Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpnióweczki 2016

Zgłoś nadużycie #4191 30 stycznia 2017, 16:00

lorelei_l Fajna mama
Kurcze coś nam forum zamiera

U nas pierwszy ząb się pojawił

Zgłoś nadużycie #4192 9 lutego 2017, 16:29

Brunette83 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny 😁 widzę że forum już całkiem umarło. Nie wiem czy tu jeszcze wchodzicie więc napiszę krótko że u nas wszystko w porządku, właściwie bez zmian poza tym ze jestem coraz bardziej zakochana w Juleczce. Jeszcze nie siada. Pewnie przez swoją masę ciała. Ostatnio ważyła 8450 ale przybiera już coraz mniej. Je dwa posiłki stałe dziennie i 4 butle ale nigdy nie wypija do końca i zazwyczaj połowę zostawia. Przesypia całe noce, minimum 10 godzin i nadal śpi w dzień około 6 godzin. Jest bardzo pogodnym dzieckiem, zrobiła się też bardziej kontaktowa i rozumna. Jest naszą największą pociechą. A co u Was słychać?

Buba czy Kubuś miał zabieg? I jak go zniósł? A Ty jak to przeżyłas? Bolą Cie nadal stawy? Byłaś z tym u lekarza?

Paulinka jak Wasze problemy brzuszkowe? Poprawiło się coś? Pięknie siedzi Majeczka.

Lorelei gratulujemy pierwszego ząbka.

Zgłoś nadużycie #4193 9 lutego 2017, 22:49

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Alanek

Zgłoś nadużycie #4194 9 lutego 2017, 22:51

Rozalka

Zgłoś nadużycie #4195 9 lutego 2017, 22:55

Dziewczyny my non stop szpital i chorujemy na zmianę.Teraz mamy chwilkę luzu.Moje dzieci bezzębne :D Kochane są ale Alanek w nocy je dalej co 3 godz i jest ciężko.A co u Was? Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #4196 10 lutego 2017, 13:18

Paullinka89 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny, w końcu się odezwałyscie :)

Lidzia, a co to za paskudztwa Was nękają, ze kończą się szpitalem? Ale kluseczki urocze juz są z maluszkow :)

Brunette milo to słyszeć, ze u Was wszystko w jak najlepszym porządku :) Dziękuje, ze pytasz. Mała jest na zmianie mleka na Nutramigen, pierwsze 2 dni bardzo dużo ulewala, a teraz jest duża poprawa , praktycznie nie ulewa :) Duża dziewczynka juz z Julenki, moja kruszyna nadal r.62 nosi..

A co u reszty ? Lorelei? Buba? Wszytko dobrze?

Zgłoś nadużycie #4197 10 lutego 2017, 16:02

Daga Fajna mama
Hej dziewczynki. Paulinka moja tez kruszynka tez jeszcze miesci sie w 62 ale 68 tez juz zakladamy :) . Aduska jest cudna pieknie juz nam siedzi aczkolwiek nie dlugo hehe. Niestety nie lubi byc na brzuszku zaraz się przekreca spieszy jej sie do chodzenia, tak ze pewnie etap raczkowania nas ominie. W nocy spi od 20 do 8 w tym o 4 dostaje mleczko w dzien ma dwie dzemki w sumie ok 5 gdzin. Zjedzeniem srednio ale juz wiem ze kabanoski ogórki kiszone beda jej smakowaly bo juz memlala :) . Nas ostatnio tez jakies dziadostwo dopadlo cos ala grypa jedynie Aduske oszczedzilo. Lidzia bliźniaki cudne buziaki słodkie :) Brunette Julka to faktycznie kawal cialeczka do kochania, moja Adusia je piec posiłków dziennia trzy flaszki, kaszka mleczna plus owoc no i obiadek warzywka z mieskiem ale do 8kg jej daleko a szkoda bo ja uwielbiam takie okraglutkie dzieciaczki :) . Sie troszke rozpisalam jak nigdy hihi

Zgłoś nadużycie #4198 15 lutego 2017, 21:36

Lidzia super dzieciaczki, bardzo podobne do siebie. Przykro mi że tak chorujecie 😐 my jeszcze kataru nie mieliśmy.

Paulinka nawet nie wiesz jak się cieszę że poprawiło się Wam z ulewaniem. Oby tak dalej. Czyli tak jak wszystkie tu pisalysmy że po pół roku przechodzą takie dolegliwości.

Daga fajnie ze napisałaś. Ładnie Ci się Adusia rozwija. Faktycznie kruszynka.

Dziewczyny jedziemy nad morze w marcu ze znajomymi i ich dzieciakami. Możecie polecić jakieś fajne miejsce z wypasionym hotelem tak żeby był basen i brodzik koniecznie ze zjeżdżalnią.

Zgłoś nadużycie #4199 16 lutego 2017, 6:49

lorelei_l Fajna mama
Hej, co się chciałam logować to coś było nie tak, ale się w końcu udało :)

Brunetka- zobacz hotel Pimavera w Jastrzębieg Górze, w sezonie bardzo drogo wychodzi, ale może teraz jakaś milsza cena będzie.

Paulinka, super, że już u Was lepiej. Teraz jak córka jest starsza to też więcej stałych pokarmów będzie jadła i będzie łatwiej pewnie.

Lidzia cudowne rodzeństwo :)

Daga zdrowia dla Was, teraz wszędzie dzieciaki lądują w szpitalu z zapaleniem płuc, więc nie można lekcioważyć.

U nas dwie dolne jedynki na razie. Chodzimy jeszcze na rehabilitacje, ale liczę, że na koniec lutego już nam pozwolą przestać. Iza mega śmieszna, ostatnio zaczęła gęgać :D Kamil 9 lutego skończył 3 lata, ten czas masakrycznie szybko leci.

Zgłoś nadużycie #4200 16 lutego 2017, 20:46

Dzięki Lorelei, akurat brałam ten hotel pod uwagę ale zdecydowaliśmy się na Imperiall w Sianożętach. Wszystkiego najlepszego dla Kamilka. Super że Iza ma już dwa zęby. Idzie jak burza. A jak to przechodzi? My jutro jedziemy do Warszawy. Cieszę się ogromnie bo babcia zajmie się wnuczką a ja będę odpoczywać.

Buba co u Was?

Zgłoś nadużycie #4201 19 lutego 2017, 19:12

Hej dziewczyny, ja tak na szybko sie melduje bo ostatnio bardzo malo czasu i nie ma kiedy pisac. W końcu mala zaszczepiona 3 dawka, więc długa przerwa . Na odparzenia pieluszkowe dostała Triderm i po jednym smarowaniu efekt spektakularny wręcz. Szkoda ze ponad 2 miesiace sie dziecko meczylo niepotrzebnie, a ja tylko wydalam kupe pieniędzy na maści ktore nie pomagaly. Pediatra nam wypisala Nutramigen 2 i mała zaczela znowu bardzo dużo ulewac :/ nie rozumiem o co chodzi bo na 1 było dobrze ..

Zgłoś nadużycie #4202 23 lutego 2017, 13:12

lorelei_l Fajna mama
U nas też zawsze coś. Dentysta zasugerował, że Kamil ma za krótkie wędzidełko i byliśmy u neurologopedy, który to potwierdził. Więc czeka nas jeszcze laryngolog i podcięcie. Muszę pogadać o opcjach znieczulenia, bo z całego zabiegu to boję się narkozy najbardziej :(  
Iza w porządku, mały śmieszek z niej, coraz większa gaduła, choć trochę marudna dziś, bo idzie górna jedynka. 
Jak u Was mamuśki?

Zgłoś nadużycie #4203 23 lutego 2017, 16:36

Hej u nas praktycznie bez zmian. Mala nadal szczerbata . Uwielbia sie przytulac , wiecej sie usmiecha. Zrobila sie wygadana do ludzi. Dzisiaj na pobieraniu krwi ani nie jeknela, taka dzielna :) z jedzeniem stalych pokarmow robimy postepy ,a to najwazniejsze. Mnie za to wzielo strasznie, umieralam wczoraj z bolu ,ale ciesze sie ze wytrzymalam do poznego popoludnia do wizyty u lekarza, bo inaczej by mnie w szpitalu polozyli ;/

Lorelei bedzie dobrze, praktycznie wszyscy sie boja znieczulenia. Ale wydaje mi sie, ze zabiegi na narkozie sa dla dzieci mniejsza trauma. To ile Iza ma juz zabkow?

Zgłoś nadużycie #4204 24 lutego 2017, 11:09

Daga Fajna mama
hej dziewczynki :) , Paulinka moja Aduśka też szczerbata :) i nie widzę zeby w najbliższym czasie to się zmieniło :) . U nas jedzenie wszystkiego innego niż mleko jest ogromną przyjemnościa dla małej hehe jak chłopaki jedzą kanapki to jej tez muszę dać bo sie drze :) . Opanowała sztukę siedzenia do perfekcji mogę ją juz zostawiac samą siedzi i się bawi :) .Lorelei naszego trzy latka też niedługa czeka narkoza usuwanie trzeciego migdałka ech bidulek.

Zgłoś nadużycie #4205 26 lutego 2017, 22:27

Daga to u nas praktycznie tak samo. Z tym ,ze ja dopiero zaczynam malej dawac caly maly sloiczek bo w koncu znalazlam cos co lubi i moze jesc, a tu odmowa picia byla 2 dni i juz zatwardzenie 😣 jablko odparza jej pupe, ale juz musialo pojsc w ruch.. W srode mamy laryngologa, mialam zaniesc jutro ostatnia probke kalu do badan i nie mam czego zaniesc, a musze miec wyniki do wizyty.

Ostatnio 4 letni synek od kolezanki mial usuwany 3 migdal i oczywiscie bardziej przezywali to rodzice niz on ;) z kolei moj 6 letni chrzesniak mial zabiegi na oba uszka z wykonaniem drenazu i tez dzielnie to zniosl, wiec dziewczyny bedzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #4206 31 marca 2017, 22:25

Ale tu cicho ... hallo jest tu jakaś mamuśka? :)

Zgłoś nadużycie #4207 1 kwietnia 2017, 13:14

Ping Świeżo upieczona
Witam witam i o zdrowie pytam ;)

Zgłoś nadużycie #4208 3 kwietnia 2017, 13:13

Cisza jak makiem zasiał :D

Zgłoś nadużycie #4209 3 kwietnia 2017, 13:56

Lidzia ja jeszcze zagladam czasami, chociaz juz zwatpilam ze dziewczyny sie odezwa. Co slychac u Was? 😊

Zgłoś nadużycie #4210 3 kwietnia 2017, 16:36

Daga Fajna mama
Ja też zaglądam od czasu do czasu :) , ale faktycznie cisza. Czas szybko ucieka dzieciaczki rosną juz niedługo bedziemy roczki świetować :) . Adulke rozpieściłam na maksa hihi w sumie nie tylko ja bo chłopaki tez :) . Buziaki dziewczynki