Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #1611 18 marca 2016, 13:36

tysia2506 Fajna mama
Ha ha ale moje to było przy pierwszej ciąży 😉

Zgłoś nadużycie #1612 18 marca 2016, 14:44

Brunette83 Gotowa na wszystko
No tak myślę że piątka w domu to już trochę dużo 😀

Zgłoś nadużycie #1613 18 marca 2016, 15:41

tysia2506 Fajna mama
Trójka w zupełności mi wystarczy szczerze to nawet nie planowałam ze będzie trójka chciałam skończyć na dwójce ale mąż mnie namówił liczył na córkę 😂😉

Zgłoś nadużycie #1614 18 marca 2016, 17:19

lorelei_l Fajna mama
Kurcze mój wcześniejszy post się nie dodał :( Lidzia super, gratulację parki :) wyżyjesz się zakupowo w ubrankach dla chłopców i dziewczynek :)

Ja na tej ciąży planuję zakończyć rodzenie dzieci :) zdecydowanie synek i córka mi wystarczy :) zostanie u nas Izabela bo mąż się do Bianki nie przekonał.

Zgłoś nadużycie #1615 18 marca 2016, 20:56

tysia2506 Fajna mama
Ja we wtorek mam wizytę u mojej ginekolog będzie sprawdzać czy wszystko po amniopunkcji jest dobrze mam nadzieje ze wszystko dobrze z małym

Zgłoś nadużycie #1616 19 marca 2016, 15:28

lorelei_l Fajna mama
Fajnie Tysia, że zobaczysz synka. Ja czekam aż do 4 kwietnia i jakąś wiecznością mi się to wydaje.

Dziś chyba z 6 godzin na dworze spędziliśmy :) a wieczorem wyjście na urodziny znajomej, więc mam nadzieję, że synek grzecznie padnie o 20.

Zgłoś nadużycie #1617 21 marca 2016, 7:13

lorelei_l Fajna mama
Widzę, że wszystkie miały zapchany weekend :) teraz jak taka super pogoda ma być (podobno na święta 18 stopni), to ciężko będzie nawet coś napisać :) Ja 5 dzień biorę żelazo i super, bo oprócz standardowych problemów żołądkowych dobrze znoszę. Biorę na noc i tylko jak się przebudzę to czuję, że skóra mnie swędzi, ale na szczęście do rana przechodzi, więc da się przeżyć. Mam tylko nadzieję, że taka dawka poprawi wyniki krwi.

Zgłoś nadużycie #1618 21 marca 2016, 8:05

Buba Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :)

My już z małym na nogach. Wczoraj oglądaliśmy meble do pokoju Kubusia, dzisiaj do innego sklepu podjedziemy. Pewnie w kwietniu już kupimy, nie mogę się doczekać efektu :)

Lorelei, na pewno tabletki podniosą Ci żelazo. Wow 18 stopni słyszałaś? Ja dawno prognozy pogody nie oglądałam, bardzo by pasowało żeby było tak cieplutko, będzie można na spacery chodzić :)

Wam też ciąża tak szybko ucieka? Ja jestem przerażona, przecież niedawno testy robiłam a tutaj 18 tydzień, masakra. Po prenatalnych jak będzie pewna płeć zrobię porządki w ciuszkach po Kubusiu, jak będzie ciągle dziewczynka to unisexy sobie pozabieram, a ładne ubranka chłopięce zostawię, niech czekają na dziecko mojej siostry :) Z małym to już na tym etapie ciąży miałam jakieś pierdoły typu butelki, przewijak itd. pokupowane a teraz mi się wcale nie śpieszy.

Lidzia, ale Wam się super trafiło :D czyli to Twoja sprawka że się bliźniaków spodziewasz, wyprodukowałaś dwa jajeczka i masz :D imiona piękne :) gratuluję!!!

A Wy o jakich imionach myślicie?

Zgłoś nadużycie #1619 21 marca 2016, 9:50

tysia2506 Fajna mama
U mnie będzie Wojtek ☺

Zgłoś nadużycie #1620 21 marca 2016, 9:52

Buba Gotowa na wszystko
Ja bym chciała Igę lub Jagódkę, jakby jednak był chłopak to Tymek :)

Zgłoś nadużycie #1621 21 marca 2016, 9:55

tysia2506 Fajna mama
Ja to już chce rodzic ciąża mnie męczy szczególnie trzeci trymestr ale z drugiej strony to będzie koniec lata a ja już nie mogę się doczekać lata chodzenia na ogródek dzieci cały dzień na powietrzu grill kocham lata i ciesze się ze juz wiosna nie cierpię zimy

Zgłoś nadużycie #1622 21 marca 2016, 9:56

tysia2506 Fajna mama
Dziewczynka miała byc hania ale niestety nie jest mi dane 😉

Zgłoś nadużycie #1623 21 marca 2016, 10:14

lorelei_l Fajna mama
U nas będzie Izabela Krystyna, bo mąż się na Biankę nie zgodził ostatecznie. Ja czekam z zakupami ubranek jeszcze- 4 kwietnia jak się na usg znów potwierdzi, że dziewczynka to wtedy może coś zacznę kupować. Na razie w HM nic mi się nie podobało.

Zgłoś nadużycie #1624 21 marca 2016, 10:25

Daga Fajna mama
Mnie osobiscie ciaza tez meczy a ostatni trymestr to juz masakra, starszego syna rodzilam latem wnajwieksze upaly uff ciezko bylo. U nas dziewczynka bedzie Ada, dla chlopca nie mam imienia i niestety bardzo sie juz nastawilam na dziewczynke ech a obiecywalam sobie ze zero nastawiania. Moja mamusia kupila pierwsze rajtuzki rozowe hehe

Zgłoś nadużycie #1625 21 marca 2016, 10:28

Jagna89 Gotowa na wszystko
Lidzia gratuluję parki!!
My jeszcze imienia nie mamy wybranego, puki co mówimy na małego Gniewko hehe :) ale na pewno nie będzie miał tak na imię. Zaczęłam kupować juz ubranka i mam ich już trochę. Głównie w rozmiarze 62.
Dziewczyny czy robicie to drugie płatne badanie prenatalne? Tzw połówkowe? jesteście już zapisane? Ja chciałam ale zastanawiam się czy juz nie jest za późno żeby się zapisać.

Zgłoś nadużycie #1626 21 marca 2016, 10:31

Jagna89 Gotowa na wszystko
Daga ja też byłam nastawiona bardziej na dziewczynkę, nawet kupiłam kilka typowo dziewczęcych ubranek i teraz nie mam co z nimi zrobić, chyba będę musiała na allegro wystawić.

Zgłoś nadużycie #1627 21 marca 2016, 11:15

lorelei_l Fajna mama
Jagna ja chodzę prywatnie i mam 4 kwietnia. A połówkowe powinno być 18-22 tydzień. Nawet nie wiem który tydzień Ty masz, bo suwaczki oczywiście mi wariują,

Zgłoś nadużycie #1628 21 marca 2016, 11:35

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Cześć Kochane :) ja byłam na badaniach rano (nacieki z oskrzeli mi już zaczynają schodzić) i już jest poprawa,antybiotyk jeszcze kilka dni. Teraz będę za obiad się zabierać... u mnie zaczynają się remonty,muszę już zaczynać przed świętami żeby zdążyć do końca kwietnia ze wszystkim. Bo w maju Komunia Natalki.Kupiłam już farby i inne pierdoły.Wy dziewczyny macie oddzielne pokoje dla dzieci? Ja jak się urodzą maluszki to będą spać z nami w pokoju a potem będziemy myśleć nad ich dalszym ulokowaniem.Na święta jadę do teściowej,u nas nawet nie będzie jak siąść. A Wy co planujecie na święta? Dużo przygotowujecie jedzonka?

Zgłoś nadużycie #1629 21 marca 2016, 11:45

Daga Fajna mama
Nasz starszy syn ma już swój pokój, młodszy jest tez teraz sam w pokoju a bobasek jak na razie będzie z nami a później trafi do młodego do pokoju ponieważ ten pokój jest największy w całym domu hehe. Na Świeta nic nie szykuję dla mnie to dzień jak co dzień tyle, ze wolny od pracy i szkoły :) , jedynie w pierwszy dzień idziemy na chrzciny. Co do badań połówkowych ja jestem bardzo za i teraz wybieram się 5-04 a to trzecie to już w 30 tc :)

Zgłoś nadużycie #1630 21 marca 2016, 12:05

Buba Gotowa na wszystko
Ja mam połówkowe 08.04. jeszcze 2,5 tyg. a przed chwilą byłam na tych pierwszych genetycznych, za szybko ta ciąża leci. Super jest być w ciąży, jeszcze dziecko w nocy nie płacze, nie ma kolek, nie trzeba ciągle pieluch zmieniać :D hehe Pod koniec wiadomo, chce się już poznać tego małego człowieczka. Ciekawe jak to będzie być w zaawansowanej ciąży latem, ja z Kubą w okresie letnim byłam w okoliczy 20tc i nic mi nie doskwierało.
Pokoik dopiero teraz robimy dla starszaka osobny, bo do tej pory mieszkał z nami w pokoju. Będzie starszym bratem i na pewno będzie mu miło mieć swoje królestwo, a małe będzie u nas. Jak dzieciaki podrosną będą mieć razem pokój, dlatego też tak bardzo chciałam chłopaka.

Lidzia ja na święta robię jajka faszerowane i z dwa ciasta, idziemy na śniadanio/obiad do rodziny męża. A w poniedziałek zjemy jakiś obiadek i pójdziemy na spacer.

Jagna, może nie wystawiaj jeszcze, może będzie Wam dane mieć córkę w przyszłości, albo w rodzinie ktoś będzie miał, wtedy na prezent jak znalazł :)

Lorelei, dlaczego mężowi nie podoba się Bianka? To bardzo ładne imię, może mów tak do brzuszka np. "to co Bianka, zjemy coś słodkiego" albo " chodź Bianka poleżymy trochę/idziemy spać" mów tak ciągle, on się osłucha i w końcu się przekona :D Mój się uparł na Jagódkę (choć mi również to imię bardzo się podoba, ale jednak ciągnie mnie do Igi i tak samo staram się namówić męża na zmianę decyzji). Byłby u mnie chłopak to nie byłoby problemu :)

Wróciłam z Kubą od fryzjera i mój mały mężczyzna ma nową super fryzurę, wygląda strasznie dorośle :D