką co mi przyszła, mam ochotę na jakieś smoky :-) śmieję się później do M,że aż szkoda siedzieć w domu z takim makijażem, tylko wychodzić na randki ;p fajnie,że Twój M jest już na miejscu, Marcin ma tatusia codziennie :-) Nela to taka też córeczka tatusia, jak tylko słyszy zamek w drzwiach, to rzuca wszystko i leci, bo tata wraca i jaka szczęśliwa, rzuca się na szyję, słodko to wygląda :-) rano już rozumie,że jak wychodzi to do pracy i że wróci później i nie płacze.

Maua spokojnej podróży, daj znać jak warunki na drodze, bo u nas dziś już taka zimo,że ho ho, teraz cały czas sypie, na spacerze podejrzewam,że będę robic znów pierwszy ślad wózkiem, trening od razu :-)

Miłej soboty :-)

Zgłoś nadużycie #22102 14 stycznia 2017, 10:21

kate85 Supermama
Martula dawno się nie odzywała, ciekawe co u Niej i jak ze zdrowiem taty. Martula daj znać.

Zgłoś nadużycie #22103 14 stycznia 2017, 10:53

martula32 Fajna mama
Hej hej jestem jestem. Kate tata lepiej jest w domu i czuje się dobrze wiecie co jest najlepsze że na gwiazdkę kupiłam mu piżamę i bieliznę no i powiedziałam że to w razie potrzeby do szpitala i chyba wykrakałam bo odrazu po świętach trafił na oddział już mu takich prezentów robić nie będę albo będę mówić że to di łóżka z mamą hehe. A u nas wszystko dobrze dzieci zdrowe Wiktorek ma nowe słowa np obia czyli obiad i woła tata obia 😊 paba jak pada deszcz ☔ mia woła na kota . Cyca już się nie domaga poszło nam to bardzo sprawnie a i nawet udaje nam się w dzień zaśpiewać w domu . W nocy jest jedna pobudka około 4 na picie ale zdarza się i noc bez pobudki . Z jedzeniem jest różnie śniadania i kolacje zjada raz z apetytem a raz muszę podstępem mu dawać np podczas bajki obiad za to jest zjadany w całości i z apetytem. Kate śliczny brzuszek ojj ciąża to cudowny stan zwłaszcza jak można być tak aktywną jak Ty . Makijaż też cudny ja lubię się malować ale nie umiem zrobić sobie kreski albo smoky jak mam jakieś wielkie wyjście to idę do kosmetyczki . Maua Julka z pewnością się za Wami stęskniła przywitanie będzie wzruszające. Szpilkka Wiktorek też jest że tak powiem głupi za tatą jak słyszy że wchodzi po schodach to piszczy krzyczy i biega jak szalony później go przytula i siedzi przy nim no i grzebie mu w talerzu . Zmykam do miasta i muszę zrobić coś na obiad a zupełnie nie mam pomysłu. Pozdrawiamy i miłego weekendu.

Zgłoś nadużycie #22104 14 stycznia 2017, 22:44

Maaagda Fajna mama
Wybieracie się jutro na Wośp?
Ja planuje, ale nie wiem co z moich planów wyjdzie, bo M nie ma, więc musiałabym się autobusem tłuc, co już nie za bardzo mi odpowiada ;)

Zgłoś nadużycie #22105 14 stycznia 2017, 23:02

kate85 Supermama
Martula to super,że z tatą jest lepiej, oj to rzeczywiście jakbyś wykrakała z tą piżamą,ale czasami właśnie tak się powie i hop już się dzieje. Zdrówka dla taty! Super Wiktorek, oj to wszystkie nasze dzieciaczki uwielbiają tatusiów,ale co się dziwić to wzór mężczyzny :-) Dziękuję Martula, ja właśnie dziś zrobiłam sobie smoky i śmieję się do M niech mnie zabiera na jakąś imprezę lub elegancką kolację, bo nawet się elegancko ubrałam,żeby pasowało do makijażu :-)

Magda my się wybieramy, jutro M ma wolne od uczelni, więc pójdziemy rano do kościoła i weźmiemy udział w Wośp.

Zgłoś nadużycie #22106 15 stycznia 2017, 12:43

Mireille Fajna mama
U nas chorób ciąg dalszy, najpierw był mąż, później Domiś, ja i teraz Natalka.

Aska Szpilka super, że macie mężów na miejscu a chłopaki tatusiów na codzień :)

Maua jak Julcia na Was zareagowała? pewnie mocno stęskniona.

Kate śliczny makijaż, kolor włosów też bardzo fajny.
Moja Natalka to też tak córeczka tatusia ale jak jest np chora to wtedy ja jestem nr jeden :)

Zgłoś nadużycie #22107 15 stycznia 2017, 14:50

Szpilkka Supermama
My na WOŚP nie byliśmy ale moi rodzice jechali do miasta więc im dałam od nasz parę złotych żeby wrzucili do puszki.

Kate makijaż rewelka 😉 ja nawet nie umiała bym się tak pomalować. No to Nelcia córeczka tatusia, Marcin tak reaguje na dziadka najbardziej , potem ja hehe , choć zawsze i do każdego biegnie się przywitać 😊

Mireille ohhh współczuję tych chorób, my odpukac jesteśmy zdrowi, a nawet jak ktoś kaszle to Marcin jeszcze nigdy się nie zaraził.

Zgłoś nadużycie #22108 15 stycznia 2017, 14:53

Szpilkka Supermama
Martula nie możesz sobie wmawiać że przez ciebie tata trafił do szpitala 😊 . Wiktorek ładny chłopczyk, fajnie że powiekrza mu się zasób słów 😉

Marcin od kilku dni zaczął mówić więcej niż zwykle, ostatnio podczas kąpieli próbował mówić "gąbka" ale ciężko mu to wychodziło, a tak , to na okrągło coś gada hehe.

Zgłoś nadużycie #22109 15 stycznia 2017, 18:36

Maua Fajna mama
Hej dziewczynki, my już jesteśmy w Pruszkowie :) Przyjechaliśmy dzisiaj po północy - chcieliśmy mieć dziś dzieńna rozruch.

Julcia zareagowała na nas super - przyjechaliśmy do Sando w nocy i jak rano nas Julcia zobaczyła to było szaleństwo :D Ale słuchajcie jaki szok ja Ona urosła! I jak się zmieniła - jest taka inna :D Dziś od rana biegała u nas po domu, zaglądała wszędzie i aż piszczała z radości na swoje zabawki. Po sniadanku poszliśmy na spacerek, do kościoła i od razu WOŚP - Julcia wrzucala pieniążki do puszek i dostala 2 serduszka ;) Potem po obiadku zasnęła na 3,5 godziny! My drzemaliśmy z Nią ;) Super już Ją mieć w domku - taki mały Smrodek, a wypełnia nasze życie i nadaje mu zupełnie innej, pełniejszej treści :)

Zgłoś nadużycie #22110 15 stycznia 2017, 19:05

Maua Fajna mama
Kate, makijaz cudo, faktycznie szkoda go na siedzenie w domu ;) Dzieki, droga w obie strony ok, ale w Sando bylo tyle sniegu, ze lepilismy balwana! Potem wtzuce foto :)

Martula, to na pewno nie Twoja wina ;) Zdrowka dla taty! Nooo to chyba Witek mowi najwiecej z naszych dzieciaczkow - brawo!

Aska, uffff, to super wiadomosc :D

Mireille, wspolczuje chorob - przeziebienie, czy nie daj Bog cos gorszego?

Szpilka, brawa dla Marcinka tez :)

Larosanegra, jak Wasze zdrowko?