Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #1891 11 kwietnia 2016, 22:47

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Brunetka ale niespodzianka, mam nadzieję że mnie taka na prenatalnym nie czeka bo mam już parę dziewczynskich ciuszków. Lepiej poczekaj z zakupami aż jeszcze jeden lekarz potwierdzi płeć ;) mimo wszystko gratuluję, cudowny maluszek :)

Zgłoś nadużycie #1892 12 kwietnia 2016, 10:08

Lidzia28 Gotowa na wszystko

tysia2506 napisał(a)

Hello co tu taka cisza ?? ? Która kiedy ma wizyty? Chwalić się ☺ ja idę jutro do mojej gin z wynikami amnio i usg połówkowego. Oby jutro poszło sprawnie bo ostatnio miała 1,5 godziny obsowy

Ja mam wizytę w czwartek w Krakowie więc zobaczymy czy coś zaradzą na moje skurcze nóg :D

Zgłoś nadużycie #1893 12 kwietnia 2016, 10:22

tysia2506 Fajna mama
Lidzia na skurcze nóg magnez

Zgłoś nadużycie #1894 12 kwietnia 2016, 10:38

Daga Fajna mama
Hej dziewczyki mnie dzisiaj wzielo na sprzatanie lazienki uff mala jak tylko usiadlam buszuje w brzuszku :) . W czwartek tez mam wizyte u lekarza bedzie tez usg wiec jak tez potwierdzi ze bedzie dziewczynka to moze skusze sie na jakies male zakupki :)

Zgłoś nadużycie #1895 12 kwietnia 2016, 10:45

Brunette83 Gotowa na wszystko

Paullinka89 napisał(a)

Brunetka ale niespodzianka, mam nadzieję że mnie taka na prenatalnym nie czeka bo mam już parę dziewczynskich ciuszków. Lepiej poczekaj z zakupami aż jeszcze jeden lekarz potwierdzi płeć ;) mimo wszystko gratuluję, cudowny maluszek :)

O pomyłce nie ma mowy bo dokładnie nam lekarz pokazał każdą część narządów rozdrodczych więc widziałam na własne oczy 😃 z ciuchów mam 4 ogromne pudła od rodziny po chlopcach ale to są takie ubranka że ja spokojnie dziewczynce też założę poza tym i tak nie zamierzam jej psuć gustu różem (przepraszam wszystkie z Was które róż kochają) 😀 w niedziele na szczęście dostaliśmy trzy wielkie wory rzeczy po dziewczynce więc na zakupach nie poszaleje bo na najbliższy rok ciuszki mam zapewnione.
Paulina piszesz, że masz nadzieję że Ci szybko minie druga połowy ciąży a ja chcę żeby trwała jak najdłużej 😀😀😀 dla mnie to fantastyczne uczucie i będzie mi tego brakować no ale ja już nie mam żadnych dolegliwości więc sobie mogę tak mówić, pierwsze trzy miesiące to była masakra... Z drugiej strony chciałabym już mieć swoją dziewczynkę przy sobie.

Buba podobno zrobić dziewuszke to większa sztuka ale następnym razem będziemy celowac w chłopca 😃

Tysia masz cudnego starszego chlopaczka, po Twoim zdjęciu profilowym wnioskuję że jest mega do Ciebie podobny.

Lidzia zazywaj magnez, mi zawsze pomagał przed ciąża, teraz jeszcze nie mam skurczy. A jak Twoja dieta cukrzycowa? Dajesz radę? Jak wyniki?

Zgłoś nadużycie #1896 12 kwietnia 2016, 10:49

tysia2506 Fajna mama
Brunette oj tak Sebastian to cała mama na szczęście nie podobny do mojego byłego męża za to Kamilek do taty ciekawa jestem czy tym razem Wojtuś będzie miał po mężu ciemne włoski i piwne oczka bo tak to chłopaki i oczy i włosy po mnie ☺ gang blondyn ów 😂

Zgłoś nadużycie #1897 12 kwietnia 2016, 11:27

lorelei_l Fajna mama
U mnie wśród znajomych się sprawdziło, że jak pierwsze dziecko to dziewczynka to jest podobna do ojca, a jak synek to do matki. Jak z drugimi dziećmi to jeszcze nie wiadomo, bo za małe, żeby coś porównać :P

Zgłoś nadużycie #1898 12 kwietnia 2016, 12:53

Daga Fajna mama
U nas mój pierworodny podobny jest do swojego taty (mojego pierwszego meza) charakterek też :D a młodszy to wypisz wymaluj mój Tatuś hehe, nawet oczyska niebieskie ma po nim bo nikt więcej w rodzinie nie ma
niebieskich. Ciekawe do kogo będzie podobna Adusia :) .

Zgłoś nadużycie #1899 12 kwietnia 2016, 15:42

My z mężem jednogłośnie stwierdziliśmy już na podstawie zdjęć z usg 3d że nasza dziewczynka (nie mamy jeszcze imienia) jest podobna do mojej teściowej 😀

Zgłoś nadużycie #1900 12 kwietnia 2016, 16:15

Buba Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny :-)
Pisze z komory, komp nam sie popsul, nic na widac, najpierw byly jakies pasy az w koncu nastala ciemnosc. Jest jeszcze na gwarancji, bedziemy dzwonic zeby go zabrali i naprawili.
Kubus to taka nasza wspolna kopia, czasem jak sie smieje wyglada jak ja albo jak sie zlosci, a czasami jak popatrzy to widze w nim tatusia :-) moja strona rodziny uwaza ze jest podobny do mnie a rodzina meza i on sam ze do niego. Ja oczywiscie mysle ze maly to caly ja :-)
Pozniej sie jeszcze odezwe :-)

Zgłoś nadużycie #1901 12 kwietnia 2016, 16:16

Buba Gotowa na wszystko
Tysia, warsaw shore ?? :D

Zgłoś nadużycie #1902 12 kwietnia 2016, 19:10

tysia2506 Fajna mama

Buba napisał(a)

Tysia, warsaw shore ?? :D

Ha ha tak ☺ tez mi się teraz skojarzyło ☺

Zgłoś nadużycie #1903 13 kwietnia 2016, 8:28

Lidzia28 Gotowa na wszystko

Brunette83 napisał(a)

O pomyłce nie ma mowy bo dokładnie nam lekarz pokazał każdą część narządów rozdrodczych więc widziałam na własne oczy 😃 z ciuchów mam 4 ogromne pudła od rodziny po chlopcach ale to są takie ubranka że ja spokojnie dziewczynce też założę poza tym i tak nie zamierzam jej psuć gustu różem (przepraszam wszystkie z Was które róż kochają) 😀 w niedziele na szczęście dostaliśmy trzy wielkie wory rzeczy po dziewczynce więc na zakupach nie poszaleje bo na najbliższy rok ciuszki mam zapewnione.
Paulina piszesz, że masz nadzieję że Ci szybko minie druga połowy ciąży a ja chcę żeby trwała jak najdłużej 😀😀😀 dla mnie to fantastyczne uczucie i będzie mi tego brakować no ale ja już nie mam żadnych dolegliwości więc sobie mogę tak mówić, pierwsze trzy miesiące to była masakra... Z drugiej strony chciałabym już mieć swoją dziewczynkę przy sobie.

Buba podobno zrobić dziewuszke to większa sztuka ale następnym razem będziemy celowac w chłopca 😃

Tysia masz cudnego starszego chlopaczka, po Twoim zdjęciu profilowym wnioskuję że jest mega do Ciebie podobny.

Lidzia zazywaj magnez, mi zawsze pomagał przed ciąża, teraz jeszcze nie mam skurczy. A jak Twoja dieta cukrzycowa? Dajesz radę? Jak wyniki?

No dieta w miarę ale cukier skacze teraz biorę rano 9 jednostek insuliny a wieczorem 10 jednostek.

Zgłoś nadużycie #1904 13 kwietnia 2016, 11:32

O kurcze a ja myślałam że dieta wystarczy i nie trzeba brać insuliny. Ja jestem jeszcze przed badaniem stężenia glukozy i trochę się tym stresuje. Wmowilam sobie ze jak nie będę jeść słodyczy to mnie to nie spotka i od początku ciąży się tego trzymam ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie 😀

Zgłoś nadużycie #1905 13 kwietnia 2016, 21:50

lorelei_l Fajna mama
Mam teraz taki zajazd w pracy, że już z wytęsknieniem patrze kiedy w końcu ten maj i wizja posiedzenia w domu. Korzystamy z synkiem z ładnej pogody i po żłobku siedzimy jeszcze na dworze, co skutkuje tym, że on idzie spać 21.00 a ja 22.00 :) więc szaleństwo normalnie. Chyba jakoś teraz zaczęłam 6 miesiąc, ale nawet nie mam pewności, bo głupi suwak oczywiście się nie odświeża.

Zgłoś nadużycie #1906 13 kwietnia 2016, 22:00

larosanegra84 Fajna mama
Cześć :)
Mam do sprzedania dużo ładnych ubranek dla dziewczynki. Dużo z nich nie zdazylam nawet założyć...Może któraś z Was jest zainteresowana?

Pozdrawiam sierpniowka 2015 :)

Zgłoś nadużycie #1907 13 kwietnia 2016, 22:41

lorelei_l napisał(a)

Mam teraz taki zajazd w pracy, że już z wytęsknieniem patrze kiedy w końcu ten maj i wizja posiedzenia w domu. Korzystamy z synkiem z ładnej pogody i po żłobku siedzimy jeszcze na dworze, co skutkuje tym, że on idzie spać 21.00 a ja 22.00 :) więc szaleństwo normalnie. Chyba jakoś teraz zaczęłam 6 miesiąc, ale nawet nie mam pewności, bo głupi suwak oczywiście się nie odświeża.

Może więc czas już na zwolnienie, jeszcze się w życiu napracujesz 😃

Zgłoś nadużycie #1908 14 kwietnia 2016, 6:58

lorelei_l Fajna mama
Brunetka, żeby tak łatwo było :) to poniekąd moja firma, więc jak czegoś nie zrobię to nikt teraz nie zrobi. Pewnie w maju i tak będę przychodzić na parę godzin w tygodniu. Ale wtedy będę to już uważała za miłą odmianę od siedzenia w domu :D

Zgłoś nadużycie #1909 14 kwietnia 2016, 11:13

Daga Fajna mama
A co tu taka cisza :) . Mój starszak pisza dzisiaj test kompetencji trzecioklasisty, bidulek się mega stresował. O 15 mam lekarza dzisiaj popatrzymy troszkę na nasza laleczkę już nie mogę się doczekać mimo, ze ogladalismy ją w zeszłym tygodniu :) .

Zgłoś nadużycie #1910 14 kwietnia 2016, 13:53

tysia2506 Fajna mama
Pokazywać brzuszki raz dwa ☺