Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #91 4 grudnia 2015, 9:22

Nessa Świeżo upieczona
Super!

Zgłoś nadużycie #92 4 grudnia 2015, 10:48

Iskierka Gotowa na wszystko
Hej kobity.
RACZEK az miło sie patrzy.
ja juz do czekac sie nie moge dzis juz lepiej mniej brzuch pobolewa tylko wszystko wkurza .U nas śliczna pogoda ide na spacer z coreczka miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #93 4 grudnia 2015, 15:52

raczek Świeżo upieczona
Hej.
ja byłam przedpołudniem na zakupach i mnie wkurzało... ale musiałam małej dokupić coś do prezentu.
Dzisiaj strasznie mnie boli prawy jajnik, tak kuje... też Was pobolewają?

Zgłoś nadużycie #94 4 grudnia 2015, 17:55

misia30 Zaprawiona w bojach
mnie wczoraj lewy straszni kuł taki napadowy ból dziś lepiej

Zgłoś nadużycie #95 4 grudnia 2015, 19:11

Mnie tak delikatnie ale jak tylko szybko ide albo sie zapomne I dzwigne Hanie .

Zgłoś nadużycie #96 5 grudnia 2015, 16:00

Hej wrociłam wsio OK 5.3 😊

Zgłoś nadużycie #97 5 grudnia 2015, 19:02

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny mnie juz mniej ten jajnik boli.
Iskierko i co Ci gin powiedzial? Masz juz karte ciazy?Kiedy kolejna wizyta?Pęcherzyk podobny do mojego :)

Zgłoś nadużycie #98 5 grudnia 2015, 20:45

Jak pisałam ze ide prywatnie do polskiego a do panstwowego w poniedzialek musze zmienic przychodnie bo ta obecna jest do kitu.
Tutaj dopiero traktuja ciaze od 12 ty ale wczesniej robia podstawowe badania.
Pytałam sie o bólach powiedział ze to progesterony tak działaja I dla tego kłuje.
Kazał brac magnez 3×dziennie ,folk, tabletki dla kobiet w ciazy mi sis mowiła ze po12ty sie Bierze nie wiem a jak bylo u was ?? ?
Jak boli głowa to lepiej sposóbami naturalnymi a no_spa to mozna bo rozkurcza brac w przypadkach bez wyjscia.

Zgłoś nadużycie #99 5 grudnia 2015, 23:48

Iskierko przynajmniej cos sie dowiedzialas :) Musze magnez kupić bo kwas foliowy biore od sirpnia.

Zgłoś nadużycie #100 6 grudnia 2015, 9:46

Jagna89 Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczynki! Melduje się i ja :)

Zgłoś nadużycie #101 6 grudnia 2015, 13:04

motylek1909 Supermama

Jagna89 napisał(a)

nareszcie :) gratulacje ;) spokojnej ciąży ;*
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #102 6 grudnia 2015, 14:51

Jagna89 napisał(a)

No w końcu! Czekałam hihi

Zgłoś nadużycie #103 7 grudnia 2015, 10:05

raczek Świeżo upieczona
Hej Jagna :)

Iskierka to super że już byłaś i wszystko ok :) Jest pęcherzyk :) Ja witaminy w pierwszej ciąży brałam dopiero koło II trymestru.

My byliśmy w weekend u teściów, wszyscy jesteśmy chorzy. Zaczęło się od młodej, potem mąż i ja, mnie to tak porozkładało że wczoraj leżałam z gorączką i ledwo żyłam, dziś już lepiej tylko katar i kaszel zostały. W aptece dostałam leki (syrop i tabletki na gardło Prenalen, maść majerankową i paracetamol). Wzięłam dwa paracetamole bo farmaceutka powiedziała że na tym etapie mniej mi zaszkodzi paracetamol niż gorączka... ale i tak się martwię czy to nie zaszkodzi. Wściekła jestem bo całą poprzednią zimę i w zasadzie cały rok bez choroby się obeszłam a tu ledwo zaszłam w ciążę i juz taki paskudny wirus :(

Zgłoś nadużycie #104 7 grudnia 2015, 11:02

raczek napisał(a)

Iskierka to super że już byłaś i wszystko ok :) Jest pęcherzyk :) Ja witaminy w pierwszej ciąży brałam dopiero koło II trymestru.

My byliśmy w weekend u teściów, wszyscy jesteśmy chorzy. Zaczęło się od młodej, potem mąż i ja, mnie to tak porozkładało że wczoraj leżałam z gorączką i ledwo żyłam, dziś już lepiej tylko katar i kaszel zostały. W aptece dostałam leki (syrop i tabletki na gardło Prenalen, maść majerankową i paracetamol). Wzięłam dwa paracetamole bo farmaceutka powiedziała że na tym etapie mniej mi zaszkodzi paracetamol niż gorączka... ale i tak się martwię czy to nie zaszkodzi. Wściekła jestem bo całą poprzednią zimę i w zasadzie cały rok bez choroby się obeszłam a tu ledwo zaszłam w ciążę i juz taki paskudny wirus :(

Raczku nie denerwuj się,bo to też dzidziorkowi szkodzi,natomiast moim zdaniem udała bym się z tym do lekarza a nie leczyła na własną rękę.

Zgłoś nadużycie #105 7 grudnia 2015, 15:27

Jagna 89 witamy.
Raczku oby wszystko przeszlo zrob sobie miodzik z mleczkiem .
Ja wczoraj bylam na urodzinach ach wrociłam I mialam łyzke krwi juz myślałam ze juz po na szczescie zrobilam test 2 kreski dzwonilam do lekarza a on pojechał do polski w szpitalu mi nie pomoga bo ciaza tutaj jest od 12 ty ,mam lekkie plamienia siostra mi wysle duphaston oby pomogło.
Kobity dbajcie o siebie bo ja mam za swoje mam nadzieję ze to tylko ostrzezenie zebym zwolnila tempo.

Zgłoś nadużycie #106 7 grudnia 2015, 16:01

raczek napisał(a)

Ja też chora!! Boli mnie gardlo, mam zapchane zatoki, i kaszel. Gorączki na szczęście nie. A ten syrop nazywa się tak jak tabletki na gardło? Prenalen? Chyba musiałabym sobie taki zakupić.
Życzę szybkiego powrotu do zdrówka :)

Zgłoś nadużycie #107 7 grudnia 2015, 16:05

Dziewczyny a czy na pierwszej wizycie dostalyscie skierowanie na badania? Bo tak się zastanawiam czy na pierwszą wizytę iść prywatnie czy na nfz.

Zgłoś nadużycie #108 7 grudnia 2015, 18:14

raczek Świeżo upieczona
Jagna tak, syrop Prenalen :)

Lidzia ale lekarz rodzinny powie mi to samo. W pierwszej ciąży też chorowałam i wiem co mogę brać - czyli właściwie nic ;) Nic tu lekarz nie pomoże. Jeśli kaszel utrzyma mi się dłużej to pójdę żeby mnie osłuchał żeby na oskrzela nie zeszło.

Iskierka o kurczę, uważaj na siebie... może właśnie Twój organizm domaga się odpoczynku.

Zgłoś nadużycie #109 7 grudnia 2015, 21:36

Jagna nie wiem jak w Polsce tutaj gdzie mieszkam robia troszke pozniej wydaje mi sie ze musi Bic serduszko I dopiero.

Zgłoś nadużycie #110 8 grudnia 2015, 8:41

Jagna89 napisał(a)

Dziewczyny a czy na pierwszej wizycie dostalyscie skierowanie na badania? Bo tak się zastanawiam czy na pierwszą wizytę iść prywatnie czy na nfz.

Jagna ja byłam w tamtym tygodniu prywatnie,to było za wcześnie i było widać sam pęcherzyk.Ale mam termin na 30 grudnia,jak już będzie serduszko to wtedy założy gin kartę ciąży i da skierowania na badania.