Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #1651 22 marca 2016, 18:12

tysia2506 Fajna mama
Jeszcze nie odetchnelam dopiero odetchne jak będę mieć wynik jeszcze ponad tydzień niepewności ale dala mi dużo nadziei

Zgłoś nadużycie #1652 22 marca 2016, 18:20

lorelei_l Fajna mama
Tysia super wieści, teraz wyniki punkcji to pewnie tylko formalność będzie :) Może nawet okaże się, że to upragniona córeczka :D

Zgłoś nadużycie #1653 22 marca 2016, 18:22

tysia2506 Fajna mama
No to by były jaja bo ja już pościel sobie upatrzyłam dla synka ☺ ale wątpię dalej jestem pewna że chłopak

Zgłoś nadużycie #1654 22 marca 2016, 19:05

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Tysia też jestem pewna, że wynik punkcji to tylko formalność. I po wynikach będziesz mieć pewność co do płci :) Mam nadzieje,że jutro mi chociaż na 80% powiedzą, bo chciałabym już zacząć kompletować wyprawkę. Narazie nie mamy zupełnie nic, a to tak szybko leci :)

Zgłoś nadużycie #1655 23 marca 2016, 10:07

Cześć Dziewczyny. Jestem już po wizycie :) Podobno będzie dziewczynka :D waży już 250g, ogólnie mała ma się dobrze. Ale niestety idę do szpitala na obserwacje narazie. Okazało się że te moje bóle na pośladki są spowodowane lekkim skróceniem i rozwarciem się szyjki :( eh ani miesiąca nie może być dobrze :/

Zgłoś nadużycie #1656 23 marca 2016, 10:08

lorelei_l Fajna mama
Paulinka masz rację lepiej nie czekać do końca, bo jak to Twoja pierwsza ciąża to trochę rzeczy musisz skompletować, a zakupy w 35 stopniach i z mega brzuchem to żadna przyjemność.

Zgłoś nadużycie #1657 23 marca 2016, 10:58

Lidzia28 Gotowa na wszystko

tysia2506 napisał(a)

I po wizycie wreszcie wyszłam z uśmiechem na twarzy lekarka dokładnie zbadał małego nóżki rączki główka fals karkowa pęcherz wszystko w normie wg niej dziecko zdrowe a zespół edwardsa wykluczyła bo mówi ze w tym tyg byłoby widać dużo nieprawidłowości i wad gdyby był na to chory także dala mi dużo nadziei. Macica ok szyjka ok także trochę mi ulzylo płci nie potwierdziła bo raz widziała chłopaka raz dziewczynkę dużo pepowiny miał między nogami i nie była w stanie dokładnie określić.

Tysia no to może być dziewczynka hihi i bardzo się cieszę że dobre wyniki :)

Zgłoś nadużycie #1658 23 marca 2016, 11:02

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Paullinka lepiej iść od razu do szpitala niech oni działają z tą szyjką... a że dziewczynka to super :) Gratulacje ;)

Zgłoś nadużycie #1659 23 marca 2016, 13:46

Daga Fajna mama
Tysia super wiadomość teraz to już na pewno bobasek zdrowy i może Wojtuś będzie dziewczynką :D . Paulinka super ze dziewczynka :D a w szpitalu na pewno pomogą na tą łobuziarską szyjkę.

Zgłoś nadużycie #1660 23 marca 2016, 13:46

Daga Fajna mama
Tysia super wiadomość teraz to już na pewno bobasek zdrowy i może Wojtuś będzie dziewczynką :D . Paulinka super ze dziewczynka :D a w szpitalu na pewno pomogą na tą łobuziarską szyjkę.

Zgłoś nadużycie #1661 23 marca 2016, 13:49

Oby. Szkoda tylko że znów na święta poleze. Dopiero do domu wróciłam, jeszcze się spakuje i sru. Może mnie dzisiaj przyjmą. Też się cieszę z dziewczynki, będzie do pary bo bratowa oczekuje chłopca i rodzi w lipcu :)

Zgłoś nadużycie #1662 23 marca 2016, 17:16

Brunette83 Gotowa na wszystko
Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy też podczas kichania odczuwacie taki ostry ból brzucha? Ja jak nie zdążę się skulić to właśnie czuje taki przeszywajacy ból że aż mnie zgina w pół ale dziś rano przeżyłam prawdziwy koszmar, rano jeszcze zanim wstałam lezalam na prawym boku i znienacka kichnęłam, nie zdążyłam się skulić i poczułam taki ból jakiego chyba do tej pory nigdy w życiu nie czułam. Mialam wrażenie że w brzuchu wybuchł mi granat i wszystko mi tam pęka i się rozrywa. Nie umiem tego inaczej opisać. Zaczęłam przeraźliwie krzyczeć z bólu i przerażenia że dziecku stało się coś złego. Sąsiad nawet usłyszał i przybiegł sprawdzić czy przypadkiem ktoś mnie nie morduje. Przez godzinę lezalam i płakałam z bólu i strachu o dzidzie, zazwyczaj ten bol mijał po minucie a dziś to jakaś masakra. Myślałam żeby jechać do szpitala ale w końcu zaczęłam czuć ruchy i sprawdziłam na detektorze tętna że serduszko bije ale boje się czy w jakiś sposób nie "uszkodziłam" dziecka. Czy któraś z Was miała może taka sytuacje? Co o tym myślicie? Panikuje za bardzo czy jednak iść do lekarza? Dodam że brzuch mnie cały czas po tym pobolewa.

Zgłoś nadużycie #1663 23 marca 2016, 18:15

tysia2506 Fajna mama
Tak mnie boli podczas kichaniu i kaszlenia bardzo boli masakra

Zgłoś nadużycie #1664 23 marca 2016, 19:08

Daga Fajna mama
Mnie tylko czasami zakluje ale to chwilke, takich mocnych boli nie mialam

Zgłoś nadużycie #1665 23 marca 2016, 19:22

Tez tak miałam Brunetka, nie przejmuj się. Jestem już w szpitalu, dziwna sprawa. Pani dr na tutejszym oddziale uznała że wg niej jest wszystko ok, ale ze ciąża wysokiego ryzyka to postanowiła zostawić mnie na obserwacji. I być tu człowieku mądry, kogo tu słuchać, co lekarz to diagnoza..

Zgłoś nadużycie #1666 23 marca 2016, 19:22

Tez tak miałam Brunetka, nie przejmuj się. Jestem już w szpitalu, dziwna sprawa. Pani dr na tutejszym oddziale uznała że wg niej jest wszystko ok, ale ze ciąża wysokiego ryzyka to postanowiła zostawić mnie na obserwacji. I być tu człowieku mądry, kogo tu słuchać, co lekarz to diagnoza..

Zgłoś nadużycie #1667 23 marca 2016, 20:52

lorelei_l Fajna mama
Brunetka u mnie tak wcześniej było przy kichaniu- rozciągają się mięśnie. Jak masz wątpliwości to konsultuj ze swoim lekarzem.

Paulina w ciąży to wolą dmuchać na zimne i lepiej tak niż żeby mieli coś przegapić.

U nas wyjątkowo szybko mija czas i powoli się szykujemy do zmian w pokoju synka. Jak u niego skończymy, to będziemy mieć już gotowe rzeczy dla córeczki.

Zgłoś nadużycie #1668 24 marca 2016, 8:21

Buba Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny
Tysia, cieszę się że gin Cię uspokoiła, babka wie co mówi, zna się na tym, dlatego będzie dobrze :) bez podstaw by Cię tak nie uspokajała.
Brunette, też mnie boli w okolicy jajników jak mam kichnąć a nie zdążę się skulić a Ciebie po nocy gdy mięśnie są "nierozruszane" zabolało jeszcze mocniej. Na pewno dziecku nic się nie stało, jest chronione w macicy, nie martw się już :) dziewczyny mają rację.
Paulinka, może jednak na święta Cię wypuszczą? Jak nic się niepokojącego nie dzieje. Wiadomo, lekarz w ciąży woli dmuchać na zimno, ale na bank wszystko będzie dobrze z dzidzią :) jeszcze długo posiedzi.
Mój mąż od wczoraj jest na L4, trochę kaszlał i poszedł do lekarza, cieszę się jak mam go w domu, zawsze czas fajniej mija, możemy gdzieś z Kubusiem pojechać. Dzisiaj znowu pójdziemy na rowerek do lasu :) Ja też się podziębiłam, kicham i kaszlę, mały mnie zaraził.
W przyszły piątek będziemy malować pokój małego, na allegro oglądam dywany, meble już zamówione. Tak się cieszę :D

Zgłoś nadużycie #1669 24 marca 2016, 9:41

Narazie nic nie wiem, szprycuja mnie diphreganem, miałam odlot po tym wieczorem hehe. Tu Pani dr twierdziła że te bóle nie mają nic wspólnego, a jakoś dziwnym trafem po wczorajszych lekach dzisiaj już bólu nie czuje. Też wolę dmuchać na zimne i żeby nie było że jednak coś się dzieje a oni tak olewczo do tego podchodzą.. :/ Mała z usg jest większa, na ponad 18 tydzień i wczoraj i dzisiaj daje znać o sobie. Wspaniale czuć ruchy :)

Zgłoś nadużycie #1670 24 marca 2016, 10:56

tysia2506 Fajna mama
Buba tez się remont szykuje ☺ my czekamy tylko na kasę z US i działamy w planach pokój chłopaków i kuchnia a pokój dzidziusia w lipcu jak juz będzie bliżej rozwiązania
Równy tydzień do wyników chciałabym przyspieszyć czas