Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #1771 4 kwietnia 2016, 13:28

Daga Fajna mama
Tysia super wiadomość teraz możesz pęłną piersią cieszyć się ciążą i synkiem :*. Lorelei gratuluje dziewczynki cudownie mieć parkę. Jagna a tobie gratuluję synusia.
Ja z synkiem niedawno wróciliśmy do domku jest tak pięknie ze można chodzić w spodenkach i koszulce heheh, później tez wychodzimy nie ma co siedzieć w domu :D . Dawać dziewczynki fotki po prenatalnych ja tez musze w końcu zmienić telefon co bym mogła pare jutro wstawić bobaska i brzuszka :D

Zgłoś nadużycie #1772 4 kwietnia 2016, 14:15

tysia2506 Fajna mama
Wnet musimy zrobić tabelkę ☺

Zgłoś nadużycie #1773 4 kwietnia 2016, 14:16

tysia2506 Fajna mama
Ja jutro mam prenatalne jadę mama ☺

Zgłoś nadużycie #1774 4 kwietnia 2016, 14:19

Buba Gotowa na wszystko
Tysia, jestem za tabelką :)
Czyli jutro w czwórkę mamy wizyty :D ale będzie zdjęć!!

Zgłoś nadużycie #1775 4 kwietnia 2016, 14:23

tysia2506 Fajna mama
Buba o 12 tel patrze dzwoni doktor serce staje odbieram słyszę poważny głos doktora czy rozmawia ze mną potwierdzam i słyszę słowa wyniki prawidłowe ja w szoku pytam a co to znaczy a on ze ma pani zdrowego synka kariotyp prawidłowy męski wszystkie chromosomy w normie po czym tłumaczył dlaczego tak długo to trwało ale to już nie było ważne. Na koniec dodał widzimy się jutro i po wyłączeniu tel się rozplakalam syn pytał czy ze szczęścia płacze czy ze smutku ☺ dałam mu pieniążki i kazałam iść do cukierni niech kupi to na co ma ochotę i robimy ucztę 😁

Zgłoś nadużycie #1776 4 kwietnia 2016, 14:25

tysia2506 Fajna mama
Ja mogę zrobić tabelkę niech każda w wiadomości prywatnej prześle mi imię miejscowość ile macie lat kiedy termin porodu i jaka płeć zajmę się tym 😉

Zgłoś nadużycie #1777 4 kwietnia 2016, 14:26

tysia2506 Fajna mama
O i może planowane imię dziecka 😉

Zgłoś nadużycie #1778 4 kwietnia 2016, 14:43

Jagna89 Gotowa na wszystko
Tysia super wiadomość!! Teraz już będzie tylko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #1779 4 kwietnia 2016, 15:01

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. Dzisiaj same super wieści, bardzo się cieszę :) To już wszystkie będziecie po 2gich prenatalnych, szkoda że ja mam termin tak późno już się doczekać nie mogę. Na pewno wezmę filmik z badania i będzie cudowna pamiątka :) Pogoda piękna, wyspacerujcie się za mnie! ;)

Zgłoś nadużycie #1780 4 kwietnia 2016, 15:27

Buba Gotowa na wszystko

tysia2506 napisał(a)

Buba o 12 tel patrze dzwoni doktor serce staje odbieram słyszę poważny głos doktora czy rozmawia ze mną potwierdzam i słyszę słowa wyniki prawidłowe ja w szoku pytam a co to znaczy a on ze ma pani zdrowego synka kariotyp prawidłowy męski wszystkie chromosomy w normie po czym tłumaczył dlaczego tak długo to trwało ale to już nie było ważne. Na koniec dodał widzimy się jutro i po wyłączeniu tel się rozplakalam syn pytał czy ze szczęścia płacze czy ze smutku ☺ dałam mu pieniążki i kazałam iść do cukierni niech kupi to na co ma ochotę i robimy ucztę 😁

Uffff :) czyli już masz czarno na białym, że wszystko jest ok i koszmar masz za sobą :D trzeci syn, brawo dla Twojego męża :D dobrego ma cela.

Paula, Tobie pewnie wolniej dni mijają, bo wyjść z domu nie możesz, nie masz starszego dziecka którym musisz się już zająć. W Twojej sytuacji to pewnie i dobrze, bo cieżko byś miała. Ale czas leci jak szalony i sama zaraz będziesz na połówkowych :) koniecznie weź płytkę! Moja kochana babka od prenatalnych bierze tylko 150zł, nagrywa mi płytkę i podglądamy małe w 3d i 4d.

Panowie przywieźli meble, szafa jest rozłożona a miała przyjechać w całości, podobno nie weszłaby im do auta. I muszę czekać aż mi mąż z tatą złożą mebelki i dopiero będę przenosić rzeczy Kuby.

Zgłoś nadużycie #1781 4 kwietnia 2016, 15:30

Buba Gotowa na wszystko
Tysia, już wysłałam dane :)

Zgłoś nadużycie #1782 4 kwietnia 2016, 16:12

Wolniej, ale ogólnie jakoś leci. Jak jestem sama to się dluzy ale jak mój wraca z pracy to leci jak z bicza strzelił. U mnie też jakoś mega dużo nie biorą za nagranie, wiem że za 2d 50 zl ale nie wiem jak z resztą. No to już masz praktycznie gotowy pokój, szybciutko złoża i będzie po sprawie :)

Zgłoś nadużycie #1783 4 kwietnia 2016, 16:19

Buba Gotowa na wszystko
Tak jest, bardzo się cieszę. Dla mnie to taki symbol "dorosłości" starszaka, będzie sam mieszkał to już coś :P

Wiadomo, najlepiej jak mąż jest to zawsze masz się do kogo odezwać. Oglądasz jakieś seriale? Może the walking dead? Jest finałowy odcinek w necie :) Jakaś książka i czas leci :) a obiady gotujesz?

Zgłoś nadużycie #1784 4 kwietnia 2016, 17:18

Oglądam ale w tv różne glupociny. Lapka nawet nie chce mi się włączać bo nie wygodnie mi operować na leżąco. No niestety ale mąż się uczy gotować obiady bo ja nie mogę dłużej stać żeby odciazac szyjke. Ja mu tylko daje wskazówki co i jak :) No tak Buba ponad 3 latka to już kawał chłopaka hehe :)

Zgłoś nadużycie #1785 4 kwietnia 2016, 19:31

Brunette83 Gotowa na wszystko
O rany Tysia cieszę się ogromnie, aż mi łzy poleciały z radości 😃
Ja dziś byłam u mojego gina i wszystko ok, L4 na kolejny miesiąc dostałam i w końcu pierwsze info o płci. Na 90% chłopczyk 😍😍😍 jeśli się potwierdzi to będę najszczesliwsza na świecie bo odkąd pamiętam od momentu kiedy zaczęłam mieć świadomość że kiedyś w przyszłości będę mamą (czyli pewnie coś koło 20 lat temu) zawsze chciałam mieć syna. To było moje największe marzenie i jeśli się spełni to do szczęścia nic więcej prócz tego co mam nie jest mi potrzebne 😍
Buba the walking dead w ciąży bałabym się oglądać 😃

Zgłoś nadużycie #1786 4 kwietnia 2016, 20:39

Buba Gotowa na wszystko
Brunette, gratuluję Ci chłopczyka!!!!! :D Super, że tak bardzo chciałaś faceta. Masz rację, chłopcy (wiadomo dziewczynki też :P ) są wspaniali, ja nie miałabym nic przeciwko gdyby ta moja dzidzia okazała sie chłopakiem. Faceta też możesz stroić, stylizować, tatuś będzie miał pole do popisu, będą razem grać w piłkę, ganiać się, bawić autami, budować z klocków. Będziesz miała dobrze :D
Mnie zombiaki nie straszą, za mało ich w tym sezonie, teraz to ludzie są gorsi od umarlaków, oglądasz ?? :D

Paulinka, może na kolejnej wizycie okaże się, że szyjka ładnie trzyma, nie skraca się i gin da Ci zielone światło na krótkie spacerki itd. od razu poczujesz się lepiej :) Wiadomo, trzyletni meżczyzna to już jest chłop, on sam o sobie ciągle mówi "Buba duży" :D

Zgłoś nadużycie #1787 4 kwietnia 2016, 20:39

Buba Gotowa na wszystko
Brunette, gratuluję Ci chłopczyka!!!!! :D Super, że tak bardzo chciałaś faceta. Masz rację, chłopcy (wiadomo dziewczynki też :P ) są wspaniali, ja nie miałabym nic przeciwko gdyby ta moja dzidzia okazała sie chłopakiem. Faceta też możesz stroić, stylizować, tatuś będzie miał pole do popisu, będą razem grać w piłkę, ganiać się, bawić autami, budować z klocków. Będziesz miała dobrze :D
Mnie zombiaki nie straszą, za mało ich w tym sezonie, teraz to ludzie są gorsi od umarlaków, oglądasz ?? :D

Paulinka, może na kolejnej wizycie okaże się, że szyjka ładnie trzyma, nie skraca się i gin da Ci zielone światło na krótkie spacerki itd. od razu poczujesz się lepiej :) Wiadomo, trzyletni meżczyzna to już jest chłop, on sam o sobie ciągle mówi "Buba duży" :D

Zgłoś nadużycie #1788 4 kwietnia 2016, 20:55

lorelei_l Fajna mama
Ja już po USG- wszystko ok, według pomiarów Izabela jest tydzień młodsza niż z terminu miesiączki. Co mi też bardziej się zgadza :P Termin porodu na 18 sierpnia, waga 383g. Tak się do pracy spieszyłam, że nie wzięłam opisu badania, L4 ani nawet się na kolejną wizytę nie mówiłam. Muszę jutro znów jechać :)

Zgłoś nadużycie #1789 4 kwietnia 2016, 20:56

lorelei_l Fajna mama
Coś mi się nie chce zdjęcie dodać, więc musi być tak

Zgłoś nadużycie #1790 4 kwietnia 2016, 21:04

tysia2506 Fajna mama
Dzięki dziewczynki jesteście kochane oby tylko jutro usg wyszło dobrze i będę przeszczesliwa ☺ mama moja szczęśliwa kupił truskawki i każdemu wnukowi po 3 truskawki wydzielina 😂 teraz mogę zająć się ogródkiem póki co pomalowałam skrzynki po jabłkach i wyłożyłam je włóknina będą stać jako donice ☺ 1/4 drozki mąż przekopał wylozylismy włóknina i wysypalismy kora 😊