Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #1711 30 marca 2016, 17:31

Paullinka89 Gotowa na wszystko
A ja się melduje po kontroli. Jest ok, szyjka twarda, nie rozwarta i najważniejsze że się bardziej nie skrocila i mogę leżeć dalej spokojnie w domku :) nawet dostałam pozwolenie na mały spacer po mieszkaniu, dobre i tyle. Ja mam 2gie prenatalne dopiero 18.04 ale dwóch lekarzy potwierdziło dziewczynkę ponoć bardzo ładnie widać że nie ma siurka :D więc nie nastawiam się już na zmiane płci. Daga też Ci życzę dziewuszki, żeby teściowej kopara opadła :D Tysia Daga dobrze mówi, dzwoń i tyle. Najgorsza jest niepewność.

Zgłoś nadużycie #1712 30 marca 2016, 17:34

Buba to mów do brzuszka Iga :P mąż w końcu się przyzwyczai. Mój ma neutralne odczucia co do Maji ale mnie się wkrecilo i koniec, tak już zostanie ;)

Zgłoś nadużycie #1713 30 marca 2016, 19:51

Buba Gotowa na wszystko
Paulina to kamień z serca!! Cieszę się, że masz zgodę na spacerki po mieszkaniu. Mąż pewnie bardzo o Ciebie dba, rozpieszcza Cię? :)
Łee to jak 2x już lekarze mówili że dziewczynka to pewnie tak zostanie, możesz kupować babskie ciuchy :)

Zgłoś nadużycie #1714 31 marca 2016, 9:57

Mąż jest kochany, stara się. Ale szkoda mi go bo wszystko teraz na jego głowie, a dużo pracuje. Jeszcze czekam na 3cie potwierdzenie z prenatalnych :) Dziewczyny a czy któraś z Was zamawiala wózek albo łóżeczko przez allegro? Boję się że to będzie kiepskiej jakości albo jakieś poniszczone, no a na zakupy iść nie mogę :/

Zgłoś nadużycie #1715 31 marca 2016, 10:13

lorelei_l Fajna mama
Paulina super, że możesz się ruszać, od razu lepszy humor człowiek ma. Ja zamawiałam łóżeczko przez neta i wszystko było ok. Wózek kupowaliśmy używany z allegro i też nie miałam zastrzeżeń. Jak masz wątpliwości to poproś o więcej zdjęć, jak ktoś się miga, to lepiej sobie odpuścić.

Zgłoś nadużycie #1716 31 marca 2016, 11:05

Buba Gotowa na wszystko
Paula, ja akurt wózek kupowałam w komisie a łóżeczko w sklepie, ale nie ma się co bać. Może popatrz na olx tam też jest pełno ogłoszeń. Jakbym nie miała łóżeczka po Kubusiu to na bank kupiłabym używane, dokupiłabym tylko nowy materac. Godnoli nie mam, więc czeka nas zakup, ale to patrzę tylko na używki. Byle miała porządne pompowane koła, budka była czysta i duża, stelaż lekki. Nie chcę żadnego 2 czy 3 w 1, bo mam po małym super spacerówkę.

Jutro zaczynamy remont :) Mój maż i tata wzięli wolne, będą gipsować jakieś dziurki, wynosić stare meble z pokoju. Ja mam zakupioną farbę i moim zadaniem będzie pomalowanie na biało wszystkich drzwi :) tylko nie mam co z Kubą zrobić, dopiero po południu moja babcia będzie mogła go wziać do siebie. Robota z trzylatkiem jest straszna, on wszystko musi sam, a jak zobaczy skrzynkę z narzędziami to kaplica, nie ma lepszych zabawek :D

Zgłoś nadużycie #1717 31 marca 2016, 11:21

Daga Fajna mama
dziewczynki ja tez kupowałam wózek 3w1 używany przez allegro i byłam z niego zadowolona na razie jest schowany na strychu i czeka na maluszka. Dokupiłam później parasolke ale szczerze mój synuś w wózku jeździł do 1,5 roku a tak to na nóżkach albo na rowerku biegowym z którym ostatnio chodzi wszędzie :) .
Buba ja już na szczęście po remoncie aczkolwiek coś by się tam jeszcze znalazło ;) .
Tysia i jak dzwonili już do ciebie czekamy tutaj na informację :* będzie na pewno wszystko dobrze :) .
A mnie dzisiaj stuknęło połówkowe uff ,teraz wiosna to czas będzie pędził jeszcze szybciej byle do sierpnia :)

Zgłoś nadużycie #1718 31 marca 2016, 11:35

Buba Gotowa na wszystko
Daga, gratuluję połówki :D jakieś ciasto stawiasz rozumiem? :D
Pewnie fajnie jest mieć nowiutki piękny wózeczek, ale te co mi się podobają kosztują od 1,5tys. w górę i nawet nie ma opcji żebym kupowała. Wózek jest tak na prawdę na chwilę, zwłaszcza gondola. Mój przed 2. urodzinami też odrzucił wózek, wszędzie chodził sam, no i jak jest ładnie to tak samo na biegowym rowerku jeździ. Ale wózek też był fajny, jakieś zakupy czy coś było jak schować :)

Zgłoś nadużycie #1719 31 marca 2016, 11:50

Tez się już nie mogę doczekać połówki,dobrze że to już nie długo :) mnie przykro strasznie że wiosna i lato mnie ominie, chociaż gdzieś w głębi liczę że za jakiś czas dostanę pozwolenie chociaż na pół godzinny spacer po dworze. Ja mam upatrzone 2 nowe wózki 3w1 na allegro, jeden za 800 a drugi za 1300. Podeslalabym linka ale korzystam z fona obecnie. Chciałbym nowy żeby go później przechomikowac dla drugiego dziecka :D

Zgłoś nadużycie #1720 31 marca 2016, 11:56

Brunette83 Gotowa na wszystko
Paulina dobrze ze z szyjka już lepiej to teraz sobie odpoczywaj póki możesz 😀 ja kupiłam wózek na allegro 3w1 i póki co jestem zadowolona chociaż okaże się przy użytkowaniu. Jest czysty i zadbany, poza dwoma otarciami wygląda jak nowy. Daliśmy za niego 400zł.

Buba ja pracuje w centrali banku, praca nie jest zła ale dziewczyny przychodzą non stop chore do pracy, pół roku temu panowała ospa bo jedna się zarazila od dziecka i pozarazala inne dziewczyny więc wolę nie ryzykować tym bardziej że nie przechodzilam w dzieciństwie chorób zakaźnych. Jeśli podobają Ci się takie drogie wózki to wpisz sobie model na allegro i na pewno uda Ci się znaleźć używany. Ja tak właśnie robiłam i znalazłam.

Tysia wszystkie tu czekamy na wieści od Ciebie, pierwsze co robię jak tu wchodzę to sprawdzam czy coś pisałaś a dopiero później czytam resztę.

Nas czeka tylko remont balkonu, trzeba go pomalować i zamontować listwy i podwieszaną suszarkę bo prania będzie dużo 😀

Zgłoś nadużycie #1721 31 marca 2016, 11:57

tysia2506 Fajna mama
Jeszcze nie ma wyników aż się popłakałam 😢 nerwy puszczają chodzę nabuzowana jak bomba mąż mnie wkurza a najbardziej ta jego pewność że będzie dobrze szkoda ze mi się to nie udziela może byłoby mi to łatwiej znieść

Zgłoś nadużycie #1722 31 marca 2016, 12:26

Buba Gotowa na wszystko
Brunette, ja się zadowolę wózkiem tak max do 300-400zł nie więcej, jak coś się trafi to kupimy jeszcze kupa czasu :) koleżanka coś gadała, że może nam pożyczy po swojej córce, nie powiem tak by mi najbardziej pasowało :) pokażesz jaki wózek kupiłaś ??
Pewnie, jak miałabyś się czymś zarazić to lepiej nie chodzić do pracy.

Tysia, nie wiem co napisać.. Byłaś na wizycie u gina niedawno, uspokoiła Cię, powtarzaj sobie jej słowa. Już bliżej niż dalej do wyników.

Paulinka, pewnie przechomikuj dla drugiego dziecka :) a szybko chciałabyś drugie? Tzn. wiadomo że zobaczysz jak będzie przy jednym dziecku, ale tak w teorii chcesz od razu drugie?

Zgłoś nadużycie #1723 31 marca 2016, 12:29

lorelei_l Fajna mama
Tysia musisz przetrwać jeszcze te parę chwil. 75% szans z testu to zdrowe dziecko + usg ostatnie nie pokazało żadnych wad. Ryzyko zawsze jest, u każdej z nas usg lub testy mogą się mylić. Nigdy nie będzie pewności, ale jak Ci lekarz powiedział, gdyby wady były pewne, to już na tym etapie byłoby je widać na usg.

Mam nadzieję, że dziś jeszcze Cię uspokoją lekarze. Pamiętaj, że wszystkie trzymamy kciuki za Was.

Zgłoś nadużycie #1724 31 marca 2016, 12:38

tysia2506 Fajna mama
Labolatorium czynne do 16 wiec jeszcze czekam mam nadzieje ze nie będę musiała czekać jeszcze przez weekend 😦

Zgłoś nadużycie #1725 31 marca 2016, 12:42

tysia2506 Fajna mama
A we wtorek mam usg prenatalne i badanie serduszka wy się cieszy cie na każde usg a dla mnie to strach ze usłyszę coś złego chyba już do końca tak będzie boje się już wizyt i lekarzy. Sorry ze się tak żale ale nie mam komu pomarudzic

Zgłoś nadużycie #1726 31 marca 2016, 12:43

tysia2506 Fajna mama
A we wtorek mam usg prenatalne i badanie serduszka wy się cieszy cie na każde usg a dla mnie to strach ze usłyszę coś złego chyba już do końca tak będzie boje się już wizyt i lekarzy. Sorry ze się tak żale ale nie mam komu pomarudzic

Zgłoś nadużycie #1727 31 marca 2016, 13:11

lorelei_l Fajna mama
No na początku Cię nieźle nastraszyli, ale potem już się wycofywali z tego straszenia :) a od tego jesteśmy, żeby się sobie żalić i wysłuchiwać :D

Zgłoś nadużycie #1728 31 marca 2016, 13:14

Brunette83 Gotowa na wszystko
Buba ja właśnie o tym mówię że taki wózek który kosztuje normalnie 1500 można dostać na allegro za 500zł 😀

Tysia jeśli Ty się boisz dzwonić to poproś męża żeby to zrobił, po co Ci dodatkowe dni w stresie.

Zgłoś nadużycie #1729 31 marca 2016, 13:27

tysia2506 Fajna mama
Brunette pisałam ze kontaktował am się z lekarzem rano i wyników nie ma nistety kontakt tylko SMS bo lekarz do soboty jest w Austrii obiecał ze ma stały kontakt z labolatorium i jak tylko będzie wynik to będzie się kontaktować

Zgłoś nadużycie #1730 31 marca 2016, 13:30

Tysia kochana, tak to jest ze lekarze bez namysłu coś nagadaja i nas mega nastrasza :/ Ale to prawda że na ostatnim usg już byłoby widać wszystkie wady! A wyszło dobrze, więc wynik tej aminopunkcji to już tylko formalnosc. Trzymaj się tej myśli. Jestesmy z Tobą :* Brunetka dzięki za radę, jak odpale lapka to spróbuję popatrzeć. Buba o kolejne postaramy się jak nasza mała się usamodzielni, bo jak sobie pomyślę że znów będę przechodzić te wszystkie rzeczy w ciąży i będę skazana na leżenie to ciężko to będzie przejść przy małym dziecku. Ze juz nie wspomnę o wizytach i lekach które nas mocno nadwyrezaja finansowo..