Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #4211 3 kwietnia 2017, 17:16

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Daga to pisz czesciej, moze dojdzie do reaktywacji 🙂 Ada rzadzi w domu? Jak z jej waga? Moja to rzadzi wszystkimi, zebow nie ma, wazy gdzies 7,5 kg. Jest bardzo ruchliwa, postawiona na podlodze stawia kroczki. Daje popalic 😀

Zgłoś nadużycie #4212 3 kwietnia 2017, 18:20

Daga Fajna mama
Moja tez tyle wazy hehe mamy kruszynki :-) . Drze się na chlopakow uwielbia starszego syna bo ja nosi na rekach i się z nia bawi młodszy jej dokucza :-) . Ma na dole dwie jedynki na raz jej wyszly. Cudnie mowi swoje imie haha Aaaada, pelza do tylu i próbuje do przodu ale nie wychodzi. Ada tez daje popalic hehe nie lubi byc sama zaraz sie drze ale i tak jest cudna. Jada jak mrówka ale lubi próbować nowosci zobaczymy jak bedzie dalej. Moze inne mamusie tez sie :-)

Zgłoś nadużycie #4213 4 kwietnia 2017, 15:57

Mamusie odkad wyemigrowaly na fb to chyba na forum juz nie zagladaja :( a szkoda. To Adusia taka charakterna jak Majusia 😄 krzyczy jak jej nie chce czegos dac co jej sie spodoba, a nie daj boze wez jej cos z reki to jest histeria 😀 lubi tez przywalic w twarz i marszczy nosek sapiac, wydyma usta jak jest zla hihi 😇

Zgłoś nadużycie #4214 6 kwietnia 2017, 15:06

Buba Gotowa na wszystko
Hej :)
ja nie zaglądałam długo, bo myślałam że forum nam padło.. A tutaj piszecie :) Wszystkie nasze panienki są do siebie podobne, moja dzisiaj była na szczepieniu dopiero, miała isc na początku lutego, ale zesżło się bo po drodze byłyśmy w szpitalu, Jagódka miała zapalenie płuc i oskrzeli, po 8 dniach pobytu wypuścili nas, by za dwa dni wrócić tym razem z rotawirusem. Echhh nie chcę tego wspominać, koszmar te wymioty. Poźniej Kubuś miał operację na oczko, był 5 dni z mezem w szpitalu, przyniósł katar, Kuba nie chodził do przedszkola łącznie ponad miesiąc, bo to on poczęstował Jagodę wirusem RSV. Moja siłaczka też próbuje raczkować, ale póki co opanowała sztukę pełzania do tyłu, choć pozycję do raczkowania robi dobrą ale łapki i nóżki nie chcą jej nieść tak jak ona sobie tego zyczy :) Jest mega kochana, wesoła, spokojna, choć tak samo potrafi pokazać charakterek :) Ciągle jest na cycu, od któego jest uzalezniona na maxa, ale mi to pasuje. Próbuję jej rozszerzać diete, nawet to idzie jakoś, ale cycuś górą. Dźwiga się do stawania, póki co na kolankach sie prostuje, łóżeczko ma już opuszczone. 
Ciągle bezzębna, niby zauważyłam dwie linie na dziasełkach jakiś czas temu, ale nic nie wychodzi, choć teraz jakieś brzydsze kupska wali, ma katarek, myślałam że może to na zęby, w końcu kiedyś wyjdą :)
Dzisiaj na szczepieniu pani ją ważyła i ma równo 8300 także spoko, mierzy ok. 70cm. Ubranka nosi 74/80, rośnie kobieta.
A co u reszty, Brunette jak Twoja panienka, Tysia, Lorelei ja Wasze dzieciaczki?

Zgłoś nadużycie #4215 6 kwietnia 2017, 17:08

Ooo Buba, w koncu dalas znac co u Was. Nie bede wnikac, masz racje nie ma co wspominac takich okropienstw. Mam nadzieje, ze juz jest po temacie i nie wrocicie juz do szpitali.. My tez sie nadal borykamy z dolegliwosciami malej, terminy po lekarzach mamy co miesiac do konca roku.. To ja sie pochwale a co tam, moja zasuwa rowno do przodu 😊

Zgłoś nadużycie #4216 6 kwietnia 2017, 19:18

Buba Gotowa na wszystko
hehe to pięknie :D na czworaczka zasuwa? czy na partyzanta się czołga? Gratuluję :) Pewnie, że nie ma co wspominać, to już za nami i oby nigdy więcej, choć na opiekę lekarzy, pielęgniarki nie mogę narzekać, nawet łózko swoje miałam. Ale strach o swoje dziecko jest okropny, paraliżujący. Opowiedz jak z ulewaniem u Mai? Ciągle jej się zdarza? Moja wymiotowała przy zapaleniu płuc i przy rota, nie wyobrażam sobie jak Ty dajesz radę już tyle miesięcy znosić te ulewania itd. ja robiłam się sztywna cała jak mi zaczynała wymiotować. Okropieństwo, współczuję tym bardziej Wam teraz.

Zgłoś nadużycie #4217 7 kwietnia 2017, 12:33

Buba, Maja zasuwa na czworaka, jest bardzo obrotna, jak cos jej sie spodoba to w ulamku sekund juz ma to w lapkach. Podnosi sie na nogi, strach ja zostawic sama na chwile, nawet w lozeczku bo obija glowe o szczebelki. Ostatnio sobie limo nabila pod okiem 🤕 Ulewa, ale zadko na zewnatrz. Wszystko trzyma w buzi i sie krztusi. Z tolerancja na jedzonko nadal krucho, ma straszne problemy z brzuszkiem i kupkami. Ostatnio plakala przy zalatwianiu sie mimo ze kupka nie byla bardzo twarda :/ Ogolnie nadal ma katar, chociaz juz slabszy. Teraz chyba podziebiona bo jej cieknie z noska. Jakas ukryta infekcje przechodzila nie tak dawno temu, nie wiadomo co i skad, wyszlo przy ob w wysokosci 50 gdzie norma jest chyba do 15. No i jeszcze w ostatnim czasie usg bioder wyszlo nieprawidlowo, u neurologa ok, brak asymetrii ulozeniowej :) mimo to usg glowy trzeba zrobic. I takie tam, to bylo w skrocie.. Tez juz jestem tym wymeczona. Mialas luksus ze dostalas wlasne lozko. Oby nigdy wiecej takich przezyc 😗

Zgłoś nadużycie #4218 29 lipca 2017, 23:16

Zbysia Świeżo upieczona
hej :) jaki teraz kupić fotelik po nosidełku? budżet 700 zł max

Zgłoś nadużycie #4219 1 sierpnia 2017, 1:01

MamaAni Zaprawiona w bojach

Zbysia napisał(a)

hej :) jaki teraz kupić fotelik po nosidełku? budżet 700 zł max

Tyłem, to nie ulega wątpliwości. W tym pułapie cenowym polecam Babysafe Westie (tyłem do 18 kg lub przodem) o ile szukasz czegoś na Isofix.